FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
دو تا نکته ، RB و LB رو برید تو کاستوم تاکنیک نذارید برن جلو خیلی کمک میکنه تو دفاع
بازیکن ها هم فقط سرعتشونو ببینید ، بقیه چیزا پشمه ، الان من رو همه دفاع ها shadow گذاشتم ، روی حمله هم‌hunter ، پنج بازیه نباختم :D

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
خوب بازی همون فیفا 20 هست چندتا نکته مثبت تو دفاع بهش اضافه شده و جاهای دیگه و چندتا باگ( به باگ های قبلی) مثل سانتر کوتاه و والی و سوتی های عجیب دروازبانها و ... زدن تنگش .
همه ی نکات مثبتم با اپدیت بعدی میپره و یه چیزی میمونه بدتر از فیفا 20

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
اینا بلانسبت یوزرها رو .... فرض کردن ؟ واقعا کار کردن رو مارکت و سرچش کاری داره ؟!!!
آیتم های جدیدی که برای ورزشگاه داده همش مشکل داره تو مارکت . مثلا نمیشه موسیقی خوشحالی گل تیم خاصی رو سرچ کرد یا موسیقی ورزشگاه هم به همین شکل (مثلا میخوای اون موزیک رو بخری قبل خرید نباید اون رو بشنوم که چی دارم میخرم !!) و همون مشکلات همیشگی این بخش که بر قراره .

• Like
Reactions: samadi741

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
خااااااااک بر سرت ea
چقد از توعه لجن من بدم میاد
تلفن کنین همین الان بهش بگین x-( (با لحن سکویی) :))

فقط اینطوری میشد نسبت بهش نظر داد
وضعیت توپ بغایت داغونه.یه چیزی ورای فاجعه

با این کاری که ea کرده حس تجاوز بهم دست داده
دوستان کریر باز یه سوال : اون برنامه های تقویم رو نمیشه کاری کرد که همشون پشت هم سیمولیت بشه؟تک تک خیلی وقت گیر و تو مخیه.از چیزی که بدم میومد سرم اومده.کریر فقط تو منو درگیره و کمتر به داخل بازی توجه داره.2تا بازی بخوای بکنی 45 دقیقه ای وقت میگیره

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
خااااااااک بر سرت ea
چقد از توعه لجن من بدم میاد
تلفن کنین همین الان بهش بگین x-( (با لحن سکویی) :))

فقط اینطوری میشد نسبت بهش نظر داد
وضعیت توپ بغایت داغونه.یه چیزی ورای فاجعه

با این کاری که ea کرده حس تجاوز بهم دست داده
دوستان کریر باز یه سوال : اون برنامه های تقویم رو نمیشه کاری کرد که همشون پشت هم سیمولیت بشه؟تک تک خیلی وقت گیر و تو مخیه.از چیزی که بدم میومد سرم اومده.کریر فقط تو منو درگیره و کمتر به داخل بازی توجه داره.2تا بازی بخوای بکنی 45 دقیقه ای وقت میگیره

برادر اگر بشه سریع سیمولیتم کرد تیمت به فنا میره
این سیستم انتخاب اتوماتیک بازیکنش خیلی تو در و دیوار
بازیکن فیکس تیم با فیتنس ۱۰۰ رو ول میکنه میره از رو نیمکت بازیکن با فیتنس ۶۰ میاره تمرین میده بهش پدرشو در میاره :)) اوایل حواسم نبود تند تند سیمولیت میکردم نزدیک بود کشته بدیم تو تیم
خیلی سیستمش مسخرست !

در مورد فحش به EA هم که پایه ام شدید
هیچوقت فکر نمیکردم با فیفایی بدتر از 20 رو به رو بشم تا اینکه با 21 رو به رو شدم ! :D

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
برادر اگر بشه سریع سیمولیتم کرد تیمت به فنا میره
این سیستم انتخاب اتوماتیک بازیکنش خیلی تو در و دیوار
بازیکن فیکس تیم با فیتنس ۱۰۰ رو ول میکنه میره از رو نیمکت بازیکن با فیتنس ۶۰ میاره تمرین میده بهش پدرشو در میاره :)) اوایل حواسم نبود تند تند سیمولیت میکردم نزدیک بود کشته بدیم تو تیم
خیلی سیستمش مسخرست !

در مورد فحش به EA هم که پایه ام شدید
هیچوقت فکر نمیکردم با فیفایی بدتر از 20 رو به رو بشم تا اینکه با 21 رو به رو شدم ! :D
درمورد سیستم تمرین من اینجوری دیدم همه دیفالت رو بالانس هستن و فقط اونایی که میخوای برمیداری تغییر میدی که چیشون بیشتر قوی بشه و پستشونم تغییر بدی.حالا میگی که اتومات خودش انتخاب میکنه رو نمیدونم کجارو میگی.
چه سیمولیت بکنی چه نکنی فرقش چیه؟برنامه ش چیده شده و طبق همون میره جلو دیگه.مگه اینکه خودت دستی بخوای تغییرش بدی

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
بازی مساوی صفر صفر طرف لفت داده تو رایوالز بعد جزو 30 بازی حساب کرده به من چه که اون لفت میده :Wallbash:
بچه بودم کاغد باطله وبرمیداشتم گوله میکردم چسب کاریش میکردم شبیه توپ میشد باهاش فوتبال میزدیم خدایی اون کیفیتش از این توپ بازی بهتر بود

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
887
نام
Ali
دوستان شما دفاع رو میزارید رو حالت تاکتیکال یا حرفه ای ؟؟ من قبلا که بازی میکردم دفاع تاکتیکال بازی نمیکردم الان توی این نسخه گزاشتم دفاع تاکتیکال دهنم سرویس شده انقدر گل خوردم . توی مسابقات آنلاین بازی روی تاکتیکال انجام میشه یا lagacy ؟

Brightman

کاربر سایت
Jul 25, 2007
597
دوستان شما دفاع رو میزارید رو حالت تاکتیکال یا حرفه ای ؟؟ من قبلا که بازی میکردم دفاع تاکتیکال بازی نمیکردم الان توی این نسخه گزاشتم دفاع تاکتیکال دهنم سرویس شده انقدر گل خوردم . توی مسابقات آنلاین بازی روی تاکتیکال انجام میشه یا lagacy ؟
آنلاین اتوماتیک تاکتیکال هست. شما باید خودت رو به دفاع تاکتیکال عادت بدی. با لگسی اگر سینگل پلایر بازی کنی خب معلومه که توی انلاین اذیت میشی.

از فیفا 12 دفاع تاکتیکال جایگزین دفاع لگسی شد برای بخش انلاین. تمرین کنید تا بتونید با حرکت دادن بازیکن و جاکی کردن جلوی حریف رو بگیرید. برای دفاع وسط هم برید ببینید کدوم بازیکن ها بهتر هستن.

Mehdi Bayern

کاربر سایت
Oct 4, 2010
260
اگه دفاع رو با یه اپدیت از این حالت لاک پشتی دربیارن بازی قابل تحمل تر میشه، توپ بادکنکی با اپدیت قابل تغییر نیست مشکل ریشه ایه باید کنار بیاید اگه میخواید چند ماه بازی کنید ولی دفاع واقعا رو مخه باید یه حرکتی بزنن من با بقیه چیزای بازی مشکلی ندارم غیر این 2 تا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر