Final Fantasy XIII - X360

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
ببخشید بقیه مواردی که گفتین درسته؟من یه جای دیگه خوندم حتما لازم نیست اسلحه ی مخصوصی هم داشته باشی دو تا از این آیتم ها رو بزاری بقل هم بهت لاکی میده
تا اونجایی که من میدونم حتما باید اسلحه ها باشه. باز هم خودت امتحان کن. وقتی می‌خوای بفهمی لاکی بریکر شده یا نه توی همونجایی که اسلحه‌ها و Accessoryها را برای کاراکتر‌هات انتخاب میکنی نگاه کن. سمت راست اگه گزینه‌ای به اسم Random: Instant Chain دیدی یعنی همون لاکی بریکر.
بعدش مثلا لاکی بریک و death که گفتین هیچ موردی توش وجود نداره که شانس به وقوع پیوستنش رو زیادتر کنه؟مثلا درجه ی مجیک بالاتر باشه فرقی نداره کاملا random هست؟
لاکی بریکر کاملا شانسیه و مجیک بالا تاثیری نداره.
اما Death فرق میکنه. با برداشتن اسلحه Blundell برای وانیل، شانس اثر کردن جادو‌های Saboteur شدیدا بیشتر میشه. Death هم جزو جادو‌های Suboteur هست.
بعد یه سوال دیگه.من فنگ رو که میزارم saboutor یه چندبار باید یه اسپل رو بزنه تا روی حریف بیفته
چه جوری میشه این شانس رو ببریم بالاتر؟اصلا چیزی روش تاثیر داره یا اینم رندوم هست؟
این هم میشه گفت راهی نداره. ولی اگه اول بتونی جادوی Impril را روش بزنی، بقیه زودتر اثر می‌کنند.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
این mission 51رو چه جوری باید رد کرد آخه کلی وقت گذاشتم عمرش رو به نصف رسوندم ولی doom زد بهم....death هم روش اثر نداره

مبارزه سختیه در کل. روشی که خودم انجام دادم را بهت میگم.

تیم من: لایتنینگ( به عنوان Leader)/ فنگ/ هوپ

مهمترین نکته اینه که توی همه رول‌هات حتما حتما Sentinel داشته باشی.
رول کماندو را هم برای Hope بگیر. ( فقط همون Attackـش را بگیری کافیه. نمیخواد CP خرج آپگریدش کنی)

Chain دشمن را به 300 الی 350 برسون و از اونجا به بعد فقط با کماندو‌هات بهش حمله کن.
فنگ را بزار همیشه روی SEN باشه تا توجه دشمن را به طرف خودش جلب کنه.
وقتی خونت کم میشه حتما یه رول Med/Sen/Med داشته باش و سریع خون‌ها را پر کن.
یه رول Com/Sen/Syn هم داشته باش تا Hope بتونه افکت‌های مهمی مثل Haste, Defance و Shell را تجدید کنه.

با این روش صد در صد ردش میکنی.

kingdom hearts

کاربر سایت
Jul 31, 2007
52
نام
مرتضی
مبارزه سختیه در کل. روشی که خودم انجام دادم را بهت میگم.

تیم من: لایتنینگ( به عنوان Leader)/ فنگ/ هوپ

مهمترین نکته اینه که توی همه رول‌هات حتما حتما Sentinel داشته باشی.
رول کماندو را هم برای Hope بگیر. ( فقط همون Attackـش را بگیری کافیه. نمیخواد CP خرج آپگریدش کنی)

Chain دشمن را به 300 الی 350 برسون و از اونجا به بعد فقط با کماندو‌هات بهش حمله کن.
فنگ را بزار همیشه روی SEN باشه تا توجه دشمن را به طرف خودش جلب کنه.
وقتی خونت کم میشه حتما یه رول Med/Sen/Med داشته باش و سریع خون‌ها را پر کن.
یه رول Com/Sen/Syn هم داشته باش تا Hope بتونه افکت‌های مهمی مثل Haste, Defance و Shell را تجدید کنه.

