Free Games with Plus | PS4

Un_Tlou

کاربر سایت
Jul 27, 2019
1,285
راجب بازیای پلاس قشنگ داره اثبات میشه سونی هر کاری کنه ملت میخوان فوش بدن پس بهتره به همین شیوه ادامه بده که عالیه و یه عالمه بازی AAA رو داره رایگان میکنه

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من از انچارتد کالکشن استقبال میکنم... ولی گوت نه
من همیشه دوست داشتم شبیه ساز بز رو بازی کنم :Rolleyes: کلا من و خیلی های دیگه دوست داشتیم بدونیم بز ها معمولا روزا چیکار میکنن

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
خیلی وقته من اصلا نمیدونم چرا پلاس دارم :|
الان حداقل 10 تا عنوان AAA میتونم نام ببرم که خیلی ها اصلا تجربشون نکردن نمیدونم چرا اونا رو رایگان نمیکنن مثل Dying Light و Alien: Isolation وغیره
آخه شبیه‌ساز بز هم رایگان شدن داره
ایندی ها رو هم که کلا گذاشتن کنار ، ای لعنت
دقیقا منم برا همینه دیگه پلاس نمیگیرم..زمانی ارزش داشت که برا ps3 و ویتا هم بازی فری میومد..دیگه نمیرزه مخصا برا من که بیشتر افلاین میزنم..

• Like
Reactions: Democracy

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار
کلا هر ماه سونی هر چی معرفی کرد همه مخالف و شاکی بودن... حتی ماهی که رچت، بلاد بورن رو داد... اون اوایل هم که ایندی میداد، میگفتن چرا AAA نمیده.. حتی به کیلزون راضی بودن... بعد الان

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
آخه لعنتیا تقصیر خودتونه دیگه...تا یکی دو سال پیش هر ماه حداقل دو تا ایندی خفن میدادن که بعضیاشونم همون روز عرضه رو پلاس بود...برای مثال راکت لیگ که واسه همین خیلی معروف شد و سر و صدا کرد.
انقدر گفتید این بازیای ناشناخته چیه و همش آشغاله و چرا آنچارتد نمیدن، اونا هم روند رو عوض کردن و قیمت پلاسم بالا بردن!
الان بشين تا كنترل بياد رو پلاس :-bd

• Like
Reactions: Persona.Q

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,030
نام
مازیار

This month, Plus members can download Bioshock: The Collection, The Sims 4 and Firewall Zero Hour!
تف به این شانس، تا اینجا تو سال گذشته سر بازی‌ای پلاس 120 دلار ضرر کردم... هر چی خریده بودم اومد تو این پلاس.. نمیدونم پلاس شخمیه یا شانس من

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر