Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,731
حواسم به نت پرت شد اصن ایونت و فراموش کردم این چیه این هفته دادن دیگه :|
چرا همه کارتا لیگ انگلیسه حالا یکی تیمش لیگ انگلیس نباشه باید چیکار کنه؟!
بعد چرا کارتا دو مدلن ریت کمترش انگار SBC هستش اون بیشتره آبجکتیو اونم آبجکتیوای سخت!
کدوم؟همین که دیاز و گریلیش و چندتا بازیکن دیگه لیگ برتر هست؟این اگه منظورته که اتفاقا راحته،هر بازیکن ورزن sbc رو میگیری بعد باهاش گفته تو اسکوادبتل مثلا 5 تا بازی سانتر کن یا 10 بازی گل بزن و...بعد که انجام دادی ورژن بهتره رو میده.
خوبیش هم اینه که میتونی همه بازیکنها رو اول بگیری(امشب اخریش میاد)بعد همه رو با هم انجام بدی که وقتگیر نباشه.

یه ایونت دیگه هم که سواپ fut birthday هست که 2 روزه شروع شده.

• Like
Reactions: omiid72

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,731
مثل اینکه خوده فیفا قراره با یک شرکت بازی سازی مثل 2k قرار داد بببنده و بازی فوتبال خودشو بده بیرون. اگر اشتباه نکنم امسال قراره رونمایی بشه. از اون طرف هم بازی شبیه ساز goal رو داریم که همین روزاست که به بازار بیاد.باید دید که این رقابت اخرش به سود گیمرها میشه یا نه .
البته 2024 نمیاد.احتمالا 25 یا حتی 26 میاد.به نظرم هم فقط 2k میتونه یه چیزی در حد رقابت یا حتی بهتر با فیفا بسازه.
حتی pes هم بخوان تبدیل به فیفا کنن هم خیلی بهش امیدی نیست چون میخوان حتما رو همین چیز داغونی که الان دارن بسازن :-&

بقیه هم که باید از صفر شروع کنن که همینم چندسال طول میکشه که فقط به تجربه بازیسازی ورزشی در حد این 3 شرکت برسن.

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d
البته 2024 نمیاد.احتمالا 25 یا حتی 26 میاد.به نظرم هم فقط 2k میتونه یه چیزی در حد رقابت یا حتی بهتر با فیفا بسازه.
حتی pes هم بخوان تبدیل به فیفا کنن هم خیلی بهش امیدی نیست چون میخوان حتما رو همین چیز داغونی که الان دارن بسازن :-&

بقیه هم که باید از صفر شروع کنن که همینم چندسال طول میکشه که فقط به تجربه بازیسازی ورزشی در حد این 3 شرکت برسن.
فکر کنم اشتباه گفتم بازی ufl هست که بزودی میاد. به هر حال قرار نیست تا همیشه این فوتبال یکه تازی کنه. دوباره بازار رقابت بازیهای ورزشی دوباره داغ میشه .

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,731
فکر کنم اشتباه گفتم بازی ufl هست که بزودی میاد. به هر حال قرار نیست تا همیشه این فوتبال یکه تازی کنه. دوباره بازار رقابت بازیهای ورزشی دوباره داغ میشه .
این ufl از نظر من که کلاهبرداریه.حتی مطمئنم منتشر هم نمیشه :D

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,731
دوستان بازی رو تازه گرفتم کدوم قسمت باید برم انلاین بازی کنم؟؟؟! راهنمایی کنید
اگه میخوای با تیم های باشگاهی آنلاین بزنی که باید بری season بزنی که از دسته 8 فکر کنم شروع میکنی تا برسی به دسته 1.در کنارش هم چند روز یکبار بخش جام باز میشه که چند مدل جام داره میتونی اونم بازی کنی.
جام جهانی هم که باید بری world cup بزنی
اگه هم میخوای از پایه تیم خودت رو بسازی باید بری ultimate که خب دنیای جدایی هست برای خودش و در نهایت مثل ما معتادش میشی،از کار و زندگی میافتی و اعصابت هم همیشه داغونه :D
مود بعدی هم pro club هست که یه بازیکن رو خودت باید بسازی و پیشرفت کنی ولی بازی 11 به 11 هست و هر پلیر فقط کنترل یک بازیکن رو داره

• Like
Reactions: omiid72

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
بازی به قول A9Skillz از 17 به بعد نابود شده و فقط شده SBC
هی بیا اینو ببند کارت بگیر دوباره فادر جمع کن بنداز داخل اون یکی SBC
بازی یه جوری شده که یه نفر که تو منوها میچرخه تیم بهتری میتونه بسازه نسبت به اونی که داره بازی میکنه و رنک های خوب میزنه :|
خدایی مسخرست یه کارتی مثل امباپه دو تا پوتم میگیره اونم اینقدر گرون

Hamidreza

ناظم انجمن
Jun 3, 2008
3,605
نام
حمیدرضا
فرمولی که برای این بازی پیاده کردن پر از ایراده . هرچی هم که بیشتر بازی میکنی بیشتر متوجه عمق فاجعه میشی ! :D ریتم بازی رو طوری طراحی کردن که کمتر از 10% شانس اینو داری که تو زمین حریف و یا مرکز زمین بتونی توپ رو از حریف بگیری . ینی حتما حریف تا پشت 18 تون میاد و اونجا اگه یکم تعلل کنه و خوش شانس باشی مالکیت توپ برا شما میشه . جالب اینه که همین اتفاق هم برای ما میوفته و تو کسری از ثانیه و با 3/4 تا پاس کوتاه میتونیم تا 18 حریف بدون هیچ مشکلی برسیم . فکر میکنم اسم این بازی EA بسکتبال بود بهتر بود ! اگه مث من با winning eleven و تیمای لیگ ژاپن که لوگو شون عکس گاو و بزغاله و گوسفند بود فوتبال رو شروع کرده باشید حتما یادتونه که چقد از برد یه بازی لذت میبردیم . از PES 2012 به بعد هیچ فوتبالی دلچسبم نشد و فقط از روی عادت و اینکه از فوتبال دور نمونم FIFA ها رو امتحان میکنم . بنظرم دوران طلایی PES که تموم شد فوتبال دچار یه سقوط آزاد وحشتناک شده که هر سال هم داره بدتر میشه . فوتبالای قدیمی تر هر ایرادی که داشتن اما گیم پلی عالی داشتن . قشنگ نظم و قانون تو بازی قابل درک بود و بعضا باگ های بازی( مث شوت از راه دور های لمپارد :D ) هیچ لطمه ای به کلیت گیم پلی وارد نمیکرد!!

الان انصافا این چیه ساختن ؟ :D نه از بردمون خوشحال میشیم نه از باختمون ناراحت :D تنها چیزی که بازی به گیمر القا نمیکنه لذته !! سوت شروع بازی که به صدا در میاد 95% احتمال داره گل بخوری !! جالبه تو اون لحظه هرکاری از دستت بربیاد که رو حریف خطا کنی قرمز بگیری موفق نمیشی ' حتما باید گل بخوری :D جالبیش اینه همین شانس برای ما بوجود میاد . یکم فکر کنید ببینید دارید چیکار میکنید با خودتون !! تو یه سیکل معیوب گیر افتادیم پر از ایراده که اصن انقد زیاده نمیشه راجب همشون حرف زد . کل بازی شده کارت بازی . انقد که رو کارت و SBC تمرکز کردن رو طراحی و بهبود گیم پلی وقت میذاشتن خروجی کار خیلی خیلی بهتر از اینا میشد . حیف 550 ساعت وقت که برای این بازی گذاشتم .

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
فرمولی که برای این بازی پیاده کردن پر از ایراده . هرچی هم که بیشتر بازی میکنی بیشتر متوجه عمق فاجعه میشی ! :D ریتم بازی رو طوری طراحی کردن که کمتر از 10% شانس اینو داری که تو زمین حریف و یا مرکز زمین بتونی توپ رو از حریف بگیری . ینی حتما حریف تا پشت 18 تون میاد و اونجا اگه یکم تعلل کنه و خوش شانس باشی مالکیت توپ برا شما میشه . جالب اینه که همین اتفاق هم برای ما میوفته و تو کسری از ثانیه و با 3/4 تا پاس کوتاه میتونیم تا 18 حریف بدون هیچ مشکلی برسیم . فکر میکنم اسم این بازی EA بسکتبال بود بهتر بود ! اگه مث من با winning eleven و تیمای لیگ ژاپن که لوگو شون عکس گاو و بزغاله و گوسفند بود فوتبال رو شروع کرده باشید حتما یادتونه که چقد از برد یه بازی لذت میبردیم . از PES 2012 به بعد هیچ فوتبالی دلچسبم نشد و فقط از روی عادت و اینکه از فوتبال دور نمونم FIFA ها رو امتحان میکنم . بنظرم دوران طلایی PES که تموم شد فوتبال دچار یه سقوط آزاد وحشتناک شده که هر سال هم داره بدتر میشه . فوتبالای قدیمی تر هر ایرادی که داشتن اما گیم پلی عالی داشتن . قشنگ نظم و قانون تو بازی قابل درک بود و بعضا باگ های بازی( مث شوت از راه دور های لمپارد :D ) هیچ لطمه ای به کلیت گیم پلی وارد نمیکرد!!

الان انصافا این چیه ساختن ؟ :D نه از بردمون خوشحال میشیم نه از باختمون ناراحت :D تنها چیزی که بازی به گیمر القا نمیکنه لذته !! سوت شروع بازی که به صدا در میاد 95% احتمال داره گل بخوری !! جالبه تو اون لحظه هرکاری از دستت بربیاد که رو حریف خطا کنی قرمز بگیری موفق نمیشی ' حتما باید گل بخوری :D جالبیش اینه همین شانس برای ما بوجود میاد . یکم فکر کنید ببینید دارید چیکار میکنید با خودتون !! تو یه سیکل معیوب گیر افتادیم پر از ایراده که اصن انقد زیاده نمیشه راجب همشون حرف زد . کل بازی شده کارت بازی . انقد که رو کارت و SBC تمرکز کردن رو طراحی و بهبود گیم پلی وقت میذاشتن خروجی کار خیلی خیلی بهتر از اینا میشد . حیف 550 ساعت وقت که برای این بازی گذاشتم .
این کارتهای بازی خیلی بانمکه. قشنگ EA به تمسخر گرفته گیمرها رو.
شیپ شیفتر
جناب راموس و مارسلو میشن مهاجم نوک!!!
رول بریکر
ادین ژکو با ۳٨ سال سن، سرعتش میشه ٨٨ :| والا ژکو ۱۳ سال پیش و زمانی که تو ولفسبورگ بود هم سرعتش از ۷۰ بیشتر نبود =))
ریبری میشه مهانم نوک!!!

اونم که میگی نمیشه خطا کرد دقیقا درسته. بازیکن یورتمه میدوئه، تکل از پشت میزنی طرف میپره هوا و به دویدنش ادامه میده :))

این بازی برای طرفداران شبیه ساز نیست. این بازی مال یوتیبرهایی مثل ishowspeed خوبه که برن چند صد دلار پوینت بخرن و پک بزنن و حتی اسم بازیکنا رو هم بلد نباشن.
و جالبه که EA بازیش رو برای تست میده همین دلقکا. نتیجش هم میشه همین پیس آف ش.ی که میبینیم.

اوج جالبیش اینجاست که رفتم فروم EA و گفتم چرا از فیفا ۱۹ قابلیت park the bus یا هجومی بازی کردن رو برداشتین؟ یکی برگشت گفت، چون ترسوها و ضعیف ها park the bus میکنن :)) یعنی چی؟ یعنی خیل عظیمی با این سیستم فعلی و یورتمه رفتن حال میکنن. پس چرا EA بیاد بازی رو شبیه ساز کنه؟؟؟

پووووووف 8-|

آخرین ویرایش:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,075
نام
M o h A M a d

چند مدت پیش هم یکی از کاربران تو همین تاپیک یک مطلبی رو در خصوص وضعیت اشفته برنامه نویسی بازی اینجا ارسال کرده بودند که من دوباره نقل و قول میکنم :

اخیرا یکی از ماد ساز های فیفا که با انجمن اِوو وب در ارتباط بوده اطلاعاتی از درون تیم توسعه دهنده فیفا با ما در میان گذاشته :

• در تیم توسعه دهنده بازی، حداکثر 2 نفر در سال در حالت Career کار می کند. بیشتر اوقات، 1 نفر است، معمولا یک جوان یا یک فرد تازه وارد در تیم.
  • بخش FUT / گیم پلی تنها چیزی است که آنها هر سال روی این دو بخش "کاملا" (حدود 3 تا 6 ماه) کار می کنند.
  • بازی دارای 4 طراح اصلی است. از این 4 طراح اصلی دو نفر از آن ها بازی را از توسعه یک بازی شبیه سازی باز می دارند.
  • هنوز بسیاری از کد های مربوطه به Career Mode از نسخه فیفا 12 وام گرفته است و تغییری نکرده.
  • بازی در حال حاضر به 2 فرایند تقسیم شده است : یکی از آنها مستقیما از Frostbite استفاده می کند و دیگری کدهای بادوام از دنیای Ignite است.
  • کد قدیمی هرگز تغییر نکرده و به کد های جدید موتور گرافیکی Frostbite منتقل نشده است، حتی اگر Frostbite توانایی انجام همان کاری را دارد که کد قدیمی انجام می دهد، ولی با تمامی این اوصاف بسیاری از کد های نسخه نسل نهمی مربوط به موتور گرافیکی Ignite هستند و بخش عظیمی از کد نویسی های بازی مربوط به موتور گرافیکی Ignite است.
  • تیم توسعه دهنده بنا به فشار های مدیران رده بالای EA در پروسه توسعه سریع بازی، به طور مداوم در برنامه نویسی عجله دارد و آشفتگی کد نویسی در این بازی بیداد می کند.
  • زمانی وجود داشت که تیم توسعه دهنده بازی به طور غیر مستقیم از طریق «Community Manager» به من نزدیک شد تا از نظر بهبود حالت کریر "راه را به آنها نشان دهم". منظور آنها از "راه را به آنها نشان دهم" این بود که من به صورت رایگان چیزی را توسعه می دهم که بازی آنها را هک کند (لازم به ذکر هستش که مد نشده بود، بلکه قسمت هایی از بازی را هک کرده بودم برای اضافه کردن ماد ) تا پیشرفت هایی را اضافه کنم که نمی توانند از طریق کد داخلی انجام دهند؛ در نهایت من درخواست آن ها را رد کردم.

نکته : در رابطه با نوشته آخرش توضیح ساده تری به دوستان بدم :
  • ماد ساز ها اصولا به دو حالت به بازی ها ویژگی های جدید اضافه میکنن. یکی این که میان کد های بازی رو رمزش رو باز میکنن و به منابع کد اصلی بخش های مختلف دسترسی پیدا میکنن و بعد با تغییر دادن سورس کد ها ویژگی های جدید به بازی اضافه میکنن.
  • یکی دیگه از کاراشون اینه که اگر نتونستن بخش های مختلف بازی رو ( مثل کریر و ولتا و گیم پلی بازی و ... ) اگر نتونستن بخشی از کد ها رو رمزشون رو باز کنن میان راه دیگری انتخاب میکنن و اون هک کردن اون بخش مورد نظر هستش و بعد از هک کردن میان به بازی ویژگی های جدید اضافه میکنن.

Homi-Fatal

کاربر سایت
Jun 18, 2009
679
بازی soccer منظورم این بود.نمیدونم یادتون هست یا نه ولی هنوز آهنگش بهم جو میده ;))

View attachment 287873
من اینو قشنگ یادمه. وقتی داور می‌خواست کارت بده می‌شد بازیکن رو کنترل کرد بعد ما شروع می‌کردیم در رفتن از دست داور. دو ساعت دنبالمون می‌دوید بعد خسته میشد کارتش رو به هوا می‌داد :D

• Like
Reactions: hamid_barca

hoseingh

کاربر سایت
Mar 17, 2023
3
دم سال جدید حس اون پیرمرده که لب ایوون نشسته خیلی زیبا دستاشو تکون میده دارم
عجب نت فوق العاده ای دارم واقعا بدترین نوع اینترنت همینه نمیدونم چجوری توصیفش کنم !!:| :|

سلام الان که نتا افتضاحه ولی تا جایی که میدونم نت تایپاتون باید عین هم باشه وگرنه ارور میده
تایپامون هم یکی ولی بازم مشکل داریم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر