Final Fantasy XII

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اگر دموي اول بازي رو ببينيد اشك از چشمانتون جاري ميشه خيلي قشنگه پس انگليسي كي مياد
در يه جشن عروسي حمله ميشه و بعد جنگ رو تماشا كنيد واقععا كه ميخكوب ميشيد و نگاه تون از صفحه تلويزيون بر داشته نميشه حتي پلك هم نميزيند
البته بگم صفحه اپگريد كردنها خيلي جالبه مثل يه صفحه شطرنج ميمونه كلا گيم پلي متفاوتي نسبت به شماره هاي قبل داره
فاينال از همه ي بازي ها بهتره به جز متال

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
سلام .
RPG فقط PC . من شخصا از RPG های ژاپنی کنسول که با سبک مبارزه نوبتی یا همون Turn Based هستن به شدت بیزارم .
آخه Turn Based هم شد سبک مبارزه ! مگه مبارزه کردن صف برنج کوپنی هست که نوبتی باشه ؟ ;)
فقط امیدوارم سید این پست رو نبینه چون اگه ببینه ... :boxing: :gunner: !

آخرین ویرایش:

terminator

کاربر سایت
Oct 21, 2005
201
نام
امیر
نوشته شده توسط Kain:
سلام .
RPG فقط PC . من شخصا از RPG های ژاپنی کنسول که با سبک مبارزه نوبتی یا همون Turn Based هستن به شدت بیزارم .
آخه Turn Based هم شد سبک مبارزه ! مگه مبارزه کردن صف برنج کوپنی هست که نوبتی باشه ؟ ;)

فقط امیدوارم سید این پست رو نبینه چون اگه ببینه ... :boxing: :gunner: !
اقا حرف دل منو زدی اخه مگه ادم بیکاره تا وایسه نوبتش بشه (کم تو صفه نون وایمیسیم)

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,545
نام
کورش
باشه حاجی یکی طلب تو .پس turnbase صف برنج کوپنیه .
منتظر عواقب توهینت به heroes of might & magic باش . نفرینش یقه ات رو میگیره. بهرحال نوبت من میشه که راجع به kain نظر بدم ;)

در مورد فاینل فنتزی جدید اگه مثل نسخه های 8 به پایین باشه من طرفدارشم (یعنی تو نقشه هم بتونی حرکت کنی ) ولی اگه مثل 10 باشه حالم بهم میخوره .ملت باید 5و6و7و8 رو بازی کنید تا بفهمید چی میگم.7 هنوزم بهترین فاینل تاریخه.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
تو اين تاپيك نخواستيم بدونيم كي از چه سبكي خوشش مياد اين پستها رو تو تاپيك ديگه بزنيد
اينو بگم سبك مبارزات بازي به كل عوض شده و حالت نو در اين سبك به وجود اورده اما هنوز به سبك خودش يعني نقش افريني نوبتي استواره

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
من امروز ميرم بگيرمش نميدونستم كه اومده درضمن كي ميدونه اون پي اس 2 هايي كه روش سمبل فاينال فانتزي حك شده رو كجا ميفروشن

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
من از آبادان Final Fantasy VII رو خریدم 3 سی دی بود پشتشم نوشته بود Ea Cartoons . آخرش هم جاش گذاشتم . حالا نمی دونم کارتون بود یا بازی تا حالا که می بینم اینجا نوشته Final Fantasy XII
جریان چیه
چون اونجا می گفتن بازی جدید اوردیم منم گفتم چیه گفت Final Fantasy VII :confused::confused::confused::exclaim:

mgs3

کاربر سایت
Sep 23, 2005
1,239
نام
میلاد
نوشته شده توسط gamestation:
من از آبادان Final Fantasy VII رو خریدم 3 سی دی بود پشتشم نوشته بود Ea Cartoons . آخرش هم جاش گذاشتم . حالا نمی دونم کارتون بود یا بازی تا حالا که می بینم اینجا نوشته Final Fantasy XII
جریان چیه
چون اونجا می گفتن بازی جدید اوردیم منم گفتم چیه گفت Final Fantasy VII :confused::confused::confused::exclaim:

دوسته عزیز فاینال VIII هم اومده و هم فاینال XII هر دوشونوم جدید هستن با اختلاف 1 ماه وارد بازار شدن فاینال VIII جدید سبکش با فاینال های دیگه کلا فرق کرده و مثل دویل مای کرای شده و تک نفره هست کلا من که زیاد باهاش حال نکردم اما فاینال XII نه همون سبک فاینال های قبلی رو داره در ضمن یک فاینال هم در چند سال پیش با نام فاینال VIII ساخته شد که سبکش مثله همه فاینال ها بود و واسه پی اس 1 هم بود اما این فاینال VIII جدید کلا فرق داره امیدوارم که منظورمو گرفته باشی ;) :)

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
اول از همه ميخوام تو اين چند ماه چند تا فاينال وارد بازار شدن بگم
اول از همه نسخه انيميشن شماره 7 به نام Advent children وارد بازار شد كه اين نسخه اي بود وارد بازار زاپن شده بود هنوز ريليز جهاني نشده توسط يه شركت در ايران بصورت مسخره اي دوبله شده
اما يه نسخه فرعي از فاينال به نام Debrios&degrios كه از روي يكي از شخصيت هاي فاينال 7 بهنام vincent valantine ساخته شده كه سبك بازي اكشن است و ربطي به فاينال نداره و شخصيتش با فاينال ربط داره كه اينم زبونش زاپنيه ريليز جهاني و نسخه UC سه ماه ديگه است
بعد فاينال 12 يصورت زاپني عرضه شده كه نسخه جهاني تاريخ دقيق براي عرضه نداره
از من ميشنويد سبك كنيد نسخه انگليسي بياد چون مثل من هيچي از بازي نميفهميد

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط gamestation:
جریان چیه سری بازی های فاینال برای پی سی یواشکی و بدون تبلیغ میان ؟
تا اونجا که من اطلاع دارم از سری بازیهای فاینال شماره های 7 و 8 که واسه پلی استیشن 1 بودن رو پی سی اومده و یکی هم شماره 11 که البته آنلاین بود و Single نداشت !

James Bond 007

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,373
اتفاقا این بازی مثل RPG های دیگه نیست..مدل Turnbase بودنش فرق می کنه و شما در هنگام battle می تونی راه بری و با استفاده از کلید مربع یه لیست بیاری و کارتو انتخاب کنی...فکر کنم اونایی که از turn Based های قدیمی خوششون نمیاد از این مدل خوششون بیاد!!;)

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
نوشته شده توسط MGS:
اول از همه ميخوام تو اين چند ماه چند تا فاينال وارد بازار شدن بگم
اول از همه نسخه انيميشن شماره 7 به نام Advent children وارد بازار شد كه اين نسخه اي بود وارد بازار ژاپن شده بود هنوز ريليز جهاني نشده توسط يه شركت در ايران بصورت مسخره اي دوبله شده .
بله.این انیمیشن شرح کلود و دوستانش دو سال بعد از کشته شدن سفیروث است.
دوبله اش را نخریدم.فقط زیر نویسش را گرفتم که ترجمه اش بد نبود ولی اشکال زیاد داشت.
اما يه نسخه فرعي از فاينال به نام Debrios&degrios كه از روي يكي از شخصيت هاي فاينال 7 به نام vincent valantine ساخته شده كه سبك بازي اكشن است و ربطي به فاينال نداره و شخصيتش با فاينال ربط داره كه اينم زبونش ژاپنيه ريليز جهاني و نسخه UC سه ماه ديگه است
بعد فاينال 12 يصورت ژاپني عرضه شده كه نسخه جهاني تاريخ دقيق براي عرضه نداره
از من ميشنويد سبك كنيد نسخه انگليسي بياد چون مثل من هيچي از بازي نميفهميد
نام کاملش اینه : Final Fantasy VII : Dirge of Cerberus
سبکش هم Action / RPG است.
Vincent Valentine هم درست گفتید.
در مورد آخر موافقم.واقعا چیز زیادی نمیشه فهمید !

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
نمیدونم چرا این تاپیک خوابیده
یه خبر عجیب و خوب تو بعضی از سایتها نوشته که نسخه اروپایی شماره 12 توی اگوست میاد و نسخه امریکایی اکتبر(البته این تایید شدس)ولی نسخه اروپایی رو هنوز تاریخ دقیقی اعلام نکردن ولی اگر اگوست بیاد میشه 2 ماه زودتر ایران هم که همه کشور ها رو ساپورت میکنه بنابراین میتونیم تو تابستون بازی کنیم البته هنوز در حد حرفه تایید نشده ولی اگر اکتبر بیاد میافته تو مدرسه ها خدا کنه نسخه اروپایی زودتر بیاد که بعید میدونم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر