Forza Motorsport 4 (پست اول تاپیک خوانده شود)

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج

خب معراج اگر منظورم از off road همون رالی هست،خب قطعا بخاطر حفظ فریم نگذاشتن.چون با توجه به گرافیک بالای بازی و همچنین اینکه بخاطر دود و گرد و غبار،قطعا نگه داشتن فریم 60 غیرممکن بوده.بعد تو چطور میگی سازندگان جی تی محدود نبودن؟؟؟!!!جی تی رو برو شبش رو بارونی بازی کن تا افت فریم گوشت بشه به تنت:dدر ضمن همین جی تی مثلا بخش top gear رو داشت که هیچ استفاده ایی ازش نشد و محدود بود به 3-4 تا مسابقه.یعنی کشک.اما فورتزا 4 بخش فوق العاده جذاب top gear رو بصورت کامل قرار داده.به نظرت چیزه کمی هست؟به همه بچه ها اطمینان میدم بخش top gear انقدر جذاب و فوق العاده هست که همه یادشون میره که بازی رالی و .... نداره.

رضا جان انیمیشن تعویض دنده رو باهات موافقم.خیلی سطحی کار شده.ولی کاکپیت رو نه.کاکپیتها واقعا فوق العاده بودن.همین bmw که محسن گذاشته فوق العادس.یا مثلا یدونه از ferrari california من دیدم که بی نظیر بود.

درمورد تاپ گیر با تو موافقم ولی به هرحال این ایرادات رو نمیتونم فراموش کنم! همه چی رو فدای فریم ریت کردن...بیشتر بهانه است بنظرم! یا اگر حق با T10 هست باید بگیم عمر 360 و PS3 تمومه...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,180
نام
حسین
درمورد تاپ گیر با تو موافقم ولی به هرحال این ایرادات رو نمیتونم فراموش کنم! همه چی رو فدای فریم ریت کردن...بیشتر بهانه است بنظرم! یا اگر حق با T10 هست باید بگیم عمر 360 و PS3 تمومه...
معراج مطمئن باش جمله ایی که قرمز کردم درست هست:dturn 10 مرض نداره که،مثلا بتونه بدون افت فریم بازی رو بده ولی اینکارو نکنه.چون اونجوری امتیاز بازیش خب خیلی بیشتر میشه.اما خب چیکار کنن.همین جی تی هم نتونست جلوی افت فریم رو بگیره.قطعا عمر این 2 کنسول تموم شده.اما اینو در نظر بگیرید که نبود چرخه آب و هوایی یک نقص نیست،بلکه یه کمبود هست.اما افت فریم یه نقص بزرگ هست و من به شخصه دوس دارم بازیم کمبود داشته باشه تا ناقص.مطمئن باشید منتقدها هم اگر بازی افت فریم داشت خیلی خیلی بیشتر بهش گیر میدادن تا الان.

• Like
Reactions: aria_victor

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,202
نام
محمد امین
بهت قول میدم به ازای هر 10 منتقد شاید 1 نفر به این موضوع گیر بده:dبعدشم چرا تاپ گیر رو پیش نکشیم؟:dاین بخش انقدر وسیع هست که ساختنش قطعا بسیار زمان بر بوده.جی تی 5 با اینکه 5 سال در دست ساخت بود نتونست این بخش رو واقعا تو بازیش قرار بده و محدود به 3-4 مسابقه بود.حالا چجوری انتظار دارین این بدبختا تو 2 سال هم تاپ گیر بزارن،رالی بزارن،تغییرات آب و هوایی بزارن؟؟؟قبول کنید نشدنی بود.بعدشم بازی تو 2 سال سر موقع عرضه بشه خیلی بهتر از اینه که چندین بخش رو داشته باشه ولی همش بصورت ناقص.

خواهی دید که منتقد ها چه طوری زیر و روش میکنن.. AW بیچاره سر یک انیمیشن صورت و شکستگی تصویر نقره داغ شد

بحث GT5 رو نکن که اونها 4 سال اول فقط داشتن یوگا کار میکردن که تمرکز لازم رو برای ساخت بازی داشته باشن..

اتفاقا اگه تغییرات آب و هوایی وجود داشت ولی بازی افت فریم پیدا می کرد که بیشتر بهش گیر میدادن
biggrin1.gif
اون موقع مشکل افت فریم به عنوان یکی از مشکلات بازی ذکر میشد و کسی هم کاری نداشت که به خاطر چی هست این مشکل. اگه تغییرات آب و هوایی بدون افت فریم را می توانستن وارد بازی کنن خیلی عالی بود ولی الان که لازمه ورود این عنصر کم شدن میزان فریم هست به نظر من کار خوبی کردن که اصلا به بازی اضافه نشده. اون رانندگی در شب هم خودشون گفتن که به خاطر کمبود وقت بوده و این دیگه دست Turn 10 نیست، چون باید بازی را تو موعدد مقرر آماده کنن.

کاملا درست هست اگر با افت فریم میگذاشتن بازم نمره کم میشد در کل T 10 یا باید یک تغییر آب و هوایی عالی درست میکرد یا باید انتقاد منتقد ها و گیمر ها رو به جون میخرید..
اگر GT5 این قابلیت نصف نیمه رو قرار نمیداد الان قضیه فرق میکرد..

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
عزیزان حاضر در صحنه منظورم فرم کاکپیت هست که تقریباً برای تمامی ماشین ها یکسانه نه نور پردازی یا جرئیاتش !

پ.ن: کیبورد لپ تاپم حروف فارسی نداره، حس تفهیم هم نیست! کاکپیتش عالیه حرف نداره. بیخیال...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Apóllōn

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,180
نام
حسین
عزیزان حاضر در صحنه منظورم فرم کاکپیت هست که تقریباً برای تمامی ماشین ها یکسانه نه نور پردازی یا جرئیاتش !
یعنی مثلا فراری با بی ام و فرق نداره:-/اینجوری نیستا رضا.فورتزا 3 هم فرم کاکپیتش خیلی به واقعیت نزدیک بود.فقط مشکل تکسچر و نورپردازی داشت.حالا بزار بازی بیاد،یه 10-20 تا ماشین رو تست میکنیم،اگر حق با تو بود اعلام مینماییم.:d>:d
خواهی دید که منتقد ها چه طوری زیر و روش میکنن.. AW بیچاره سر یک انیمیشن صورت و شکستگی تصویر نقره داغ شد
قربونت برم خودت داری میگی شکستگی تصاویر:dخب این اسمش نقص فنی هست دیگه.فورتزا هم اگر افت فریم داشت و پارگی تصاویر،قطعا نقره داغ میشد.الان هم منتقدها خیلی باید سختگیر باشن که این همه پیشرفت رو نبینن و بیان کلید کنن که چرا بازی شب نداره!!!

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen

آهــــــا !!!!!! خب از اول میگفتی منظورت رو ! این رو قبول دارم ! واقعاً کاکپیتهاش خیلی تکراری هستن بخصوص فرمشون ! واقعاً چرا تا حالا متوجه نشده بودم این رو ؟ انگار فقط یه کاکپیت رو برای تمام ماشینها کپی پیست کردن !! :-o

• Like
Reactions: u.s.a and Frobary

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
تعداد کمی از بازی ها هستن که از نظر گرافیک و طراحی خیلی خیلی زیر ذره بین باشن. یکیش کرایسیس بود که خیلی سرش بحث شد. اما فورزا...
مطمعناً سازندگانش توی این زمان کم تحت فشار خیلی زیادی کار میکردن. فروم های خارجی رو هم که سر میزنی همه دارن سر همین موضوع خیلی گسترده بحث میکنن.

usmarine

کاربر سایت
Sep 21, 2009
603
نام
ArashQ
واقعا از نبود رانندگی در شب حالم گرفته شد ولی رالی داخل خاکی واقعا نیاز نیست یه چیز اضافیه
قسمت تاپگیر بازی چجوریه میشه یخورده دربارش توضیح بدید:-b

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
منم با Terova شدیدا موافقم!
بازی ریسینگ نیاز به یه سری المان برای تنوع داره!
تغییرات آب و هوا مسابقه در شب و تنوع مسابقات از این قبیل هست
اینکه همش تو یه اتمسفر بازی کنی واقعا خسته کنندس!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
به نظر من که درسته اگه تغییرات آب و هوایی در بازی قرار داده میشد واقعا کیفیت بازی بالاتر میومد ولی اینکه به خاطر نبودش کلا از بازی نا امید بشیم کمی مغرضانه و عجیب غریبه.به شخصه نبود این قضیه کوچکترین تغییری در دیدم نسبت به بازی ایجاد نکرده و همچنان به شدت منتظر بازیم.
این قضیه قرار ندادن off-Road Events هم اصلا به نظر من قضیه ای نیست که بخواد مطرح بشه و اصولا بود و نبودش فرقی نداره.اگه off-Road Driving میخواین برین Dirt بازی کنین.
همچنان بی صبرانه منتظر یگانه شاهکار ریسینگ هستم.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,202
نام
محمد امین
به نظر من که درسته اگه تغییرات آب و هوایی در بازی قرار داده میشد واقعا کیفیت بازی بالاتر میومد ولی اینکه به خاطر نبودش کلا از بازی نا امید بشیم کمی مغرضانه و عجیب غریبه.به شخصه نبود این قضیه کوچکترین تغییری در دیدم نسبت به بازی ایجاد نکرده و همچنان به شدت منتظر بازیم.

اصلا بحث نا امیدی و ضعیف بودن بازی و... نیست من به شخصه دارم بحث منتقدها رو میکنم وگرنه زیاد برای من فرقی نمیکنه یک هو باران بیاد یا نیاد..
بازی از هر نظر عالی هست و قطعا پیشرفتهای زیادی نسبت به نسخه قبل داشته..

• Like
Reactions: aliatlas

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
اتفاقا من عاشق پیست نیویورک بودم
مخصوصا اون که وسطش لاستیک و مانع بود
فکر میکردم همه از این پیست خوششون میاد

کاملا موافقم... کلی آدرنالین خونو میبرد بالا!
Le Mans هم حیف شد... واسه گرفتن گاز ماشین خوب بود
در مورد بحثهای اخیر هم فکر کنم پست mosen کافی باشه... توضیحات اضافه لازم نیست!
کسایی هم که خیلی off-road دوست دارن، میتونن dirt بازی کنن... بازی معرکیه!

آخرین ویرایش:

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
راجع به بخش رالي به نظر من اگه ادم ميخواد رالي بازي كنه ميره بازي مخصوص خودش رو ميخره........منم مثل اكثر دوستان داشتن تغيرات آب و هوايي و شب رو به افت فريم ترجيه نميدم به نظرم بازي از نظرات ديگه عالي هست و تا تاريخ عرضش لحظه شماري ميكنم........

آخرین ویرایش:

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
بهترین پیست برای تست سرعت لمانز بود { البته فکر کنم old lemans بود که صاف و بدون مانع بود}
کامل حذف شده یا فقط یه مسیرش؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر