Fight Night Champion~Xbox 360

نه بابا بازیش خیلی خیلی خفنه!اولین فایتینگیه که خیلی باهاش حال کردم!(از mvc 3 بدم اومد:|)
گرافیک این بنظرم آخرته گرافیکه:دی!باور کنید اگه نورپردازیه قوی نداشت گرافیکش چیز خاصی نبود!
فقط تماشا چیا ضایع هستند!دستاشون خیلی زشته!کشتی کج هم دیگه رو این نکته توجه داشته اما این...
انصافا champion modeش خیلی ردیفه من الان از زندان اومدم بیرون!مسابقات سخت تر شدن!
راستی یکی رو جعبشه شبیه ژاپنیاست!(سیبیلوئه:دی)پشت جعبش هم داره کیسه بوکس رو میزنه!
راستش من فقط چمپیون مد را بازی کردم این یارو تو لیست کاراکتراست؟بعد تو حالت آزاد میشه رفت تمرین هم کرد با کیسه بوکس؟ممنون!و آخرین سئوال اون حرکت آبیا که میگه!مثلا LS بالا یا پایین یه جهت دیگه داره اونو نمیتونم(میاد بالا سمت چپ تا وسط یا سمت راست ! چجوریه!>؟؟؟

و آخرین سئوال اون حرکت آبیا که میگه!مثلا LS بالا یا پایین یه جهت دیگه داره اونو نمیتونم(میاد بالا سمت چپ تا وسط یا سمت راست ! چجوریه!>؟؟؟

حرکت آبیا رو باید با آنالوگ چپ بزنی.

مثلا زده بالا ، تو باید سریع آنلالوگ چپ رو به سمت بالا ببری.

حرکت آبیا رو باید با آنالوگ چپ بزنی.

مثلا زده بالا ، تو باید سریع آنلالوگ چپ رو به سمت بالا ببری.
پستو مطمئنی دقیق خوندی؟
گفتم اون آبیایی که جهت عقربه ساعته یا مخالفش!
این 2 تا چه ربطی به هم دارن قربون شکلت ؟ :d
قربون شکلت مگه جفتشون فایتینگ نیستند؟نکنه فایت نایت آر پی جیه؟

سلام يك سوال كاراكتر هاي قفل مثل فريزر و... چجوري بايد ازاد كرد؟
مربي بيشاف تو مد night champion منو ياد مربي راكي و كلا اين مد منو برد به فيلم راكي عالي بود

سلام بر دوستان
خواستم بپرسم اگه قرار باشه مثلا 3 راند زنده بمونیم (یه بار هم ناک اوت نشیم) بهترین راه چیه؟
چون من وقتی میرم تو دفاع خالی طرف بعد حدودا 3 دقیقه ضربه زدن بودن اینکه گیج بشم ناک اوتم میکنه. گاردم هم دائم بالاست
ممنون میشم راهنمایی کنین.

یا حق

سلام
دوستان گويا بازي داستان داره درسته؟ ميخواستم ببينم شما كه بازي تا اخر رفتين داستان بازي چطور ديدين اگر واقعا درست باشه بازي داستان داشته باشه واقعا عالي ميشه

من تا اواسطش رفتم
کل ارزش بازی رو همین champion mode هستش!(داستانش!)
یعنی واقعا منو ترقیب میکنه که بازی کنمش!خیلی هم هوش مصنوعیش لامصب بالاست!
گرافیکشم خیلی خیلی خوبه و بالاست:دی
بگیر کلا شک نکن!

من معمولا این بازی رو نمیگرفتم! ولی تعریف دوستان باعث شد امروز بگیرم و خیلی خوشم اومد ازش، بازی خوبی شده بهتر از اونی که فکرشو می‌کردم :)

دوستان اگه میشه سریعتر راهنمایی کنین
همون مبارزه (فک کنم) آخر با ایزاک فراست هستم. اون جاش که میگه 75 تا ضربه به شکمش باید بزنی. من اینکارو می کنم(75 تا رو میزنم) بعد از اون رو 75/75 میمونه. فک کنم گفت باید تو 3 راند این کارو انجام بدم ولی من تو همون راند اول انجامش میدم بعد از اون هم مبخوام اون دو راند دیگه رو دفاع کنم که رو سرم خراب میشه!
اگه میشه یه راهنمایی بکنین که چیکار کنم؟

بازیش خیلی خیلی خیلی قشنگه! من اساسی حال کردم و با اینکه فقط واسه تست بازی رو گذاشتم حالت
داستانیش حدود 10 تا مبارزه پشت هم رفتم!اون یارو که هی در میرفت خیلی اذیتم کرد!اون که مشت چپ قوی داشت رو کشتم!!!

خیلی خوب بود ولی متاسفانه مود داستانی خیلی کوتاه بود:(
من نشستم تستش کنم که به خودم اومدم دیدم ساعت 6 صبح شد و بازی هم تموم شد:d

بازیش رسید. هر کی نگرفته گفته ولش کن از این بازی هارو ، حتما بگیره ! حتی اگه فن اینجور بازی ها هم نیستین بگیرین ، نصف عمرتون وگرنه بر باده!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or