Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
The August Playseat Car Pack معرفی شد! این پک 7 آگوست در شبکه لایو قابل دانلوده و 10 ماشین زیر رو به بازی اضافه می‌کنه:
2013 Ford Mustang Boss 302
1989 Mercedes-Benz #63 Team Sauber-Mercedes C9
عجب ماشینایی گذاشته دمشون گرم :D واجب شد بگیرمش :D
این بنز خیلی فوق العاده هست الان مدلش را دارم تو خونه :D
http://www.lemans-models.nl/1989/1989LM63_car.JPG
فورد موستانگ هم خیلی عالیه خیلی خوشم میاد ازش سوپرایز شدم اضافش کرده :D
http://blogs.cars.com/.a/6a00d83451b3c669e2015436e2336b970c-800wi
:x

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
salam
دیسک 1 من استیلسه ولی دیسک دومم نه.دیسک دوم هم نصب کردم
الان میخواستم لایو بزنم.موردی پیش نمیاد؟؟؟

---------- نوشته در 11:43 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:42 PM ارسال شده بود ----------

سلام میخوام فورزا 4 رو لایو بزنم دیسک اولم استیلسه ولی دیسک دوم نه.دیسک دوم هم نصب کردم الان میخوام لایو بزنم موردی نداره؟؟؟

aliix_666

کاربر سایت
Oct 23, 2007
10
سلام یه سوال فنی داشتم من فورزا رو انلاین بازی نمیکنم میخواستم بدونم اگه دیسک مشکل امنیتی داشته باشه و باهاش افلاین بازی کنم بعدا برام دردسر ساز نمیشه یعنی میتونم لایو برم بدون دردسر بن نمیشم؟

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
ئوستان من بازیو رو درجه سختیه hard ب راحتی ب فصل 3 رسیدم روی hard خیلی اسونه یا من بازیم خوب شده ؟

خب بستگی داره روی هارد چند درصد رفته باشی...165 درصد آخریشه که یه دفعه نمیشه توش راحت بازی کرد!
تونستی برو به Difficality و ببین درصد سختی چنده.

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
امروز اومدم ماشین بخرم بعد از اینکه خریدم دیدم میزنه saving fail چندبار دیگه هم امتحان کردم هرکاری کردم درست نشد.خاموش روشن و جابه جا کردن سیو هم جواب نداد.کاری میشه کرد؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یکی ی اطلاعاتی ب من بدهه :
من ی ماشین دستنخورده از نظر اپگریدی دارم
سرعتش 3 هست بنظرتون بهترین قسمتهایی که باید اپگرید بکنم کودوماست؟
ی توضیح هم بدید هر بخش چ تاثیری تو روند کاری ماشین داره چون تلویزیونم کوچیکه نمیتونم نوشته های ریز گوشه هر بخشو بخونم

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
یکی ی اطلاعاتی ب من بدهه :
من ی ماشین دستنخورده از نظر اپگریدی دارم
سرعتش 3 هست بنظرتون بهترین قسمتهایی که باید اپگرید بکنم کودوماست؟
ی توضیح هم بدید هر بخش چ تاثیری تو روند کاری ماشین داره چون تلویزیونم کوچیکه نمیتونم نوشته های ریز گوشه هر بخشو بخونم

عجب سوالی! اگه بخوام کامل توضیح بدم... باید کلی تایپ کنم که برا پیرمردی مثله من خیلی سخته! نه دستام رمق داره و نه چشمام سو :d
خلاصه بگم که برای آپگرید تو اکثر ماشینها 6 گزینه داری:
1. ارتقاء قظعات موتور: باعث میشه سرعت، شتاب اولیه و شتاب ثانویه ماشین بالاتر بره.
2. ارتقاء سیستم ترمز و کاهش وزن: تو این قسمت ترمزها رو می‌تونی تقویت کنی؛ وزن ماشین رو کاهش بدی که عملکرد ماشین رو کلا ارتقاء میده؛ آنتی رول و قطعات محافظ اضافه کنی که تو هندلینگ و ترمز تاثیر داره ولی ممکنه سرعت و شتاب رو پایین بیاره.
3. ارتقاء سیستم انتقال قدرت: با تعویض قظعات سیستم انتقال قدرت و گیر بکس می‌تونی سرعت و شتاب اولیه و ثانویه رو افزایش بدی.
4. ارتقاء لاستیگ و رینگ: که هندلینگ، ترمز و تا حدودی شتاب اولیه و ثانویه رو بهبود میده.
5. نصب اسپویلر: باعث افزایش هندلینگ و ترمز میشه ولی در اکثر مواقع، سرعت و شتاب رو پایین میاره.
6. تعویض موتور و تعویض یا نصب توربوشارژر: تعویض موتور لزوما همیشه به معنی افزایش قدرت ماشین نیست چون ممکنه با ارتقای قطعات موتور فعلی، قدرت بیشتری داشته باشی. توربوشارژر هم چون قدرت موتور رو افزایش میده باعث میشه سرعت و شتاب بیشتر بشه. همچنین تو این بخش می‌تونی سیستم انتقال قدرت بعضی از ماشینها رو به حالت دو دیفرانسیل یا تک دیفرانسیل جلو و یا عقب تغییر بدی. توضیحش مفصله ولی بسته به نوع ماشین و هدفی که داری، می‌تونی ازش استفاده کنی.
اصل کلی تو آپگرید اینه که تا می‌تونی وزن ماشین رو کمتر کنی و دقت کنی وزن وارده به محور جلوی ماشین از 50 درصد بیشتر نشه؛ هرچه کمتر... بهتر!
قدرت همه چیز نیست و ماشین خیلی سریع ولی بدون هندلینگ و ترمز خوب، به درد نمی‌خوره!
بعد از آپگرید سعی کن یه بنچمارک بگیری تا ببینی آپگرید، اون تاثیری رو که میخواستی گذاشته یا نه!
تو همه این شش بخش قطعات به سه دسته کلی Street, Sport و Race تقسیم شدن که بسته به میزان ارتقایی که میخوای انجام بدی، می‌تونی از قطعات مختلف استفاده کنی.
علاوه بر آپگرید، می‌تونی ماشین رو Tune کنی که بحثش خیلی مفصله و اینجا نمیشه کامل توضیح داد.

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
دوستان آیا بچه های بازیسنتر کلوب ساختن تو Forza یا نه؟!
یه سوال دیگه هم دارم.Pontiac Lemans به بازی اضافه شده؟؟(اگه آره تو بک چه ماهی؟)

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
دوستان آیا بچه های بازیسنتر کلوب ساختن تو Forza یا نه؟!
یه سوال دیگه هم دارم.Pontiac Lemans به بازی اضافه شده؟؟(اگه آره تو بک چه ماهی؟)

Join us on LegendarY DriverS Club

لیست Pontiac های موجود در بازی:

1977 Firebird Trans Am
1988 Fiero GT
1987 Firebird Trans Am GTA
1965 American Muscle Car Pack-GTO
1968 American Muscle Car Pack-Firebird
1969 Trans Am
1973 Firebird Trans Am SD-455
1969 GTO Judge
2002 Trans Am Ram Air
2009 Solstice GXP