FIFA VS PES

• Thread starter Thread starter Boss
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .
من نمیدونم چجوری یک سری میگن چهره ها تو pes بهتر شده. اون چیزی که من دیدم واقعا از فیفا عقب تر بود. طرف اومده میگه استایل بازیکنا تو pes بهتره. تو فیفا مسی و رونالدو تو استایل فرقی ندارن. :| واقعا تو فیفا هر بازیکنی رو مثل خودش درست کردن. خلاصه که این pes که ما میبینیم هیچ چیز خاصی نداره

شما حرص نخور فقط اسم اینایی که دارند به به و چه چه میکنند خاطرت باشه یک ماه دیگه وعده ما تاپیک pes 2015 ;)

با نهایت احترام برای طرفداران pes باید بگم منم موفق شدم دان کنم و بازی کنم چند دست و باید بگم نسبت به pes 14 بهتره اما نسبت به فیفای نسل هشت فاجعه ای بیش نیست..نه از لحاظ گرافیک و نه از لحاظ گیم پلی و نه از لحاظ صداگزاری..

با نهایت احترام برای طرفداران pes باید بگم منم موفق شدم دان کنم و بازی کنم چند دست و باید بگم نسبت به pes 14 بهتره اما نسبت به فیفای نسل هشت فاجعه ای بیش نیست..نه از لحاظ گرافیک و نه از لحاظ گیم پلی و نه از لحاظ صداگزاری..

آخیش یه چند نفر پیدا شد حقیقت رو بگه کم کم داشتم به چشای خودم هم شک میکردم از بس دوستان pesـی شاهکار شاهکار کردند....والا....

خب من دمو هر دو رو بازی کردم.
فیفا رو که میدونین.دروازه بانها و چمن و جو ورزشگاه و شت ها و اینا فوق العاده شده.
pes هم عالی شده
move و پا به توپاش عالی شده.شوتاش از حالت تخیلی در اومده.دروازه بانها هم بهتر شدن
تنها نکته ی منفی چمنه که همیشه سبزه.
تاکتیکم نمیتونی defense و attack و اینا کنی.
خوب حالا میخوام مقایسه کنم(عادلانه بدون فن بازی):
گرافیک =پس بهتره
move و پا به توپ =برابر
دریبلینگ=پس
شوت=فیفا
جو ورزشگاه و چمن=فیفا
پاس کاری=برابر
حرکت دروازه بان ها=فیفا
جذابیت=برابر
تاکتیک=فیفا
واقعا گرافیک pes بهتره !!!!! با اون چمن موکتی :| یا تو بحث جذابیت شما بازی که گزارشگرش مارتین تایلر و اسمیت هست جذابیتش بیشتره واستون یا بازی که گزارشگرش معلوم نیست کیه !!! لااقل نقد میکنید یه جوری عادلانه نقد کنید نه اینکه یه جوری 50/50 نقد کنید که هر دو طرف ساکت بشن ... در ضمن اینو بگم نظرتو واسم محترمه ;)

عزیزان خووووووووب نگاه کنید این یه عکس از چمن واقعیه
football_images.jpg

خوب پیس هم چمن رو کوتاه درست کرده که به واقعیت نزدیک تره....
نه مثل چمن فیفا که شبیه اینه:lol
phoca_thumb_l_summer-green-nagsh.ir.jpg

PES فقط اگه مشکل لایسنسش رو حل کنه ، به نظرم میتونه رقابت سنگینی داشته باشه با فیفا.... در غیر این صورت خود فوتبال واقعی هم بذاره ، به هیچ دردی نمیخوره

عزیزان خووووووووب نگاه کنید این یه عکس از چمن واقعیه
football_images.jpg

خوب پیس هم چمن رو کوتاه درست کرده که به واقعیت نزدیک تره....
نه مثل چمن فیفا که شبیه اینه:lol
phoca_thumb_l_summer-green-nagsh.ir.jpg

1-اگه چمن pes شبیه بالایی میبود که من همین الان پیش خریدش میکردم عزیز من;;)
2-چمن فیفا مثل پایینیه ، نه توبگو مثل پایینیه ،نه جون من مثل پایینیه....:))

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or