FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من اینو با تجربه خودم میگم از 19 به بعد دفاع دیگه از دست پلیر خارج شده اموزشم نیاز نداره ببینید .سیستم بخواد گل نخوری دسته رو ول کنی مدافع برنز توپو از مارادونا میگیره ولی اگر برعکس تصمیم بر این باشه گل بخوری بهرین مدافعا رو کنار هم بچینی با اخرین سیستم دفاعی با مهارت دفاعی بازم حریف با دو تا پاس ساده تک به تک میشه. اینایی هم که تو
یوتیوب اموزش میزارن اون صحنه هایی که دفاعا خوب عمل کردنو ادیت میکنن و اموزش میزارن روش ولی اون صحنه هایی که با همون روش هفت هشت گل میخورنو نشون نمیدن
برید رو حمله وسیستم تهاجمی کار کنید اگه چهار تا خوردید بتونید پنج تا بزنید
بعیده دفاعو با اپدیت های بعدی درستش کنن
چون طبق فرمایش حضرتعالی از 19 به اینور تقریبا دیگه دفاع کردن دست خودمون شده.تو 19 و 20 دوزش کمتر بود و الان بیشتر شده.بنظر من ea داره یواش یواش پلیرهارو به این نوع دفاع و بازی کردن عادت میده وگرنه دلیلی نداره تو هر فیفا اینو بیشترش کنه.
دیگه باید دفاع کردن جدیدو یاد بگیریم و با سیستم جدید خودمونو وفق بدیم
حالا چیز خوبیه یا بد شاید بعدا مشخص بشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Siamak61

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
قبلا میگفتین اگه سرورها لگ نداشت چنین میکردیم و چنان میشد ، ولی الان با سرور بدون لگ میخورید به اعراب گرامی که بیشتریا بازیشون فوق العاده قویه و جوری از اسکیل موو ها استفاده میکنن که گوز پیچ میشید حالا خرید بازیکنای گران قیمت بماند ، شرط میبندم این سری بیشترین باخت رو نسبت به فیفاهای قبلی دارید.
امروز با یه عرب اماراتی آشنا شدیم coop زدیم پینگش 4 بود ;))

• Love
  • Like
Reactions: zerio and Locker

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من اعتیاد عجیبی به آلتیمیت دارم ولی هنوز نگرفتم بازی رو!!نمیدونم چیکار کنم برگردم کریر فیفا 20 رو بازی کنم یا 21 رو بگیرم و باز آلتیمیت!
سمت التیمیت نیا agility صد برابر 20 هست بدون اسکیل رد میکنن، اصلا یه وضعی

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
خوب " گل بود به سبزه نیز آراسته شد "
همون طور که می دونید بازی ریوالز در سالهای قبل تا هر تعداد می خواستید بازی می کردید و پوینت جمع می کردید تا رنک یک دیویژن خودتون رو بگیرید و به پک های خوبی برسید اما امسال تعداد بازی هایی که پوینت میده رو محدود کردن به 30 بازی و بعد اون هر بازی کنید پوینتی دریافت نکرده و در نتیجه رنکتون در دیویژنی که هستید بالاتر نمیره

حالا خبر رسیده که وقتی پنج شنبه 10 صبح ریوالز بسته میشه و جایزشو میده و ریوالز هفته جدید رو میخواید شروع کنید(30 بازی دارید در طول یک هفته) ، بازی های ویکند همون هفته که 24 ساعت بعد برگزار میشه با انجامشون جز همون سی بازی ریوالز محسوب میشه یعنی ویکند بازی می کنید ولی با هر بازی ویکند یه بازی ریوالزتون میسوزه

مثلا به ازای 30 بازی ویکند بتونید در کمترین حالت 12000 امتیاز بگیرید ولی 30 بازی ریوالزتون میسوزه و بعد اون هر ریوالزی بزنید امتیازی نمی گیرید و در دیویژن خودتون رنکتون بالاتر نمیره و رنک یک نمی تونید بشید . حالا ویکند با اون سرورهاش چه ربطی به ریوالز داره بماند
چاره اینه که تو اون 24 ساعت هر تعداد ریوالز می تونید بازی کنید تا با انجام ویکند تعداد بازی های ریوالز کمتری بسوزه

اینم یه حرکت در جهت کمتر پک دادن و فیفا پوینت فروختن بیشتر

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
امروز با یه عرب اماراتی آشنا شدیم coop زدیم پینگش 4 بود ;))
دیویژن چندی؟ من 6 انداخت رسیدم به 5 و نصفی اما از اون بالاتر نمی تونم برم . همون جا دارم درجا میزنم . یه هفته از بازی شده همه سون و ابامیانگ و .... دارن حالا کارت های خاصم نیومده . قشنگ پی تو وینه بازی . یه عکس دیدم طرف تیم 25 میلیون کوینی بسته بود همه ایکون اونم در بهترین حالت 2 هفته و اندی از بازی گذشته
واقعا رقابت و توانایی تو این بازی معنی نداره . الان فهمیدم که چرا صحنه اهسته گل و خوشحالی گل اینقدر قیچی کردن وگرنه چندتا مانیتور و تی وی و دسته میشکست و چند نفر راهی تیمارستان باید میشدن خدا میدونه

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
خب ما هم نظرمون رو بگیم. قابل ذکره که من کریر بازم و هنوز انلاین تست نزدم.
بازی به صورت دیفالت بدترین و رو مخ ترین فیفای تاریخه. رو درجه التیمیت و روشن بودن کامپتیتور، بازی کاملا مزخرف و غیرقابل بازی کردن هست. مالکیت توپ میانگین ۷۰ درصد دست CPU هست. دائم توپ رو میاره پشت هجده قدم، و شروع میکنه به اسکیل زدن که کاملا غیرقابل مهار هست. و دائم با این روش بهتون گل میزنه و غیرممکنه کسی بتونه جلوش رو بگیره. از اون طرف دفاع کردن CPU هم فاجعست و همین باعث میشه ۶-۷ گل در هر بازی رد و بدل بشه. به خصوص که شوتهای CPU به طرز فجیعی دقیق هست و هر شوتش از هر فاصله ایی به گل تبدیل میشه. تا اینجا همه چی بد و زشته. ولی این همه ماجرا نیست.
به لطف وجود اسلایدرها تا ۹۰ درصد این مشکلات قابل حل شدن هست. این یه هفته من فقط با اسلایدرها ور میرفتم و بالاخره تونستم به اون حالت رویایی برسم. برای همین الان بازیا کاملا متعادل شده. بردهای ۱-۰ بدست میارم و در کل دارم لذت میبرم از بازی. اگر کسی دوست داشت می تونه بهم بگه تا این تغییرات اسلایدرها رو اینجا بزارم تا باقی دوستان هم استفاده کنن. به طور کلی من تعجب میکنم که چرا تو این تاپیک هیچ صحبتی راجع به اسلایدرها نمیشه. چون این قابلیتی که EA گذاشته فوق العادست و من هر سال با این اسلایدرها کلی ور میرم و بازی رو تا حد زیادی بهبود میدم.
نکته: به هیچ عنوان Competitor mod رو فعال نکنید که گند میزنه به بازی.

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
تو ویکند بازی میکنی جزو 30 تا بازی رایوالزم حساب میکنه:)):)):))
این دیگه واقعا اخرش بود
12 تا بازی رایوالز کرده بودم 5 تا هم ویکند زدم گفتم برم یه دست رایوالز یه ترکیبم تست کنم دیدم زده 17 تا بازی کردی

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
یه روزی به من میگفتن Eaمیتونه بدتر از fifa15 یسازه میگفتم امکان نداره با Fifa21تونست
متاسفانه افرادی که تو اتاق فکر این بازی نشستن اول کار رو انجام میدن بعد در موردش فکر می کنن و افرادی که ضرر می کنن ماها هستیم که به علت خوب نبودن نت و وضع اقتصادی نچندان خوب برای خرید فیفا پوینت در ته هرم استفاده کننده های این بازی هستیم . حالا نمی دونم دلیل این حرکت که ویکند جز ریوالز حساب میشه چیه ؟

طمع و حرص سازندگان این بازی جهت چاپیدن جیب ملت و پوچی و بی هدف بودنشون باعث شده این بازی برای من و شما که دنبال سرگرمی هستیم تبدیل به یه عذاب شه و صد حیف که رقیبی هم نیست که از دست این بازی به اون پناه ببریم .

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,308
نام
Amin
جالبه هر وقت صحبت از nba 2k میشه منتقدا یراست میرن سر پرداخت درون برنامه ایی و حسابی از خجالتش در میان.بازی ایی که از لحاظ مدلسازی و انیمیشن و گرافیک و کارگردانی و صدا گزاری فیفا جلوش یه جوک هست .حالا چرا کسی نمیاد به التیمیت تیم گیر بده و 4 امتیاز بخاطر همین از بازی کم کنه ؟ طرف میتونه با پول واقعی حسابی تیمشو تقویت کنه.این پرداخت درون برنامه ایی نیست اسمش ؟ با این حساب متای این بازی هم باید 3 بشه.

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
دوستان از اونجایی که فیس ادیتور فیفا 20 و فیفا 21 دقیقا مشابه همدیگه س
فیس هایی که برای پروکلابز ساختم اینجا هم میذارم که دوستانی که علاقه مندن استفاده کنن
یک پلی لیست از کانال یوتیوبم هست شامل 26 ویدئو و 26 فیس که اکثرشون بازیکنای کلاسیک هستن ولی در کنارشون بازیکنی معروف جدید مثل رونالدو و مسی و نیمار و گریزمان و امباپه رو هم ساختم
(دکمه نکست رو بزنید دونه دونه میره ویدئوهای بعدی)

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دیویژن چندی؟ من 6 انداخت رسیدم به 5 و نصفی اما از اون بالاتر نمی تونم برم . همون جا دارم درجا میزنم . یه هفته از بازی شده همه سون و ابامیانگ و .... دارن حالا کارت های خاصم نیومده . قشنگ پی تو وینه بازی . یه عکس دیدم طرف تیم 25 میلیون کوینی بسته بود همه ایکون اونم در بهترین حالت 2 هفته و اندی از بازی گذشته
واقعا رقابت و توانایی تو این بازی معنی نداره . الان فهمیدم که چرا صحنه اهسته گل و خوشحالی گل اینقدر قیچی کردن وگرنه چندتا مانیتور و تی وی و دسته میشکست و چند نفر راهی تیمارستان باید میشدن خدا میدونه
دیو 2 هستم، امسال خیلی گند زدن

• Like
Reactions: zerio

aliagha2020

کاربر سایت
Aug 15, 2017
158
بعیده دفاعو با اپدیت های بعدی درستش کنن
چون طبق فرمایش حضرتعالی از 19 به اینور تقریبا دیگه دفاع کردن دست خودمون شده.تو 19 و 20 دوزش کمتر بود و الان بیشتر شده.بنظر من ea داره یواش یواش پلیرهارو به این نوع دفاع و بازی کردن عادت میده وگرنه دلیلی نداره تو هر فیفا اینو بیشترش کنه.
دیگه باید دفاع کردن جدیدو یاد بگیریم و با سیستم جدید خودمونو وفق بدیم
حالا چیز خوبیه یا بد شاید بعدا مشخص بشه

گفتم این دفاع یاد گیری نداره سیستم تشخیص میده کار دفاعی ما جواب بده یا نه. مثلا با فندایک میری توپای حریف توپو جارو میکنه تو صحنه مشابه دیگه همون حرکتو انجام میدی
فندایک جا میمونه پشتش یه اتوبان تشکیل میشه اینا برنامه نویسی شدس و از اختیار ما خارج شده. گفتم بهتره وقتو تو سیستم حمله بزاری که گل های خورده رو با گل زده جبران بکنی. اگر افلاین بازی میکنی با اسلایدر ها میتونی حالو هوای بازیو کامل عوض کنی شوت اسپید پاس اسپیدو خیلی کم کن شوت ارور پاس ارور ببر بالا و تغییرات دیگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر