FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
درمورد سیستم تمرین من اینجوری دیدم همه دیفالت رو بالانس هستن و فقط اونایی که میخوای برمیداری تغییر میدی که چیشون بیشتر قوی بشه و پستشونم تغییر بدی.حالا میگی که اتومات خودش انتخاب میکنه رو نمیدونم کجارو میگی.
چه سیمولیت بکنی چه نکنی فرقش چیه؟برنامه ش چیده شده و طبق همون میره جلو دیگه.مگه اینکه خودت دستی بخوای تغییرش بدی

داداش اونی که شما میگی بخش Development هستش که بحثش جداست
من دارم بخش تمرینات یا همون Training رو میگم که شارپنس میده
اونی که سیمولیت میکنی میری جلو بخش Training هستش و تو این بخش تصادفی انتخاب میکنه تو سه دسته تمرین چندتا بازیکن رو
ممکنه هفته ها یه سری بازیکن رو دلخواه اصلا انتخاب نکنه یارو Sharpness هیچی نگیره از اونور هر روز خدا یکی رو انتخاب کنه گند بزنه به روحیه و فیتنس طرف
خیلی گشتم ببینم میشه یجوری برای انتخاب بازیکن توی این بخش اولویت تنظیم کرد یا یک سری تمرین و بازیکن خاص رو سیو کرد اما فعلا چیزی پیدا نکردم

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsas1

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
داداش اونی که شما میگی بخش Development هستش که بحثش جداست
من دارم بخش تمرینات یا همون Training رو میگم که شارپنس میده
اونی که سیمولیت میکنی میری جلو بخش Training هستش و تو این بخش تصادفی انتخاب میکنه تو سه دسته تمرین چندتا بازیکن رو
ممکنه هفته ها یه سری بازیکن رو دلخواه اصلا انتخاب نکنه یارو Sharpness هیچی نگیره از اونور هر روز خدا یکی رو انتخاب کنه گند بزنه به روحیه و فیتنس طرف
خیلی گشتم ببینم میشه یجوری برای انتخاب بازیکن توی این بخش اولویت تنظیم کرد یا یک سری تمرین و بازیکن خاص رو سیو کرد اما فعلا چیزی پیدا نکردم
آها فهمیدم کجارو میگی.درست میگی .خیلی بده اینش
من نظرم اینه کریر خیلی دست و پا گیر شده

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
منم دو روز بازی کردم گفتم بیام نظرمو بگم

من ۲۰ رو کم بازی کردم ولی خیلی راحت میشه فهمید که ۲۱ دقیقا همونه شایدم بدتر . فیزیک توپ افتضاحه از مدلینگ درست حسابی بازیکن ها هم خبری نیست و برخورد هاشون واقعی نیست مثل قبل. چمن خیلی رنگش بده خصوصا تو شب مث زامبی کالاف میشه حقیقتا :D گیم‌پلی همونه که آزار دهنده و بشدت پینگ پونگیه . شما یه دست برو تو سیزن سیتی وردار کافیه حریفت لیورپول بیفته (اگه instruction رو تغییر ندی) انقد سرعت فضایی میشه دلت میخواد بری تو کوچه بدویی:D عملا باید بازیکن هارو بر حسب pace بچینی چون مهمترین چیز همینه . هر دو دیقه یه بار تک به تک میشه و واقعا هیچ کنترلی نمیشه بر بازی داشت دفاع کردن عملا غیر ممکنه و گل زدن بسیار ساده . کسی میبره که موقعیت هاشو بیشتر گل کنه و نتایج بازی ها هم خیلی مسخره میشه حتی بدتر از نسخه قبل . این دقیقا چیزیه که من بدم میاد . اینکه نشه بازی‌رو کنترل کرد . اینکه نیاز نباشه ذهنتو درگیر کنی . فقط باید پاسو بدی فرار کنی بدویی :|خیلی نوب پسنده بازی . منی که دفاعم خوب بود تو نسخه های قبل و گل نمیخوردم الان تو کتم نمیره انقد راحت دروازم باز بشه و نتونم هیچ کاری کنم . لعنت به این زندگی واقعا . در مورد انیمیشن های جدید هم چند تا انگشت شمار اضافه شده یدونه موقع سانتر کردن و یدونه هم تکل زدن این ها به چشمم خورد ممکنه باز هم باشه . فیچر های جدیدی که به اضافه کردن هم agile dribling واقعا خجالت آوره انقد که بده . با سرعت نور پا عوض میکنن . اسم بازی هم میشه شبیه ساز فوتبال :| cpu هم خیلی رو مخ بازی میکنه من رو ultimate بازی میکنم به competitor mode خاموش ولی مخصوصا وقتی میاد تو باکس تو خیلی رو مخه و اصلا واقعی نیست .کریر هم ویژگی های جدید فقط با ترینینگ درگیرم هر کاری هم کردم نتونستم بازیکنارو خودم انتخاب کنم اگر کسی میدونه لطفا بگه الان شارپنس بعضی بازیکنام اومده رو صفر :| ولی اینکه میتونی بازیکنارو پیشرفت بدی و پستشون رو عوض کنی خوبه . حتما هم بزارین رو strict که واقع گرایانه تره . اینکه پیشنهاد swap هم داده میشه بهت هم خوبه ولی هنوزم فک کنم ترنسفر های باشگاه های دیگه خیلی آبگوشتیه و الکی الکی بازیکن میگیرن . از باگ ها هم نگذریم که دو تا مشتی یادم مونده . توپ تو دست کورتوآ بود خودش یهو رفت تو دروازه گل اعلام شد یا تو بخش تمرینات قبل بازی مونده بود و نمیرفت داخل بازی
اینکه متای بازی هنوز بالای ۷۰ مشکوکه . متای ps4 تا الان ۷۴ و pc و xbox رو ۷۸ . الان nba 2k21 متاش زیر ۷۰ شده تنها دلیلش هم اینه که کپی پیست هست وگرنه هم گیم پلی بهتری از فیفا داره هم مد هاش جذابتره .
یه تریلر اومد از nba 2k21 برای نسل ۹ که گرافیکش خیلی خیلی بهتر شده بود از نسل ۸ باید ببینیم اولین تریلر فیفا کی میاد که ببینیم اونا کاری کردن یا نه . تنها امیدم به اینه که شاید ea یکی دو ساله داره برنامه ریزی میکنه برا نسخه ۲۲ که انتظارات اونجا میره بالا خصوصا چون که کونامی هم موتور بازیشو عوض کرده بنظر من فیفا هم باید موتور فیزیکیش رو عوض کنه چون بدرد نمیخوره خدا کنه زودتر دست به کار بشه یه بازی انقلابی تحویلمون بده . هرچند که سال به سال ea داره گیمر هارو میکشونه به FUT و سود زیادی به جیب میزنه و هرچقد بازی نوب پسند تر باشه سودش براش بیشتره و سال به سال هم درآمدش بیشتر میشه تازه من اونجا بازی نکردم ولی گیم پلی اون بخش خیلی ظاهرا مزخرف تره
پیشنهادم به دوستانی که میتونن یه سال گیم فوتبال بازی نکنن اینه که به هیچ عنوان سمتش نرن با این شرایط چون واقعا ارزش نداره باید وایسیم ببینیم سال بعد آیا بهتر میشه یا نه

آخرین ویرایش:

LES BLEUS

کاربر سایت
Jan 3, 2010
2,305
نام
Amin
سلام
دوستان با این پست ها شمار ا خوندم کلا از خیر این سری fifaباید گذشت؟ چون که دوسری اخر بازی نکردم به نظر شما 20 بازی کنم بهتر است؟
فیفا ۲۱ رو اگه مثل یه بازی رقابتی انلاین کژوال و سرگرم کننده بخوای نگاه کنی مثل فورتنایت بازی بدی نیست و میتونه سرگرمت کنه.(اونم فقط التیمیت تیم)
ولی اگه به دید یه بازی فوتبال واقعی میخوای بازی کنی بهت توصیه میکنم اصلا اینکارو نکن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب ولتا و هم تموم کردم چیز خاصی نداشت جز چندتا دیالوگ از لجندها کلا یه ساعته تمومه،

با توجه به اینکه سهامدار این کمپانی نیستم بنظرم این بازی فقط مختص کسانی هست که بشدت فوتبالی هستن و یه بیشترین تایم شون فیفا هست و توی سال نمیتونن بدون بازی فوتبالی سَر کنند، اغلب التیمیت بازها کریر بازها و پرو کلاب بازها هستن ولتا هم مدهای آنلاینی متنوعی داره در این نسخه که کسی اهلش باشه خیلی لذت میبره یه دست سه نفره با بچه های همینجا زدیم عالی بود حیف مشکل کانکشن داره، داشتم میگفتم کلا یه سریا که بیشترین تایم پلی بازی هاشون فیفا هست و خیلی هم بی ادعا هستن و ادعای توی خالی فوتبال فنی ندارن این عده خب بدون فیفا نمیتونن سر کنن ولی برای بقیه که تفننی میزنن و بیشتر دنبال کیک اف هستن پیشنهاد نمیشه، راستی تغییرات پرو کلاب از جمله امکان کاستوم کردن پلیرها و کاستوم تاکتیک و اینستراکچر هم کاملا مفیده، در مورد ضربات هد در بازی نمیدونم چرا بازیکن میزنه توی در و دیوار، من کریر تست نزدم هنوز ولی از تروفی ها معلومه این نسخه بیشترین تغییر رو داشته بنظرم نمره 7.5 حق بازیه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اگر تو لیگ فشرده ای مثل لیگ انگلیس میخواید تیم انتخاب کنید
هر چی مشخصات مد نظرتونه بریزید دور تنها چیزی که مهمه Stamina تو این نسخه
تو روزایی که سه روز در میون بازی دارید فیتنس بازیکنتنون رو ۳۵ درصد میاد و دو روز در میون ها حدود ۲۵ درصد
همه روزای بین دو بازی هم ریکاوری بذارید اصلا اهمیتی نداره
دقیقه ۲۰ بازیکنتون جنازست مگر اینکه Stamina بالای 90 داشته باشه

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
یه چند دستی انلاین زدم دفاع سخت تر شده عمق دفاع رو سوییچ نکنی سریع نبندی اتوبانه‌. موقعیت ها بیشتر شده شوت بیشتر میشه زد با پاسکاری تک ضرب راحت موقعیت درست میشه کلا گل زدن راحتتر شده انیمیشن ها ولی نرم تر و روونترن اون سنگینی و کندی رو مخ کمتر شده هوش مصنوعی AI هر چقدر تو حمله خوبه تو دفاع تعطیله اینم سیاستشونه که بازیا پرگل باشه همه میرن تو حمله مثه فیفاهای قدیم ولی مطمئنم تو همین دو ماه اول گیم پلی بازی با آپدیت عوض میشه هر سال همینکارو میکنن بازی کلا عجیب و‌ غریبه همش گل داره من که همش میخندم فانه زیاد جدیش نگیرید :D

• Like
Reactions: malek911

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
پیش رفیقم بازی کردم فوتبال شائولین میشه اسمش گذاشت . تو استیم خوندم یکی نوشته بود فیفا 21 کازینو ورزشی
دقیقا هم کازینو هست خخخخ طبق معمول تیم ها خفن بزودی زیاد میشن
من در فیفا 20 مشکل دفاع داشتم تو فیفا 21 کلا اصلا دفاع نتونستم بکنم مثل اسب گل میخوردم

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,569
خب ولتا و هم تموم کردم چیز خاصی نداشت جز چندتا دیالوگ از لجندها کلا یه ساعته تمومه،

با توجه به اینکه سهامدار این کمپانی نیستم بنظرم این بازی فقط مختص کسانی هست که بشدت فوتبالی هستن و یه بیشترین تایم شون فیفا هست و توی سال نمیتونن بدون بازی فوتبالی سَر کنند، اغلب التیمیت بازها کریر بازها و پرو کلاب بازها هستن ولتا هم مدهای آنلاینی متنوعی داره در این نسخه که کسی اهلش باشه خیلی لذت میبره یه دست سه نفره با بچه های همینجا زدیم عالی بود حیف مشکل کانکشن داره، داشتم میگفتم کلا یه سریا که بیشترین تایم پلی بازی هاشون فیفا هست و خیلی هم بی ادعا هستن و ادعای توی خالی فوتبال فنی ندارن این عده خب بدون فیفا نمیتونن سر کنن ولی برای بقیه که تفننی میزنن و بیشتر دنبال کیک اف هستن پیشنهاد نمیشه، راستی تغییرات پرو کلاب از جمله امکان کاستوم کردن پلیرها و کاستوم تاکتیک و اینستراکچر هم کاملا مفیده، در مورد ضربات هد در بازی نمیدونم چرا بازیکن میزنه توی در و دیوار، من کریر تست نزدم هنوز ولی از تروفی ها معلومه این نسخه بیشترین تغییر رو داشته بنظرم نمره 7.5 حق بازیه
ممنون مثلا ما فوتبال دوست نداریم
الان من له له میزنم یه فوتبال بازی کنم ولی عمرا سمته این آشغال برم

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
واقعا بدترین فیفای تاریخ.
بدتر از این نمیشد.
پاسا پینگ پونگی سرعتا غیر عادی انیمیشن گلرا که از نسل پیش فرقی نکرده ...بازی پر باگ...بازیکنا میگ میگ تاکتیک کلا پشم و فقط باید با یه سری قلق خاص بازی کنی.
واقعا فاجعس...طوری که میدونم با تپدیت درست نمیشه

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
بدتر از این نمیشد.
پاسا پینگ پونگی سرعتا غیر عادی انیمیشن گلرا که از نسل پیش فرقی نکرده ...بازی پر باگ...بازیکنا میگ میگ تاکتیک کلا پشم و فقط باید با یه سری قلق خاص بازی کنی.

خیلی بازی بدیه.واقعا حس میکنم حتی دمو هم نیست
اگه بخوان با آپدیت میتونن درستش کنن.کما اینکه 18 رو ازون فاجعه اولیه تا حد زیادی در اوردن ولی ازبس اینا مفت خور و گشادن من بعید میدونم اتفاق خاصی بیفته
اعصاب خوردی من پایانی نداره.خدا رحم بکنه.چطوری باید یکسال این بازیو تحمل کنم.به قول Horror عزیز بدون فیفا هم نمیشه سر کرد

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بدتر از این نمیشد.

جالبه پاسا که پینگ پونگی شده هیچی یکم دستت اومده باشه با بک چپ و راستت بتونی سریع پاس فرار رو بندازی برای وینگ سرعتی تقریبا هر پاست یه تک به تک برات در میاره (دفاع تو این بازی = هویج)
حالا وقتی جالب میشه فرد رو به رو هم مثل تو کارش درست باشه همین کارو تکرار کنه
قشنگ بازی میشه یه تک به تک اینور یک تک به تک اونور !
در نهایت باید جمله اولت رو تکرار کنم بی شک بدترین فیفا تاریخ !

هنوزم با سانتر و هد نمیشه گل زد؟

ببین بهتر شده از نسخه قبل
اما انقدر فیزیک توپ بد کار شده و بعضا باگ های فیزیکی بازیکن ها زیاده بازم این کارو نکنی بهتره
اگر قصدت فقط برد هست هنوز دو تا وینگر سرعتی چپ و راست بهترین استراتژی بازیه

خیلی بازی بدیه.واقعا حس میکنم حتی دمو هم نیست
اگه بخوان با آپدیت میتونن درستش کنن.کما اینکه 18 رو ازون فاجعه اولیه تا حد زیادی در اوردن ولی ازبس اینا مفت خور و گشادن من بعید میدونم اتفاق خاصی بیفته
اعصاب خوردی من پایانی نداره.خدا رحم بکنه.چطوری باید یکسال این بازیو تحمل کنم.به قول Horror عزیز بدون فیفا هم نمیشه سر کرد

آخ گفتی
بدبختی ما همش سر اینه که این بازی رقیب نداره وگرنه وضعیتمون این نبود !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر