Final Fantasy XIII - X360

hazy

کاربر سایت
Dec 27, 2008
13
نام
حسین
داداش گلم,من کنسولمو به خاطر این گیم عوض کردم!عمر نوج رو باید داشته باشی تا بیاد!!!واسه اونایی که مشکل دارن بگم که این بازیا باید اعصاب داشته باشی,بفهمی,علاقه داشته باشی وگر نه اصلا بهت حال نمیده.باید انگلیست خوب باشه!!!!!!!;)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
داداش گلم,من کنسولمو به خاطر این گیم عوض کردم!عمر نوج رو باید داشته باشی تا بیاد!!!واسه اونایی که مشکل دارن بگم که این بازیا باید اعصاب داشته باشی,بفهمی,علاقه داشته باشی وگر نه اصلا بهت حال نمیده.باید انگلیست خوب باشه!!!!!!!;)
اتفاقا به نسبت JRPG های دیگه ، روان تر و ساده تر هستش ! یعنی برای کسی که با JRPG هم آشنایی نداره چندان مشکل نیست و زود راه میوفته !

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
اتفاقا به نسبت JRPG های دیگه ، روان تر و ساده تر هستش ! یعنی برای کسی که با JRPG هم آشنایی نداره چندان مشکل نیست و زود راه میوفته !
جناب اقای Trunks شما چرا بی جنبه بازی دارین در میارید؟ هر کسی نظری داره امدی گیر میدی هر کی هر چیزی میگه شما عکسش رو میگی؟ مگه این بازی ساخته شده واسه شما؟ که اینقدر دارین ازش دفاع میکنید؟ 7 تومن دادی بازی رو گرفتی امدی داری به همه گیر میدی:confused:

اصلا میدونی چیه کی گفته ساده تر شده نسبت به قبلیش؟ شما 12 رو اگه بازی کرده باشی اینقدر کار با لول اپ و گامبیت هاش راحت بود امدی گیر میدی. مشکلت چیه شما ؟

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
جناب اقای Trunks شما چرا بی جنبه بازی دارین در میارید؟ هر کسی نظری داره امدی گیر میدی هر کی هر چیزی میگه شما عکسش رو میگی؟ مگه این بازی ساخته شده واسه شما؟ که اینقدر دارین ازش دفاع میکنید؟ 7 تومن دادی بازی رو گرفتی امدی داری به همه گیر میدی:confused:

اصلا میدونی چیه کی گفته ساده تر شده نسبت به قبلیش؟ شما 12 رو اگه بازی کرده باشی اینقدر کار با لول اپ و گامبیت هاش راحت بود امدی گیر میدی. مشکلت چیه شما ؟
هان :D ؟! من متوجه نمیشم ... چرا حالا جوش میاری ؟! من نمیفهمم کجای حرفم ایراد داشت . چیش بی جنبه بازی بود ؟! دفاع از چی میکنم ؟! از اینکه سیستم گیم پلی بازی آسونه ؟! این دفاعه ؟! حرف 12 و FF های قبلی هم لطفا نیارید . با کسی صحبت میکنید که اکثر FF های PsOne رو بازی کرده .
من نمیفهمم کجای حرفم ایراد داشت و خب خواهشا متن ها رو درست بخونید و اون چیزی که تو ذهنتون ننویسید ... زشته به خدا ...

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
هان :D ؟! من متوجه نمیشم ... چرا حالا جوش میاری ؟! من نمیفهمم کجای حرفم ایراد داشت . چیش بی جنبه بازی بود ؟! دفاع از چی میکنم ؟! از اینکه سیستم گیم پلی بازی آسونه ؟! این دفاعه ؟! حرف 12 و FF های قبلی هم لطفا نیارید . با کسی صحبت میکنید که اکثر FF های PsOne رو بازی کرده .
من نمیفهمم کجای حرفم ایراد داشت و خب خواهشا متن ها رو درست بخونید و اون چیزی که تو ذهنتون ننویسید ... زشته به خدا ...

شما پست بالاییت رو ببین 1 + بقیه پست هات که هیچی بنده خدا امده گفته من کنسولم رو عوض کردم نظرش رو در مورد بازی داده شما میایی قشنگ حرفی رو که زده عکسش رو بهش میگی شما خودت گفتی از شماره های قبلیش اسونتر شده وگرنه من که 1 راست نیومدم مقایسه کنم با قبلیهاش زشت اینه که بیخودی به کسی گیر بدی تا بهش بگی من از تو بیشتر سرم میشه تو فلان بازی .:smile:

ذر مورد فینال فانتزی پلی 1 هم وقتی امده بود شاید تو ایران کلا چند نفر ازش خوششون امد حالا هم که دیگه هیچ شخصی نمیره بازی 20 سال پیش رو بازی کنه :eek:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
شما پست بالاییت رو ببین 1 + بقیه پست هات که هیچی بنده خدا امده گفته من کنسولم رو عوض کردم نظرش رو در مورد بازی داده شما میایی قشنگ حرفی رو که زده عکسش رو بهش میگی شما خودت گفتی از شماره های قبلیش اسونتر شده وگرنه من که 1 راست نیومدم مقایسه کنم با قبلیهاش زشت اینه که بیخودی به کسی گیر بدی تا بهش بگی من از تو بیشتر سرم میشه تو فلان بازی .:smile:

ذر مورد فینال فانتزی پلی 1 هم وقتی امده بود شاید تو ایران کلا چند نفر ازش خوششون امد حالا هم که دیگه هیچ شخصی نمیره بازی 20 سال پیش رو بازی کنه :eek:
من کاری به کنسول عوض کردن ایشون ندارم مجید جان . فقط ایشون گفتن که :
عمر نوج رو باید داشته باشی تا بیاد!!!واسه اونایی که مشکل دارن بگم که این بازیا باید اعصاب داشته باشی,بفهمی,علاقه داشته باشی وگر نه اصلا بهت حال نمیده.باید انگلیست خوب باشه!!!!!!!;)
که البته نظر شخصی شون هست و بیشتر یه نوع نصیحت هست برای اونایی که JRPG باز نیستن . منم فقط گفتم به نسبت JRPG های دیگه این بازی خیلی راحت تر هستش و راحت آدم یادش میگیره . حرف منو قبول نداری میتونی از JRPG باز های اینجا ( مثلا مهدی و ماکان ) بپرسی و ببینی اونا چه جوابی میدن . بحث من سره آسون بودن سیستم گیم پلی هستش نه مسائل شخصی ایشون و کنسول عوض کردنشون !
در مورد فاینال هم عزیزم فاینال فانتزی یک 20 سال پیش اومد . که اون موقع هم غیر ممکنه کسی دستش بهش رسیده باشه . منظور من VII ، VIII و IX بودش . نه فاینال یک ! برای بار دوم : متن رو درست بخون عزیزم ! گفتم PsOne ! آدم یه موقع یه چیزایی میشنوه که نمیدونه بخنده یا گریه کنه ...

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
عزیز من اقا شهاب شما این امضات که همچین نوشتی که یعنی JRPG رو فول هستی خب این 1 کی از دلایلی که من میگم وفتی من میگم بیست سال پیش من الان 19 سالمه خب شما همین بازی میگین VII :13 سال پیش امده درسته ما تو کلو.پ بازی میکردیم این بازی رو اورده بود یعنی شاید 10 دقیقه هم کسی بازی نمیکرد چون کسی نه وارد بود نه دوست داشت شما حالا برای مثال بعد از این که شماره 12 شو بازی کردی یعنی رفتی VII رو بعد از اون بازی کردی درسته :confused: ؟ رو پلی 1 ؟

من هم قصد توهین نداشتم

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
عزیز من اقا شهاب شما این امضات که همچین نوشتی که یعنی JRPG رو فول هستی خب این 1 کی از دلایلی که من میگم وفتی من میگم بیست سال پیش من الان 19 سالمه خب شما همین بازی میگین VII :13 سال پیش امده درسته ما تو کلو.پ بازی میکردیم این بازی رو اورده بود یعنی شاید 10 دقیقه هم کسی بازی نمیکرد چون کسی نه وارد بود نه دوست داشت شما حالا برای مثال بعد از این که شماره 12 شو بازی کردی یعنی رفتی VII رو بعد از اون بازی کردی درسته :confused: ؟ رو پلی 1 ؟

من هم قصد توهین نداشتم
خب خوشحالم که پرونده اون ماجرا بسته شد !
اولا امضام یه معنا دیگه داره ... نه تمسخر هست و نه ادعا ! منم JRPG رو فول نیستم . منم نگفتم که VII و یا بقیه رو ontime بازی کردم ... چند سال بعد از خرید PsOne ـم این بازی ها رو خریدم و بازی کردم که تقریبا چند سال از عرضه بازی میگذشت ( که اون موقع هم هیچی از بازی نمیفهمیدم :D !) . بعدش هم بعد از یه مدت روی PC ( یادمه یه سری بازی بود که روی ویندوز 98 اجرا میشد و تبدیل میشد به امولیتر ) بازی کردم ( فکر کنم مدت کمی از FFX میگذشت ) . اون موقع که بازی ها اومد از هر 10 تا گیمر توی ایران 1 نفر با JRPG آشنایی داشت . ولی نظر کلی من اینه که این فاینال بین فاینال ها و به خصوص JRPG ها از همه آسون تره .

-----

میگم بهتره این بحث رو تموم کنیم :D ! آخرش که همه پست ها پاک میشه :D .
ولی قبول دارین بازی تعادل نداره :D ؟ یهو بعد از بتل با Cid Rains به طرز وحشتناکی سخت میشه !

Acatalectic

کاربر سایت
Apr 5, 2010
469
سلام
خدمت دوستانی که هم این بازی و هم Dragon Age رو انجام دادند و با هر دو سبک RPG غربی و JRPG آشنایی دارند می خواستم بپرسم به طور کلی کدوم رو بهتر می دونید؟
فقط نظر شخصیتونو می خواستم
من بعد از اتمام فال آوت و دراگون ایج بین مس افکت و فاینال فانتزی مردد هستم که کدوم رو انتخاب کنم، یعنی کدوم ارزش بیشتری داره که 50 ساعت از وقتمو پاش بزارم؟ ( قصد انجام هر دو رو ندارم! )
سوال سختیه ولی ممنون میشم جواب بدید :biggrin1:

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام
خدمت دوستانی که هم این بازی و هم Dragon Age رو انجام دادند و با هر دو سبک RPG غربی و JRPG آشنایی دارند می خواستم بپرسم به طور کلی کدوم رو بهتر می دونید؟
من بعد از اتمام فال آوت و دراگون ایج بین مس افکت و فاینال فانتزی مردد هستم که کدوم رو انتخاب کنم، یعنی کدوم ارزش بیشتری داره که 50 ساعت از وقتمو پاش بزارم؟ ( قصد انجام هر دو رو ندارم! )
خب ببین اگر Fallout و Dragon Age رو بازی کردی و تموم کردی پیشنهاد میکنم اول Mass Effect 2 رو بازی کن . چون هم بیشتر اکشن و هم از نقش آفرینی های غربی به حساب میاد . FFXIII یه JRPG turn-based هست و برای کسی که بیشتر با بازی های Action/RPG آشنایی دارند یکم مشکله ! اول ME2 رو بازی کن و بعدش هم FFXIII ! هرچند آپشن های FF توی این شماره به قدری راحت شده که هر کسی به راحتی یاد میگیره .

ehsan012

کاربر سایت
Apr 5, 2010
76
نام
احسان
سلام
شما يه سوالي پرسيدي در حد اينكه ازت مي پرسن بابا رو بيشتر دوست داري يامامانو؟:biggrin1:
اگه دلت يكم اكشن و گرافيك بالا و نفهميدن داستان وگشتن تو اينترنت واسه درك كامل ماجا مي خواد Mass effect 2 رو بگير ولي نه اگه دلت مبارزه به سبك jrpg مي خواد با گرافيك خيلي بالا(در بعضي مواقع گرافيك مغزت اون تصاوير گيم رو ساپورت نخواهد كرد.) و داستان روان با انگليسيه ساده FF XIII v رو بخر.:cool::confused:

ramin.godofwar

کاربر سایت
Nov 16, 2008
11
سلام

اگه از از گشتو کذار و ازادی عمل خوشت میاد پس masseffect رو انتخاب کن ولی اگه از داستان فوق العاده و دموهای دم به دیقه خوشت میاد که ff13 رو بگیر.در ضمن با این که این شماره ff خیلی کوتاه شده ولی صبر زیادی برای بازی کردنش لازم داری همینو بگم که level اخر اپدیت شخضیت ها تازه بعد از زدن غول اخر بازی ازاد میشه.

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
جواب دادن به سوالاتی از قبیل کدوم بهتره با دخالت سلیقه درست نیست .
شما نمی تونید یه عده رو متهم به غربی بازی کردن کنید و عنگ اکشن باز بهش بزنید
و عده ای که شرقی باز هستند رو ...
هر کسی میتونه تو هر برحه ای هر سبکی رو امتحان کنه و بستگی به حوصلش داره.
میشه همه بازی ها رو تو همه سبکا انچام داد. کسی به مشکل برنمی خوره . مشکل وقته!!
میشه بهترین های هر سبک رو انتخاب کرد . ولی نباید از روی سلیقه به کسی که راهنمایی
می خواد گفت این اینجوریه اون اونجوریه!!

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
دوستان من یه فاینال رو psp بازی کردم که جنگیدنش اینطوری بود که مثلا با زدن پشت سره هم یه دکمه شمشیر نمیزد باید از تو منو ضربه هاش رو انتخاب میکردی و همین باعث شد من درجا بازی رو پاک کنم. میخواستم بدونم اینم مثل اونه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر