Final Fantasy XIII - X360

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
ff13_wide2.jpg

بچه هایی که هنوز بازی رو امتحان نکردن، شاید این ویدئو براشون جالب باشه
قشنگ بود، میگفتی قرار بیخیال مجله بشی، ادامه داره دیه؟
-------------
خب انگاری ترکیدن کنسول ما تو یک مورد فایده داشت :biggrin1: جدی جدی ریجن جی نمیشه!؟
الان شدیدا خوشحالم که پال گرفتم1

squal_leonhart

کاربر سایت
May 22, 2007
205
من تا اینجایی که بازی کردم به نظرم خوبه
این همه تو نقدا میگن خطیه خطیه خوب خیلی که با فاینال 10 فرق نداره شبیه اونه و از اون این ایرادو نمیگرفتن
موسیقیشو که من خیلی خوشم اومده تا اینجا مخصوصا اون موسیقی اول بازی ولی موسیقی مبارزه با رییسا خیلی ابکیه حسه هیجان نمیده
تنها چیزی که من زیاد خوشم نمیاد اسم کاراکتراس
یکی برف یکی برق یکی امید یکی وانلین . این چه اسمایی حالا چون کلود ( ابر ) اسمه قشنگی بود نمیشه که دیگه هرچی رو اسم کرد که .بنظرم اسمارو همینجوری یه چی گذاشتن
گرافیک بازی خوبه ولی همیشه تو هر نسل وقتی فاینال میامد بهترین گرافیکو داشت این خوبه ولی با بهترین خیلی فاصله داره .
مبارزه هام خیلی قشنگه و خیلی اکشن شده . دیگه نمیشه مثل سابق راحت فکر کرد چیکار کنم شل به جنبی نوبته حریف میشه . یه چیزی که تو مبارزه بدو اومد اینکه که دشمنا جاشونو همش عوض میکنن مثلا من نارنجک میندازم که خون 4 نفر کم بشه تو دوتاش میرن یه ور دیگه . اینکه نمیشه call of duty که نیست از نارنجک فرار کنن خوبه نارنجکرو بر نمیدارن از زمین طرف خودمون باز پرت کنن . اگه فرار از نارنجک هست پس منم باید بزارن هد شات کنم :p
اول بازی داستان خیلی گنگه اگه قبل کلی راجب فالسی این چیزا تو سایتا نمیخوندم اصلا معلوم نبود داستان چیه . الانم زیاد معلوم نیست چه خبره درست .مثلا فاینال ده با معما شروع میشد که خود تیدوسم نمیدونست چه اتفاقی افتاده ولی اینجا همه همه چیزو میدونن بازیکنه که نمیدونه.یه جوری خواستن مثل شروع قشنک فاینال 7 باشه ولی در اون حد و اندازه نیست .
کلا به نطرم یه ترکیبی از فاینال 7 و 8 و 10 هست خیلی چیزا ادمو یاد این سه تا میندازه .

آخرین ویرایش:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
game spot به این بازی نمره 8.5 اگر اشتباه نکنم داده ! لطفا بگید که این بازی رو از کجا میشه تهیه کرد ! چند جا رفتم خبری ازش نبود ؟!

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
بازی رو حتما به دوستان توصیه می کنم. البته J-Rpg زیاد مورد علاقه من نیست ولی گرافیک عالی بازی باعث میشه حتما تستش کنم.

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان سلام
میشه یه نفر از دوستان باصفا بیاد در باره گیم پلی بازی توضیح بده؟نوع حرکتها؟سیستم مبارزه ها؟
ممنون میشم چون من الان تمام بازی های روز رو خوردم منتظرم ببینم اگه از این بازی خوشم میاد اینم بگیرم
راستی گیم اسپات به بازی داده 8.5

یا حق
کسی نیست جواب ما رو بده؟

یا حق

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
حرکت مخصوص این جور چیزا که بستگی به لول شخصیت خودت داره
سیستم ارتقای شخصیت هم خوب کار شده مثل اون شماره ی قبلیش نیست که صفحه ی شطرنج باشه 1 اولش با 3 تا گزینه شروع میشه ولی بعدش ........
سیستم مبارزه هم نوبتی هست

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بازی متاسفانه روی j اجرا نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!گفتم اونایی که نمیدونن هم بدونن-ولی گفتن برای چند کشور اسیایی اومدنش تایید شده!میتونیم منتظر باشیم ببینیم چی میشه!!!

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
سلام
ببینید اینجا به دردتون میخوره؟
خیلی ممنون.فکر میکنم زبانش ژاپنی هست درسته؟
بهر حال من گرفتم ولی اگه انگلیسیش رو هم داری بدی کولاک میشه
واقعا حیف که من از JRPG خوشم نمیاد ولی داستان بازی و این کاراکترهایی که با ظرافت تمام ساخته شدن و مثل بازیگر های واقعی نقش بازی میکنن آدم رو وسوسه میکنه به زورم شده بازی رو انجام بدم و لیکن میدونم که حوصله گیم پلی رو ندارم
هر موقع تریلری ازین بازی میبینم آرزو میکنم که یه روزی یه بازی به غیر از ژانر JRPG با این کیفیت بصری و کاراکتر ها و داستان فوق العاده توسط اسکوئر ساخته بشه تا کسایی مثل منم لذت ببرن
الان یه ترکش رو دیدم
اینا خدای CGI هستن! واقعا کارشون معرکه هست.امیدوارم یه فیلم دیگه هم ازین سری بدن بیرون
کیفیت ویودئو ها هم خیلی خوب بود.دستت درد نکنه
دوستانی که مثل من علاقه به انیمیشن و CG دارن به هیچ وجه این کات سنس های کم نظیر و با کیفیت رو از دست ندن

ببخشید. ولی من آرزو میکنم همیشه JRPG به همین خالصی بمونه و وارد دنیاهای اکشن نشه . که نه اکشن بلکه هیچ سبکی . سیستم گیم پلی این بازیها به نظر من نقطه قوتشه
و این جلوه های بصری قسمتی از زیبایی بازی های این سبکه.
شما پست من رو دقیق بخون
من نگفتم سبک این بازی عوض شه گفتم اسکوئر یه بازی اکشن با کیفیت فاینال بسازه

آخرین ویرایش:

Comman

کاربر سایت
Nov 19, 2005
245
نام
علی پاشایی
خیلی ممنون.فکر میکنم زبانش ژاپنی هست درسته؟
بهر حال من گرفتم ولی اگه انگلیسیش رو هم داری بدی کولاک میشه
واقعا حیف که من از JRPG خوشم نمیاد ولی داستان بازی و این کاراکترهایی که با ظرافت تمام ساخته شدن و مثل بازیگر های واقعی نقش بازی میکنن آدم رو وسوسه میکنه به زورم شده بازی رو انجام بدم و لیکن میدونم که حوصله گیم پلی رو ندارم
هر موقع تریلری ازین بازی میبینم آرزو میکنم که یه روزی یه بازی به غیر از ژانر JRPG با این کیفیت بصری و کاراکتر ها و داستان فوق العاده توسط اسکوئر ساخته بشه تا کسایی مثل منم لذت ببرن
الان یه ترکش رو دیدم
اینا خدای CGI هستن! واقعا کارشون معرکه هست.امیدوارم یه فیلم دیگه هم ازین سری بدن بیرون
کیفیت ویودئو ها هم خیلی خوب بود.دستت درد نکنه
دوستانی که مثل من علاقه به انیمیشن و CG دارن به هیچ وجه این کات سنس های کم نظیر و با کیفیت رو از دست ندن

ببخشید. ولی من آرزو میکنم همیشه JRPG به همین خالصی بمونه و وارد دنیاهای اکشن نشه . که نه اکشن بلکه هیچ سبکی . سیستم گیم پلی این بازیها به نظر من نقطه قوتشه
و این جلوه های بصری قسمتی از زیبایی بازی های این سبکه.

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
بازی رو تهیه کردم ! 3 دیسک !!!!! :eek: بازی هم کردم ! در مورد گرافیک و گیم پلیر خیلی خوب کار شده ! اما نمیدونم چرا برای شروع جدال هی دستور میخات ! یه خورده رو اعصاب میره البته فکر کنم اولش اینجوری باشه !!! بعد احتمالا درست میشه !!!!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
بازی رو تهیه کردم ! 3 دیسک !!!!! :eek: بازی هم کردم ! در مورد گرافیک و گیم پلیر خیلی خوب کار شده ! اما نمیدونم چرا برای شروع جدال هی دستور میخات ! یه خورده رو اعصاب میره البته فکر کنم اولش اینجوری باشه !!! بعد احتمالا درست میشه !!!!
من هنوز بازی را نگرفتم ولی تا اونجایی که یادم میاد این یکی از قابلیت‌های بازیه. یعنی دشمنان را میبینی ولی وارد شدن یا نشدن به مبارزه در اختیار شماست. یعنی یه چیزی بین FFX و FFXII
---

در ضمن IGN هم امروز نقدش را ارسال کرد و به نسخه PS3 امتیار 8.9 داد. در نقدش اشاره کرده که هر دو نسخه بخوبی اجرا میشن و محتوای یکسانی دارند منتها رزولیشن 360 پایین‌تره.

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان الان این نسخه که برای 360 اومده سالمه ( چون قبلا میگفتن لینک دانلودش مشکل داره:confused:) ( یا یکی میگفت که میگن :-" dvd 3 مشکل داره :confused::confused::confused:)

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر