FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دیویژن رایولز التیمیت، هیچجا دیگه پینگ رو نمیزنه

عجب دیدم هر چی تو Seasons میگردم پینگی نیست !
راستی راهی نداره تو Seasons قبل شروع بازی لباس تیم ها رو چک کنیم ؟
من کم مشکل رنگ دارم اینم لباسای نزدیک به هم میندازه چشمام در میاد

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
عجب دیدم هر چی تو Seasons میگردم پینگی نیست !
راستی راهی نداره تو Seasons قبل شروع بازی لباس تیم ها رو چک کنیم ؟
من کم مشکل رنگ دارم لباسای نزدیک به هم میندازه چشمام در میاد
نه راهی نداره، پینگ هم فقط همونجا میزنه

• Like
Reactions: Bizhanl

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
نه راهی نداره، پینگ هم فقط همونجا میزنه

دستشون درد نکنه واقعا
چقدر کار خوبی میکردم این سال ها فقط لوکال مولتی بازی میکردم :|
پیش پا افتاده ترین چیزا هم پیشبینی نشده !

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
آقا من حس میکنم رنگ چمن به واقعیت نزدیک تر شده و از اون حالت فانتزی در اومده. نمیدونم البته شاید نسخه PC اینطوریه

سلام، میخوام برای پی سی این نسخه رو بخرم، فکر میکنم اوریجین دردسر کمتری داشته باشه نسبت به استیم، میخوام بدون اینکه یوزر پسورد اکانتم رو بدم این بازی رو بخرم کدوم سایت رو پیشنهاد میکنید

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
یه سری ویژگی های مثبت به کریر اضافه شده ولی بازی به لحاظ بصری و فنی مشکل داره ... زمین چمن به شکل عجیبی قهوه ایه! البته این خاصیت فراسبایته کلا تو هر بازی باشه اون بازی یه تم قهوه ای داره تمام بافت ها و رنگ هاش نکته دیگه اینه که این احمقها فکر کردن فوتبال هم مثل ولتا بازی خیابونیه! رو درجه سختی لجندری هوش مصنوعی دائم تو بازی اسکیل میزنه!!! یعنی وقتی که اصلا بازیکن من نزدیک بازیکن هوش مصنوعی نیست هم میبینی داره وسط زمین برای خودش اسکیل های مختلف اجرا میکنه :D این خیلی بده و باید یه فکری به حالش بکنن جلوی لیورپول فرمینو 5 تا دفاع منو با اسکیل های پیچیده دریبل کرد و زد تو گل! مسی هم همچین توانی نداشت موقعی که 25 سالش بود! گیمپلی مشکل داره زمین بازی رنگش قهوه ایه سرعت بازیکن ها خیلی خیلی بالاس توپ هم خیلی جهشش زیاده اینا بنظرم با اپدیت برطرف میشن

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
یه سری ویژگی های مثبت به کریر اضافه شده ولی بازی به لحاظ بصری و فنی مشکل داره ... زمین چمن به شکل عجیبی قهوه ایه! البته این خاصیت فراسبایته کلا تو هر بازی باشه اون بازی یه تم قهوه ای داره تمام بافت ها و رنگ هاش نکته دیگه اینه که این احمقها فکر کردن فوتبال هم مثل ولتا بازی خیابونیه! رو درجه سختی لجندری هوش مصنوعی دائم تو بازی اسکیل میزنه!!! یعنی وقتی که اصلا بازیکن من نزدیک بازیکن هوش مصنوعی نیست هم میبینی داره وسط زمین برای خودش اسکیل های مختلف اجرا میکنه :D این خیلی بده و باید یه فکری به حالش بکنن جلوی لیورپول فرمینو 5 تا دفاع منو با اسکیل های پیچیده دریبل کرد و زد تو گل! مسی هم همچین توانی نداشت موقعی که 25 سالش بود! گیمپلی مشکل داره زمین بازی رنگش قهوه ایه سرعت بازیکن ها خیلی خیلی بالاس توپ هم خیلی جهشش زیاده اینا بنظرم با اپدیت برطرف میشن
Competitor mode رو برو خاموش کن وگرنه دروازه بان به رونالدینیو تبدیل میشه

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
سلام، میخوام برای پی سی این نسخه رو بخرم، فکر میکنم اوریجین دردسر کمتری داشته باشه نسبت به استیم، میخوام بدون اینکه یوزر پسورد اکانتم رو بدم این بازی رو بخرم کدوم سایت رو پیشنهاد میکنید
من که گذاشتم جمعه سیاه بخرم یه تخفیف بخوره 1400 بدم این بازی با عقل جور در نمیاد

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,462
نام
امین
منم دیروز خونه دوستم یه چند ساعتی بازی و تست زدم با اخرین اپدیتش.
هر چی هم میخونید نظر شخصی منه و فکت نیست.

نمیدونم چرا فیفا به این سمت رفت!
این گیم پلی واقعن برای کسایی که عاشق فوتبال باشن خیلی رو مخی میشه و عذاب کامله.
من نمیدونم این سازنده های بازی فرق بازی با پای تخصصی و غیر تخصصی واسشون تعریفی شده یا نه!
شائولین دقیق همینه.
و اینکه اورال ها تاثیرش کجاست واقعن؟
بازیکن با لانگ شوت 60 با پای غیر تخصصی از پشت 18 میزنه اونجا که عنکبوت تار میبنده.
اونم نه یبار چند بار ، فقط زاویه درست و شوت =گل
کافیه تو این فیفا شیوه رو 5-3-2 بزاری و دوتا سرعت بالا بزاری نوک و با یک دو فقط بازی و به گند بکشی.
گلر و دفاع انگار نداریم!
بازی ها همه بالای 10 گل.
جالبه که دوستام همه عشق میکردن و میگفتن حالش به همینه.
یاده نسخه 12 و 17 به خیر.
بازی بشدت "ول" ساخته شده. تیم تو زمین هماهنگ نیست و گاهی بازیکن ها هرز میرن و میان.
گرافیک چمن و نورپردازی بازی کامل اول نسلی انگار.
توپ اصلن وزن نداره و فیزیک انگار تعریف نشده عین پلاستیکی دولایه ها میمونه.
همون فیفا 20 با یه اپدیت نقل و انتقال 60 دلار!
متاسفانه تا وقتی فیفا فروش داره همین تکرار میشه پیشرفت های حداقلی(بنظرم پسرفت این نسخه) و 60 دلاری که هر سال فن های بازی چشم بسته براش هزینه میکنن.
فیفا حالا حالاها رنگ پیشرفت و نمیبینه با این وضع.....

خلاصه مثل سال قبل بی خیال این نسخه شدم و امسالم با رقیبش سر میکنم تا نسل بعد ببینیم چی میشه.

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
یه چیزی در مورد sbc و این ابجکت ها که پلیر میده بگم . طبق تجربه پارسال برای هیچکدوم نه وقت بذارید و نه پول خرج کنید ( فقط ایکون سواپ و اس بی سی ایکون ارزش دارن) کوین در اوردین همه رو از مارکت بخرید بهتره

• Like
Reactions: samadi741

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
احساس میکنم اینا قصدشون از ساخت نسخه های اخیر فیفا اینه که با یه تغییرات نسبتا خوب برای نسل بعد همه بگن عجب چیزی ساختن
وگرنه دلیلی نداره یه بازی اینقدر شِت باشه به قول معروف انتظاراتو دارن میارن پایین که نسل بعد سر برسه
الان واقعا این مشکل که تو رایوالز حریف لفت میده واست بازی حساب نشه(مثل ویکند) کار انچنان سختی نیست ولی سه روزه که همینجور مونده
من 4 تا بازیم این هفته همینجوری پرید
یه توصیه هم میکنم تو 5 تا بازی که میخواد سطحتونو مشخص کنه هیچ وقت 5 تا برد نیارید میفتید دیویژن 2 میزنن تورتونو پاره میکنن
یه بازی دو رقمی شدم:D

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
تو فیفا 20 یه قسمت بود به نام my club . میرفتی داخل امار همه چیزو که داشتی در می اوردی و تو حل sbc هم خیلی بهتر بود و کمک می کرد

حذفش کردن ؟ اگه نه از کجا میشه بهش رسید ؟ واقعا یه چیزی خوب و کاربردیه چرا باید حذف شه ؟!! اسم اینو نمیشه تغییر گذاشت واقعا

آخرین ویرایش:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یه صلوات بفرستید بالاخره محبت کردن Squad Update رو منتشر کردن
در مورد منچستر کاوانی و تلس و یکی دو خرید استعداد جدید اضافه شدن
اما هنوز که هنوزه کاوانی عکس نداره :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند