FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
من اولش فک میکردم این تداخل بازی رایوالز و ویکند یه جور باگ باشه ولی با چیزایی که خوندم فهمیدم قانون بازیه:huh:
ینی اینا انتظار دارن با این گیم پلی شتی که دادن بیرون پلیر از ساعت 10 و نیم صبح پنج شنبه تا دو شنبه 10 و نیم صبح 60 تا بازی انجام بده
اول سی تا بازی رایوالزشو تموم کنه بعد بره سراغ 30 تا ویکند:huh:

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
داداش من شما از این زاویه نگاه می کنی حالا از زاویه ما که تو ویکند به علت پینگ و دیلی حرفی برای گفتن نداریم ولی تو ریوالز با رنک یک شدن می تونستیم پک خوب بگیریم هم نگاه کن
اصلا فکر کردی اونایی که این قانون رو گذاشتن اصلا به این فکر می کردن. اونا به این فکرن که چطور کاری کنیم که پک کمتری دست یوزر بیفته تا بیشتر فیفا پوینت بخره . الان همین کراسی یوتیوبر( و امثالهم) میاد با نت خوب هفته ای 26 تا یا 23 تا یا 27 تا ویکند میبره و همون ریوالزشم حساب میشه و رنک اولم میشه تو ریوالز. خوب این کجاش عدالت و رقابته؟

اینجوری اقلا امتیاز رنک 1 فضایی بالا نمیره و راحت تر میشه رنک 1 شد....

همون 5 شنبه 10 تا ریوالز هم بزنی کافیه...از اون 10 تا بازی کمه کم 5000 امتیاز میگیری...بعد میری ویکندتو بازی میکنی از اونم 12000 تا میگیری میشه 17000 تا دیگه...تموم شد رفت....

الان دیگه تقریبا امتیاز رنک 1 دیویژنی که هستیم دستمون اومده....اگه 17000 امتیاز کافی نبود....شُل میکنی :Cheesygrin:=)):-tو یه چندتا بازی دیگه هم میزنی تا به اون امتیازی که مد نظرت هست برسی...

بعدشم همیشه که نباید رنک 1 بشی برادر....همیشه هم خو نباید ویکند بری (هرچند آلتیمیت کیفش به ویکند هستش:Wallbash:)

این داستانم همین هفته اول یکم سخته و گیجو گوج میشیم...دو سه هفته دیگه عادت میکنیم و 60 تا بازیرو هم انجام میدیم....مطمئن باش :Cheesygrin::Wallbash:

از چمن قهوه ای رسیدیم به ریخته شدن ویکند تو ریوالز :Cheesygrin:8->8->

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
ون دایک رباط صلیبی پاره کرده و 6 ماه نیست در نتیجه کارت های احتمالی ازش نخواهد اومد غیر toty . فکر کنم کارت گلدش گرون ترم بشه . اگه اشتباه می کنم بگید :-"

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
یوتیوبر تو انگلیسه پارسال تو ویکند پینگش میزد 20 امسال با سروای جدید پینگش میزنه 2 الی 6 نوسان :o اخه پینگ 2 چه جوری میشه ؟!!! ما تهش زیر 40 باشه کلامونو میندازیم هوا . یعنی با همچین پینگی بازی کردن میچسبه ها . پینگ 2 . اونا گیم انلاین میزنن ما هم دلمونو خوش کردیم انلاین فیفا میزنیم

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
این چه وضعشه بابا . مگه قرار نبود بعد 30 تا بازی ریوالز دیگه هر بازی بکنی هیچیش حساب نشه اونوقت فقط امتیازش خار داشت ؟؟
اگه ببازی از امتیاز دیویژن کم می کنه . اخه بلانسبت خری که اینو تنظیم کردی من بخوام چالش ها رو برای گرفتن بازیکن انجام بدم خوب با تیم اصلی که نمی تونم بیام داخل گیم

• Like
Reactions: artour-2198

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
دوستان کمک کنید. دارم یه کریر با بایرن میرم. برام ابجکتیو زده که باشگاه رو در اسیا گسترش بده!!! یعنی چی؟ چیکار باید بکنم؟
Expand the club in asia with in 2 season
اینو میگه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر