Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اون اوبی میونگ به درد نخور که باد بهش میخوره میفته و دور زدنی انگار اسکانیا میخواد دور بزنه رو فروختم. رابرتسون رو هم فروختم جفتش رو گذاشتم رو هم فولر رو خریدم.
به جای رابرتسون مالدینی رو گذاشتم. فن دایک رو هم با سیلوا عوض کردم. به نظرم جلوت خوب باشه مهمتر از عقبه. به هر حال گله رو که میخوریم حداقل گل بزنیم :))

Screenshot 2023-01-12 at 12.51.34.png

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
سلام به همه رفقا...آقا ارزش داره واسه پک ۱۰ تا بازیکن +۸۳ بازیکن بخرم؟ فودر ندارم. یدونه ۸۵ کم دارم
من 2 تاش گرفتم.اولی خیلی بد بود ولی دومی 3 تا 87 داخلش بود.چیز خاصی نیست در کل.تقریبا در حد همون بازیکنهایی که میذاری بهت برمیگردونه
آقا از دودک راضی‌ای؟
من داخل درفت چندبار باهاش بازی کردم.دروازبان عجیبیه،یهو توپهایی میگیره که باورت نمیشه.

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,656
نام
امیر
سلام به همه رفقا...آقا ارزش داره واسه پک ۱۰ تا بازیکن +۸۳ بازیکن بخرم؟ فودر ندارم. یدونه ۸۵ کم دارم
به من همونا که گذاشتم رو داد با توماس مولر ۸۷ زیاد ارزش نداشت.
سه تا ۸۵ ام رفت برای یک ۸۷.

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
808
نام
رضا
دوستان من الان فیفا 22 دارم به نظرتون تغییرات اونقدری هست که 23 رو ps5 بگیرم یا نه؟ اینم بگم من خودم شخصا زیاد اهل فوتبال نیستم و به ندرت بازی میکنم مگه اینکه فامیلا و دوستان جمع بشیم بازی کنیم

Farzad1998

We are all In a big Nightmare
کاربر سایت
Mar 23, 2011
1,060
نام
Farzad
میگم دوستان میشه چندا دی ان اس واسه ps5 بگید :D نتم تی دی ال تی ای ایرانسله ultimate فقط میزنم همش هم وسط مچ دیسکانکت میشم پلیییییز هلپ میییییی:D

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,507
دوستان من الان فیفا 22 دارم به نظرتون تغییرات اونقدری هست که 23 رو ps5 بگیرم یا نه؟ اینم بگم من خودم شخصا زیاد اهل فوتبال نیستم و به ندرت بازی میکنم مگه اینکه فامیلا و دوستان جمع بشیم بازی کنیم
اگه در این حد هست نهایتا برو از این اکانتهای اشتراکی افلاینی چیزی بگیر.خرج الکی نکن.ما هم که خریدیم اکثرا اهل انلاین و التیمیت هستیم

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
اون اوبی میونگ به درد نخور که باد بهش میخوره میفته و دور زدنی انگار اسکانیا میخواد دور بزنه رو فروختم. رابرتسون رو هم فروختم جفتش رو گذاشتم رو هم فولر رو خریدم.
به جای رابرتسون مالدینی رو گذاشتم. فن دایک رو هم با سیلوا عوض کردم. به نظرم جلوت خوب باشه مهمتر از عقبه. به هر حال گله رو که میخوریم حداقل گل بزنیم :))

View attachment 281371
با این تیم رفتم FUT Champions همه رو بردم (پشمام واقعا!) ۴ نفر هم rage quit کردن که فیلمشو گذاشتم :)) اونایی که اسکیل زدنو دوس ندارن مثه من (در واقع بلد نیستن) حتما فولر رو بخرن

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
با این تیم رفتم FUT Champions همه رو بردم (پشمام واقعا!) ۴ نفر هم rage quit کردن که فیلمشو گذاشتم :)) اونایی که اسکیل زدنو دوس ندارن مثه من (در واقع بلد نیستن) حتما فولر رو بخرن

این حرفمو تکمیل کنم که فولر واقعا مضحکه نمیدونم چرا همه فولر ندارن :| رسیدم دیویژن ۳ تقریبا همه rage quit کردن. بیشتر وقتا تا دقیقه ۱۰ بیشتر دووم نمیارن. واقعا عالیه واسه ماها. همیشه با جاگیری عالی و سرعت فوق العاده (ویدیو پایین ببینین کجا وامیسسه) خودشو میذاره تو موقعیت ۹۰ درصد تک به تکا رو هم گل میکنه اون ۱۰ درصد هم ریباند میشه یکی دیگه گل میکنه

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
238
حمید آقای عزیز وقتتون بخیر.
این روش سیلور رو تا چه مدت ادامه بدیم؟ چون من دارم هر روز دو سه ساعتی انجامش میدم، یکی‌ دو دست هم بازی میکنم. معمولا هم روی قیمت ۴۵۰ میشه خرید کرد

• Like
Reactions: hamid_barca

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر