Free Games with Plus | PS4

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب یه سوال پیش میاد....
من اکانت هکی استفاده میکنم و پلاس داره اما بازی های پلاس رو چون دیگه وارد نمیشم نمیتونم ادد کنم اگه بیام اینجوری پلاس بگیرم بازم بعد کذست مدت پلاس خودم قفل میشه یا بخاطر وجود شیر شدن پلاس از اون اکانت ها میمونه؟
اگر صاحب اصلی اکانت هکی، همون بازیو هم توی لایبریش زده باشه بازیت قفل نمیشه البته باید هم ریجن ش هم باشه

• Like
Reactions: mac man

max-pain

کاربر سایت
Oct 9, 2012
551
نام
کامران
دمشون گرم اینقدر فرصت خرید shadow of colossus از دست دادم که اخرش رایگانش کردن :-bd

یه سوال این اکانت های هکی پلاس که 2 هفته موقعی که تموم میشه بعد اگر یه اکانت دیکه بگیرم باید بازی دوباره از اول دانلود بکنم؟؟

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دمشون گرم اینقدر فرصت خرید shadow of colossus از دست دادم که اخرش رایگانش کردن :-bd

یه سوال این اکانت های هکی پلاس که 2 هفته موقعی که تموم میشه بعد اگر یه اکانت دیکه بگیرم باید بازی دوباره از اول دانلود بکنم؟؟
اکانتهای دوهفته ای هکی نیستن، نه دانلود لازم نیست به شرطی که همریجن باشن

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,640
نام
hamid
مهم نیست که دانلودش کرده باشید ... فقط کافیه بازی بره تو قسمت Library اکانتتون ... بعد تا هر موقع که پلاس داشته باشید میتونید دانلودشون کنید و بازی کنید
واقعا؟ يعنى كلا از اول تا اخر همينطور بوده ؟ مثلا هر بازيى كه اومد اگه نميخاى و حوصله بازى ندارى اددش كنى واسه يوقت ديگه واگرم پلاست يوقت ديگه تموم شد تمديدش كنى و دوباره همون بازى رو كه قبلا تو ليست پلاس بوده و شما به ليست خودت اضافه كردى رو دانلودش كنى و بازيش كنى ؟ كلا هرچى ادد كنى هميشگيه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
واقعا؟ يعنى كلا از اول تا اخر همينطور بوده ؟ مثلا هر بازيى كه اومد اگه نميخاى و حوصله بازى ندارى اددش كنى واسه يوقت ديگه واگرم پلاست يوقت ديگه تموم شد تمديدش كنى و دوباره همون بازى رو كه قبلا تو ليست پلاس بوده و شما به ليست خودت اضافه كردى رو دانلودش كنى و بازيش كنى ؟ كلا هرچى ادد كنى هميشگيه
تا وقتی اون اکانت پلاس داشته باشه بعله

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سلام
تاپیک مربوط به psnow رو پیدا نکردم پس اینجا میپرسم. من تا به حال psnow رو اصلا فعال نکردم روی کنسول و الان بصورت اتفاقی متوجه شدم که میتونم ٧روز اشتراک رایگان بگیرم :D . خب سوالم اینه که این ٧روزه برای خود کنسول میده یا اینکه میشه برای هر اکانت جداگونه فعال کرد و چندین بار استفاده کرد؟. یادمه سر پلاس هم میشد تا چندباری اکانت ساخت و پلاس رو جداگونه برای هر اکانت فعال کرد.

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
سلام
تاپیک مربوط به psnow رو پیدا نکردم پس اینجا میپرسم. من تا به حال psnow رو اصلا فعال نکردم روی کنسول و الان بصورت اتفاقی متوجه شدم که میتونم ٧روز اشتراک رایگان بگیرم :D . خب سوالم اینه که این ٧روزه برای خود کنسول میده یا اینکه میشه برای هر اکانت جداگونه فعال کرد و چندین بار استفاده کرد؟. یادمه سر پلاس هم میشد تا چندباری اکانت ساخت و پلاس رو جداگونه برای هر اکانت فعال کرد.
نیاز به پیپال داره ولی مربوط به هر اکانت میشه آفلاین هم باشید بازی قفل میشه

• Sad
Reactions: stanley

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر