FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
بازی به شدت ناقصه بشددددت
برای بعضی از توپهای بازی سایه تعریف نشده
172345

عملا انگار توپ روی چمن نیست انگار رو هواست
لوگوی تیما روی پیراهنا دیده نمیشه (ادمو یاد ایران خودرو میندازه که ضبط ماشینارو برداشت جاش یه تیکه پلاستیک چسبوند
172348
ده تا بازی کردم صد و دو تا گل رد و بدل شده
بازیو گذاشتم برای فروش
این عکسو هم کانالی گذاشته که خیلی سنگ فیفارو به سینه میزد
172350
بابت کیفیت کم عکسا ببخشید از این بازی اسکرین بهتر از این در نمیومد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازی تقریبا 20 هست ولی به اون اشغالی نیست چند دست زدم همه رو ترکوندم رفتم دیویژن 2، بازی بدی نیست ولی خب نسبت به 20 تغییراتش کمه، فرارها بیشتر شده با Agile دریبلینگ هم اضافه شده، گلر ها هم شادمغزن، نمره من فعلا 7
یه بازی مساوی شد پنالتی خراب کردم

Attachments

• IMG-20201009-WA0006.jpeg
    IMG-20201009-WA0006.jpeg
    633.1 KB · مشاهده: 22
  • IMG-20201009-WA0013.jpeg
    IMG-20201009-WA0013.jpeg
    558 KB · مشاهده: 19

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
منم از ٩٨ فيفا ميزنم و همه ي نسخه هارو بازي كردم اينبارم ميخواستم صبر كنم تو تخفيفا بگيرم اما اينجوري كه دوستان ميگن كلا نااميد شدم. خدا كنه تو ٢٢ يه تغيير اساسي بدن

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
منم از ٩٨ فيفا ميزنم و همه ي نسخه هارو بازي كردم اينبارم ميخواستم صبر كنم تو تخفيفا بگيرم اما اينجوري كه دوستان ميگن كلا نااميد شدم. خدا كنه تو ٢٢ يه تغيير اساسي بدن

تو که از 98 همرو بازی کردی نمیدونم چطور میتونی یه سال فیفا بازی نکنی...

دوستان آپدیت جدید هم اومد.... :-t:Cheesygrin::Cheesygrin: (داشتم دیتا میریختم سرعت انتقال کم شد....دیدم آپدیت داده با psx حجمش 726 مگ هستش)

mamad street

کاربر سایت
Mar 28, 2012
362
خيلي ساده است ،عادت ندارم پول مفت بدم! حالا يه سال فيفا بازي نكني چيزي نميشه گمون نكنم آسمون به زمين بياد...

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

دوستان آپدیت جدید هم اومد.... :-t:Cheesygrin::Cheesygrin: (داشتم دیتا میریختم سرعت انتقال کم شد....دیدم آپدیت داده با psx حجمش 726 مگ هستش)
از تاپیک امتیازات فیفا کل بی سی همه از 98 همه فیفا ها رو بازی کردن، بیخیال اهمیت نده رد شو بازی نمرات خوبی نگرفته کسی هم طرفداری نمیکنه، هرکی دوست داره بگیره هرکی دوست نداره نخره برعکس هیئت علمی اینجا کسی سهامدار ea نیست

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
794
بازی تقریبا 20 هست ولی به اون اشغالی نیست چند دست زدم همه رو ترکوندم رفتم دیویژن 2، بازی بدی نیست ولی خب نسبت به 20 تغییراتش کمه، فرارها بیشتر شده با Agile دریبلینگ هم اضافه شده، گلر ها هم شادمغزن، نمره من فعلا 7
یه بازی مساوی شد پنالتی خراب کردم
سالای پیش 5 تا بازی اول رکوردت چجوری بود؟
من واس اولین بار تو این 5 سال 5 تای اولو بردم بازی بدجور داره باهام راه میاد انگار فیفا پوینت خریدم:D

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
از تاپیک امتیازات فیفا کل بی سی همه از 98 همه فیفا ها رو بازی کردن، بیخیال اهمیت نده رد شو بازی نمرات خوبی نگرفته کسی هم طرفداری نمیکنه، هرکی دوست داره بگیره هرکی دوست نداره نخره برعکس هیئت علمی اینجا کسی سهامدار ea نیست

اون که آره...منم تا قبل tots بازی میکنم بعدشم کوینشو میفروشم میره پی کارش ...پولی هم که بابت بازی دادم هم درمیارم تازه یه چیز بیشترم گیرم میاد....

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سالای پیش 5 تا بازی اول رکوردت چجوری بود؟
من واس اولین بار تو این 5 سال 5 تای اولو بردم بازی بدجور داره باهام راه میاد انگار فیفا پوینت خریدم:D
سال‌های قبل دیلی بود امسال یه سری حرکات زدم روی اکانت دیلی کانت رو بحداقل رسوندم ولی هنوز خود اکانت دیلی داره

• Like
Reactions: omiid72

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
اون که آره...منم تا قبل tots بازی میکنم بعدشم کوینشو میفروشم میره پی کارش ...پولی هم که بابت بازی دادم هم درمیارم تازه یه چیز بیشترم گیرم میاد....
منم این کارو میکردم
ولی اصلا نمیرزه
هم اعصابمو درگیر کنم
هم وقتمو بذارم واسه همچین آشغالی

• Like
Reactions: samadi741

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
منم این کارو میکردم
ولی اصلا نمیرزه
هم اعصابمو درگیر کنم
هم وقتمو بذارم واسه همچین آشغالی

پارسالو سالای قبل بیشتر اعصاب خوردی مال پینگ بود....امسال حد اقل از بابت اون انگار قراره کمتر اعصابمون خورد بشه...ولی در کل بازی رقابتی اعصاب خوردی هم داره...و خیلیا همین کاری رو که تو میخوای انجام بدی رو انجام میدن....

ولی کلا یه بازیه و نیابد به شخمت بگیریش....به هر حال موفق باشی...

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
پارسالو سالای قبل بیشتر اعصاب خوردی مال پینگ بود....امسال حد اقل از بابت اون انگار قراره کمتر اعصابمون خورد بشه...ولی در کل بازی رقابتی اعصاب خوردی هم داره...و خیلیا همین کاری رو که تو میخوای انجام بدی رو انجام میدن....

ولی کلا یه بازیه و نیابد به شخمت بگیریش....به هر حال موفق باشی...
رقابتی یعنی R6 که بازم با وجود موس و کیبورد هم قابله بازیه
نه این که ما با تیم تشتک سازی بخوریم به یه تیم سرتا پا ICON بازیکانی که اگلیتی و دریبل دارن سروری کنن مثه لوکاس مورا
این رقابت نیست رو مخیه

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
رقابتی یعنی R6 که بازم با وجود موس و کیبورد هم قابله بازیه
نه این که ما با تیم تشتک سازی بخوریم به یه تیم سرتا پا ICON بازیکانی که اگلیتی و دریبل دارن سروری کنن مثه لوکاس مورا
این رقابت نیست رو مخیه

منظورم اینه که اونور با یه آدم رو برو هستیم نه چیز دیگه (رباط و هوش مصنوعی بازیا این چیزایی که تو بازیای دیگه هست)...و الا همین یارو tekz دیروز یه ویدئوشو تو یوتیوب دیدم 300 کا فقط فیفا پوینت داشت :eek:=))=))
نیمارو امباپه و رونالدو به کنار....

توی r6 هم خو اوج نامردیه دسته معمولی داشته باشی بعد حریف روبروت موس کیبوردی یا حتی دسته نیکون باشه... من که پارسال اعصابم خورد میشد خارج میشدم میرفتم r6 بازی میکردم...یه دوتا آدم میکشتیم حالمون میومد سر جاش :Cheesygrin::Cheesygrin:

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,487
منظورم اینه که اونور با یه آدم رو برو هستیم نه چیز دیگه (رباط و هوش مصنوعی بازیا این چیزایی که تو بازیای دیگه هست)...و الا همین یارو tekz دیروز یه ویدئوشو تو یوتیوب دیدم 300 کا فقط فیفا پوینت داشت :eek:=))=))
نیمارو امباپه و رونالدو به کنار....

توی r6 هم خو اوج نامردیه دسته معمولی داشته باشی بعد حریف روبروت موس کیبوردی یا حتی دسته نیکون باشه... من که پارسال اعصابم خورد میشد خارج میشدم میرفتم r6 بازی میکردم...یه دوتا آدم میکشتیم حالمون میومد سر جاش :Cheesygrin::Cheesygrin:
اونجا باز هندیکپ نیست
اینجا بازیکن دروازه خالیو میزنه بیرون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر