Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
همین الان که بازی با این پیشرفت در سیستم نورپردازی، فیزیک، جزئیات محیط و مدلینگ ماشین ها رو ببینید متوجه میشید که Engine بسیار پیشرفته ای درست کردن (از نظر من بهترین) که میتونه تو 60 فریم و 720p این بازی رو اجرا کنه. خیلی از بازی های 30 فریم این سطح از جزئیات و نورپردازی رو ندارن. خودشون هم شفاف گفتند که اگه یکی از این فاکتورهای که گفتن رو ضعیف تر کار میکردند میتونستند قابلیت شب و تغییرات جوی (البته نه ظاهری) رو داشته باشن.
این موضوع هم چیزی نیست که با وقت بیشتر بشه کار خاصی کرد چون 360 توانشو نداره 60fps اجرا کنه. همین Engine شبیه سازی فیزیک ـشون با این سطح کلی Resource میطلبه حالا باقیه اجزا به کنار.
و این چیز خوبیه که Turn 10 کیفیت رو فدای کمیت نکرده.
به عنوان یه فن فورتزا از صمیم قلب به تیم سازنده میگم"خاک بر سرتون"
خب یکی نیس بگه نمیتونید همچین غلطی بکنین تو تیزر اولیه چی بود؟!
لگه انتظاراتو بالا نبرده بودنم الان این احساسو نداشتم!
الان فرق فورتزا 3 و 4 چیه؟ 100 تا ماشین بیشتر.نورپزدازی بهتر آنلاین بهتر که به درد ما نمیخوره .کینکت(بچه بازی)
واقعا نا امید شدم!
پی اس 3 قدرتش بیشتر از 360 هست؟پلیفونی محدود نبود؟
خیلی این استودیو رو دوس دارم ولی بازی میگم خاک بر سرشون
وقتی تو ای 3 یارو بهت ازت میپرسه مث بچه آدم بگو نداره این قابلیت ها رو بازی!الکی تو کف نذاز ملتو!
بیشترین دلیلی که ازین کارشون متنفر شدم اینکه مث بچه آدم نگفتن!
سر فورتزا 3 گفتن از طرف مایکرو فشار بوده و این حرفا!سر 4 دیگه بهونه ای قبول نیس
اون تیزر اولی رو نمیدادن الان این حرفا رو بارشون نمیکردم
لابد از درت هم خبری نیس!
علت نا امیدی شما چیزه دیگه ایه...
شما اگه ریسینگ باز بودی بیشتر بخاطر پیشرفت های فیزیکی و گیم پلی خوشحال میشدی، چون دلایلشون واقعا قانع کنندس.
پی اس 3 قدرتش بیشتر از 360 هست؟پلیفونی محدود نبود؟
اجزای دیگه ی GT5 هم مثل FM4 بود؟ جزئیات، فریم؟ همه چیزهای خوب رو نمیشه روی این کنسول ها یجا داشت، توقعتون رو بیارید پایین

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,202
الان فرق فورتزا 3 و 4 چیه؟
افزایش تعداد ماشین ها از 8 تا به 16 تا. این به نظرت روی سخت افزار فشار بیشتری نمیاره و رم رو اشغال نمیکنه؟!

از پیشرفت های دیگشون هم میشه به Autovista و Top Gear اشاره کرد.

بعدش T10 تو کدوم تیزر مسابقات شب رو نشون داده بود؟:-/ محسن تو چیزی یادته؟:-/

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,183
نام
حسین
خب طبق پیش بینی که کرده بودم بخاطر جلوگیری از افت فریم تغییرات آب و هوایی وجود نخواهد داشت.به نظر من هم کار درستی هست.فریم پایدار تو ریسینگ اونم سیمولیشن خیلی خیلی مهم هست.به هیچ عنوان هم به امتیازاتش ضربه نمیزنه.طبق گفته محمد فقط اضافه شدن top gear به تنهایی کافی هست تا دیگه کسی به بازی گیر نده.پیش بینی من هم برای امتیازات 90 تا 93 هست.اینم در نظر بگیرید که منتقدها نسبت به 2009 خیلی سختگیرتر شدن.

aliatlas چرا حرف زور میزنی؟:dخیلی کار خوبی هم کردن که نگفتن.اشتباه از شماها بود که الکی تو کف بودید.برو پست 2 صفحه قبل منو بخون،همونجا گفتم که دارن سعی میکنن جلوی افت فریم رو بگیرن و اگر نتونن این تغییرات رو شاهد نخواهیم بود.خب میومدن میگفتن این تغییرات هست،بعدش میومدن میگفتن نه نیستش؟خب اون موقع که بیشتر فحش میدادی:dبعدشم تغییرات فورتزا 4 انقدر زیاد و عالی هست که به نظرم هیچ احتیاجی به وجود این چرخه نبود.بخش top gear انقدر وسیع و فوق العادس که به قول آریا میتونن یه بازی مجزا براش بسازن:dشما صبر کن بازی بیاد،خودت حرفاتو پس میگیری.

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
یکی از ضعفای بزرگ fm3 به نظر من کمبود پیست مخصوصا پیستای معروف ( مونزا اسپا و... ) که نبودشون تو یه ریسینگ سیمو خیلی حال گیرییه اگه turn10 این قضیه رو حل کنه نبود بارونو گرد و خاکو شب اصلا مهم نیست .
......ای کاش 360 یکم قوی تر بود و بازی رو میتونستن رو 1080p اجرا کنن که دیگه بازی نبود میشد motors tv !!!

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,526
نام
soheil
T10 فقط نخواست همچین اتفاقی براش بیوفته :

افزایش تعداد ماشین ها از 8 تا به 16 تا. این به نظرت روی سخت افزار فشار بیشتری نمیاره و رم رو اشغال نمیکنه؟!

بعدش T10 تو کدوم تیزر مسابقات شب رو نشون داده بود؟:-/ محسن تو چیزی یادته؟
تیزر معرفی بازی یک فیلم بود که تو شب بود , البته توی اون مار و گاو هم بود ...

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,183
نام
حسین
یکی از ضعفای بزرگ fm3 به نظر من کمبود پیست مخصوصا پیستای معروف ( مونزا اسپا و... ) که نبودشون تو یه ریسینگ سیمو خیلی حال گیرییه اگه turn10 این قضیه رو حل کنه نبود بارونو گرد و خاکو شب اصلا مهم نیست .
......ای کاش 360 یکم قوی تر بود و بازی رو میتونستن رو 1080p اجرا کنن که دیگه بازی نبود میشد motors tv !!!
کمبود پیست داشت:-/پیستهاش خیلی زیاد بود.فکر کنم 70 تا با حالتهای مختلفش.آمار دقیقش رو محسن داره.ولی پیستهاش خیلی زیاد و خوب و متنوع بود.مهم ترین و بهترین پیست هم که nurburgring بود،رو به صورت کاملش داشت.

samss

کاربر سایت
Jul 27, 2010
1,033
نام
سام
کمبود پیست داشت:-/پیستهاش خیلی زیاد بود.فکر کنم 70 تا با حالتهای مختلفش.آمار دقیقش رو محسن داره.ولی پیستهاش خیلی زیاد و خوب و متنوع بود.مهم ترین و بهترین پیست هم که nurburgring بود،رو به صورت کاملش داشت.
مسیرهای هر پیستش با رورساش زیاد بود ولی نسبت تعداد EVENT هاش با تعداد پیستاش هم خونی نداشت .

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,365
نام
علیرضا
به نظرم کار درستی انجام دادش که این قابلیتو تو بازی قرار نداد !! چون T10 همیشه به کیفیت توجه می کنه !!
اما خوب مشکلم از این جاست که سخت افزار محدود هستش و نمی تونه فریم خوب بده !!
اما باز منتقدا رو که می شناسین !! منتظر گیر های زیادی باشین !!:|
الان اون نمره ی متایی که تو ذهن من بود ازش کم شد :|:(( ولی خوب برای من تغییر خاصی صورت نگرفت ولی خوب باز حیف شده :|:D

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922

شما اگه ریسینگ باز بودی بیشتر بخاطر پیشرفت های فیزیکی و گیم پلی خوشحال میشدی، چون دلایلشون واقعا قانع کنندس.

اجزای دیگه ی GT5 هم مثل FM4 بود؟ جزئیات، فریم؟ همه چیزهای خوب رو نمیشه روی این کنسول ها یجا داشت، توقعتون رو بیارید پایین
پسرکم...
شما وقتی آبنبات چوبی دستت بود من جی تی 1 بازی میکردم صب تا شب نمیخواد بمن بگی کی ریسنگ بازه کی نیس

بعدش T10 تو کدوم تیزر مسابقات شب رو نشون داده بود؟:-/ محسن تو چیزی یادته؟:-/

بحث سر توقعات هست بابک خان
اون تیزر اولیه هم ماشین فرمول 1 نشون داد توش هم شب
برای من خیلی مهم بود این چرخه شب و روز و آب هوا
این همه دلمون رو صابون زدیم بیشترش پرید که.........

aliatlas چرا حرف زور میزنی؟:dخیلی کار خوبی هم کردن که نگفتن.اشتباه از شماها بود که الکی تو کف بودید.برو پست 2 صفحه قبل منو بخون،همونجا گفتم که دارن سعی میکنن جلوی افت فریم رو بگیرن و اگر نتونن این تغییرات رو شاهد نخواهیم بود.خب میومدن میگفتن این تغییرات هست،بعدش میومدن میگفتن نه نیستش؟خب اون موقع که بیشتر فحش میدادی:dبعدشم تغییرات فورتزا 4 انقدر زیاد و عالی هست که به نظرم هیچ احتیاجی به وجود این چرخه نبود.بخش top gear انقدر وسیع و فوق العادس که به قول آریا میتونن یه بازی مجزا براش بسازن:dشما صبر کن بازی بیاد،خودت حرفاتو پس میگیری.
نه حسین قضیه یه چیز دیگس!
اینم شد مث جی تی 5 چه چیزا که نمیگفتن قبل عرضه!که بعدا اپیک فیل و اینا شد
مشکل من با اون تیزر اولیه هست!هم آف رود داشت هم درت هم شب و روز الان چی تحویل دادن؟
چرا تو ای 3 یارو مث بچه آدم نگفت این چیزا رو 2 ماه مونده به عرضه(کم و بیش) میگن این قضیه رو؟

آقا من حرفم اینه!
چرا الکی انتظاراتو بالا بردن؟!اصلا چرا با همچین تیزری بازیو معرفی کردن؟

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
آب و هوا رو کاری نداریم چون کلا داره میگه این نسخه نمیشه ! اما روی شب زیاد مانور نداده ! یحتمل 6 ماه بعد از عرضه بازی یه DLCمیاد که شب رو تو بعضی پیست ها اضافه کنه (احتمالا هم فقط برای ماشین هایی که تو قسمت Vista هستن)!

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
آب و هوا رو کاری نداریم چون کلا داره میگه این نسخه نمیشه ! اما روی شب زیاد مانور نداده ! یحتمل 6 ماه بعد از عرضه بازی یه DLCمیاد که شب رو تو بعضی پیست ها اضافه کنه (احتمالا هم فقط برای ماشین هایی که تو قسمت Vista هستن)!
اگه اونم مث انیمیشن تعویض دندشون باشه به درد عمشون میخوره!

BIGnote

کاربر سایت
Apr 14, 2010
1,040
نام
مجید
پسرکم...
شما وقتی آبنبات چوبی دستت بود من جی تی 1 بازی میکردم صب تا شب نمیخواد بمن بگی کی ریسنگ بازه کی نیس
اين كه شما از زمان GT1 ريسينگ بازي ميكردي مهم نيست... مهم اينه كه چقدر جدي Racing رو دنبال كردي, كه اون پستتون نشون دهنده جديتتون بود كه از اون همه بهبود و صحبتهاي Dan چسبيدي به اين موضوعات.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
واقعا ناامید کننده است! چرا باید ناقص باشه بازی؟ احتمال فراوان event های off road هم بخاطر حفظ 60 فریم گند زده شده توش! چیزی که گرین والت میگه اینه که سخت افزار 360 محدودشون کرده! چطور سازندگان GT5 محدود نشدن؟! بمراتب بازیشون کامل تره! تنها نکته امیدوار کننده پوشش کامل Top Gear هست....وگرنه ازنظرمن حذف رانندگی در شب و اب هوای متغیر بازی رو ناقص میکنه...

• Like
Reactions: aliatlas

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
واقعا ناامید کننده است! چرا باید ناقص باشه بازی؟ احتمال فراوان event های off road هم بخاطر حفظ 60 فریم گند زده شده توش! چیزی که گرین والت میگه اینه که سخت افزار 360 محدودشون کرده! چطور سازندگان GT5 محدود نشدن؟! بمراتب بازیشون کامل تره! تنها نکته امیدوار کننده پوشش کامل Top Gear هست....وگرنه ازنظرمن حذف رانندگی در شب و اب هوای متغیر بازی رو ناقص میکنه...
منم همینو میگم منتها عزیزان و آیات اعظام این چنین پاسخ فرمودن

اين كه شما از زمان GT1 ريسينگ بازي ميكردي مهم نيست... مهم اينه كه چقدر جدي Racing رو دنبال كردي, كه اون پستتون نشون دهنده جديتتون بود كه از اون همه بهبود و صحبتهاي Dan چسبيدي به اين موضوعات.
what can i say?

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
شب رو همچین چیزی نمیگه ! شب رو داره میگه وقت بیشتر میخواد که نیست ! آب و هوا هست که فعلا مشکل داره ! تو همون GT5 هم آب و هوا فریم رو میاورد رو 30 ! چیزی که اینجا T10 نمیخواد اتفاق بیفته ! اما شب رو به خاطر سخت افزاری نیست ! انجینشون داره میگه ساپورت میکنه اما با توجه به زمان بندی مایکرو وقت نمیشه که روش خوب کار بشه و اینا هم تا کامل کامل با شرایط مخصوصش نباشه نمیذارن !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر