Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,593
نام
محمدرضا
حالا صب کنین toty بیاد این پولدارا بخرن جوری از کنارتون گاز بدن برن که به گرد پاشونم نرسین :))
ولی جدی من یه چیزی که خیلی حال میکنم با فولر اینه که کمک میکنه از وسط حمله کنم
دیگه حالم بهم میخوره از هر کسی که از بغل گاز میده میره خیلییییی تکراری میکنن بازیو
منم از اینا که از بغل گاز میدن میرن حرص میخورم ولی تقریبا روششو پیدا کردم که جلوشونو بگیرم ولی بعضیاشون به قول شماها متان :D دیگه نمیشه کاریشون کرد. خیلی باید تاکتیک دفاعیتو دستکاری کنی تا به اونی که میخوای برسی.

به نظرم آلتیمیت خیلی زیادی دیگه جزئیات داره و این جزئیات زیادش بعضی مواقع رو اعصابه :D من سال دومیه که دارم بازی میکنم و هنوز یه سری چیزای جدید یاد میگیرم (خبلی چیزا رو هم همینجا یاد گرفتم :D)

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
دوستان آدام ترائوره چطوره برای مهاجم؟ کارت وینتر. با حدود ۱۷۵ تا میشه گرفتش :D . کنارش هم هالند و بذارم کارت گلد.
یا کارت tow هالند و با حدود ۲۵۰ تا بخرم بقیه ش رو هم کاسمیرو tow و فندایک گلد بخرم.

• Like
Reactions: hamid_barca

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
منم از اینا که از بغل گاز میدن میرن حرص میخورم ولی تقریبا روششو پیدا کردم که جلوشونو بگیرم ولی بعضیاشون به قول شماها متان :D دیگه نمیشه کاریشون کرد. خیلی باید تاکتیک دفاعیتو دستکاری کنی تا به اونی که میخوای برسی.

به نظرم آلتیمیت خیلی زیادی دیگه جزئیات داره و این جزئیات زیادش بعضی مواقع رو اعصابه :D من سال دومیه که دارم بازی میکنم و هنوز یه سری چیزای جدید یاد میگیرم (خبلی چیزا رو هم همینجا یاد گرفتم :D)
من یه ماهه شروع کردم البته ۱۸ هم بازی میکردم یکی دو ماه
چه میشه کرد بالاخره زندگی سخته باید یجوری دفاع کنیم دیگه :(
من یه دکتر سوکراتس میخوام اونم بگیرم میتونم راحت بمیرم

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
دوستان آدام ترائوره چطوره برای مهاجم؟ کارت وینتر. با حدود ۱۷۵ تا میشه گرفتش :D . کنارش هم هالند و بذارم کارت گلد.
یا کارت tow هالند و با حدود ۲۵۰ تا بخرم بقیه ش رو هم کاسمیرو tow و فندایک گلد بخرم.
دارمش بغل جرزینیو خوب بازی میکنه فقط گاهی وقتا تاچاش تو محوطه جریمه رو مخه قشنگ توپو میندازه تو شکم دفاع
Get in Behine شو بزنی قشنگ در میره تک به تکارم نسبتا خوب میزنه فینس زن خوبی نیست فقط قدرتی باید زد باهاش

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,477
نام
Nightwing
مهاجم نوک من شده :D وحشیه یه فینیشر هم ببند بهش واقعا هیولا بوده برای من

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,694
نام
امیر
دوستان با این کوین و تیمی که دارم چی بخرم بهتره؟ دیویژن ۴ هستم. دهنمو سرویس کردن :D
View attachment 281435View attachment 281434
بهت Politano رو پیشنهاد میکنم خیلی قویه SBCهم هست. پایت و بایی رو دست نزن. کلا اگه هایبرید لینگ فرانسه و ایتالیا بزنی یک تیم SBC ارزون و خوب جمع میشه. فقط من موندم چطور با این کمیستری و این تیم رسیدی دیویژن۴! بازیت باید خیلی خوب باشه.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,718
زلاتان کارتش نیومده غیب شد با ۳ میلیون و خورده ای کوین :| رحم نکردن درست ببینیم چی به چیه
قیمتش الان رفته بالای 4 میلیون :o
یعنی فقط خدا رحم کنه...با اون قد و هیکل-با این سرعت-لنگتی هم که هست با اسکیل 5 ستاره.یعنی تاچ اول زدیش که هیچ وگرنه باید دستها رو بزنی به دیوارو توکل کنی:))

• Like
Reactions: Destro and omiid72

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
قیمتش الان رفته بالای 4 میلیون :o
یعنی فقط خدا رحم کنه...با اون قد و هیکل-با این سرعت-لنگتی هم که هست با اسکیل 5 ستاره.یعنی تاچ اول زدیش که هیچ وگرنه باید دستها رو بزنی به دیوارو توکل کنی:))
چرا این کارتارو میده؟؟

• Like

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,718
چرا این کارتارو میده؟؟
باید گفت چرا نده؟هم گند میزنه تو مارکت و جلوی کوین دراوردن ملت رو میگیره و هم کلی ادم که این کارتها رو میخوان میرن پوینت میخرن.هیجان کاذب هم برای بازیش ایجاد میکنه

در کل از همه نظر سود میکنه

• Like
Reactions: Destro and omiid72

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
باید گفت چرا نده؟هم گند میزنه تو مارکت و جلوی کوین دراوردن ملت رو میگیره و هم کلی ادم که این کارتها رو میخوان میرن پوینت میخرن.هیجان کاذب هم برای بازیش ایجاد میکنه

در کل از همه نظر سود میکنه
بالانس بازیو بهم میزنه واقعا
بالانس بهم بخوره دیگه فان نیست
فان نباشه کسی بازی نمیکنه

• Like

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,718
بالانس بازیو بهم میزنه واقعا
بالانس بهم بخوره دیگه فان نیست
فان نباشه کسی بازی نمیکنه
ماهیت التیمیت همینه.قرار نیست که شبیه ساز مطلق فوتبال باشه وگرنه ملت میرفتن کریر و سیزن بازی میکردن.التیمیت یه چیزیه مثل فورتنایت و کال او دیوتی،اونجا کلی اسکین و اسلحله و ...جدید میاد که مردم تشویق به ادامه بشن اینجا هم کارتها جدید و عجیب میده وگرنه اگه کل فصل بخوای با همون گلد و چندتا ایکان بازی کنی که دیگه مزه نمیده.

فقط اینکه داره مردم رو به پوینت خریدن مجبور میکنه رو من دوست ندارم.

• Like
Reactions: omiid72

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
حالا صب کنین toty بیاد این پولدارا بخرن جوری از کنارتون گاز بدن برن که به گرد پاشونم نرسین :))
ولی جدی من یه چیزی که خیلی حال میکنم با فولر اینه که کمک میکنه از وسط حمله کنم
دیگه حالم بهم میخوره از هر کسی که از بغل گاز میده میره خیلییییی تکراری میکنن بازیو
آخه اینش مسخرس که اون پا به توپه و باید کندتر بشه من بدون توپ میدویم بهش نمیرسم
واقعا بازی آرکید شده و شباهتی به فوتبال واقعی نداره
اسکریپت خالص

وگرنه اگه کل فصل بخوای با همون گلد و چندتا ایکان بازی کنی که دیگه مزه نمیده.
فیفا های نسل 7 همینطوری بودن دیگه کل فصلم ما بازی میکردین اتفاقا دیرترم بیخیالش میشدیم
این همه هم ایونتای چرت و پرت نداشتیم
با 4 تا گلد معمولی و البته با فکر تیمای فول آیکون رو میبردیم الان هرچی بیشتر پک بزنی هندیکپ بیشتر میاد سمتت!
من تو فوت چمپیون های قبلی آب خوردن 51 میشدم الان با دعا و شانس میشم 51 کلیم خوشحال میشم:D

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
دارمش بغل جرزینیو خوب بازی میکنه فقط گاهی وقتا تاچاش تو محوطه جریمه رو مخه قشنگ توپو میندازه تو شکم دفاع
Get in Behine شو بزنی قشنگ در میره تک به تکارم نسبتا خوب میزنه فینس زن خوبی نیست فقط قدرتی باید زد باهاش
مهاجم نوک من شده :D وحشیه یه فینیشر هم ببند بهش واقعا هیولا بوده برای من
گرفتم گذاشتمش پیش هالند کارت گلد. اولین بازی هتریک کرد :D .واقعا اسکوآد قبلی عذاب بود. ولی باز مثلا یکی با eusebio بیاد میشم یه توپ یه گل. هر موقعیت بیاد میزنه:|.
بهت Politano رو پیشنهاد میکنم خیلی قویه SBCهم هست. پایت و بایی رو دست نزن. کلا اگه هایبرید لینگ فرانسه و ایتالیا بزنی یک تیم SBC ارزون و خوب جمع میشه. فقط من موندم چطور با این کمیستری و این تیم رسیدی دیویژن۴! بازیت باید خیلی خوب باشه.
بازیم متوسطه:D. سرویس شدم تا رسیدم دیویژن ۴ .پینگ بالای ۱۰۰ و بعضی اوقات هم قطع شدن وسط بازی هم باید درنظر گرفت:D.

• Like
Reactions: omiid72

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,718
فیفا های نسل 7 همینطوری بودن دیگه کل فصلم ما بازی میکردین اتفاقا دیرترم بیخیالش میشدیم
این همه هم ایونتای چرت و پرت نداشتیم
با 4 تا گلد معمولی و البته با فکر تیمای فول آیکون رو میبردیم الان هرچی بیشتر پک بزنی هندیکپ بیشتر میاد سمتت!
من تو فوت چمپیون های قبلی آب خوردن 51 میشدم الان با دعا و شانس میشم 51 کلیم خوشحال میشم:D
خب اون دیگه میشه سیزن.مثلا شما میای بگی وارزون چه مسخره هست،مگه جنگ واقعی این شکلیه؟؟!!!

من یکی مشکلی با این کارتهای فوق بشری ندارم.مشکلم اینه چرا گیر ما نمیاد :))

بعد مشکل اصلی تر ما اینجا اینترنته نه حریفهای قوی.من هر هفته 12-13 تا برد میارم.یه بارم 15 یا 14 تا امسال برد آوردم.خب اگه اینترنت مثل آدم داشتیم نمیشد 2-3 تا برد حداقل بیشتر بیاریم؟
خیلی از این هندیکپ ها که میبینی مال پینگ بده که یهو توپ از اینور و اونورت میره نمیتونی کاریش کنی.تکل میزنی بعد رو هوا تکل میزنه یا امروز من دروازه خالی شدم توپ رو بردم شوت زدم تو اوت چون قبلش آنالوگ تکون خورده بعد 1 ثانیه تازه اجرا شده:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر