Fight Night Champion~Xbox 360

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
وقتی ضربه آخر رو بهش زد خیلی حس خوبی داشتم:d

کلا من با باس های سخت حال میکنم.آهنگ های وسط مبارزه هم که دیگه آخرش بود:x

منتظر شماره بعدیش هستیم!:d

براي بخش داستاني بايد بيشتر وقت بذارن !!
فوق العادست
ولي كوتاه بود
0------------------------
راستي يك سري بوكسور هاي واقعي فقل هستن 1!
چطوري ميشه انلاكشون كرد؟

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
بچه رو چامپیون مود با حریف دومش چی باید کنیم؟؟؟ همش هی فرار میکنه گیرشم میندازم همش دفاع میکنه 4 راندم تموم میشه اخرشم اون برنده میشه اعصابمو ریخته بهم..بازیش فقط گرافیک داره!!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
نه داداش بازیش خیلی باحاله شما تازه اوله بازی هستی متوجه نمیشی:d

ببین کلا مکانیزمش اینطوری که که باید اونو هی دنبال کنی تا یه جای رینگ گیر بندازی بعدش بهش ضربه بزنی و سعی کنی خیلی کم ضربه بخوری.آخر بازی اون کسی که بیشترین امتیاز رو داره برنه میشه .یعنی بیشتر ضربه بزن و کمتر ضربه بخور

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
اخه دوستم میگه باید ناک اوتش کنی تا بری مرحله بعد..بعد اگه امتیازیه پس چرا هیچ عددی تابلویی چیزی نداره بفهمیم چقدرمیخوریم چقد میزنیم
ممنون از جوابت دوست عزیزم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
نه داداش لازم به ناک اومت نیست

اگه یادت باشه مسابقه قبلی که کلاه سرت بود امتیاز ها رو مینوشت .اینم مثل اونه فقط امتیاز رو نمی نویسه! همون کاری که بهت گفتم بکن حتما میبری

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
من برای اولین بار می خوام توی یه همچین سبکی بازی بخرم میخواستم بونم بازی خیلی سخته یا من هم که تو ای سبک اسگلم:d می تونم بعد چند دست بازی یاد بگیرم؟؟؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها منو راهنمایی میکنید :

اون یارو که برادر بیشاک رو زده چه جوری باید زد ؟

من سه راند اول را تحمل میکنم ، بعد هم با ضربه زدن اون عدد را به 75 میرسونم ولی هرکاری میکنم نمیشه زدتش و منو سریع میزنه و میوفتم زمین .

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بچه ها منو راهنمایی میکنید :

اون یارو که برادر بیشاک رو زده چه جوری باید زد ؟

من سه راند اول را تحمل میکنم ، بعد هم با ضربه زدن اون عدد را به 75 میرسونم ولی هرکاری میکنم نمیشه زدتش و منو سریع میزنه و میوفتم زمین .
ببین کلا این باس فایتش آخرش تاقت فرساست!

چنتا نکته هست که بهت میگم رعایت کن
1-داخل دو راند اول بازی که باید وقت تلفی کنی یه جوری بازیکن که اصلا نیوفتی روی زمین که بخواهی بلند بشی تا راند های بعدی اگه بیوفتی رو زمین حداقل 3 بار بتونی راحت بلند بشی

2- اون 75 ضربه رو هم باید بزنی به قسمت بدنش.یعنی فقط مشت ها رو پاییت بزن.خیلی نرو طرفش همین که اومد نزدیکت یک جا خالی بده دو سه تا مشت بهش بزن باز برو عقب.کلا باید صبور باشی:D

3- اگه دیدی بازی رو نمتونی تموم کنی درجه سختی بازی رو بزار روی آماتور ولی همچین هم ؟آماتور نیست بازم سخته:D

من برای اولین بار می خوام توی یه همچین سبکی بازی بخرم میخواستم بونم بازی خیلی سخته یا من هم که تو ای سبک اسگلم می تونم بعد چند دست بازی یاد بگیرم؟؟؟

آره داداش من خودمم خیلی از این سبک خوشم نمیومد ولی این بازی خیلی بهم چسبید

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
ببین کلا این باس فایتش آخرش تاقت فرساست!

چنتا نکته هست که بهت میگم رعایت کن
1-داخل دو راند اول بازی که باید وقت تلفی کنی یه جوری بازیکن که اصلا نیوفتی روی زمین که بخواهی بلند بشی تا راند های بعدی اگه بیوفتی رو زمین حداقل 3 بار بتونی راحت بلند بشی

2- اون 75 ضربه رو هم باید بزنی به قسمت بدنش.یعنی فقط مشت ها رو پاییت بزن.خیلی نرو طرفش همین که اومد نزدیکت یک جا خالی بده دو سه تا مشت بهش بزن باز برو عقب.کلا باید صبور باشی:D

3- اگه دیدی بازی رو نمتونی تموم کنی درجه سختی بازی رو بزار روی آماتور ولی همچین هم ؟آماتور نیست بازم سخته:D

مرسی . راستی اینجا آخره بازی هست یا بازم ادامه داره ؟

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
مرسی . راستی اینجا آخره بازی هست یا بازم ادامه داره ؟
چمپيون مد همونجا تموم ميشه !!
اما واقعا ارزش داره
اواخر بازي ( راند هاي اخر) و پايان بازي جزو حماسي ترين پايان هاييه كه تا حالا توي بازي ها ديدم
فوق العادست

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
دوستان اون غول دوم که گفتم نمیتونم بکشمش قلقش فهمیدم جچه فنتیه
باید فقط به پهلو ها و بغلاش ضربه زد! تو دو راندم میشه ناک اوتش کرد!
یعنی به محض اینکه کشتمش بازیشو خیلی سریع تموم کردم!! سخت ترین آدمش همین بودو بس!
ولی راست گفتید داستانیش خیلی قشنگ بود..حال کردیم

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
دوستان بازی واسه من صحنه اهسته نمیشه یعنی بعد اینکه حریفو میزنم زمین صحنه مجدد پخش نمیکنه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تنظیمات خاصی داره؟؟

منم اين مشكل دارم قبلا تو همين تاپيك سوال كردم چند نفر ديگه هم اين مشكل رو داشتن
ظاهرا بعضي از بازي ها اينطوري هستش

hamid_sainter

کاربر سایت
Mar 12, 2011
29
منم اين مشكل دارم قبلا تو همين تاپيك سوال كردم چند نفر ديگه هم اين مشكل رو داشتن
ظاهرا بعضي از بازي ها اينطوري هستش

اخه علتتش چیه ؟؟؟من فک میکنم چون دسگاهمو آپدیت کردم اینجوری شد همونطور که بعضی از بازیارو مثل call of duty bo بالا نمیاره......شما هم کنسولتونو آپدیت کردید؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر