FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
خب من بدون فوتبال اصلا نمیتونم زندگی کنم!از 97 فیفا بازی کردم چند سالی که pes خیلی خوب بود مثل 2011 2013 pes بازی کردم ولی باز بین این دو تا فیفا یه چیز دیگست.وقتی فقط 2 تا انتخاب هست بین بد و بدتر ، بد رو انتخاب میکنم.ولی انصافا هیچ بازی هیجان آلتیمیت فیفا رو نداره!!!
کسی منکر هیجان نیست . ولی هیجان نه به هر قیمتی . هیجان در ظاهر ولی هیجانی کاذب در اصل. به قیمت پول خرج کردن یا احساس توهین شدن به آدم:D

کی از کی بهتره نمیشه خلاصه در نظر افراد بهش نگاه کرد نظر افرادی هم برعکس نظر شماست . ولی کلا نگاه عمیق تر و مسائل فنی تری نیازه که توضیح ش در تاپیک نمیگنجه ولی شواهد و مدارک و استدلال ها میگه تو بحث زمین و گیم پلی و المان های نزدیک تر به فوتبال کفه ترازو به سمت فیفا چند سالیه سنگینی نمیکنه ب دلیل همون مسائلی که تو گیم پلی وجود داره و چندسالیه حل نمیشه متاسفانه:/. توضیح ش اینجا لازم نیست ولی نقد و بررسی ها با دقت بهش نگاه کردن بَد نیست یکم پلیر رو حساس تر میکنه ولی:D البته من عدم پیشرفت تو این زمینه رو فراسبایت میدونم

بهتری وجود نداره باید بین بد و بدتر از یکی یاد کنی و جای بد و بدتر 3سالیه عوض شده اونجور که اهل فن میگن:D

بحث vs نیست ولی تو زمین وا داده به جای انگیزه برای جبران انرژی صرف همین التیمیت و چیزی که ازش ب عنوان هیجان یاد میشه شده . هیجان بد نیست ولی نه به لطف داستان هایی که ایجاد شده

• Like
Reactions: Siamak61

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
تو بازی کال اف جدید بعد هر اپدیتی (درسته که حجمش بالاست ) یه نواوری و یه چیز جدید می بینی . مثلا تیم فنی فیفا نمی تونه یه دستی به سر و روی این بخش دریفت بکشه و از این حالت تک بعدی مسخره درش بیاره و جذاب ترش بکنه ؟! مثلا اون 15 هزار کوین که پول زوره حذف بشه یا اینکه به غیر انتخاب تیم و تحمیل یه تیم ، بشه با تیم خودت در این کاپ شرکت کنی و ..... توجه به همین جزئیاته که مهمه.
چیزی که اینا نمی خوان انجامش بدن .

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
من که از این نسخه انتظار زیادی ندارم فقط یکم بازی بالانس تر بشه راضیم بقیش بخوره تو سرشون :D
هفته پیش جایی بودم داشتم فیفا 18 میزدم نسخه ای که زمان خودش کلی انتقاد بهش بود و میگفتن تِرشه بازی
ولی باز همین نسخه در مقابل 20 شاهکار به حساب میاد انواع و اقسام گل ها از شوت پشت هجده تا هد و کارای ترکیبی میدیدم تو بازی
ولی این نسخه فعلی چی؟به قول یکی از بچه ها گیم پلی فوتسالی فقط پاس پاس پاس تا برسی محوط جریمه و شوت

• Like

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
18 هم هندیکپ داشت ولی این نسخه هندیکپ و اسکریپت در حد و اندازه ای رسیده که اگر نیاز باشه توپ از جسم بازیکن از ساق پاش از کف دست گلر رد میشه

مثلا دقیقه 75 من از رقیب 2هیچ عقبم هندیکپ رویت میشه کم کم پاس ارورها م کم شوت ارورها م کم بازیکنان حریف درگیر شیش و هشت و نافرمانی تازمانی که بازی رو مساوی کنم و متاسفانه امروزه بسیاری دارن بهش میگن هیجان بله هیجان ایجاد میشه ولی چه بهتر ایجاد نشه و پلیر قدرت اداره بازی ش رو داشته باشه حداقل تا این حد تابلو نباشه

هندیکپ و اسکریپت های بازی اینجور که تو فایلهای pc رویت شده به 6تا 15دقیقه تفکیک شده این فایل ها رو که تو پی سی پاک میکنی بازی بالانس تر میشه ولی هرچند دقیقه یکبار کرش یا فیریز میکنه

این حرکتا حتی بره سابقه خوده فیفا هم بَده ولی با وقاحت خاصی هر روز داره بیشتر و بیشتر میشه:/ امسال که تو آمریکا و کانادا تو فرومها دارن کمپین تحریم برگزار میکنن:))

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
نمیدونم من اینجوری احساس میکنم یا واقعا اینجوری ـه هیچ هیجان و احساسی تو چهره امباپه نیست مخصوصا اونجا ک داره پنالتی میزنه. مدلینگ ها و انیمیشن ها عینا گویا همون سابقه

B-King

کاربر سایت
Mar 6, 2019
2,135
فرقی ب حالشون نداره وقتی لایسنس سری آ رو دارن .لجندها منتفی میشه فقط استادیوم جفتشون هم یکیه . هر سال دارن سر این مباحث تو سر و کله هم میزنن:D

it's not a big deal for those of us in the know about how to add the teams via patches and all, but that's not really my main concern. It's damn hard for PES to compete with FIFA without these licences and we need that competition. Football games have been seriously stale for a long time now, due to EA comfortably dominating the market and focusing on ripping their players off on Ultimate Team and Konami being unable to shake EA because having the better gameplay (arguably) isn't enough without the bells and whistles of good presentation and the team licences. People who don't already play PES aren't likely to be drawn in with the game not having all the shiny stuff, which means EA don't have to do anything else to maintain their grip on the genre.

Seriously, if PES were able to seriously make a dent on FIFA's playerbase, I doubt EA would be willing to just sit back and let Ultimate Team bring the money in for them. But like it or not, PES won't draw in new players without these licences, so EA just don't do anything to improve FIFA and Konami, seeing that PES isn't anywhere close to a competitor to FIFA, won't prioritise development of the games, meaning that each new instalment isn't really as good as it could be either. Sad state of affairs really.​

• Like

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
این داستان میلان و اینتر رو تو تاپیک PES یه توضیحاتی دادم و گفتم همون توضیحات رو این جا بذارم و متوجه داستان میتونید بشید .

قوانین لیگ های مختلف در کشور های مختلف یه سری فرق هایی میکنه .

اگه EA بره با این دو تیم بالای سطح درجه Global Partner قرار داد ببنده و به سطح بالا تری از قرارداد انحصاری بره ، به طور مثال Platinum Partner باهاشون قرارداد ببنده ، کیت های این دو تیم در بازی PES حذف میشه ( با اپشن فایل که به راحتی این مشکل حل میشه ) و حتی نامشون . دقیقا داستانی که برای یوونتوس در بازی فیفا به وجود اومد که البته مشکل این جا بود تو فیفا کیت یووه رو رو نمیشد درست کرد و استادیومش هم از بازی حذف شده بود .

درباره استادیوم سن سیرو هم این نکته رو بگم که که در هرصورتی در بازی PES میمونه چون مالکش شهرداری شهر هستش . استادیوم یوونتوسی که حذف شد مالکش باشگاه یوونتوس بود و به همین خاطر هم چون کونامی قرار داد انحصاری درجه بالا بسته بود با یووننوس به همین خاطر استادیومش هم بخشی از قرار داد انحصاری به شمار میومد و از فیفا حذف شد .

بازیکن هایی که تتو هم داشتن در این دو تیم تتو هاشون در PES حذف میشه . و درباره لجند های این دو تیم هم باید دید کونامی چی کار میکنه . شاید بره باهاشون به صورت انفرادی قرار داد ببنده . به طور مثال بگم در نسخه PES 2020 با این که لیورپول دیگه شریک تجاری کونامی نیست ولی جرارد و اوون و تو بازی موندن و قابل استفاده هستن .

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
بازیکن هایی که تتو هم داشتن در این دو تیم تتو هاشون در PES حذف میشه . و درباره لجند های این دو تیم هم باید دید کونامی چی کار میکنه . شاید بره باهاشون به صورت انفرادی قرار داد ببنده . به طور مثال بگم در نسخه PES 2020 با این که لیورپول دیگه شریک تجاری کونامی نیست ولی جرارد و اوون و تو بازی موندن و قابل استفاده هستن .

این کونامی غیر از اینکه گــ*شاده و حاضر نیست 1 مسترلیگش رو بعد از خدا سال بهبود بده، تعداد استادیوما فیکش رو حداقل زیاد کنه ، خدا ساله گزارشگریش داغووونه ، توپ میره بیرون صفحه کات میخوره، صحنه های تعویض و شادی بعد از گل ریل تایم نیست ... توی قرارداد بستن هم ماشالا گند زده.

خیلی خنده داره این همه رو یه تیم میان مانوور میدن یه سال و زخم میکنن (چون چیزی دیگه ای ندارن از نظر پیشرفت یا بهبود خفن مود ها) سال بعدش اون تیمه لایسنسشو نداشته باشن همه چیز از بین میره.

فیفا الان چند ساله لایسنس بارسا رو نداره ؟ مسی هنوز که هنوزه تتوهاش رو یه بار زدن هنوز هست اصلا خنده داره تو فیفا همچین اتفاقی معنی نداره تتو حذف بشه. کوین پرینس بواتنگ من یادمه از فیفا 13 اینا بود فکر کنم تتو گردنشو گذاشتن هنوز که هنوزه دارش. و کلی بازیکن دیگه که تتو گذاشتن واسشون و بارها تیم عوض کردن یا لایسنسشون رفته واسه پِس ولی مشکلی نبوده

در مورد لایسنس واقعا همه چیزو نباید انداخت گردن فیفا و جهانخوار بودنش. خود کونامی هم ناموسا یکم پرته ، از مسئولین فوتبال ما ببرن قرارداد ببندن واسشون اینقدر مسخره از آب درنمیاد فکر کنم

Farshid4774

کاربر سایت
Jan 30, 2016
81
18 هم هندیکپ داشت ولی این نسخه هندیکپ و اسکریپت در حد و اندازه ای رسیده که اگر نیاز باشه توپ از جسم بازیکن از ساق پاش از کف دست گلر رد میشه

مثلا دقیقه 75 من از رقیب 2هیچ عقبم هندیکپ رویت میشه کم کم پاس ارورها م کم شوت ارورها م کم بازیکنان حریف درگیر شیش و هشت و نافرمانی تازمانی که بازی رو مساوی کنم و متاسفانه امروزه بسیاری دارن بهش میگن هیجان بله هیجان ایجاد میشه ولی چه بهتر ایجاد نشه و پلیر قدرت اداره بازی ش رو داشته باشه حداقل تا این حد تابلو نباشه

هندیکپ و اسکریپت های بازی اینجور که تو فایلهای pc رویت شده به 6تا 15دقیقه تفکیک شده این فایل ها رو که تو پی سی پاک میکنی بازی بالانس تر میشه ولی هرچند دقیقه یکبار کرش یا فیریز میکنه

این حرکتا حتی بره سابقه خوده فیفا هم بَده ولی با وقاحت خاصی هر روز داره بیشتر و بیشتر میشه:/ امسال که تو آمریکا و کانادا تو فرومها دارن کمپین تحریم برگزار میکنن:))
توی فیفا 20 ، اگه بازیو با 1 گل جلو باشی توپم دقیقه 90 لو بدی ، احتمال 95 درصد گل مساویو میخوری ، یهو بازیکنا همه قفل میکنن تو دفاع ، واقعا هندیکپ دیگه خیلی واضح بود تو 20

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

Siamak61

کاربر سایت
Feb 8, 2017
544
توی فیفا 20 ، اگه بازیو با 1 گل جلو باشی توپم دقیقه 90 لو بدی ، احتمال 95 درصد گل مساویو میخوری ، یهو بازیکنا همه قفل میکنن تو دفاع ، واقعا هندیکپ دیگه خیلی واضح بود تو 20

Sent from my SM-N910H using Tapatalk
من دوستان میدونن هردوبازیرومیگیرم ولی این داستان امسال توپیس20هم بودوفرقی نداشت افلاین وانلاین وتوهمه بازیهابودولی اینومیتونم بگم توفیفا 20هرچندتابازیه همیشه نیست. پیس کونامی بخاطرنبودمحتوادرجازده بودهندیکپ هم به لطف کونامی بیدادمیکردامسال چی مای کلاب وحتی مسترلیگ

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر