FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
هر سال رای گیری میکنن برای لیگ جدید امسال چه خبره؟
فقط زمان 17 بین 4 بازیکن رای گیری کردن، بعد 18 و 19 با رونالدو قرار داد بستن، 20 هازارد 21 امباپه احتمال خیلی زیاد

• Like
Reactions: Siamak61

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
من هنوز فاز اینایی که میرن رای بدن لیگ ایران اضافه بشه رو نمیفهمم :)):)):))
از فیفا 07 یادمه کمپینش بود! با اینترنت اکسپلورر و بدبختی (به معنای واقعی) و با دایل اپ و ده تا ایمیل میرفتیم رای میدادیم. الان 14 سال از این موضوع میگذره و هنوز که هنوزه نه تنها لیگ ایران بلکه تیم ملی ایران هم توش نیس. بیخیال بشید

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من از fifa 20 حالم بهم خورد اشغال ترین سری fifa همین نسخه بود و فکر کنم fifa 21 هم همین گوهه
اگه بخاطر میگ میگ و سرعت حالتون بهم خورد احتمالا 21 سرعت محور نباشه

• Like
Reactions: chelsea-xbox

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
یه جوری بود حالت خشکی داشت ولی fifa 19 عالی بود
من متوجه صحبتتون نشدم ولی میگم اگه از میگ میگ و سرعت بی مهار باز شاکی هستید قطعا 21 اونجوری نیست، تجربه چند ساله من از فیفا اینو میگه مثلا فیفا 13 و 15 و 18 و 20 سرعت محور بودند، همینجور می‌بینید هيچ دو فیفایی نبوده که پشت سرهم باشند و سرعت محور باشند

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
اگه منظورت اینه مثل 19 بشه که محاله این اتفاق بیوفته
اگه قرار باشه دفاع کردن مثل امسال باشه پس من احتمالا بازی رو نمیگیرم.امسال واقعا اعصابم خورد میشد هیچ جوره قلقش دستم نیومد!
سانتر هم که نمیشد کرد گلزنی با هد هم تعطیل.خدا کنه درستش کنن

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
اگه قرار باشه دفاع کردن مثل امسال باشه پس من احتمالا بازی رو نمیگیرم.امسال واقعا اعصابم خورد میشد هیچ جوره قلقش دستم نیومد!
سانتر هم که نمیشد کرد گلزنی با هد هم تعطیل.خدا کنه درستش کنن
عزیزم این همه سال این همه شلوار کًندن دفاع رو بدید دست پلیر دست ai نباشه تا بلاخره درست شد، تجربه ات کمه من فرقی بین دفاع 19 و 20 ندیدم، سانتر برای 21 برمیگرده طبق تجربه من کلا یه فیفا بین 19 و 17 ساخته میشه

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
701
عزیزم این همه سال این همه شلوار کًندن دفاع رو بدید دست پلیر دست ai نباشه تا بلاخره درست شد، تجربه ات کمه من فرقی بین دفاع 19 و 20 ندیدم، سانتر برای 21 برمیگرده طبق تجربه من کلا یه فیفا بین 19 و 17 ساخته میشه
جدی دفاع کردن برات توی 20 راحت بود؟من تو 19 بزرگترین نقطه قوتم دفاع بود. با اینکه سال اولی بود که آنلاین و آلتیمیت بازی میکردم و تیمم رو دیر بستم تا دیویژن 6 اومدم.امسال از 8 بالاتر نمیتونم برم!خیلی راحت گل میخورم.

• Like
Reactions: Siamak61

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر