Fight Night Champion~Xbox 360

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من یک جا گیر کردم :

بچه ها تو حالت Champion mode اونجا که از زندان میاییم بیرون و بعد چند تا مسابقه میدیم ،
تو یکی از مسابقه ها بازی از راند دوم شروع میشه ( همون یارو که دستکش سبز داره ) خیلی هم خسته هستیم و با یه مشت میوفتیم روی زمین . میگه باید با یه ضربه دست راست بزنیمش ولی تا میرم جلو که بزنمش دو تا مشت که میخورم میوفتم روی زمین .

کلا زدن اون یارو قلق خاصی داره ؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,765
نام
Masoud
من یک جا گیر کردم :

بچه ها تو حالت Champion mode اونجا که از زندان میاییم بیرون و بعد چند تا مسابقه میدیم ،
تو یکی از مسابقه ها بازی از راند دوم شروع میشه ( همون یارو که دستکش سبز داره ) خیلی هم خسته هستیم و با یه مشت میوفتیم روی زمین . میگه باید با یه ضربه دست راست بزنیمش ولی تا میرم جلو که بزنمش دو تا مشت که میخورم میوفتم روی زمین .

کلا زدن اون یارو قلق خاصی داره ؟

اصلاً با دست راست مشت نزن.

کلاً گارد داشته باش زمانی که میری جولو ، وقتی که مشت زد و بی دفاع شد تو فقط با دست چپ بهش حمله کن.

اگه با دست راست حمله کنی با 2 تا مشت میندازت زمین (فکر کنم دست چپش خیلی قویه)

hamid_sainter

کاربر سایت
Mar 12, 2011
29
دوستان شما مشکل صحنه اهسته رو ندارید ؟ واسه من تو ضربه اخرا صحنه اهسته رو اجرا نمیکنه اعصابم ریخته بهم چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟یعنی دیسک بازی مورد داره؟؟؟؟

mobinoo

کاربر سایت
Aug 18, 2010
78
نام
مبین
والا مشکلتون رو نمی دونستم ، چون خودم که چنین مشکلی نداشتم ! ولی خب فکر کنم پچ اش کنی درست شه. مشکل از دی وی دیه.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
آقا ما هم دیروز خریدیمش.اصلا خوشم نیومد.شماره های قبلی به نظرم بهتر بود.حرکاتش خیلی خشک و بی روح بود.انگار اصلا موشن کپچر نشده بود.شماره های قبل حرکات خیلی قشنگ بود.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
آقا ما هم دیروز خریدیمش.اصلا خوشم نیومد.شماره های قبلی به نظرم بهتر بود.حرکاتش خیلی خشک و بی روح بود.انگار اصلا موشن کپچر نشده بود.شماره های قبل حرکات خیلی قشنگ بود.
منم اینطوری شده بودم اولش ولی فکر کنم اگه دو سه روز دیگه هم بازیش کنی نظرت 180 درجه تغییر میکنه. دوربینشو هم رو close تنظیمش کن.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968

گرافيكش واقعا عاليه !
منم چون با سيستم مبارزاتي اينطوري اشنا هستم به نظرم خيلي طبيعي كار شده بازي !
مخصوصا زمانيكه بازيكن ها خسته ميشن و نفس كم ميارن

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
من روی درجه سختی champion بازی میکنم حالا تو مد چمپیون رسیدم به keyshawn که هوک چپش خیلی قویه ولی نمیتونم ناک اوتش کنم
قلش چیه؟؟

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
منم این بازیی رو گرفتم و خیلی هم ازش خوشم میاد اما چون تا حالا هیچ کدوم از شماره های قبلی رو بازی نکردم یکم آشناییم با گیم پلیش کمه به همین دلیل یه چنتا سوال داشتم
1. فرق حرکت دادن Rs با این که از دکمه های سمت راست استفاده کنیم چیه ؟؟
2.اگر RB و RT رو باهم نگه داریم بازم موقع زدن مشت از مشت سنگین استفاده میکنه ؟؟
3. وقتی میخوایم طرف مقابل رو ناک دان کنیم وقتی به اون مرحله میرسه که نوار سلامتیش میاد وقتی گاردش بستس اگر مشت بزنی اثر داره یا باید صبر کنی گاردش باز شه ؟؟
4. موقع دفاع کردن اگر بخوای دفاع بهتری داشته باشی باید RT , Lt رو باهم بگیریی ؟؟ چون خییلی وقتا با وجود بسته بودن گارد مشت به آدم برخورد میکنه .

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
منم این بازیی رو گرفتم و خیلی هم ازش خوشم میاد اما چون تا حالا هیچ کدوم از شماره های قبلی رو بازی نکردم یکم آشناییم با گیم پلیش کمه به همین دلیل یه چنتا سوال داشتم
1. فرق حرکت دادن Rs با این که از دکمه های سمت راست استفاده کنیم چیه ؟؟
2.اگر RB و RT رو باهم نگه داریم بازم موقع زدن مشت از مشت سنگین استفاده میکنه ؟؟
3. وقتی میخوایم طرف مقابل رو ناک دان کنیم وقتی به اون مرحله میرسه که نوار سلامتیش میاد وقتی گاردش بستس اگر مشت بزنی اثر داره یا باید صبر کنی گاردش باز شه ؟؟
4. موقع دفاع کردن اگر بخوای دفاع بهتری داشته باشی باید RT , Lt رو باهم بگیریی ؟؟ چون خییلی وقتا با وجود بسته بودن گارد مشت به آدم برخورد میکنه .

سلام
۱- RS انعطاف پذیری بیشتری داره ولی اګه بخاید میتونید با همون چهار کلید A,B , X,Y تمامی حالتهای RS رو پیاده کنید
۲-بله مشت سنګین میزنه ولی ګاردتون همیشه بسته هستش
۳-باید بهش نزدیک بشید و مشتای سنګین بهش وارد کنید تا جونش دربیاد#:-s;) ولی اګه LT رو نګه دارید و حریفتون ګاردش بالا باشه میتونید با چنتا ضربه کاری به پهلوی حریفتون ناک اوت کنیدش
۴-با RT ګارد رو بالا میګیرید ولی با LT درجا ثابت وایمیستید و میتونید جا خالی بدید که سریع بتونید بعد از جاخالی حمله کنید

در کل بازی به شدت جذابه و اګه به صحبتهای مربی ګوش بدید و همچنین نحوه ګزارش مسابقات متوچه میشید که با چه بازی شاخی طرف هستید
تو بعضی از مسابقه ها من راند اول رو فقط با خسته کردن حریف تموم میکنم و فقط چندتا مشت کاری میزنم ولی راند بعدی فینیش!!!!

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
سلام
۱- RS انعطاف پذیری بیشتری داره ولی اګه بخاید میتونید با همون چهار کلید A,B , X,Y تمامی حالتهای RS رو پیاده کنید
۲-بله مشت سنګین میزنه ولی ګاردتون همیشه بسته هستش
۳-باید بهش نزدیک بشید و مشتای سنګین بهش وارد کنید تا جونش دربیاد#:-s;) ولی اګه LT رو نګه دارید و حریفتون ګاردش بالا باشه میتونید با چنتا ضربه کاری به پهلوی حریفتون ناک اوت کنیدش
۴-با RT ګارد رو بالا میګیرید ولی با LT درجا ثابت وایمیستید و میتونید جا خالی بدید که سریع بتونید بعد از جاخالی حمله کنید

در کل بازی به شدت جذابه و اګه به صحبتهای مربی ګوش بدید و همچنین نحوه ګزارش مسابقات متوچه میشید که با چه بازی شاخی طرف هستید
تو بعضی از مسابقه ها من راند اول رو فقط با خسته کردن حریف تموم میکنم و فقط چندتا مشت کاری میزنم ولی راند بعدی فینیش!!!!
ممنون از جوابتون
یه سوال دیگه هم داشتم بدون استفاده از مشت سنگین هم میشه حریف رو ناک دان کرد ؟؟
آخه امروز داشتم با داداشم بازی میکردم وفقط از مشت سنگین استفاده میکردم (همیشه همین کارو میکنم) ولی داداشم تمام مشتاشو معمولی زد ولی با این وجود تو تمامیه دست هایی که بازی کردیم من باختم خیلی هم بد بخاتم یعنی توراند 1 تونست منو بندازه تازه بامشت معمولی.

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
لطفا یکی بگه این بازی ارزش خرید داره یا نه؟ خیلی تعریف ازش شنیدم مثل MMA رفتیم گرفتیم خیلی افتضاح بود کشتی کج از اون قشنگتره!:D
این بازی چطوره در کل؟ ممنون...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر