Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,799
یعنی میگی منتظرend of era Zelatan نشینم؟
ما که تا آخرین لحظه هم هستیم فکر کنم ea با کتک باید بیرونمون کنه:D
تازه امروز هم سیزن جدید شروع شده و تو بازیکنهای آبجکتیو دیدم کارت فوتی وینیسوس هم هست.من یکی به شخصه سریع باید xp جمع کنم تا برسم به وینی:punk:
دم شما گرم
فقط یه وبسایت ارزون واسه پیشخرید کردن فیفا24 سراغ داشتی دریغ نکن :|
من رو کامپیوتر بازی میکنم و بازی رو هم از روی استیم ترکیه با کلید میخرم.اگه ریجنم موقع خرید عوض نشه تقریبا ارزونترین راه خرید قانونی هست.

• Cool
  • Like
Reactions: voltage and Amir09

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,799
یادمه فیفا16 بود فک کنم اولین سالی sbc اومد مث ماست کل تیمم رودادم رفت تیمی که یک ماه بود بسته بودمش(هازارد-الکسیس سانچزو...)بعد یادمه تاپیک فیفا 16 اومده بودم ...ناله بد وبیراه به ea یادش بخیر ما با فیفا زندگی میکنیم8->
پس شما تو التیمیت حسابی پیشکوست مایی.من اون موقع ها فقط آنلاین معمولی مثل سیزن یا دوستانه میزدم.هر سال هم حداقل یکبار میرفتم سراغ التیمیت و تیم میساختم ولی چون درست نیمفهمیدم چیه سریع بیخیالش میشدم تا فیفا 22 برای اولین بار گفتم باید بفهمم این لعنتی چیه که ای کاش نمیفهمیدم ;))

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
دم شما گرم
فقط یه وبسایت ارزون واسه پیشخرید کردن فیفا24 سراغ داشتی دریغ نکن :|
من اولین فیفایی که انلاین بازی کردم فیفا18 بود.
سواپ گرفتم نمیدونستم چیه quick sell کردم با 0 سکه دادم رفت ~X(
در مورد پیش خرید کردن هم قصد دارم از سی دی کی شیر بخرم همین روزا... لانچر origin برای نسخه استانداردش حدود 2600ایناس.
اگر دوس داری شما هم خرید کن.
ضمنا بسیار اهتیاد اوره التیمیت یبار واردش بشی تا وقتی مجردی نمیتونی بیخیالش بشی
دو ستم گفت پولتو حروم نکن بااینچیزا ولی فکرشو کردم اوقات ازادتنو چنان پر میکنه که بقیه خرجات کم میشه و پولش درمیاد

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,799
یه اتفاق خنده داری تو فینال fifa eworld cup افتاده که بازی میکشه به پنالتی بعد رو صفحه نمایش بزرگ وسط سالن دسته یکی از بازیکنها رو نشون میداده(همونی که اگه فعالش کنی گوشه تصویر نشون میده چه دکمه ای میزنی)بعد این بنده خدا هم بازی رو باخته ولی حریفش گفته من رو مانیتور خودم چیزی نمیدیدم(هرچند مربیش میتونسته ببینه)مسئولان هم بررسی کردن ولی باز نتیجه رو قبول کردن :D

2تاپنالتی اول رو اگه ببینید قشنگ مشخصه که داره میبینه کدوم جهت میزنه و قبل ضربه میره همون جهت ولی ضربات بعدی فکر کنم ندید چون چندتاشو گل خورد.

اینم لینکش اگه دوست داشتید ببینید:

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
من هفته پیش تو اسکواد بتل ، الایت3 شدم ولی به حول قوه الهی این هفته الایت2 رو میزنم
بنظر شخصیم پک توتس گارانتی/فات پلیر الایت 2 محتوای بهتری داره نسبت به الایت3-چون منطقی نیس هر دو ش ی پک یکسان داشته باشه
درست میگم؟
هفته پیش بهم فریرا 90 داد فات پلیر تو لیگ امریکا بازی میکنه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,799
من هفته پیش تو اسکواد بتل ، الایت3 شدم ولی به حول قوه الهی این هفته الایت2 رو میزنم
بنظر شخصیم پک توتس گارانتی/فات پلیر الایت 2 محتوای بهتری داره نسبت به الایت3-چون منطقی نیس هر دو ش ی پک یکسان داشته باشه
درست میگم؟
هفته پیش بهم فریرا 90 داد فات پلیر تو لیگ امریکا بازی میکنه
خدایی خوب حوصله ای داری که میشینی اسکواد بتل میزنی ;))

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
اره واقعا به نسبت ریوالز حوصله سر بره ولی پک توتس/فات چمپیون پلیرش تیمو قوی میکنه . فقط بخاطر جوایزش مجبوری هم که شده میرم
راستی اگه با پیسی بابزی میکنی ایدیمو بدم همو اد کنیم انلاین بزنیم. هم ابجکتیو دالره هم فانه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,799
اره واقعا به نسبت ریوالز حوصله سر بره ولی پک توتس/فات چمپیون پلیرش تیمو قوی میکنه . فقط بخاطر جوایزش مجبوری هم که شده میرم
راستی اگه با پیسی بابزی میکنی ایدیمو بدم همو اد کنیم انلاین بزنیم. هم ابجکتیو دالره هم فانه
این همه بشینی آفلاین بزنی آخرش یدونه توتس 89-90 لیگ ترکیه میده :D
آیدیم تو ea:
HamidHajian

• Like
Reactions: Masood1992sdt

Masood1992sdt

کاربر سایت
Oct 2, 2018
578
این همه بشینی آفلاین بزنی آخرش یدونه توتس 89-90 لیگ ترکیه میده :D
آیدیم تو ea:
HamidHajian
اد کردم.
تو قسمت چت ea هماهنگ کن فرندلی بزنیم.هنوز ابجکتیوشم نگرفتم
کلا فرند ندارم تو فیفا:|
خودمم حوصلم سررفته فردا که مهلتش تموم شه احتمالا دیگه نرم. چون هم حوصله سربره هم دستکاری میشه حریفت .اعصاب خورد کنه. بذار ی توتس دیگه بگیرم از یشنبه فقط ریوالز میرم لااقل حال بده هرچند ریواردی توش نیس

• Like
Reactions: hamid_barca

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,799
اد کردم.
تو قسمت چت ea هماهنگ کن فرندلی بزنیم.هنوز ابجکتیوشم نگرفتم
کلا فرند ندارم تو فیفا:|
خودمم حوصلم سررفته فردا که مهلتش تموم شه احتمالا دیگه نرم. چون هم حوصله سربره هم دستکاری میشه حریفت .اعصاب خورد کنه. بذار ی توتس دیگه بگیرم از یشنبه فقط ریوالز میرم لااقل حال بده هرچند ریواردی توش نیس
اکسپت کردم برای بازی هم من بررسی و مُداقه ی نهایی رو به عمل میارم. بعد نتیجه ی غایی رو خدمتتونم میگم :))

• Like
Reactions: Masood1992sdt

voltage

کاربر سایت
Jul 26, 2014
288
آقا من pc رو عوض کردم. حالا هرکاری میکنم از دیروز تا حالا نمیتونم بازی رو اجرا کنم.. ea app کلافه کرده مارو.
80% مواقع وقتی میاد بالا و رو بازی کلیک میکنم میزنه که بازی در دسترس نیست.
بعد چقدر قندشکن و دی ان اس و ریجن کامپیوتر رو عوض کردن، تونستم دانلود کنم و فایلهای بازی رو بهش بشناسونم. یه 7گیگ هم دانلود کرد.
ولی رو preparing چند ثانیه میمونه دوباره شروع میکنه از اول فایلها رو شناسایی کردن دوباره برمیگرده رو preparing و همینجوری ادامه پیدا میکنه.
رو ea app کچ رو پاک کردم. ریست کردم. دوتا قندشکن، الکترو، رادار همه رو تست کردم.
ویندوز فایروال، دفندر، realtime protection همه رو غیرفعال کردم.
ea رو از admin اجرا کردم.
هارد دیتا بازی رو عوض کردم.
توو اینترنت از دیروز دارم سرچ میکنم
هیچی به هیچی
کسی میدونه باید چیکار کرد؟ الاناست که دیگه رد بدم
fc24 بیاد مثه آدم از استیم میخرم پلی میدم

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,799
آقا من pc رو عوض کردم. حالا هرکاری میکنم از دیروز تا حالا نمیتونم بازی رو اجرا کنم.. ea app کلافه کرده مارو.
80% مواقع وقتی میاد بالا و رو بازی کلیک میکنم میزنه که بازی در دسترس نیست.
بعد چقدر قندشکن و دی ان اس و ریجن کامپیوتر رو عوض کردن، تونستم دانلود کنم و فایلهای بازی رو بهش بشناسونم. یه 7گیگ هم دانلود کرد.
ولی رو preparing چند ثانیه میمونه دوباره شروع میکنه از اول فایلها رو شناسایی کردن دوباره برمیگرده رو preparing و همینجوری ادامه پیدا میکنه.
رو ea app کچ رو پاک کردم. ریست کردم. دوتا قندشکن، الکترو، رادار همه رو تست کردم.
ویندوز فایروال، دفندر، realtime protection همه رو غیرفعال کردم.
ea رو از admin اجرا کردم.
هارد دیتا بازی رو عوض کردم.
توو اینترنت از دیروز دارم سرچ میکنم
هیچی به هیچی
کسی میدونه باید چیکار کرد؟ الاناست که دیگه رد بدم
fc24 بیاد مثه آدم از استیم میخرم پلی میدم
مگه از استیم نخریدی که از همونجا دانلود کنی؟آخه قندشکن و دی ان اس نمیخواد استیم و راحت دانلود میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر