FIFA 21

5b1krzhmdo9y.jpg

در کنفرانس دیشب فیفا 21 معرفی شد، با توجه به تیزر بازی میتوان حدس زد بازیکن روی کاور امباپه باشد، این عنوان روی حواشی و گرافیک هرچه بیشتر تمرکز کرده است، باید ببینیم تفاوت نسخه نسل بعد آن چیست؟

با توجه به تعلیق و طولانی شدن اتمام لیگهای اروپایی نقل و انتقالات اروپا تغییر کرده وea بخاطر همین امر تاریخ انتشار را 18 مهر معرفی کرده است، دارندگان نسخه های 80 و 100 دلاری سه روز زودتر می‌توانند بازی را انجام دهند همچنین دارندگان ea access از 10 مهر ماه می‌توانند 10 ساعت تریال بازی را تجربه کنند.
_ویژگی های فیفا 21 نسل بعدی
1-نوع نورپردازی و رندرینگ بازی دستخوش تغییراتی شده است.
2-فیفا 21 از قابلیت hoptic کنترلرهای نسل بعدی دو کنسول xbox series x و ps5 استفاده میکند
3-لودینگ اسکرین و قدرت اجرای بازی در سرعت بالاتر(استفاده از SSd)
4-responsive بودن بازی
تاریخ دمو و بازشدن Web app و سایر رویدادهای قبل ریلیز فیفا 21
r769qrcnhd4t.jpg

اگر شما قبل ریلیز کنسول‌های نسل بعد فیفا 21را تهیه کنید بدون هیچ هزینه ای بازی شما قابل اجرا در کنسول نسل بعدی میباشد
این ویدئو هم برای کسانی هست که دوست دارن با مُد التیمیت تیم بیشتر آشنا شوند

آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
میدونم خیلی دیر شده برای گلایه ولی این چه بازیه آخه؟ آدم سیس جلال طالبی میگیره میره کلی ترکیب میچینه شرح وظایف میده تاکتیک و کوفت و... بعد میره تو بازی ولی گل زدن فقط شده پاس بدن امباپه،اونم هی تو سر توپ، هی تو سر توپ، هی فیک شات بعدم زارت گوشه دروازه.گفتم شاید من مشکل دارم رفتم چند روزه هر چی بازی افراد مشهور دیدم،میبینم بدتر همش با همین کار گل میزنن.آخه یکی تو فیفا تا حالا فوتبال ندیده؟کجا تو فوتبال واقعی تو محوطه جریمه 50 بار تو سر توپ میزنه مهاجم؟یعنی اگه مثل قبل ارزونی بود تا حالا 20 تا دسته شکونده بودم :D
کاش فقط سر توپ بود8-|
تو ویکند از 11 وین ادم میره بالاتر یه حریفایی میفتن که ادم دوست داره مخشو بکوبه به دیوار
طرف از مین 1 شروع میکنه کنسل زدن یعنی اسکیلو که میزنه وسط راه کنسلش میکنه انیمیشن این کنسل جوریه که ادم گول میخوره
مثلا یه پا دو پارو وسط راه کنسل میکنه یه بوست سرغتی به بازیکنش میده راحت رد میکنه

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,836
کاش فقط سر توپ بود8-|
تو ویکند از 11 وین ادم میره بالاتر یه حریفایی میفتن که ادم دوست داره مخشو بکوبه به دیوار
طرف از مین 1 شروع میکنه کنسل زدن یعنی اسکیلو که میزنه وسط راه کنسلش میکنه انیمیشن این کنسل جوریه که ادم گول میخوره
مثلا یه پا دو پارو وسط راه کنسل میکنه یه بوست سرغتی به بازیکنش میده راحت رد میکنه
همین ویکند رو میگم من رفتم بازیهای نفرات اولش رو تو یوتوب دیدم.یعنی از اول بازی که شروع میشه همینه.5 هزار بار تو محوطه جریمه شوت کنسل-شوت کنسل-شوت کنسل بعد میچرخه زارت تو گل
من رو تعصبی که با بارسا دارم هیچوقت تیمی جز بارسا نمیارم :D دیشب گفتم بذار با فرانسه یه کاپ برم ببینم چطوریه.خدا بده برکت،فقط میدادم امباپه بعد دیگه برو که رفتیم.بازی فینال 10-5 بردم.8 تا گل امباپه زد.خب ای چه بازیه؟!!!:))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بچه ها EA کاری کرده روی هر کنسول همزمان بیشتر از 4 تا اکانت نشه زد و تعداد مشخصی هم میشه بعد اینایی ادونس میرن میوفتن دنبال کسی اینو ندونه و ازش سو استفاده کنن گول اینجور افراد رو نخورید

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,974
نام
محمد حسین
2021-07-03_14-19-31.jpg 2021-07-03_14-19-48.jpg

تو کدای بازی 4 تا لیگ دیده شده . مجارستان کلمبیا قبرس و دسته 5 انگلیس
دسته 5 لیگ انگلیس برا کریر بازها عالیه اگه واقعی باشه. لیگ 5 انگلیس تو 2 تا گروه 22 تیمه هست و خیلی باحاله صعود ازش و از هر گروئه یه تیم مستقیم میره و تا تیم هفتم هر گروه میرن پلی اف.

2021-07-03_19-45-55.jpg

آخرین ویرایش:

marco dest

کاربر سایت
May 24, 2021
697
دوستان با توجه به این که فیفا 21 با dns خیلی سخت به سرور ea وصل میشه اما میشه کریر و.. بازی کرد حالا اگه فیفا 21 رو از گیمپس دانلود کنیم چون گیمپس انلاین هست بازی اجرا میشه یا نه؟

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
دوستان با توجه به این که فیفا 21 با dns خیلی سخت به سرور ea وصل میشه اما میشه کریر و.. بازی کرد حالا اگه فیفا 21 رو از گیمپس دانلود کنیم چون گیمپس انلاین هست بازی اجرا میشه یا نه؟
این چیزا رو کی بهتون میگه واقعا؟?
داداش ما داریم آنلاینشم میزنیم
با همون dns
خیلی راحت و سریع هم به سرورای ea وصل میشه

• Like
Reactions: a.messi10

lazzaross30

کاربر سایت
Jul 27, 2016
39
نام
موسوی
سلام و عرض ادب خدمت دوستان فیفا باز گل
?????????????
ی زحمت دارم ، من نزدیک به چند هفته‌س فیفا (آلتیمیت)بازی میکنم ، امروز ۲۰۰۰ پوینت برای ورود به fut champion کامل شد ، وارد که میشم گزینه shedule ۳تا قسمت ی کدومش برای من تیک کوالی‌فاد سبز و بعداز اینکه گزینه ساخت اسکواد رو انتخاب میکنم و تیمم رو میچینم بعدش پیغام اینکه اسکواد من واجد شرایط (eligibility requirements) این ایونت نیست ، حالا ازتون راهنمایی میخوام که باید ترکیب خاصی رو بچینم؟! یا روش دیگه‌ی داره؟!
پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگذارم
?????

Attachments

• 20210704_152109.jpg
    20210704_152109.jpg
    1 MB · مشاهده: 9
  • 20210704_152127.jpg
    20210704_152127.jpg
    275 KB · مشاهده: 9

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
والا داخل همین صفحه هم خیلی گفتن :D :D
ببین این سوالو باید از کسی بپرسی که فیفا باز هست و صرفا بخاطر گیم پس فیفا نمیزنه، dns ها توی سرور EA بیشترین اذیت رو دارند ولی ممکنه نت با نت فرق کنه، من پرسیدم از بچه های ایکس باکسی گفتن یه روز هرکار کردن وصل نشد، کسی میخواد کریر بزنه مشکل خاصی براش ایجاد نمیکنه

John-117

کاربر سایت
May 16, 2020
1,718
والا داخل همین صفحه هم خیلی گفتن :D :D
والا من دو ماهه تقریبا هر روز حداقل یکی دو ساعت فیفا انلاین میزنم و هیچ مشکلی هم نداشتم تا الان

تو این مدت ۱۴۱ بازی فقط تو seasons داشتم
بدون هیچ مشکلی

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر