FIFA VS PES

• Thread starter Thread starter Boss
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

طرفدار و علاقه مند به کدام شبیه ساز هستید ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    330
  • نظرسنجی بسته شده است .
واقعا گرافیک pes بهتره !!!!! با اون چمن موکتی :| یا تو بحث جذابیت شما بازی که گزارشگرش مارتین تایلر و اسمیت هست جذابیتش بیشتره واستون یا بازی که گزارشگرش معلوم نیست کیه !!! لااقل نقد میکنید یه جوری عادلانه نقد کنید نه اینکه یه جوری 50/50 نقد کنید که هر دو طرف ساکت بشن ... در ضمن اینو بگم نظرتو واسم محترمه ;)

با تمام حرفات موافقم. وقتي پيس بازي ميكني انگار داري شطرنج بازي ميكني يذره هيجان نداره.

ولي در مورد گزارشگر پيس واقعا تعجب كردم از حرفت. گزارشگر اصلي پيس تا سال 2013، جان چمپيون بود كه يكي از مطرح ترين گزارشگرهاي بريتانيا هستش و خيلي هم معروفه و مال 2014 هم John Motson هست كه اينم معروفه و هر دوتاشون بازي هاي جام جهاني را هم گزارش كردن

حالا اين بندگان خدا تو پيس اون جوري گزارش ميكنن اشكال از اينا نيست و ايراد از اون كونامي فلان شده هستش كه باعث شده چنين گزارش هاي مضخرفي تحويل بده. اگه يكي از گزارش هاي واقعي فوتبال اين دو نفر را ببيني واقعا كارشون عالي هستش.

اگر ما فیفا بازا در مورد فوتبال و چمنش و ... حرف نزنیم کی میخواد حرف بزنه ؟! شما ؟ :دی یه FE گیر آوردن هنوز نمیتونن چمن برای PES درست کنن ، چرا ؟ چون PES اینقدر داغوونه که FE هم نمیتونه کاری براش بکنه :دی اگر همین FE با EA همکاری کنه ، دیگه سال های سال طول میکشه PES بتونه به فیفا برسه . ( که نمیرسه :دی )
پس خواهشا نگید بحث چمن مسخرس چون این بحث مال خودتونه!!!:d

سلام پول هم تو بازی بهتر نقش داره نگاه کنید fifa با لیگ انگلیس قرارداد می بنده 20 تا استادیوم لیگ انگلیس رو داره و کامل لیگ انگلیس رو لاینسس کرده اما pes چند سال هست ارسنال و چلسی تو نسل هفتم لاینسس نبودند و حتی ورزشگاهی به نام ورزشگاه امارات یا استندفور بریچ وجود نداره تازش هم ادام بتی با حرف دروغ می خواد pes رو بهتر نشون بده ماه پشت ابر نمی مونه

با تجربه حدودا بیست دستی بازی با دمو pes2015 باید به عرضتون برسونم این بازی رو بیشتر از یک ماه تک نفره و بیشتر از سه ماه دونفره نمیشه بازی کرد چون بعد مدتی شدیدا تکراری وکسل کننده میشه متاسفانه این مشکل خطی بودن سری pes بد جور گریبان سازنده هاش رو گرفته تازه نداشتن لاینسس ومد آنلاین درست و حسابی هم شده براش قوزه بالا قوز:|

با تجربه حدودا بیست دستی بازی با دمو pes2015 باید به عرضتون برسونم این بازی رو بیشتر از یک ماه تک نفره و بیشتر از سه ماه دونفره نمیشه بازی کرد چون بعد مدتی شدیدا تکراری وکسل کننده میشه متاسفانه این مشکل خطی بودن سری pes بد جور گریبان سازنده هاش رو گرفته تازه نداشتن لاینسس ومد آنلاین درست و حسابی هم شده براش قوزه بالا قوز:|
سلام یکی از مشکلاتی که هست تو دموی pes 2015 این با یه بازیکن عین روبن همینطوری گازشو بگیرید همین قشنگ تا محوطه جریمه براتون می ره

فکر نکنی دارم طرف pes رو میگیرم ولی خداییش فیفا تو تک و دونفره خیلی جالب نیست! تک نفره که کلا بازیکنها کودن و کند و خنگ و... اینا میشن تا کامپیوتر بتونه ببره با نبازه... تو دونفره هم کلا چند روش بیشتر واسه گل زدن نیست. .. که شوت زدن از پست 18 کلا داره خاطره میشه در صورتی که تو فوتبال واقعی خیلی ازگلها از پست 18 یا حتی فاصله بیشتر زده میشه! حالا صرف اینکه فیفا بخاطر شبیه ساز بودن و دوری از آرکید بودن بخواد اغراق کنه تو ظاهر چمن و خراب شدنشو گرفتن جلوی گل شدن از راه دور و گیر کردن توپ تو چمن واسه یه پاس عادی و رسیدن توپ پاس داده شده به زور و سختی دفاع بی منطق تا حدی که تو شکم طرف کلید میزنی پا میندازه جایی که توپ نیست و تغییر جهت سخت بازیکن حین دفاع تا حدی که اگه در حال دو باشی صاحب توپ راحت بدن میاد تغییر مسیر میده ولی دفاع عمرا... یا حتی با دفاع پا به توپ بری حمله کنی مدافع بهت نمیرسه و سرعت بدون توپش کمتره!!! یه سر درست در مون تو 18 نمیشه زد یا اینکه چی بشه بتونی... توپ بلند میاد بازیکنت عمرا نمیره زیر توپ و رو توپ هوایی اصلا در گیر نمیشه خودت باید بری زیر توپ که اونم اصلا جالب در نیومده.... خلاصه به هوای آرکید نبودن هی نباید از جذابیتش کم کنه که! قربونش برم pes هم از اونور پشت بوم افتاده... خداییش جفتشونو یکی کنن و تمام خوبیهاشونو رو هم بریزن باز تا فوتبال مورد انتظار نسل بعدی 40 درصد راه دارن.... من که شاید با همین دمو ها سر کنم ... اصلا بد خورده تو پرم... خاک تو سر جفتشون با اینهمه ادعاشون...

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

نکنه : این پست رو اول در تاپیک pes 2015 گذاشتم ولی چون دیدم دارم در مورد هر دو فوتبال صحبت میکنم گفتم این پست این جا باشه بهتر هستش ..........

یعنی واقعا یه نفر پیدا نمیشه به طور درست حسابی و به دور از تعصب این دو بازی رو نقد کنه ؟؟؟!!!

بد بختانه به خاطر کاری که دارم یک ماهه که در شهر خودم نیستم و برای کار رفتم به شهر دیگه ای و یه هفته دیگه بر میگردم به شهر خودم و متاسفانه هنوز نتونستم هیچ کدوم از این دو بازی رو بازی کنم و بتونم یه نقد منصفانه بنویسم درباره نقاط قوت و نقاط ضعف هر دو بازی !!!

چیزی که من رو متحیر میکنه هیچ کسی درباره Player ID بازی pes 2015 صحبت نمیکنه که مثلا در همین تیم ملی آلمان دویدن و پا به توپ بازیکنانی مثل مولر ،اوزیل ، کروس ،شورله و لام که با بقیه بازیکن ها تفاوت های بسیاری در خیلی از بخش های انیمیشن و هوش بازیکن داره !!! (در ایتالیا پیرلو و بوفون و کیه لینی و .... در برزیل نیمار و دیوید لوییز و .... و خلاصه خیلی بازیکنای دیگه .......... )

مثلا یه سری انیمیشن ها هستن که خب برای همه بازیکن ها طراحی شده و یه سری از انیمیشن ها برای بازیکن های خاص با توجه به نوع رفتارشون در فوتبال واقعی طراحی شده ! یعنی هیچ کس نیست واقعا این چیزا رو دیده باشه ، کونامی در این بخش واقعا امسال شاهکار کرده (خودشون رو پاره کردن در این بخش ولی انگار نه انگار !!!) و تیم فیفا به جز یکی دو بازیکن اصلا به این بخش طراحی انیمیشن توجهی نمیکنه

از اون طرف بخش حاشیه هاو صحنه های آهسته فیفا که صحبت زیاد شده و در این بخش فیفا 15 بازی pes 2015 رو نابود میکنه !!! در بخش گیم پلی فیفا واقعا کسی نیست بگه هوش ماشینی فیفا چقدر به واقعیت نزدیک تر شده (البته هر سال در این بخش تغییرات مثبتی میکنه ) و همین طور تیم CPU در فیفا 15 بر روی یوزر خطا میکنه ؟؟؟ و مشکل خطا نکردن سی پی یو بر روی یوزر در فیفا 14 حل شده و یا نه ؟؟

من موندم یکی میگه فیزیک توپ در فیفا 15 سنگین تر شده یکی میگه سبک تر واقعا در عجبم در این بخش نظرات متفاوته :-o ؟ همین طور در بخش وزن و سنگینی خود بازیکن ها چه طور ؟؟؟

در بخش پاس کاری بازی چه پیشرفت هایی کرده ؟؟

و خلاصه انقدر سوال دارم تا خودم بازی نکنم فکر نکنم بتونم به نتیجه درستی برسم

درباره pes 2015 واقعا بازی در بخش هوش مصنوعی و هوش انسانی بازی چه تغییراتی کرده ؟

درباره استایل و مدلینگ بازیکن ها در دو بازی که قبل از عرضه هر دو بازی اومده بودم در یکی از تاپیک ها فوتبال اشاره کرده بودم که مدلینگ بازیکن ها در فیفا 15 و کلا در سری فیفا همیشه مشکل داشته که یکی از فن ها فیفا اومد به من توپید که نه این چه حرفیه و این عکسی که گذاشتی فوتو شاپه و از این حرف ها که خدا رو شکر بازی اومد و دوستان دیدن که اشتباهی نمیکردم و بازی در این بخش دارای مشکلاتی هستش !!!

این وسط من دارم یه عده ای رو میبینم از هر دو جبهه که فقط و فقط میخوان بازی رقیب رو بکوبونن و کاری به نقاط ضعف و قوت هیچ کدوم از دو بازی ندارن !!!

همیشه هروقت این دوفوتبال نسخه های جدیدشون میاد هردوشون رونصب میکنم وهمیشه هم بعدازنیم ساعت بازی کردن نسخهpesازروسیستمم پاک میشه وفقط میمونه فیفا
این دقیقا کاری هستش که من ازسال2012انجام دادم تاقبل ازاون فقطpesمیزدم به مدت 7-8سال وفکرمیکردم بهتره ولی اوضاع اززمانی که فیفا12اومدهمه چی تغییرکرد
فیفا12 نه تنهابهترین فوتبال زمان خودش بودبلکه بالاترین متاروهم دربین تمام فیفا های تاریخ والبته تمام فوتبال های تاریخ داره که خوب بحث اصلی صحبت ازمتانیست بازیش واقعاپیشرفت چشمگیری داشت نسبت به قبل
وبعدش هم فیفا13 وبعدش فیفا14و....
همیشه فکرمیکردمpesبرمیگرده وبه فیفا میرسونه خودشو ولی همش تکرارمکررات...

دمو PES رو هم بازی کردم.حقیقتا PES در برابر Fifa15 کوچکترین حرفی برای گفتن نداره.از هر لحاظی که نگاه کردم فیفا چند سر و گردن بهتر بود.با این تعاریف که از PES شنیده بودم اصلا فکر نمیکردم با چنین بازی بی کیفیتی طرف باشم.
در مورد چمن هم که دوستان میگفتن مال PES بهتره واقعا من اصلا چمنی تو بازی ندیدم همش یه سطح صاف بی کیفیت بود.
در مورد تو پ هم که خیلیا توپ PES رو از آرزوها میدونن واقعا به نظر من توپ فیفا خیلی خیلی بهتر و واقعی تر هستش.
اصلا به نظر من توپ PES شبیه ساز توپ والیبال هست نه فیفا.
از وسط زمین شوت میزنی عین موشک میره سمت دروازه.
در گل باید بهتون بگم بدجوری از PEs نا امید شدم.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or