Fight Night Champion~Xbox 360

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,853
نام
پدرام
ممنون از جوابتون
یه سوال دیگه هم داشتم بدون استفاده از مشت سنگین هم میشه حریف رو ناک دان کرد ؟؟
آخه امروز داشتم با داداشم بازی میکردم وفقط از مشت سنگین استفاده میکردم (همیشه همین کارو میکنم) ولی داداشم تمام مشتاشو معمولی زد ولی با این وجود تو تمامیه دست هایی که بازی کردیم من باختم خیلی هم بد بخاتم یعنی توراند 1 تونست منو بندازه تازه بامشت معمولی.

هر مشتی حالا میخاد سنګین باشه یا معمولی,باید به نقاط حساس بدن یا سر حریف بخوره تا بتونه ناک اوت کنه
مشت سنګین مقدار بیشتری از استامینا stamina ی شما رو کم میکنه ولی اګه به حریف که ګاردش بازه بخوره خیلی کارایی داره ولی اګه نخوره به حریف فرصت بیشتری (نسبت به مشتهای معمولی که شما میزنید) برای ضد حمله میده
پس مشت قدرتی همیشه خوب نیست
شما باید دنبال فرصتی باشید که یه ضربه درست و درمون به حریف بزنید نه اینکه از اول تا آخر راند فقط مشت پرت کنید

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا عجب بازي ايه اين !! :d
خيلي حال ميكنم
فقط توي داستانيش خيلي سخت شده !
رسيدم به اون ايزاك نميدونم چيچي ( همون كه برادرش رو ميزنه)
خيلي سخته !
از وقتي هم كه اندره سنگين وزن شركت ميكنه كه ديگه نفس نداره فرتي نفسش ميبُره ! :d

• Like
Reactions: гадюка

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
اقا عجب بازي ايه اين !! :d
خيلي حال ميكنم
فقط توي داستانيش خيلي سخت شده !
رسيدم به اون ايزاك نميدونم چيچي ( همون كه برادرش رو ميزنه)
خيلي سخته !
از وقتي هم كه اندره سنگين وزن شركت ميكنه كه ديگه نفس نداره فرتي نفسش ميبُره ! :d
انصافا بهترین Modeی هستش که تا حالا تویه بازی ورزشی دیدم. آیزک هم اگه هر چی مربیت میگه رو گوش کنی راحت میتونی ببریش. فقط از دستش فرار کن و منتظر موقعیت برای ضد حمله باش.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
انصافا بهترین Modeی هستش که تا حالا تویه بازی ورزشی دیدم. آیزک هم اگه هر چی مربیت میگه رو گوش کنی راحت میتونی ببریش. فقط از دستش فرار کن و منتظر موقعیت برای ضد حمله باش.

اره ولي كلا سخته دو راند فرار كردن !!
دفعه اول مربيه گفت فرار كن من گفتم برو بابا !!
تا بازي شروع شد رفتم جلو يه راست زد درجا افتادم =))
----------------------
انصافا توي اين مدهاي داستاني بازي هاي مبارزاتي هيچ كدوم اندازه def jan and fight قشنگ نبودن !!
واقعا بي نظير بود :x

راستي اين شمارش كه برا 360 هست هم به قشنگي قبلياش هست؟؟
Def Jam: Icon !!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اقا بخش champio mode رو تموم كردم !!
فوق العاده بود !!
اخرش دلم ميخواست بزنم زير گريه =))
خيلي قشنگ بود
براي ازاد كردم الباقي اچيومنت ها كدوم بخش رو بايد ادامه بدم؟

Madhi

کاربر سایت
Mar 14, 2011
187
نام
مهدي
چقدر استقبال كمه خداييش!!
بچه ها كسي به اين بازي علاقه نداشت؟ :(

خودت بوكسور بساز باهاش مسابقه بده سه تا كمربند داره هر كدومشون رو بگيري اچيومنت بهت ميده قدرت هات رو هم آپ كن من وقتي rihght hand بوكسورم رو تا اخر بالا بردم بهم اچيومن Fill the power رو داد :d
با بالا رفتن توي جدول هم بهت اچيومن ميده فكر كنم 5 تا برد ناكدان پشت سر هم داشته باشي بازم يه اچيومنت بهت بده ;)

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
چقدر استقبال كمه خداييش!!
بچه ها كسي به اين بازي علاقه نداشت؟ :(

این بازی واقعا زیبا و بی نظیر بود
به وقتش هم همه تعریفاشون رو کردن
شما یه کم دیر اومدی:d
ولی در کل جای بحث نداره چون چیزه خاصی نداره ( مثلا : داستانی مثل DMC یا اینکه کسی گیر کنه توش)
وگرنه خوده من که یه بازی رو به زور یه بار تموم میکنم بار اول اومدم تستش کنم از 12 شب تا 7 صبح یه سره تمومش کردم;;)
الانم میخوام یه بار دیگه برم
ولی انصافا چیزی که بخوای بیای تو تاپیکش بگی به ذهنت نمیرسه جز اینکه یه بار بیای بگی فوق العادس:x

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
خودت بوكسور بساز باهاش مسابقه بده سه تا كمربند داره هر كدومشون رو بگيري اچيومنت بهت ميده قدرت هات رو هم آپ كن من وقتي rihght hand بوكسورم رو تا اخر بالا بردم بهم اچيومن Fill the power رو داد :d
با بالا رفتن توي جدول هم بهت اچيومن ميده فكر كنم 5 تا برد ناكدان پشت سر هم داشته باشي بازم يه اچيومنت بهت بده ;)
اقا دستت درد نكنه !
اره من بخش داستاني رو تموم كردم و اتفاقا يكي دو روزه يه بوكسور ساختم و دارم ميرم كه يه چيزي بشم برا خودم :))
اين بخش هم خيلي سخته

این بازی واقعا زیبا و بی نظیر بود
به وقتش هم همه تعریفاشون رو کردن
شما یه کم دیر اومدی:d
ولی در کل جای بحث نداره چون چیزه خاصی نداره ( مثلا : داستانی مثل DMC یا اینکه کسی گیر کنه توش)
وگرنه خوده من که یه بازی رو به زور یه بار تموم میکنم بار اول اومدم تستش کنم از 12 شب تا 7 صبح یه سره تمومش کردم;;)
الانم میخوام یه بار دیگه برم
ولی انصافا چیزی که بخوای بیای تو تاپیکش بگی به ذهنت نمیرسه جز اینکه یه بار بیای بگی فوق العادس:x

:d اره خب :d

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بازیش خیلی باحاله :x

من اصل از بازی های بوکس و UFC و .. اینا اصلا خوشم نمیومد ولی اینو خیلی دوست دارم

یه جا گیر کردم!

وقتی از زندان میاد بیرون با اون یارو که رفیق داداشش هست مبازه میکنم ازش بردم ولی نفر بعدی رو نمتونم ببرم وقتی ناک اوتش میکنم بازی گیم آور میشه.فکر کنم میگه به سر ضربه نزن و فقط به بدنش ضربه برن ولی من نمیتونم به بدنش ضربه بزنم یعنی شانسی میخوره یه دفعه...
مرسی

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بازیش خیلی باحاله :x

من اصل از بازی های بوکس و UFC و .. اینا اصلا خوشم نمیومد ولی اینو خیلی دوست دارم

یه جا گیر کردم!

وقتی از زندان میاد بیرون با اون یارو که رفیق داداشش هست مبازه میکنم ازش بردم ولی نفر بعدی رو نمتونم ببرم وقتی ناک اوتش میکنم بازی گیم آور میشه.فکر کنم میگه به سر ضربه نزن و فقط به بدنش ضربه برن ولی من نمیتونم به بدنش ضربه بزنم یعنی شانسی میخوره یه دفعه...
مرسی

دوست عزيز با left top ميتونيد يه حالت داك يا همون جا خالي داشته باشيد !
لفت تاپ رو بگير و كنترل رو به تناسب ضربه ي طرف و جا خالي پايين يا بالا بده كه بازيكنت چپ و راست بشه بعد ضربه كه بزني تو شكم ضربه ميزنه !!
در واقع left top + left analoge + ضربه
انالوگ چپ هم پايين يا بالا

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
آقا Left Top همون LT هست دیگه؟

امتحان کنم ببینم چی میشه:d

ویرایش:

باس آخر بازی خیلی سخته.منو یاده باس آخر بازی Gears of War 1 انداخت;;)

ویرایش 2 :

بازی بالاخره تموم شد
خیلی خیلی قشنگ بود به همه توصیه میشه:d

آخرین ویرایش:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
آقا Left Top همون LT هست دیگه؟

امتحان کنم ببینم چی میشه:d

ویرایش:

باس آخر بازی خیلی سخته.منو یاده باس آخر بازی Gears of War 1 انداخت;;)

ویرایش 2 :

بازی بالاخره تموم شد
خیلی خیلی قشنگ بود به همه توصیه میشه:d

اخرش فوق العاده حماسي تموم شد واقعا !!
مخصوصا موزيك هاي حين مبارزش !!
خيلي خيلي لذت بردم ازش منم :x

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil