Final Fantasy XII

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
دوستان منم یکی از طرفددار های سری فاینال فانتزی هستم گفتم که اینجا خلاصه ای از داستان این بازی تا هر چقدر که می دونم برای شما بگم:
این بازی در دنیای Ivalice اتفاق می افته(این دنیا در اصل دنیایی هست که داستان Final Fantasy Tactics وFinal Fantasy Tactics Advance در اونجا اتفاق می افته این دنیا چند ویژگی داره یکی وجود قوم های دیگه ای به غیر از انسان هاست مانند Viera و Moogle و یا بلوند بودن روشن بودن همه اهالی این دتیا که اگه دمو بازی رو دیده باشین متوجه این موضوع میشین البته دو نفر هم در دمو می بینید که مو های سیاه دارند این یعنی اونا از قوم دیگه ای هستند...)داستان بازی مربوط به پسر جوانی به اسم Vann هست که به همراه دوست خود Penelo به شغل شریف خیابان گردی مشغول اند.ونن به جیب بری می پردازد و پنلو هم رقاص است و از ایت طریق پول در می آورد این دو خانواده خود را چند سال قبل در جنگ از دست داده اند...ماجرا ها از جایی شروع می شود که امپراطوری بی رحم Archadia شروع به لشگر کشی به سرزمین های اطراف خود می کند.Dalmasca یعنی جایی که Vann در آنجا زندگی می کند از محدود سرزمین هایست که در مقابل آن امپراطوری مقاومت می کنند. در روز ازدواج پرنسس Dalmasca بنام Ashe با پرنسی که هنوز اسمش مشخص نیست Archadia حمله غافل گیرانه ای در این روز آغاز می کند سربازانDalmasca که فکر این حمله را نمی کردند با معدود افراد خود به همراه پرنس وارد جنگ با سربازان امپراطور می شوند سرنوشت بدی در انتظار آنهاست... Ashe فرار می کند و پرنس در جنگ کشته می شود اتفاقاتی Vann و Penelo را با Ashe پیوند می دهد و داستان بازی شکل می گیرد برای جزییات بازی باید منتظر نسخه انگلیسی بازی باشیم

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
] دوستان منم یکی از طرفددار های سری فاینال فانتزی هستم گفتم که اینجا خلاصه ای از داستان این بازی تا هر چقدر که می دونم برای شما بگم:
این بازی در دنیای Ivalice اتفاق می افته(این دنیا در اصل دنیایی هست که داستان Final Fantasy Tactics وFinal Fantasy Tactics Advance در اونجا اتفاق می افته این دنیا چند ویژگی داره یکی وجود قوم های دیگه ای به غیر از انسان هاست مانند Viera و Moogle و یا بلوند بودن روشن بودن همه اهالی این دتیا که اگه دمو بازی رو دیده باشین متوجه این موضوع میشین البته دو نفر هم در دمو می بینید که مو های سیاه دارند این یعنی اونا از قوم دیگه ای هستند...)داستان بازی مربوط به پسر جوانی به اسم Vann هست که به همراه دوست خود Penelo به شغل شریف خیابان گردی مشغول اند.ونن به جیب بری می پردازد و پنلو هم رقاص است و از ایت طریق پول در می آورد این دو خانواده خود را چند سال قبل در جنگ از دست داده اند...ماجرا ها از جایی شروع می شود که امپراطوری بی رحم Archadia شروع به لشگر کشی به سرزمین های اطراف خود می کند.Dalmasca یعنی جایی که Vann در آنجا زندگی می کند از محدود سرزمین هایست که در مقابل آن امپراطوری مقاومت می کنند. در روز ازدواج پرنسس Dalmasca بنام Ashe با پرنسی که هنوز اسمش مشخص نیست Archadia حمله غافل گیرانه ای در این روز آغاز می کند سربازانDalmasca که فکر این حمله را نمی کردند با معدود افراد خود به همراه پرنس وارد جنگ با سربازان امپراطور می شوند سرنوشت بدی در انتظار آنهاست... Ashe فرار می کند و پرنس در جنگ کشته می شود اتفاقاتی Vann و Penelo را با Ashe پیوند می دهد و داستان بازی شکل می گیرد برای جزییات بازی باید منتظر نسخه انگلیسی بازی باشیم
خوب بود ولی باید این خبر رو بهت بدم تا چند روز دیگه یک PREVIEW اساسی برای این بازی میره روی صفحه اول سایت اونجا یک سری اطلاعات مشتی قبل از تاریخ انتشار دستت میاد
Final Fantasy XII 08/04/06 EU
/QUOTE]
اگر اینطوری باشه من خودمو دار میزنم یعنی اگر تا یک ماه دیگه نسخه پال بیاد اونوقت میارن ایران نسخه انگلیسی میشینم وسط تابستون این نکته مهم تو تابستون بازی میکنیم صبح ساعت 7 بیدار میشم تا 10 شب بازی میکنم یعنی همون برنامه ای که برای شماره 10 داشتم فقط دعا میکنم که نسخه اروپایی همین 4 اگوست یعنی 14 مرداد بیاد چه فازی میده اگر اینطوری بشه
ولی 31 اکتبر میفته تو مدرسه ها نمیشه درست و حسابی بازی کرد باید فقط دعا کنیم اگر بشه یعنی 34 روز دیگه
حالا یکی بگه این تاریخ اروپا تایید شده است

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
ایول عالیه اون PREVIEW رو زود تر بزار.در مورد اون تاریخ انتشار هم بگم که کاملا درسته شک نکن نسخه اروپایی رو می تونیم تو تابستون بازی کنیم..... دارم پر درمیارم.:eek:
یه نکته جالب در مورد این توپیک فهمیدم اگه از اول توپیکو ببینی می بینی که 70% پست ها واسه بروبچ عشق متال و اسنیکه این یعنی همه بروبچ باحال طرفدار اسنیک طرفدار فاینال فانتزی هم هستند:cheesygri

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
ایول عالیه اون PREVIEW رو زود تر بزار.در مورد اون تاریخ انتشار هم بگم که کاملا درسته شک نکن نسخه اروپایی رو می تونیم تو تابستون بازی کنیم..... دارم پر درمیارم.:eek:
یه نکته جالب در مورد این توپیک فهمیدم اگه از اول توپیکو ببینی می بینی که 70% پست ها واسه بروبچ عشق متال و اسنیکه این یعنی همه بروبچ باحال طرفدار اسنیک طرفدار فاینال فانتزی هم هستند:cheesygri
به زودی انشاالله .
اینطور که بوش میاد اگر تو تابستون بیاد من خودم کل سایت شام میدم :) چون دارم به عشقم میرسم
در مورد قسمت دوم پستت اینو بگم اینجا کسی PS2 رو تحویل نمیگیرن حتی کسایی که PS2 دارن بیخیال ما که میسازیم

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من که گیج شدم Rule of rose هم قضیه فاینال شده نوشته اروپایی زودتر از امریکایی میاد مگه میشه همه هم میگن نسخه اروپایی دیرتر میاد
نمیدونم چرا اینجوریه یعنی نسخه پال زودتر از یو سی میاد:confused:
هر جا دارم میرم نوشته که زودتر از امریکا نمیاد فکر کنم باید بیخیال شیم:( :((
من که امیدوارم نسخه اروپایی تو همین تابستون بیاد

آخرین ویرایش:

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
نسخه اروپایی یا پال بازی ها معمولا از باگ و مشکلاتی نسبت به نسخه یو سی برخورداره این امریکایی های بدجنس میزارن اول نسخه پال بیاد بعد نسخه اصلاح شدشو واسه خودشون میزنن البته من خودمم نفهمیدم چرا اینجوریه:confused:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
ایول منم منتظرم منم متال بازم البته اینو بگم که من ps2 رو واسه فاینال 10 خریدم بعد متال رو بازی کردم :) بچه ها حتما هر وفت که وارد بازار شد همین جا تو همین تابپیک بگین که ما به سرعت بریم بخریم که مثل نسخه ژاپینش کمیاب نشه که قرار باشه به هر درو دیواری بزنیم تا گیرمون بیاد پس اولین کسی این بازی رو دید حتما اینجا پست بده ممنون می شم

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
خوب بابا صبر کنید بیاد تازه 3 ماه مونده
دوست عزیز نسخه پای فقط بدیش اینه که 50 هرتز و لی Ntsc 60 هرتز هست

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
نوشته شده توسط MGS:
خوب بابا صبر کنید بیاد تازه 3 ماه مونده
دوست عزیز نسخه پای فقط بدیش اینه که 50 هرتز و لی Ntsc 60 هرتز هست
آقا کی گفته 3 ماه دیگه مونده شما می تونی یک ماهو شش روز دیگه بری بازی رو تهیه کنی اونم نسخه پال...بابا مگه من اون تاریخو از خودم گفتم؟:confused:
می تونین از اینجا ببینین..
http://www.gamefaqs.com/console/ps2/data/459841.html
در ضمن سایت Gamefaqs از شرکا و همکاران GameSpot هست و خیلی هم سایت معتبریه:smoke1:
در مورد نسخه پال حق با شماست شما راست میگی:sorry:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
البته این که واضح بود که نسخه پال دیرتر میاد
البته هنوز بعضی از سایتها تاریخشون رو تغییر ندادن ولی لعنت به این اسکوار انیکس که اینطوری میکنه بابا یه ماه زودتر میدادی که میشد تو تابستون دیگه تو مدرسه ها به هیچ وجه نه میشه درس خوند نه بازی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر