Final Fantasy XIII - X360

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
سلام من بازم تو سامونه fang گیر کردم می شه یه راهنمایی کنین؟
fang , light , van
Sen , rav , med
sen , rav , rav
sab , rav , rav
sab , rav , med

2 مورد آخر در صورت قوی بودن لول sab فنگ هست .

خب ببین خیلی کاری نداره . اول مد یک رو بذار . بعد خودت رو تارگتش قرار بده و بذار بهت حمله کنه . از اونور هم لایت میزنتش . وقتی هم که جونت کم شد سریع از پوشن استفاده کن تا نمیری . بعدشم تقریبا نصف جونش رفت برو رو حالت بعدی و ببندینش به عناصر طبیعت :D !
کلا این ایلدون ها اصلا سخت نیستن فقط باید حواست به کارات باشه ! وگرنه خیلی راحت میزنیشون ...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
آقا یکی بگه من این یارو Orphan رو چجوری بزنم؟:D
شخصیتهام تو 3 کلاس، تا خرخره لول آپ شدن، بیشتر از این آپگرید میخواد؟:confused:

اینم تو اسپویلر بگید که این فاینال باس هست یا نه؟!

مرسی.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
تو چپتر 9 کاراکتر‌هام همه تا آخر Level 3 آپگریدن و هر کاراکتر هم 130.000 CP اضافه آورده!:D
Primarch را با Light, snow, Sazh سوسکش کردم.

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
اینم تو اسپویلر بگید که این فاینال باس هست یا نه؟!

مرسی.
بابی "بارتندلس 3" رو میزنی دیگه ، بعدش اورفان میاد!
و در ادامه یکی دیگه هم میاد که نمیگم اسپویل شه ..:biggrin1:
هر کاراکتر هم 130.000 CP اضافه آورده!:D
زهی خیال باطل ... مهدی جلوتو با این مقدار "CP" یکی دوتا خونه پُر میشه!:biggrin1:

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
آقا یکی بگه من این یارو Orphan رو چجوری بزنم؟:D
شخصیتهام تو 3 کلاس، تا خرخره لول آپ شدن، بیشتر از این آپگرید میخواد؟

سلام ...
من داخل تاپیک PS3 توضیح دادم همون را نقل میکنم اینجا :

بهترین روش این هست که اگر fang و hope و lighting را 3 تا از قابلیت های اصلیشون به لول 4 رسوندین فقط کافیه hope و lighting را در Sentinel هم پیشرفت بدید تا در این بخش هم قابلیت های مناسبی داشته باشن fang هم که یکی از قابلیت های های اصلیش هست و مشکلی نداره.

fang در طلسم کردن این باس بسیار مفید و کار امد هست فقط کافیه Saboteur بزارینش تا ببنید 4 تا 5 طلسم مفید انجام میده که سرعت حملات را کاهش میده و درضمن صدمه دیدن باس را در مقابل ضربه های شما به شدت افزایش میده و اگر دوست دارین hope هم بر روی Synergist تا قابلیت های افراد شما را بالا ببره و اگر در این نقش لول بالایی داشته باشه به سرعت قابلیت های مورد نیاز را به شخصیت ها اضافه میکنه.

حالا با Ravager کردن hope و lighting و Commando کردن fang به سرعت باس به Stagger میرسه و بعد lighting هم Commando کنید تا ببینید با چه سرعتی خط سلامتی باس کاهش پیدا میکنه بعد از 2 تا 3 بار Stagger کردن به راحتی پیروز خواهید شد.

2 نکته:
وقتی باس خواست حمله اصلی خودشو انجام بده بر روی تصویر قبل از انجام حرکت نامش نوشته میشه که شما به سرعت باید هر 3 شخصیت را بر روی Sentinel قرار بدید تا مقدار کمتر از نوار سلامتی شما کاسته بشه.

از قابلیت های Medic شخصیت های hope و lighting بصورت همزمان میتونید به سرعت برای افزایش خط سلامتی خود استفاده کنید.

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
سلام دوستان من تقریبا 70 % مکالمات انگلیسی رو میفهمم. داستان تو بازی با انگلیسی ساده روایت میشه؟ طوری هست که بتونیم روند اصلی داستان رو دنبال بکنیم؟

با تشکر.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
سلام دوستان من تقریبا 70 % مکالمات انگلیسی رو میفهمم. داستان تو بازی با انگلیسی ساده روایت میشه؟ طوری هست که بتونیم روند اصلی داستان رو دنبال بکنیم؟

با تشکر.
آره;)
کلا بازیهای ژاپنی زبان در حد کنکور کفایت میکنه! اون بازیهای غربیه که پر اصطلاحات و ... هست.
البته من خودم این بازی رو تا 6 تیر بازی نمیکنم! چون طولانیه و داستانی. میرم تو جوش بعد امتحانا رو گند میزنم:)

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آره;)
کلا بازیهای ژاپنی زبان در حد کنکور کفایت میکنه! اون بازیهای غربیه که پر اصطلاحات و ... هست.
البته من خودم این بازی رو تا 6 تیر بازی نمیکنم! چون طولانیه و داستانی. میرم تو جوش بعد امتحانا رو گند میزنم:)
Joke of the Year !
عزیزم حرفت دقیقا برعکس هست ! بازی های JRPG نیاز خیلی بیشتری به زبان قوی دارن تا غربی ! ولی کلا این فاینال داستان خیلی پیچیده ای نداره .

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
عزیزم حرفت دقیقا برعکس هست ! بازی های JRPG نیاز خیلی بیشتری به زبان قوی دارن تا غربی ! ولی کلا این فاینال داستان خیلی پیچیده ای نداره .
جان؟ جدی نگفتی که؟ یعنی منظورت اینه که برای فهم داستان و متوجه شدن دیالوگهای بازیهایی مثل FF و Eternal Sonata و ... به سطح زبان بالاتری احتیاج هست تا بازیهایی مثل ME و DA و ... ؟:eek:
Joke of the Year !
شما که تو اون تاپیک انتقادات ، نیش زدن و سوژه گرفتن و ... رو به عنوان اولین نفر تذکر دادی (به گفته خودت) حداقل خودت عمل کن! بر فرض که من اشتباه گفته باشم.

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
1 - حالا رفتی یه 2 تا بازی RPG N ساعته گیر اوردی :D . مثلا برای بازی های FPS خیلی زبان احتیاجی نیست ! ولی اگر کسی خیلی وارد نباشه ، منو بازی های JRPG رو ببینی مغزم سوت میکشه !
2 - البته من منظورم در مورد امضا بود ولی خب شرمنده اگر ناراحت شده اید !

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
1 - حالا رفتی یه 2 تا بازی RPG N ساعته گیر اوردی :D . مثلا برای بازی های FPS خیلی زبان احتیاجی نیست ! ولی اگر کسی خیلی وارد نباشه ، منو بازی های JRPG رو ببینی مغزم سوت میکشه !
منوهای شیر تو شیری داره (:biggrin1:) ... نسبت به بازیهای دیگه خیلی بیشتر طول میکشه تا همه رو کاملا بشناسی.!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
2 - البته من منظورم در مورد امضا بود ولی خب شرمنده اگر ناراحت شده اید !
1- این بازیهای FPS که میگی که اصلا توشون فهم داستان احتیاجی نیست:biggrin1: (البته نه همشون)
2- دشمنت شرمنده عزیز! ناراحتی چیه بابا؟;)

kamil_ps3

کاربر سایت
Apr 11, 2008
405
نام
کامی
دوستان بازی رو گرفتم از داستانش تا حالا خیلی خوشم اومده (از اواتارم معلومه جو گیر شدم:cheesygri) . یه chapter هم تموم کردم . خیلی مونده؟ :cheesygri

سه تا سوال داشتم .

1: این گزینه ی auto attack رو چه جوری بردارم ؟ دیگه داره اعصابم رو خورد میکنه.

2: توی منوی بازی گزینه های components و key item و چیزهایی که توشونه به چه دردی میخورن؟( این اولین بازی rpj که دارم بازی میکنم . به همین خاطر یه خورده قاطی کردم. )

3: چرا تو مبارزه فقط با یه نفر میتونم بازی کنم؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر