Multi Platform FIFA 23

سازنده
EA
ناشر
EA
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
بازی FIFA 23 به صورت رسمی رونمایی شد.

Screenshot 2022-07-21 012945.png

فناوری HyperMotion 2

Screenshot 2022-07-21 233622.png

Electronic Arts تایید کرد که سیستم HyperMotion که برای اولین بار در FIFA 22 شاهد استفاده از آن بودیم، حالا چند پله قدمی رو به جلو برداشته و اکنون با نام «HyperMotion 2» شناخته شده و با این فناوری پیشرفته بیش از 6000 انیمیشن باکیفیت که توسط بازیکنان واقعی دنیای فوتبال از دوربین برُدکست استادیوم ضبط حرکات شده اند. همین طور EA وعده داده که یک سیستم «مکانیک ریسک و پاداش جدید در رابطه با بخش شوت زنی» را ارائه می‌دهد و ضربه آزاد‌ها، پنالتی‌ها و کرنرها نیز متحول شده‌اند. پیشرفت در فناوری HyperMotion2 و سیستم فیزیک FIFA 23، قفل بسیاری از محدودیت ها را باز کرده است. ویژگی های جدید، تجربه بازی را فراگیرتر از همیشه می کند و روند حرکتی تیم و بازیکنان در سراسر زمین پاسخگوتر، باهوش تر و معتبرتر از همیشه است. چه در بازی مقابل یک مدافع و چه نبرد در توپ هوایی به عنوان دروازه بان در برابر مهاجم همه چیز سیال تر و پویا تر به نظر می رسد. بازیکنان همچنین می‌توانند منتظر یک سیستم دریبلینگ هوشمند جدید، انتقال طبیعی‌ تر و روان‌ تر انیمیشن ها در هنگام حرکات پا به توپ و دریبل زنی باشند.

fifa-23-pic11.jpg photo_2022-07-21_00-19-12.jpg photo_2022-07-21_00-19-14.jpg photo_2022-07-21_00-19-22.jpg photo_2022-07-21_00-19-26.jpg

می توانید اولین تریلر بازی را در این لینک مشاهده کنید.

FX9gYPGX0AMM3FL.jpg

تریلر گیم پلی FIFA 23 منتشر شد و سازندگان در این تریلر جدید توضیحاتی فنی در رابطه با فناوری هایپر موشن 2 داده اند و همین طور ویژگی های جدیدی که به بخش گیم پلی بازی اضافه شده است را همراه با توضیحات فنی از سوی تیم توسعه دهنده می توانید در این لینک مشاهده کنید.

FYmY-RMXgAAibJb.png

توضیحات نوشتاری Gameplay Deep Dive را می توانید در سه بخش تقسیم بندی شده بخوانید.

Screenshot 2022-08-02 174009.png
Gameplay Deep Dive Part 1
Gameplay Deep Dive Part 2
Gameplay Deep Dive Part 3

CROSS-PLAY

photo_2022-07-22_12-23-16.jpg
کمپانی Electronic Arts با انتشار تریلری از بازی FIFA 23 رونمایی کرد و تایید کردند که قابلیت Cross-Play در تمامی حالت‌های 1v1 از جمله FIFA Ultimate Team ،Online Seasons و Online Friendlies در دسترس و حالت Cross-Play برای هر نسل مجزا خواهد بود. بنابراین نسخه‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری ایکس/اس، Stadia و رایانه‌های شخصی FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود و نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در FIFA 23 با یکدیگر سازگار خواهند بود.

جام جهانی فوتبال

f23-features-16x9-worldcup.png.adapt.1456w.png
اوج فوتبال بین‌المللی را با جام جهانی 2022 قطر و جام جهانی FIFA زنان استرالیا و نیوزلند 2023 به عنوان به‌ روز رسانی‌های محتوای پس از عرضه بدون هزینه اضافی تجربه کنید.

معرفی فوتبال باشگاهی زنان

f23-features-16x9-womensfc.png.adapt.1456w.png
برای اولین بار در تاریخ EA SPORTS به عنوان تیم های باشگاهی زنان بازی کنید و Barclays FA Women's Super League و Division 1 Arkema در زمان انتشار به FIFA 23 می آیند. به‌علاوه، از ضبط اختصاصی HyperMotion2 در نسل نهم لذت ببرید و باعث می شود تا حرکات منحصر به‌ فرد زنان را در FIFA 23 را به صورتی واقع گرایانه شبیه سازی کند.

کاور های رسمی FIFA 23

D8nQey6UwAAn61X.jpg FX9ffc_WIAAQxWd.jpg FYCGBlOWYAAaOWg.jpg
کاور نسخه استاندارد FIFA 23 با حضور Samantha Kerr از تیم چلسی فوتبال زنان رونمایی شد و همین طور کاور نسخه رسمی التیمیت و کاور جهانی هم رونمایی شده است.​

آخرین ویرایش:

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
این حرفمو تکمیل کنم که فولر واقعا مضحکه نمیدونم چرا همه فولر ندارن :| رسیدم دیویژن ۳ تقریبا همه rage quit کردن. بیشتر وقتا تا دقیقه ۱۰ بیشتر دووم نمیارن. واقعا عالیه واسه ماها. همیشه با جاگیری عالی و سرعت فوق العاده (ویدیو پایین ببینین کجا وامیسسه) خودشو میذاره تو موقعیت ۹۰ درصد تک به تکا رو هم گل میکنه اون ۱۰ درصد هم ریباند میشه یکی دیگه گل میکنه

چه خوبه لامصب :D . قیمتش هم بالا س البته.من دوتا مهاجم دارم که تو دیویژن ۴ کلا دیگه نقش گلابی دارن. فقط پایت گل میزنه:)).

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,694
نام
امیر
دیشب طرف با رونالدو نازاریو یه شوت زد ادرسون و توپ با هم رفتند تو دروازه (اغراق) یه شوت دیگه زد ادرسون گرفتش ولی باز از تو دستاش در اومد رفت تو گل اصلا چنین چیزی ندید بودم. کلا با دوتا شوت بازی رو برد. واقعا FUT 23 بازیکن بازی رو در میاره نه مهارت.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,718
حمید آقای عزیز وقتتون بخیر.
این روش سیلور رو تا چه مدت ادامه بدیم؟ چون من دارم هر روز دو سه ساعتی انجامش میدم، یکی‌ دو دست هم بازی میکنم. معمولا هم روی قیمت ۴۵۰ میشه خرید کرد
این روش معمولا همیشه جواب میده فقط قیمت یکم بالا پایین میشه.من خودم الان 450 میخرم 600 میفروشم.اگه هم بخوام زود فروش بره 550 ولی هنوز سود میده این روش
این 2 روز هم احتمالا بشه ارزونتر خرید چون اکثرا دارن ویکند بازی میکنن

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,718
دیشب طرف با رونالدو نازاریو یه شوت زد ادرسون و توپ با هم رفتند تو دروازه (اغراق) یه شوت دیگه زد ادرسون گرفتش ولی باز از تو دستاش در اومد رفت تو گل اصلا چنین چیزی ندید بودم. کلا با دوتا شوت بازی رو برد. واقعا FUT 23 بازیکن بازی رو در میاره نه مهارت.
ولی امروز یه بازی کردم دقیقا برعکس حرفت بود :D
خدایی ترکیب طرفو نگاه کن!!!!اینقدر بازیکن داشت که امباپه رو تعویضی آورد داخل:oتازه از دقیقه 70 هم 10 نفره شدم ولی 1-0 بردمش.اینقدر ازش حرصم گرفته بود.طرف تو عربستان با بهترین نت بعد کلی پول داده پای این بازیکنها-حریفشم که من باشم با پینگ 80 بعد اونم سطح بازیش :|

خدا امکانات رو به کیا داده~X(

20230113123058_1 copy.jpg

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خدایی ترکیب طرفو نگاه کن!!!!اینقدر بازیکن داشت که امباپه رو تعویضی آورد داخل:oتازه از دقیقه 70 هم 10 نفره شدم ولی 1-0 بردمش.اینقدر ازش حرصم گرفته بود.طرف تو عربستان با بهترین نت بعد کلی پول داده پای این بازیکنها-حریفشم که من باشم با پینگ 80 بعد اونم سطح بازیش :|

View attachment 281414
بستگی داره هندیکپ کدوم وری باشه
امروز من با یه همچین تیمی بازی داشتم با همون روش بدو سمت اوت دور بزن بیا تو محوطه بازی میکرد😁
پاس میداد بازیکنام جاخالی میدادن فولر میشوتید دوناروما جا خالی میداد😂

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
238

View attachment 281414
من برام سواله اینهمه بازیکن چطوری میشه اخه؟ هر کدومش یک تیمه آخه. بابا دمت گرم که بردیش. من دیویژن ۶ ام هنوز. بعد از تیمایی میترسم که بازیکن خوب زیاد ندارن. چون اینا دیگه قطعا بازیشون خیلی خوبه.

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,718
بستگی داره هندیکپ کدوم وری باشه
امروز من با یه همچین تیمی بازی داشتم با همون روش بدو سمت اوت دور بزن بیا تو محوطه بازی میکرد😁
پاس میداد بازیکنام جاخالی میدادن فولر میشوتید دوناروما جا خالی میداد😂
بحث هندیکپ نیست.طرف واقعا بازیش خوب نبود.حتی EGش فکر کنم زیر نیم بود.بحثم این بود اگه یکی بازیش خوب نباشه با بهترین تیم هم بازی کنه چیزی ازش در نمیاد
من برام سواله اینهمه بازیکن چطوری میشه اخه؟ هر کدومش یک تیمه آخه. بابا دمت گرم که بردیش. من دیویژن ۶ ام هنوز. بعد از تیمایی میترسم که بازیکن خوب زیاد ندارن. چون اینا دیگه قطعا بازیشون خیلی خوبه.
من کردیت این برد رو قبول نمیکنم چون طرف واقعا شوت بود :D

زورم از این میگیره که این همه خرج تیمش کرده با اینترنت عالی و...ولی از اونطرف من بعضی بازیها قشنگ 1 ثانیه دیلی دارم.آدم دیگه بعد یه مدتی زده میشه.من الان دیگه واقعا حوصله بازی ندارم.یکی 2 تا بازی میکنم اینقدر اعصابم خورد میشه که زود میام بیرون

دوستان این لوای ۹۳ رو کسی داشته ؟ ارزش داره ۲۰۰ بدم براش؟ به تیمم هم میخوره
این ورژن otw تازه آپدیت هم میشه ولی باز هیچکس رو نمیبینی که باهاش بازی کنه.چون کل فیفا شده 20-30 تا بازیکن که همه میخوان داشته باشن.

بنزما و لوا تو دنیای واقعی بهترین مهاجم ها هستن ولی اینجا اصلا بدرد نمیخورن :|

بنابراین،نه ارزش نداره.

آخرین ویرایش:

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,718
دوستان با این کوین و تیمی که دارم چی بخرم بهتره؟ دیویژن ۴ هستم. دهنمو سرویس کردن :D
چطوریه تیمت اینقدر ضعیفه(به لحاظ بازیکن منظورمه) ولی 400 هزار تومن پول داری؟:D

کلا من الان با اینکه با کوین بریم بازیکن بخریم مخالفم.مگر اینکه اینقدر داشته باشیم که یه بازیکن واقعا خوب بشه باهاش خرید.

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
چطوریه تیمت اینقدر ضعیفه(به لحاظ بازیکن منظورمه) ولی 400 هزار تومن پول داری؟:D

کلا من الان با اینکه با کوین بریم بازیکن بخریم مخالفم.مگر اینکه اینقدر داشته باشیم که یه بازیکن واقعا خوب بشه باهاش خرید.
حمید خان، تیم سوراخه. اومدم دیویژن ۴ دیدم دیگه نمیشه. گفتم تقویتی بزنیم :D
دروازه میخوام دودک بگیرم. بقیه رو نمیدونم. دست به بایی و پایت هم نمیخوام بزنم:D.
پیشنهادت چیه؟

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,718
حمید خان، تیم سوراخه. اومدم دیویژن ۴ دیدم دیگه نمیشه. گفتم تقویتی بزنیم :D
دروازه میخوام دودک بگیرم. بقیه رو نمیدونم. دست به بایی و پایت هم نمیخوام بزنم:D.
پیشنهادت چیه؟
یا برو همش رو بده بهترین مهاجمی که میتونی رو بخر یا برو سراغ کارتهای ارزون ولی کار راه انداز.مثلا الان هالند کارت گلدش 10 برابر بهتر از این مهاجمت هست یا دفاع راست کایل واکر گلد و چیزهای اینجور که قیمتشون هم خیلی کمه

دودک هم 2 بار تو درفت گیرم اومد،نسبت به قیمتش خیلی خوبه

ولی مشکل اساسیت اول حمله هست بعدم هافبک.یه هافبک دفاعی چغر بد بدن از نون شب واجبتره :D

ariamehr1111

کاربر سایت
Oct 26, 2018
238
بحث هندیکپ نیست.طرف واقعا بازیش خوب نبود.حتی EGش فکر کنم زیر نیم بود.بحثم این بود اگه یکی بازیش خوب نباشه با بهترین تیم هم بازی کنه چیزی ازش در نمیاد

من کردیت این برد رو قبول نمیکنم چون طرف واقعا شوت بود :D

زورم از این میگیره که این همه خرج تیمش کرده با اینترنت عالی و...ولی از اونطرف من بعضی بازیها قشنگ 1 ثانیه دیلی دارم.آدم دیگه بعد یه مدتی زده میشه.من الان دیگه واقعا حوصله بازی ندارم.یکی 2 تا بازی میکنم اینقدر اعصابم خورد میشه که زود میام بیرون

این ورژن otw تازه آپدیت هم میشه ولی باز هیچکس رو نمیبینی که باهاش بازی کنه.چون کل فیفا شده 20-30 تا بازیکن که همه میخوان داشته باشن.

بنزما و لوا تو دنیای واقعی بهترین مهاجم ها هستن ولی اینجا اصلا بدرد نمیخورن :|

بنابراین،نه ارزش نداره.
من که فعلا چسبیدم کوین درآوردن، روزی هم یکی دو بازی فقط واسه بن نشدن.
به یک رقمی برسه یک جینولایی، رودی فولری چیزی بخرم

• Like
Reactions: hamid_barca

AminMoradiX

کاربر سایت
Nov 24, 2017
846
حالا صب کنین toty بیاد این پولدارا بخرن جوری از کنارتون گاز بدن برن که به گرد پاشونم نرسین :))
ولی جدی من یه چیزی که خیلی حال میکنم با فولر اینه که کمک میکنه از وسط حمله کنم
دیگه حالم بهم میخوره از هر کسی که از بغل گاز میده میره خیلییییی تکراری میکنن بازیو

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,593
نام
محمدرضا
اینترنت خیلی مهمه، اول از همه کیفیت اینترنت مهمه، شبا، مخصوصا آخر شبا بازی کنید کیفیت نت بهتره. شما بهترین تیمم داشته باشید اینترنتتون بد باشه جز حرص خوردن چیزی نصیبتون نمیشه :D بعد از اینترنت خوب، کیفیت بازی خودتون مهمه، ترکیب و بازیکنا به نظرم درجه سوم اهمیته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر