Multi Platform FINAL FANTASY XIV Online

• Thread starter Thread starter Inoeex
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
FFXIVCE.jpg

خب همونطور که میدونید این بازی که شماره چهارم سری محبوب و مشهور Final Fantasy محسوب میشه قراره 30 سپتامبر برای PC عرضه بشه ، سبک بازی MMO RPG هست و همانند FFIX که چند سال پیش بصورت آنلاین عرضه شد این بازی هم فقط دارای بخش آنلاین هست.
با توجه به تصاویر منتشر شده از بازی باید انتظار یک بازی خوب و قوی توی این سبک رو داشته باشید البته ممکنه این بازی هم مثل بقیه MMO RPG ها زیر سایه WOW نتونه موفقیت خیلی بزرگی رو کسب بکنه اما پتانسیل بالایی برای این کار داره ، ناشر بازی هم طبق معمول Square Enix هست.
بتای بازی بصورت محدود و بوسیله ثبت نام در نظر سنجی مربوطه از فردا کار خودش رو شروع میکنه شما از همین الان میتونید از طریق این لینک ثبت نام کنید و منتظر دریافت ایمیل تایید و شروع نسخه بتا باشید.

Screens

شما برا موقع خرید تایم کارت و این چیزا از چه فیلتر شکنی استفاده میکنید؟ من اونی که برام کار میکرد دیگه نمیکنه

نمبدونم شما از چی صحبت میکنی دقیقا چون من که گیم کارت ها رو از سایت ایرانی میگیرم و خب مشکلی هم نداشتم هیچ وقت.
شما چرا باید اصولا از این راه ها استفاده میکردی ؟ استیم داری ؟ استیم این طوری هست ؟

سلام کسی است این گیمو بزنه؟ اگه هست ایدی بده با هم بریم
کل اینترنتو زیر و رو کردم پلیر ایرانی پیدا نکردم🦧

گپ یا کامیونیتی ایرانی برای این گیم نیست؟

سلام بر شما
یه کم بد موقع اومدی شما، من که خودم همیشه بازی میکردم این سری بازی نمیکنم و منتظرم ببینم که توی پچ هایی که میدن چه چیزی نظرم رو میتونه جلب میکنه و بعدش تصمیم بگیرم.
اصولا هم این بازی در ایران اون قدری پلیر نداشت از اول هم.

• Like
Reactions: tirdad666

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or