FIFA 2009

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
سلام یکی از دوستان که اومده این DLC رو گرفته میاد یه توضیح بده من می خوام بدونم چیه؟ چیکار می تونی بکنی چون حجمش زیاده. من تا الان 19% رو دانلود کردم. ممنون
این DLC واقعا ارزشش 800 پوینت رو داره شما یه تیم کوچک شروع میکنید و پیشرفت میکنید مربی میارید و پزشک و بدن ساز و... . ورزشگاه میخرید و کم کم پیشرفت میکنید بازیکن طلایی و نقره ای میخرید در ضمن تورنمت های انلاین هم داره.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
این DLC واقعا ارزشش 800 پوینت رو داره شما یه تیم کوچک شروع میکنید و پیشرفت میکنید مربی میارید و پزشک و بدن ساز و... . ورزشگاه میخرید و کم کم پیشرفت میکنید بازیکن طلایی و نقره ای میخرید در ضمن تورنمت های انلاین هم داره.
ممنون حسام. فقط یک سوال این که مجانی شما گفتی ارزش 800 پوینت رو داره؟:confused: منظورت این که ارزش داشت که 800 پوینت برای بزارن؟:biggrin1: بازم دستت درد نکنه. فکر کنم فردا دانلودش تموم شه فقط چه مقدار آچیومنت به FIFA اضافه میشه؟

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
درود،

اين چرا تيم ملی ايران رو نداره؟؟؟؟

من کف کردم!!!!!!!

GamePlay توپ.... واقعاً حرف نداره ولی چرا ايران نداره؟

-------

بعد يک سؤال ديگه دارم.... نميشه جای اين رونالدينهو با اين قيافه کجش ... مثلاً مسی رو بياريم جاش؟؟؟

هردفعه اين مياد قبل اينکه بازی شروع بشه ....

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
درود،

اين چرا تيم ملی ايران رو نداره؟؟؟؟

من کف کردم!!!!!!!

GamePlay توپ.... واقعاً حرف نداره ولی چرا ايران نداره؟

-------

بعد يک سؤال ديگه دارم.... نميشه جای اين رونالدينهو با اين قيافه کجش ... مثلاً مسی رو بياريم جاش؟؟؟

هردفعه اين مياد قبل اينکه بازی شروع بشه ....
سلام آقا تورج بالاخره این بازی رو گرفتی! EA میگه ایران به اون استانداردها نرسیده که بیاد توی بازی هاش حقم داره بنده خدا تو آزادی 2-1 به عربستان باختیم.
در مورد اون قضیه رونالدینیو هم تو قسمت Setting یک بخش به اسم Player Arena هست(فکر کنم اسمش اینه) که می تونی این مشکل رو برطرف کنی.

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
ممنون حسام. فقط یک سوال این که مجانی شما گفتی ارزش 800 پوینت رو داره؟:confused: منظورت این که ارزش داشت که 800 پوینت برای بزارن؟:biggrin1: بازم دستت درد نکنه. فکر کنم فردا دانلودش تموم شه فقط چه مقدار آچیومنت به FIFA اضافه میشه؟
ببین در واقع مجانی دانلود میشه اما یه جورایی نسخه تریاله بعد از 5 بازی تموم میشه باید فایل 100 کیلوبایتی که 800 پوینته بخری.

genaveh

کاربر سایت
Mar 6, 2006
1,436
نام
علی
سلام
من تازه این بازی رو گرفتم کلا زیاد اهل فوتبال نیستم :biggrin1:
حالا یه سوال:
چه طور میشه توی بازی سرعت عکس العمل بازیکنها رو سریعتر کرد اخه به نظر میرسه یه مقدار کند عمل میکنن نسبت به PES2009...
البته شاید من بیشتر به PES عادت کردم!
به هر حال همچین کاری امکان پذیر هست یا خیر؟

pooyadj

کاربر سایت
Nov 20, 2006
24
سلام بچه ها من fifa 09 گرفتم اما وقتی روی 1080p بازی میکنم بازیکن ها کشیده هستند و کنترل بازی جالب نیست تورو خدا یکی راهنماییم کنه چیکار باید بکنم درست شه!!!! در ضمن تلویزیونم full hd سری 5 سامسونگ هست.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
چه طور میشه توی بازی سرعت عکس العمل بازیکنها رو سریعتر کرد اخه به نظر میرسه یه مقدار کند عمل میکنن نسبت به PES2009...
البته شاید من بیشتر به PES عادت کردم!
شما بری تو ستینگ بازی یه قسمت هست که سختیه بازیو معلوم میکنه زیرشم game speed هست!
فقط یک سوال این که مجانی شما گفتی ارزش 800 پوینت رو داره؟ منظورت این که ارزش داشت که 800 پوینت برای بزارن؟ بازم دستت درد نکنه. فکر کنم فردا دانلودش تموم شه فقط چه مقدار آچیومنت به FIFA اضافه میشه؟
واقعا مود جالبیه من هی میبازم بازم بهم سکه میده:cheesygri
شدیدا منو یاد بچگیام و کارت بازی میندازه و لذت بخشه

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام بچه ها من fifa 09 گرفتم اما وقتی روی 1080p بازی میکنم بازیکن ها کشیده هستند و کنترل بازی جالب نیست تورو خدا یکی راهنماییم کنه چیکار باید بکنم درست شه!!!! در ضمن تلویزیونم full hd سری 5 سامسونگ هست.

برو توی settingکنسول-قسمت تنظیمات خود کنسول
گزینهی Displayرو انتخاب کن(درست اسمش رو یادم نیست)
بعد وارد تنظمیاتش بشو و رویHD و 1080Pتنظیمش کن تا درست بشه

-
حالا کنسول رو روشن کردم دقیق ترش رو میام بهت میگم

-
اگه با کابل کامپوننت بازی میکنی-باید کلید زیر کابل(در قسمتی که به کنسول وصل میشه )رو بزاری سمتHD TV

اگرم HDMI استفاده میکنی که نیازی نیست

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
واقعا مود جالبیه من هی میبازم بازم بهم سکه میده:cheesygri
شدیدا منو یاد بچگیام و کارت بازی میندازه و لذت بخشه
خیلی مود باحالی هستش. عالی درستش کردن. راستی چرا میبازی؟:biggrin1: من با تیم 1.5 ستاره خودم رفتم یه تیم 4 ستاره رو تو تورنومنت بردم خودم مونده بودم:biggrin1:

pooyadj

کاربر سایت
Nov 20, 2006
24
capitanrayan جان من با کابل hdmi وصل کردم توی setting دستگاه توی display گزینه را روی 1080p گذاشتم ولی گزینه دوم روی widescreen هست و نمیشه تغییرش داد فقط وقتی روی 480p بگذارو میشه تغییرش داد به normal که تصویر درست میشه ولی چون 480 هست کیفیت نداره لطفا بگید باید چیکار کنم درست بشه :( :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر