Free Games with Plus | PS4

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
تف به این شانس، تا اینجا تو سال گذشته سر بازی‌ای پلاس 120 دلار ضرر کردم... هر چی خریده بودم اومد تو این پلاس.. نمیدونم پلاس شخمیه یا شانس من
بجاش pvz2 که خریدی هنوز فری نشده :))

• Like
Reactions: Persona.Q

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,378
نام
محمد
تف به این شانس، تا اینجا تو سال گذشته سر بازی‌ای پلاس 120 دلار ضرر کردم... هر چی خریده بودم اومد تو این پلاس.. نمیدونم پلاس شخمیه یا شانس من
چیا بودن؟
چون همه این بازیایی که این چند وقت اومده بود رو من بیخیال شده بودم که خوشبختانه برای پلاس اومدن:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,031
نام
مازیار
چیا بودن؟
چون همه این بازیایی که این چند وقت اومده بود رو من بیخیال شده بودم که خوشبختانه برای پلاس اومدن:D

دیترویت، دلست، بتمن ارکام نایت، بایوشاک کالکشن،

2018 هم هوی رین، بیاند، گاد 3 و رچت

حالا ماه دیگه هم کراش میدن

• Like
Reactions: Arima Kishou

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
یه شایعه هست که میگه احتمال داره crash باشه !

دلیل اصلی ای که این رو‌ حدس زده بودن این بود که پلی استیشن اسپانیا گفته بود یه saga قراره بیاد که شما دوستش دارید و بعد از اون پست هم عکس کرش بوده سر همین ملت این حدس رو‌ زده بودن که نشد

هر چند برای من ماه بدی نیست دوستش دارم :d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوستان امروز 30ام بود ...بازی ها مشخص شدن؟
بله در مجموع 5 بازی معرفی شده

BioShock : The_Collection شامل:
BioShock 1
BioShock 2
BioShock Infinite

sims 4 مشخص نیست اینم به همراه همه DLC ها هستش یا نه .

firewall zero hour این بازی VR .

• Like
Reactions: mac man

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
:o:oفکر نمیکردم کسی بز رو بازی کنه! واقعا دانلود کردی و بازی میکنی؟!
چقدر با آدم ها بازی کنیم یکم هم با بزها بازی کنیم چه اشکالی داره :D
به بزه به شکل حیوان خانگی نگاه کنید راحت تر باهاش ارتباط برقرار میکنید

در ضمن بزودی که اینترنت ملی بشه شما ها هم میاید مثل من شبیه ساز بز بازی میکنید فقط اون موقع من چند لول ازتون جلوتر هستم :D

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
:o:oفکر نمیکردم کسی بز رو بازی کنه! واقعا دانلود کردی و بازی میکنی؟!
کاور همین بازی رو یه د ا ف میذاشتن کنار بزـه اون موقع شاهد کامیونیتی های فعال ش میبودی جای این سئوال:P

کلا چیزی جز عناوین پرهیاهو بدی به جامعه گیمر میگن ایش

من یک جا رسیدم بالای کوه علف هست اما نمیره بالا بخوره راهنمایی میکنید ؟

اون یک جا ک میگی دقیقا کجاست؟ دور ور مپ کوه است یعنی در واقع شهر اسیر کوه های فراوان شده

لول 34م تجارب غنی م به کارت میاد؟

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
کاور همین بازی رو یه د ا ف میذاشتن کنار بزـه اون موقع شاهد کامیونیتی های فعال ش میبودی جای این سئوال:P

کلا چیزی جز عناوین پرهیاهو بدی به جامعه گیمر میگن ایش

اون یک جا ک میگی دقیقا کجاست؟ دور ور مپ کوه است یعنی در واقع شهر اسیر کوه های فراوان شده

لول 34م تجارب غنی م به کارت میاد؟
قطعا تجارب شما ارزشمنده :study:
تنها بدی بازی اینه که قسمت آنلاین نداره که بشه ساعت ها بین کوه ها و چمن زارها و علف زارها همراه بقیه بزها ( ببخشید بقیه دوستات ) حرکت کنی و علف تازه پیدا کنی و از مناظر طبیعی لذت ببری
دلیل اینکه من جذب این بازی هم شدم عکس جذاب کاور این بازی بود که به بهترین شکل محتوای بازی رو توضیح میداد

کلام آخر این که امیدوارم در زندگی بعدی سازنده بازیش بز خلق بشه که پول پلاس ما رو هدر داد

• Like
Reactions: beh1382

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
قطعا تجارب شما ارزشمنده :study:
تنها بدی بازی اینه که قسمت آنلاین نداره که بشه ساعت ها بین کوه ها و چمن زارها و علف زارها همراه بقیه بزها ( ببخشید بقیه دوستات ) حرکت کنی و علف تازه پیدا کنی و از مناظر طبیعی لذت ببری
دلیل اینکه من جذب این بازی هم شدم عکس جذاب کاور این بازی بود که به بهترین شکل محتوای بازی رو توضیح میداد

کلام آخر این که امیدوارم در زندگی بعدی سازنده بازیش بز خلق بشه که پول پلاس ما رو هدر داد
من از سهامداران بازیسنتر در سونی کامپیوتر اینتریمنت عذر میخام

نگران و پول برکت از دست رفته ای تو بورس سرمایه گذاری کن اساتیدش هم در تاپیک مربوطه حضور دارند

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,256
نام
امیر حسین
از روی تبلیغات یه وبسایت لهستانی مشخص شده بازیای ماه بعد Shadow of The Colossus و Sonic Foces هستن... الان باز امیر @Akiba میاد میگه لعنت بهشون من همه اینارو بازی کردم. :))
SOTC رو بازی کردم:-":))

سونیک رو ولی خیر:D اما... کلا کنترل سونیک برام سخته:D بعیده بازیش کنم:-" فقط این 2Dهه یا 3D ؟ سرچ میکنم عکس از هر دو مدل میاره:|

کاش اون سونیک ریسینگه رو میدادن:D
اینم...الان دیدم گویا کاراکتر Shadow هم قابل بازیه!:-" به یاد اون بازی PS2ش اگر برم سراغش:-"

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر