Final Fantasy XII

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
بچه ها کسی hastega رو پیدا کرده اگه پیدا شه خیلی واسه مبارزه جواب می ده اگه کسی پیداش کرده بگه!!! در ضمن چی شد؟ دیدن گفتن فاینال 12 خیلی چیزهای مخفی داره می گفتین مثل فاینال 10 نیست :) اما خداییش حس نمی ده مثل فاینال 10!!!!

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
hastega تو Estersand فک کنم پیدا میشه کنار سیو تلپورت دار البته آخرای بازی(نمی دونم دقیقا از کی)
آره به منم حس نمی ده فک کنم بخاطر داستانشه یا این Gambit مسخره شاید خیلیا خوششون بیاد ولی هیجان بازی رو 70% پایین آورده;)

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
حالا که حرف Haste شد یچیز یادم افتاد شاید واسه بعضیا مفید باشه
توی این بازی Status ی به اسم Sap یا ضعیف کردن اضافه شده که در هر ثانیه کلی HP آدمو کم می کنه کلی از دست این رنج کشیدم چون غیر از Remedy راه درمان دیگه ای نداره بعد تحقیق راه جدیدی پیدا کردم(الان نگین من بلد بودم..) با یک بار استفاده از جادو Regen هم می تونین Sap رو از بین ببرین و هم خاصیت Regen به شخصیت بدین
این روش واسه Slow هم کاربرد داره یعنی با زدن ضد اون یعنی Haste راحت می تونین درمانش کنین
چن تا چیز دیگم هست که وقتی یادم اومد می گم:biggrin1:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
الا که حرف Haste شد یچیز یادم افتاد شاید واسه بعضیا مفید باشه
توی این بازی Status ی به اسم Sap یا ضعیف کردن اضافه شده که در هر ثانیه کلی HP آدمو کم می کنه کلی از دست این رنج کشیدم چون غیر از Remedy راه درمان دیگه ای نداره بعد تحقیق راه جدیدی پیدا کردم(الان نگین من بلد بودم..) با یک بار استفاده از جادو Regen هم می تونین Sap رو از بین ببرین و هم خاصیت Regen به شخصیت بدین
این روش واسه Slow هم کاربرد داره یعنی با زدن ضد اون یعنی Haste راحت می تونین درمانش کنین
چن تا چیز دیگم هست که وقتی یادم اومد می گم:biggrin1:
باید بگم که میدونستم :)

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
منم می دونستم تکراری بود :)
بهتره این کارا رو کنار بزارین:evil: گفته بودم هرکی میدونه حرف نزنه نکنه شما از وقتی بدنیا اومدین می دونستین؟ منم خیلی وقته می دونم اینو گفتم کسایی مثل Liyona عزیز بدونن نه پلوفسول(;) ) های مثل شما
پست اسپم هم ندین

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
من تو 59 ساعت باز یکه تمومش کردم همه ی افرادم لول 60 بودن رکورد خوبیه مگه نه عمرا هیچ کدومتون تو این زمان به این لول نرسیدین:)
اما گذشته از شوخی.یه ایتم هست تو Accesories که اسمش یادم نیست که باعث میشد مقدار XP که میگیرید دو برابر بشه اسمش یادم نیست خودتون پیدا کنید و یه ایتم هم برای LP هست.از یه دستفروش فکر کنم خریدم:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر