Final Fantasy XIII - X360

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان من یه فاینال رو psp بازی کردم که جنگیدنش اینطوری بود که مثلا با زدن پشت سره هم یه دکمه شمشیر نمیزد باید از تو منو ضربه هاش رو انتخاب میکردی و همین باعث شد من درجا بازی رو پاک کنم. میخواستم بدونم اینم مثل اونه؟
عجب :D . هر کی که از JRPG بدش بیاد با Crisis Core نهایت لذت رو میبره و سمت JRPG میاد :D . ولی خب شما اگر از اون که action ترین بازی Square Enix بود تقریبا خوشت نیومده اصلا و ابدا طرف این نیا !

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
دوستان من یه فاینال رو psp بازی کردم که جنگیدنش اینطوری بود که مثلا با زدن پشت سره هم یه دکمه شمشیر نمیزد باید از تو منو ضربه هاش رو انتخاب میکردی و همین باعث شد من درجا بازی رو پاک کنم. میخواستم بدونم اینم مثل اونه؟
شما که از اون خوشت نیومده اصلا طرف FF XIII نرو ، چون دیگه کمی هم عناصر Action تو بازی وجود نداره ، اینبار میزنی DVD ـها رو میشکونی!:biggrin1:

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
دوستان من Chapter اول بازی رو تموم کردم . وقتی چپتر دوم شروع میشه ، پس از اینکه Cut Scene های تموم میشه ، Loading بازی شروع میشه و متاسفانه هرچی صبر میکنم این لودینگ تموم نمیشه . میخواستم بدونم کسی از دوستان این مشکل رو داشته یا نه ؟؟؟

hazy

کاربر سایت
Dec 27, 2008
13
نام
حسین
عزیزیم مثل اینکه مشکل داره چون بعضیا تو تعران این مشکل رو پیدا کردن.حیفه.بازیش حدود 30 ساعته.tales of vesperia یاstrat oceanبیشتر بودن...!

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
عزیزیم مثل اینکه مشکل داره چون بعضیا تو تعران این مشکل رو پیدا کردن.حیفه.بازیش حدود 30 ساعته.tales of vesperia یاstrat oceanبیشتر بودن...!

آخه این مشکلی که شما میگی رو همه در دیسک 2 داشتن اما مشکل من در دیسک 1 هست .

hazy

کاربر سایت
Dec 27, 2008
13
نام
حسین
no problem!!!!

آخه این مشکلی که شما میگی رو همه در دیسک 2 داشتن اما مشکل من در دیسک 1 هست .
خب اگه دوست داری من دیسکای خودمو واست بفرستم از همدان؟!!!مشکلی نیست که آسون نشه!!!راستی واسه ار.پی.جی بازها,یه resonance of fate اومده باحاله!!!

END_BOY

Tonight Is The Night
کاربر سایت
Sep 17, 2006
2,134
نام
یاسر
دوستان چطوری میشه پول دراورد ؟ :biggrin1:
من همیشه کمبود gil دارم
همیشه هم با فروش اسلحه های که جایزه میده جبران میکنم ;)

بعد چه اسلحه هایی رو بهتره ارتقا بدیم ؟ :confused:

به نظرم این فروشگا هایی که واسه خرید گزاشتن خیلی مسخره هست
بعضی ها اصلا به کار ادم نمیاد :biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دوستان چطوری میشه پول دراورد ؟ :biggrin1:
من همیشه کمبود gil دارم
همیشه هم با فروش اسلحه های که جایزه میده جبران میکنم ;)

بعد چه اسلحه هایی رو بهتره ارتقا بدیم ؟ :confused:

به نظرم این فروشگا هایی که واسه خرید گزاشتن خیلی مسخره هست
بعضی ها اصلا به کار ادم نمیاد :biggrin1:
سره هر بتل بهت مقداری gil میده ! بعدشم میتونی با فروختن آیتم هات gil در بیاری !
من پیشنهاد میکنم فعلا روی Blazefire saber کار کن .

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
بالاخره بعد از 180 ساعت 1000 امتیاز رو گرفتم
ولی خداوکیلی چرا درجه سختی اچیومنت رو 6 از 10 دادن ؟
زمان گرفتن برای 1000 خیلی زیاد بود

AMIN-3

کاربر سایت
Oct 25, 2008
202
نام
امین
آقا یه سوال دارم:
وقتی که برای اولین بار با ایلدون ها روبرو میشی باید چه جوری از بین ببریش؟تو اون قسمت کریستال ها با snow هستم.توی تاتوریال میگه باید بهش بزنین تا یواش یواش اون نوار بالای سرش پر بشه.و وفتی پر شد دکمه ی x رو بزن.بعدش نوشته ضربه زدن تنها راه نیست.از ابلیتیس هم باید استفاده کرد.فک کنم لیبرا بود.
میشه یه راهنمایی کنید؟

mehdi_iron

کاربر سایت
Dec 9, 2009
488
نام
مهدي
آقا یه سوال دارم:
وقتی که برای اولین بار با ایلدون ها روبرو میشی باید چه جوری از بین ببریش؟تو اون قسمت کریستال ها با snow هستم.توی تاتوریال میگه باید بهش بزنین تا یواش یواش اون نوار بالای سرش پر بشه.و وفتی پر شد دکمه ی x رو بزن.بعدش نوشته ضربه زدن تنها راه نیست.از ابلیتیس هم باید استفاده کرد.فک کنم لیبرا بود.
میشه یه راهنمایی کنید؟
بايد ravager باشيد.اينطوري زود تر پر ميشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر