Forza Motorsport 3

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ممنون اشكان جان روشنمون كردي عزيز ! فقط يه سري چيزهايي كه گفتي يه جورايي تو ذوق ميزد ! مثلا همون طراحيه داخل ماشين ! اما منتظر ميمونيم تا نسخه كامل بياد .

ایول!
خوشحال شدم:hug:
من دمو رو بازی نکردم ولی با تفاسیر دوستان به نظر باید منتظر همون چیزی باشم که بودم(!)
راستی!این بحث گرافیک رو هم بیخیال شین چون اینجا جای بحث در مورد آموزه های گرافیکی نیست etc Polygon
ممنون...

ای بابا چه گیری دادید به گرافیک؟!!
اگه کسی بخواد Forza یا GT رو به خاطر گرافیکشون بازی کنه پیشنهاد میکنم بیخیال شه کلا!

پ.ن : کاملا مشخصه تعداد کسانی که این بازی رو تموم کنن به تعداد انگشتان یک دست هم نمیرسه!

فقط نگید که گرافیک ماشیناش از need for speed shift هم پایین تره:((
یا خدا!!:biggrin1:
اینو از کجا نتیجه گرفتی شما؟گرافیک ماشین به جزئیاتی که در اون به کار رفته و AA بستگی داره که اگه شما نقد اشکان جان رو خونده باشی میفهمی بعد از GT5(البته از نظر جزئیات)جز بهترینها هستن.
اشکان جان از نقد مفیدتون ممنونم.

این جور که به نظر میاد سازندگان تا حدودی به وعدهاشون عمل کردن دمشون گرم کلی حال کردم منتظر نسخهی نهایی هستیم ممنون از تحلیل هاتون

منم دانلود کردم ... منم با اشکان موافقم ... ولی دست اول یکمی برام سخت بود ولی زود عادت کردم ... در کل باید بگم گیم پلی خیلی خوبی داره .
هوش مصنوعی ماشیناش هم خیلی خوبه نامردا راه نمیدادن رد بشم:biggrin1: منم پیچوندمشون.
بازی کردن با این دمو زیاد حال نمیده جون زود تکراری میشه ... خود بازی ی چیز دیگست.;)

یا خدا!!:biggrin1:
اینو از کجا نتیجه گرفتی شما؟گرافیک ماشین به جزئیاتی که در اون به کار رفته و AA بستگی داره که اگه شما نقد اشکان جان رو خونده باشی میفهمی بعد از GT5(البته از نظر جزئیات)جز بهترینها هستن.
اشکان جان از نقد مفیدتون ممنونم.

جمله من سوالی بود.آخه بچه ها میگن با عکس ها خیلی فرق داره.

ای بابا چه گیری دادید به گرافیک؟!!
اگه کسی بخواد Forza یا GT رو به خاطر گرافیکشون بازی کنه پیشنهاد میکنم بیخیال شه کلا!

پ.ن : کاملا مشخصه تعداد کسانی که این بازی رو تموم کنن به تعداد انگشتان یک دست هم نمیرسه!

من خودم forza 2 رو بازی کردم و خوشم اومد.اما حالا مگه اشغالی داره با گرافیک عالی بازیش کنیم پس کسی که میخواد یه بازی ریسینگ با گرافیک عالی بازی کنه اینارو بازی نکنه چی بازی کنه؟need for speed 1 بازی کنه؟:cheesygri

تنها اشکال اینه که سازنده ها اول با اون شات های فضایی توقعات رو چند برابر کردند ....
دمو رو بازی کردم ، گرافیک محیط عالی بود ولی خود ماشین ها معمولی ، گیم پلی همون طور که دوستان گفتند یه کم سخته ...
در کل فرق بازی با اون شات هایی که دیدیم ( مخصوصا اون BMW ) از زمین تا آسمونه !!!

من هم بازی کردم دمو رو روی تلویزیون 29 اینچ معمولی !!

به نظرم طراحی همه چیز خوب بود محیط عالی بود ! مدل سازی ها هم خیلی خوب بود ! چه داخل ماشین چه بدنه ماشین ! نمای کاکپیت رو هم خوب طراحی کرده بودن !!

یعنی اگه خیلی بخوام بد بهش نمره بدم ( من با تلویزیون 29 اینچ دیدم ) بین 95--90 میدم ! البته اگه GT5 رو 100 بخوام بدم !! ( فقط در مورد مدلسازی ماشینها ) و به محیط Forza 3 میدم 100 !! البته چون بازی های دیگه رو ندیدم خیلی 100 مطمعنی نیست ! ولی فوقالعادع بود همین یه پیست ! باید باقی پیست ها رو هم ببینیم !

در مورد بازتابهای نور و ... هم بهتره صبر کنید تا ظیست های مختلف با نور پردازیهای مختلف رو ببینین بعد نظر قطعی بدین !

چند تا نکته رو هم دیدم که باید بگم ! چون انگار هیچیکی توجه نکرده !

1) بازی موسیقی داره ! ولی صدای موتور و ... از اون بیشتره یکم !

2) روی لول آسون که رانندگی میکردم ( با میتسوبیشی ) متوجه شدم که ماشین خودش به صورت خودکار ترمز میگیره !!! سر پیچها !! یعنی من فقط گاز رو گرفته بودم و تا ته پرش کرده بودم و از روی خط میرفتم ! خود بازی به موقع ترمز می گرفت و حتی وقتی از روی خط نمی رفتم هم این کار رو میکرد !! یعنی کسی که هیچی هم بارش نباشه میتونه بازی کنه !

3) وقتی لول رو تغییر میدید تازه میفهمید سختی یعنی چی !!!

من متوجه اختلاف فاحشی در نما و جزئیات کاکپیت این دو تا بازی نمیشم ! یعنی نه اونقدر که بگین فاجعه و ... ! و یکی لطف کنه از روی عکسها به من توضیح بده چی میبینه که من نمی بینم !!

http://www.gameswire.net/comparison...s-gran-turismo-5-prologue--comparison_31.html

من متوجه اختلاف فاحشی در نما و جزئیات کاکپیت این دو تا بازی نمیشم ! یعنی نه اونقدر که بگین فاجعه و ... ! و یکی لطف کنه از روی عکسها به من توضیح بده چی میبینه که من نمی بینم !!
بله چه جالب ، Forza 3 دموش رو شما بازی کردی و قطعا این چیزیه که شما در نسخه کامل بازی هم خواهی دید .
این عکس ها یه مقایسه بین Forza 3 و GT5 Prologue هست که در مارچ 2008 منتشر شده و بازی اصلی یعنی Gran Turismo مارچ 2010 . که با هم 2 سال اختلاف دارند .
نکنه این دو سال هم برای بازاریابی بوده و سازندگان بازی تو این دو سال اصلا در حال ساخت Gran Turismo 5 نبودند و نخواهند بود .

آخرین ویرایش:
بله چه جالب ، Forza 3 دموش رو شما بازی کردی و قطعا این چیزیه که شما در نسخه کامل بازی هم خواهی دید .
این عکس ها یه مقایسه بین Forza 3 و GT5 Prologue هست که در مارچ 2008 منتشر شده و بازی اصلی یعنی Gran Turismo مارچ 2010 . که با هم 2 سال اختلاف دارند .
نکنه این دو سال هم برای بازاریابی بوده و سازندگان بازی تو این دو سال اصلا در حال ساخت Gran Turismo 5 نبودند و نخواهند بود .

بحث رو عوض نکنید !! خیلی ها دارن میگن Forza 3 فاجعه شده طراحی کاکپیتش و ... و مسلماً هیچ منبعی برای این حرفشون بجز GT5p ندارن !! چون از نسخه نهایی GT5 که هنوز عکس یا نمای با کیفیتی نیومده ! و ویدئو ها هم پرده ای بودن و به ایرادی هم که من به دمیج بازی میگرفتم از روی این ویدئو ها میگرفتم گیر میدادن !! که یعنی چون پرده ای هست دفورمیشنش معلوم نیست و ... !

پس وقتی مدام گفته میشه Forza 3 طراحیش فلانه و ... یعنی داره مقایسه میشه ! و وقتی داره مقایسه میشه تنها امکان ممکن مقایسه با GT5p هستش ! پس من طبق همون منطقی دارم این مطلب رو « من متوجه اختلاف فاحشی در نما و جزئیات کاکپیت این دو تا بازی نمیشم ! یعنی نه اونقدر که بگین فاجعه و ... ! و یکی لطف کنه از روی عکسها به من توضیح بده چی میبینه که من نمی بینم !! » مطرح میکنم ، که یه عده دیگه دارن میگن نمای کاکپیت Forza 3 فاجعست !!!

پس شما هم ایراد الکی نگیر ! وقتی یه عده دارن این بازی رو با GT5p مقایسه میکنن ، مشکل من نیست ! حالا هم بجای این حرفها بگید اینها غیر از نور پردازی ( که میتونه تو هر پیستی متغیر باشه ) چه اختلافی با هم دارن ؟

اگه دوست دارید از روی ویدئو های پرده ای صحبت کنم !! این هم که مدام تاریخ GT5 رو عقب میندازن تقصیر من و ... نیست ، یا اینکه سازنده بازی یه روز میگه هر وقت بخوایم بازی ریلیز میشه و روز بعدش میگه ما فقط 65% از بازی رو ساختیم !! :laughing: یا اون روزی که گفته هر وقت بخوایم ریلیز میکنیم داشته دروغ میگفته و میخواسته جنس ناقص تحویلتون بده ! یا اینکه الان داره میگه 65% ساخته شده دروغ میگه و بهونه میاره !! که هیچ کدومش هم مشکل من نیست !! نتیجه اول حرف زدن و بعداً فکر کردنشون هست !! :laughing:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or