با این روش صد در صد ردش میکنی.
خیلی ممنون با همین روش ردش کردم....فقط الان توی mission 62 که دو تا Raktavija میان گیر کردم.....قبلا توی mission 47 یکی میومد که ردش کرده بودم ولی این رو نمیشه حتی روی رول sen هم زیاد دووم نمیارم
اگر دوباره mission 55 رو برم و یه Growth Egg اه دیگه بگیرم میتونم cp رو چهار برابر کنم یا فقط یدونش تاثیر داره؟

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
خیلی ممنون با همین روش ردش کردم....فقط الان توی mission 62 که دو تا Raktavija میان گیر کردم.....قبلا توی mission 47 یکی میومد که ردش کرده بودم ولی این رو نمیشه حتی روی رول sen هم زیاد دووم نمیارم
اگر دوباره mission 55 رو برم و یه Growth Egg اه دیگه بگیرم میتونم cp رو چهار برابر کنم یا فقط یدونش تاثیر داره؟
گفتی Mission 62 اصلا حالم دگرگون شد. مصیبتی‌ست واسه خودش
اون ماموریت 55 فقط یه دونه Growth Egg بهت میده. تکرارش کنی دیگه بهت نمیده.

برای ماموریت 62 گروه من همون گروه قبلی بود منتها فنگ را گذاشتم Leader. توی این مبارزه حتما لاکی بریکر را برای فنگ و لایتنینگ داشته باش. اگه شانس بیاری و یکیشون Stagger بشه ماجرا حله.

و اما اینکه چرا فنگ Leader باشه؟
فنگ طبیعتا بالاترین قدرت را در بین کاراکتر‌ها داره. شما اون آیتمی که بعد از رد کردن ماموریت 51 بدست آوردی را بزار برای فنگ( منظورم همون آیتم Genji Glove هست). حالا سعی کن به هر نحوی شده یکیشون را Stagger کنی. وقتی Stagger شد از RAVها کمک بگیر و Chain را برسون به بالای 700. حالا بزار روی Com/Com/Com و حمله کن بهش.

در این حالت فنگ عالی عمل میکنه و خون زیادی ازش کم میکنه. وقتی خط Stagger داره با آخر میرسه وقتشه که ضربه نهایی را بزنی. یعنی ضربه مخصوص فنگ که اسمش Highwind ـه.( اون Genji Glove را گه گفتم حتما برای فنگ بزار تا این ضربه به نهایت قدرتش برسه). با این ضربه به احتمال زیاد نابود میشه. یکیشون که بمیره، بعدی را میشه راحت‌تر کشت.

مسلما در بین مبارزه از نقش‌هایی مثل Med/sen/Med و Med/Sub/Syn هم باید استفاده کنی تا افکت‌های لازم را روی خودت و دشمن اعمال کنی.
اقای gene لطفا بقیه داستان
قبلا هم قول دادم ولی شرمنده وقت نکردم ادامش را تایپ کنم. توی همین چند روز حتما تمومش میکنم.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
دوستان عزیز شرمنده اینقدر سوال میکنم:">:
دوستان سوال اولم اینه.کی اون قسمتی که شخصیتها رو توش آپگرید میکنی بزرگتر میشه و میشه مراحل بالاتر رو گرفت؟من الان گران پولس هستم و تا میشن 12 رو رفتم.تقریبا رولهای اصلی بازیکنا رو تا ته آپ کردم حالا میخوام ببینم بقیه cp ها رو بزارم واسه بزرگتر شدن اون قسمته که روی سه رول اصلی آپ کنم یا بزنم تو رولهای دیگه؟
تو ماموریتها اون ستاره ای که آخر بازی بهت میده تاثیری توی چیزهایی که میگیری داره؟
اون ضربه ی highwind فنگ رو کی میشه بدست آورد؟با اون smite که میگیری فرق میکنه نه؟

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
گفتی Mission 62 اصلا حالم دگرگون شد. مصیبتی‌ست واسه خودش
اون ماموریت 55 فقط یه دونه Growth Egg بهت میده. تکرارش کنی دیگه بهت نمیده.

برای ماموریت 62 گروه من همون گروه قبلی بود منتها فنگ را گذاشتم Leader. توی این مبارزه حتما لاکی بریکر را برای فنگ و لایتنینگ داشته باش. اگه شانس بیاری و یکیشون Stagger بشه ماجرا حله.

و اما اینکه چرا فنگ Leader باشه؟
فنگ طبیعتا بالاترین قدرت را در بین کاراکتر‌ها داره. شما اون آیتمی که بعد از رد کردن ماموریت 51 بدست آوردی را بزار برای فنگ( منظورم همون آیتم Genji Glove هست). حالا سعی کن به هر نحوی شده یکیشون را Stagger کنی. وقتی Stagger شد از RAVها کمک بگیر و Chain را برسون به بالای 700. حالا بزار روی Com/Com/Com و حمله کن بهش.

در این حالت فنگ عالی عمل میکنه و خون زیادی ازش کم میکنه. وقتی خط Stagger داره با آخر میرسه وقتشه که ضربه نهایی را بزنی. یعنی ضربه مخصوص فنگ که اسمش Highwind ـه.( اون Genji Glove را گه گفتم حتما برای فنگ بزار تا این ضربه به نهایت قدرتش برسه). با این ضربه به احتمال زیاد نابود میشه. یکیشون که بمیره، بعدی را میشه راحت‌تر کشت.

مسلما در بین مبارزه از نقش‌هایی مثل Med/sen/Med و Med/Sub/Syn هم باید استفاده کنی تا افکت‌های لازم را روی خودت و دشمن اعمال کنی.

قبلا هم قول دادم ولی شرمنده وقت نکردم ادامش را تایپ کنم. توی همین چند روز حتما تمومش میکنم.
دستت درد نکنه :xاقا این cid رو چه طوری بکشم سلاح هیچکسم تا الن اپگرید نکردم با hope fang lightenin میزنم خونشو قشنگ نصف میکنم اما یه هو مجیک میزنه همه چیز خودشو قوی میکنه ماله منو ضعیف !!!!این fangam که رول sabouter رو له بازی میکنه !!!!

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
دوستان سوال اولم اینه.کی اون قسمتی که شخصیتها رو توش آپگرید میکنی بزرگتر میشه و میشه مراحل بالاتر رو گرفت؟من الان گران پولس هستم و تا میشن 12 رو رفتم.تقریبا رولهای اصلی بازیکنا رو تا ته آپ کردم حالا میخوام ببینم بقیه cp ها رو بزارم واسه بزرگتر شدن اون قسمته که روی سه رول اصلی آپ کنم یا بزنم تو رولهای دیگه؟
یه کم دیگه خط داستانی را بری Level 4 باز میشه. وقتی هم Boss آخر را کشی Level 5 باز میشه.
من خودم CPهام را نگه داشتم و رول های اصلی را ارتقا دادم. بعد رول ها دیگه را هم گرفتم. البته فکر نکن با این مقدار CP که داری یهو میتونی رول های اصلی را تا ته ارتقا بدی. توی Level 5 برای هر آپگرید بین 30 تا 60 هزار CP لازمه.
تو ماموریتها اون ستاره ای که آخر بازی بهت میده تاثیری توی چیزهایی که میگیری داره؟
نه. تاثیری نداره.
ولی اگه بتونی همه ماموریت ها را 5 ستاره بگیری، گیمر تگ Snow باز میشه.
اون ضربه ی highwind فنگ رو کی میشه بدست آورد؟
وقتی Level 4 باز بشه میتونی این ضربه را یاد بگیری. همه کاراکتر‌ها یه ضربه مخصوص دارند.

Shayan_AC

کاربر سایت
Jun 27, 2008
215
نام
شایان
فاینال فانتازی رو به جرئت می شه یکی از بهترین بازی های امسال و بهترین jrpg دونست.
صرف نظر از خسته کننده شدن جمع کردن cp.

در کل فقط استفاده از paradigm ها رو یاد بگیرین که سه سوت بازی رو می رین.
هیچ وقت هم از دست دشمنان فرار نکنین وگرنه فاتحه اتون خوندس!

پاینده باشید.

still life

کاربر سایت
Apr 2, 2010
70
من هم تا بحال از این سری بازیها نکردم، اما از این یکی خوشم اومده
اگر فایل راهنما داره دوستان زحمت بکشند بگذارند.
در ضمن بازی حالت easy ,normal , hard نداره یا من ندیدم؟

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
یه کم دیگه خط داستانی را بری Level 4 باز میشه. وقتی هم Boss آخر را کشی Level 5 باز میشه.
ببخشید دوست عزیز اشتباه نمیکنید؟لول 5 باز میشه جلوتر دیگه؟4 رو که گرفتم و همه شخصیتهام لول 4 هستن
چقدر دیگه از خط داستانی برم جلو؟ضعیف نیستم برای خط داستانی؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر