FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

Arashmalkian

کاربر سایت
Sep 23, 2020
221
یه روزی به من میگفتن Eaمیتونه بدتر از fifa15 یسازه میگفتم امکان نداره با Fifa21تونست
یادش بخیر یک بنده خدایی فیفا ۱۵ خریده بود اون موقع خیلی سر و صدا کرده بود به میگه میگ بعد من میخواستم تازه PS4 بخرم این دستگاهش فروخت به من گفت فقط بخاطر فیفا خریدم اونم که اینجوری میخواست هر جور شده حتی اون موقع زیر قیمت فیفا ۱۵ به من بده منم قبول نکردم.. یک خورده گذاشت برام فهمیدم چی هست

• Angry
Reactions: IMANOKA

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
خب ما هم نظرمون رو بگیم. قابل ذکره که من کریر بازم و هنوز انلاین تست نزدم.
بازی به صورت دیفالت بدترین و رو مخ ترین فیفای تاریخه. رو درجه التیمیت و روشن بودن کامپتیتور، بازی کاملا مزخرف و غیرقابل بازی کردن هست. مالکیت توپ میانگین ۷۰ درصد دست CPU هست. دائم توپ رو میاره پشت هجده قدم، و شروع میکنه به اسکیل زدن که کاملا غیرقابل مهار هست. و دائم با این روش بهتون گل میزنه و غیرممکنه کسی بتونه جلوش رو بگیره. از اون طرف دفاع کردن CPU هم فاجعست و همین باعث میشه ۶-۷ گل در هر بازی رد و بدل بشه. به خصوص که شوتهای CPU به طرز فجیعی دقیق هست و هر شوتش از هر فاصله ایی به گل تبدیل میشه. تا اینجا همه چی بد و زشته. ولی این همه ماجرا نیست.
به لطف وجود اسلایدرها تا ۹۰ درصد این مشکلات قابل حل شدن هست. این یه هفته من فقط با اسلایدرها ور میرفتم و بالاخره تونستم به اون حالت رویایی برسم. برای همین الان بازیا کاملا متعادل شده. بردهای ۱-۰ بدست میارم و در کل دارم لذت میبرم از بازی. اگر کسی دوست داشت می تونه بهم بگه تا این تغییرات اسلایدرها رو اینجا بزارم تا باقی دوستان هم استفاده کنن. به طور کلی من تعجب میکنم که چرا تو این تاپیک هیچ صحبتی راجع به اسلایدرها نمیشه. چون این قابلیتی که EA گذاشته فوق العادست و من هر سال با این اسلایدرها کلی ور میرم و بازی رو تا حد زیادی بهبود میدم.
نکته: به هیچ عنوان Competitor mod رو فعال نکنید که گند میزنه به بازی.
بی زحمت اسلایدرت رو بگو
بعدش بگو اگه فقط بخوای یه چیزی رو داخل اسلایدر تغییر بدی که cpu پشت محوطه جریمه پشت هم اسکیل نزنه و راحت زارت و زوت گل نزنه چیه؟واقعا خیلی غیرقابل کنترله

• Like
Reactions: u.s.a

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
بی زحمت اسلایدرت رو بگو
بعدش بگو اگه فقط بخوای یه چیزی رو داخل اسلایدر تغییر بدی که cpu پشت محوطه جریمه پشت هم اسکیل نزنه و راحت زارت و زوت گل نزنه چیه؟واقعا خیلی غیرقابل کنترله
برای اسکیل نزدن باید کامتیتور مد رو خاموش کنی. خاموش کنی مشکل حل میشه.
اینم اسلایدرها.
برای CPU
شوت ارور ۷۵
گل کیپر ابیلیتی ۱۰۰
مارکینگ ۷۰
LINE LENGTH ۲۰
برای یوزر
شوت ارور ۶۵
پاس ارور ۶۰
گل کیپر ابیلیتی ۱۰۰
اینارو تست کن بیا نتیجه رو بگو. اگه رضایت بخش نبود بازم تغییر بدیم. ولی من که اینجوری بازی کردم و واقعا راضی بودم.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
@ULTIMATE TEAM
مصطفی اوضاع انلاین چطوره؟ :D میشه دفاع کرد؟ بازیا چندتا گل داره؟ دریبل زیاده؟
یه توضیح کلی بده
والا اوضاع خیلی بده، دفاع خیلی سرعتی نيازه، بازیا پرگله، بازی ها روی وینگر ها میچرخن دفاع رو رد میکنن سانتر تیز میفرستن و گل، یا روی ضد حمله گل میزنن، کلا بازیکن‌های کم سرعت غیرقابل استفاده هستن

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
والا اوضاع خیلی بده، دفاع خیلی سرعتی نيازه، بازیا پرگله، بازی ها روی وینگر ها میچرخن دفاع رو رد میکنن سانتر تیز میفرستن و گل، یا روی ضد حمله گل میزنن، کلا بازیکن‌های کم سرعت غیرقابل استفاده هستن
یادته میگفتی هیچوقت دوتا فیفا پشت هم میگ میگ نشده؟ تحویل بگیر :D

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
چقدر تو التیمیت وضع تو سمت راست بده هر چقدر lb و lm خوب داریم اینور سمت راست وضع خوب نیست
به خاطر همینم نلسون سمدو اداما ترائوره رو هم حداقل 85 کا میخوان

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
برای اسکیل نزدن باید کامتیتور مد رو خاموش کنی. خاموش کنی مشکل حل میشه.
اینم اسلایدرها.
برای CPU
شوت ارور ۷۵
گل کیپر ابیلیتی ۱۰۰
مارکینگ ۷۰
LINE LENGTH ۲۰
برای یوزر
شوت ارور ۶۵
پاس ارور ۶۰
گل کیپر ابیلیتی ۱۰۰
اینارو تست کن بیا نتیجه رو بگو. اگه رضایت بخش نبود بازم تغییر بدیم. ولی من که اینجوری بازی کردم و واقعا راضی بودم.
اون گزینه هم که خاموشه باز بازیکن دوزاری میاد براحتی مدافع هارو دریبل میزنه و با یه شوت راحت گل میزنه

keyvan1370

کاربر سایت
Oct 16, 2014
149
من صبر کردم اولین ویکند لیگ بیاد ببینم وضع سرورا واقعا خوب شده یا نه که دیروز انگار به پای هر بازیکن وزنه‌ی 50 کیلویی وصل کرده بودن و کوچکترین فرقی با وضعیت سال‌های پیش نداشت. هر چی تو رایوالز بازی‌ها روون و خوب بودن تو وینکد لیگ فاجعه‌ی محضه و اصلا گویا چندان ربطی به پینگ هم نداره و منی که پینگ 40 میگیرم تو خود بازی دیلی دارم و کسی که دیروز تو توییچ پینگ 20 داشت هم مدام از سنگینی بازی میگفت و تو ردیت هم کلی پست از دیروز گذاشتن با پینگ 15 یا حتی کمتر و از سنگینی بازی و دیلی و دیر عمل کردن دکمه‌های دسته نوشتن.
مشکل وقتی حادتر میشه که گیم‌پلی امسال رو میبینی. بازی که دفاع کردن اگرسیو توش هیچ تعریفی نداره و بیشتر باید جاکی کنی و منتظر اشتباه حریف باشی با این دیلی دیگه میشه خود فاجعه. همه چیز کلا رندوم میشه موقع دفاع کردن و هر تیمی که بازیکن‌های دریبل‌زن‌تری داشته باشه انقدر حفظ توپ میکنه تا از دیلی دفاع استفاده کنه و گل بزنه. عملا بازی مستقیم و پاسکاری شبیه فوتبال واقعی تعطیله تو ویکند لیگ.

تو دیویژن 1 رایوالز گویا بازی کلا همین جوری شده و همش دارن پشت محوطه اسکیل میزنن و چون دیلی هم نیست و حریف میتونه خوب دفاع رو جا به جا کنه بازی‌ها خسته‌کننده شدن ولی من تو دیویژن 4 و 5 تا حدی داشتم از بازی لذت میبردم و حداقل با اینکه شبیه فوتبال واقعی نبود ولی فان بود و میشد با پاسکاری و بازی مستقیم هم یه کاری کرد یا با جا به جایی دفاع توپ گرفت از حریف ولی تو ویکند لیگ عملا هیچ کاری نمیشه کرد با این دیلی اگه اهل اسکیل زدن زیاد و افراطی نباشی.

این قانون مسخره 30 بازی مشترک بین ویکند و رایوالز هم که گذاشتن دیگه سخت میشه رنک 1 شد و جوایزش رو گرفت و تیم رو هم نمیشه دیگه سریع تقویت کرد این جوری. فیفا 19 و 20 رو تا عید بازی کردم اینو اگه این ایراداش رو کم نکنن (برطرف که نمیکنن کلا) شاید تا آخر پاییز هم نکشه و بذارم کنار چون فایده نداره و حتی نمیشه در حد سال‌های قبل رقابت کرد.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یادته میگفتی هیچوقت دوتا فیفا پشت هم میگ میگ نشده؟ تحویل بگیر :D
والا توی این 11 سال اولین باره، توی بتا هم همه میگفتن بالانسه یهو نسخه نهایی اینجوری شد

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
من صبر کردم اولین ویکند لیگ بیاد ببینم وضع سرورا واقعا خوب شده یا نه که دیروز انگار به پای هر بازیکن وزنه‌ی 50 کیلویی وصل کرده بودن و کوچکترین فرقی با وضعیت سال‌های پیش نداشت. هر چی تو رایوالز بازی‌ها روون و خوب بودن تو وینکد لیگ فاجعه‌ی محضه و اصلا گویا چندان ربطی به پینگ هم نداره و منی که پینگ 40 میگیرم تو خود بازی دیلی دارم و کسی که دیروز تو توییچ پینگ 20 داشت هم مدام از سنگینی بازی میگفت و تو ردیت هم کلی پست از دیروز گذاشتن با پینگ 15 یا حتی کمتر و از سنگینی بازی و دیلی و دیر عمل کردن دکمه‌های دسته نوشتن.
مشکل وقتی حادتر میشه که گیم‌پلی امسال رو میبینی. بازی که دفاع کردن اگرسیو توش هیچ تعریفی نداره و بیشتر باید جاکی کنی و منتظر اشتباه حریف باشی با این دیلی دیگه میشه خود فاجعه. همه چیز کلا رندوم میشه موقع دفاع کردن و هر تیمی که بازیکن‌های دریبل‌زن‌تری داشته باشه انقدر حفظ توپ میکنه تا از دیلی دفاع استفاده کنه و گل بزنه. عملا بازی مستقیم و پاسکاری شبیه فوتبال واقعی تعطیله تو ویکند لیگ.

تو دیویژن 1 رایوالز گویا بازی کلا همین جوری شده و همش دارن پشت محوطه اسکیل میزنن و چون دیلی هم نیست و حریف میتونه خوب دفاع رو جا به جا کنه بازی‌ها خسته‌کننده شدن ولی من تو دیویژن 4 و 5 تا حدی داشتم از بازی لذت میبردم و حداقل با اینکه شبیه فوتبال واقعی نبود ولی فان بود و میشد با پاسکاری و بازی مستقیم هم یه کاری کرد یا با جا به جایی دفاع توپ گرفت از حریف ولی تو ویکند لیگ عملا هیچ کاری نمیشه کرد با این دیلی اگه اهل اسکیل زدن زیاد و افراطی نباشی.

این قانون مسخره 30 بازی مشترک بین ویکند و رایوالز هم که گذاشتن دیگه سخت میشه رنک 1 شد و جوایزش رو گرفت و تیم رو هم نمیشه دیگه سریع تقویت کرد این جوری. فیفا 19 و 20 رو تا عید بازی کردم اینو اگه این ایراداش رو کم نکنن (برطرف که نمیکنن کلا) شاید تا آخر پاییز هم نکشه و بذارم کنار چون فایده نداره و حتی نمیشه در حد سال‌های قبل رقابت کرد.
والا نمی دونم من اینجوری فکر می کنم یا توهم زدم. تا دو روز پیش تو دفاع میشد با جاکی و بلاک کردن و تکل ایستاده یه کاری کرد اما امروز می بینم در دفاع فیتیله اینم کشیدن پایین و عملا کاری کردن هر توپی بیاد نیاز به یه بازیکن وحید شمسایی طور داشته باشه بچرخه و شوت و تمام . دروازبان هم پشم . از زهر دفاع ها کاسته شده
بدترین قسمتش تو لگ اینه که به خاطر فیزیک بد توپ انگار توپ بادکنکه و تو گل گیر کرده و یا دفاع ها به هم میخورن و توپ میفته جلوی پلیر حریف که یادمه یکی از تبلیغاتشون این بود که اینو برطرف کردیم .
در کل انگار یکی تو اتاق فرمان نشسته هر روز بر اساس راضی نگه داشتن یکسری تنظیماتو بالا پایین می کنه :)) وگرنه همون فیفا 20 هست

دیو 5 با یه اماراتی بازی رو 9 بر 8 باختم. فوتسال این همه گل نداره الان.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دمشون گرم بالاخره یه حرکت خوب زدن .... :Cheesygrin:B-) محدود کردن بازیای ریوالز و این قانون جدید که اگه ویکند بزنی از بازیای ریوالزت کم میشه....

چی بود ناموسا یارو هم رنک 1 ریوالز میشد هم ویکند بازی میکرد.....یکیشو باید بخوای دیگه برادر.... :-t:-t8->

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
دمشون گرم بالاخره یه حرکت خوب زدن .... :Cheesygrin:B-) محدود کردن بازیای ریوالز و این قانون جدید که اگه ویکند بزنی از بازیای ریوالزت کم میشه....

چی بود ناموسا یارو هم رنک 1 ریوالز میشد هم ویکند بازی میکرد.....یکیشو باید بخوای دیگه برادر.... :-t:-t8->
داداش من شما از این زاویه نگاه می کنی حالا از زاویه ما که تو ویکند به علت پینگ و دیلی حرفی برای گفتن نداریم ولی تو ریوالز با رنک یک شدن می تونستیم پک خوب بگیریم هم نگاه کن
اصلا فکر کردی اونایی که این قانون رو گذاشتن اصلا به این فکر می کردن. اونا به این فکرن که چطور کاری کنیم که پک کمتری دست یوزر بیفته تا بیشتر فیفا پوینت بخره . الان همین کراسی یوتیوبر( و امثالهم) میاد با نت خوب هفته ای 26 تا یا 23 تا یا 27 تا ویکند میبره و همون ریوالزشم حساب میشه و رنک اولم میشه تو ریوالز. خوب این کجاش عدالت و رقابته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر