FIFA 2009

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
میگم تا بحال با قسمت staff ور رفتین؟
تمرین بدنسازی رو زیاد کردم هر بازی نفسا پره:eek:
ورزشگاه رو هم بزرگ کردم پولی میاد تو حساب باشگاه:-"(قابل توجه کسانی که ضرر میدن هر بازی)
ورزشگاه رو بزرگ نکردی بلیط روگرونترش کردی محمدجان;)

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان میشه منو راهنمایی کنید که چطوری خوشحالی بازیکنان رو بخرم ؟
تا جایی که من میدونم خریدنی نیست و شما باید به قسمت setting و بعد بخش control بری و در اوجا به قسمت مربوط به خوشحالی بری;)

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ورزشگاه رو بزرگ نکردی بلیط روگرونترش کردی محمدجان
تیمی که رو legend به هر کی 4-5 تا بزنه از همون اول بیلیط ـش روی high بوده:cheesygri

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اقایون یه اطلاعات جدیدی از فروم مخصوص بازی کسب نمودم مبنی براینکه قراره پچ جدیدی رو بدن بیرون برای 09 البته هنوز ندادن وملت اونجاهم منتظرن به محض رویت پچ بهتون خبر میدم ضمنا یه بخش جدید به اسم ultimate team برای لایو تو لایو قرار گرفته

ویرایش:این اپدیت برای ترنسفر بوده وارزش دیگری ندارد لذا تغییری تو بازی اتفاق نخواهد افتاد الان هم این اپدیت تو لایو وپی اس ان هست

آخرین ویرایش:

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
سلام
من یه مشکل تو بازی دارم اون هم این که زمانی که ترکیب تیمها رو درست میکنم ( از منوی اول نه قبل از بازی )توی منیجر مود ترکیب درسته ولی توی بازی دوستانه :
تر کیب بهم ریخته و وقتی هم که بازیکن ها رو تعویض میکنی و میری تو بازی یکی از بازیکن ها درون زمین نیست !!!
با تیم های مختلف امتحان کردم دیدم پست مهاجم نوک هر کیو بزاری تو بازی نیست اگر هم وسط بازی اون بازیکن رو بخای عوض کنی کنسول هنگ میکنه و تصویر فریز میشه !!! :sick:
راه حلشم اینه که بری و squad تیم ها رو به حالت دیفالت برگردونی.
کسی به این مشکل برنخورده ؟! :-"

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
عجب چه مشکلاتی هستش نه والا ما ک چیزی ندیدیم.
اقا یه چیزی این خرس بدبخت کشت خودشو من که نمیدونم منظورش از خرید خوشحالی تو لایو چیه کسی میدونه بهش بگه.

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
روی هارد هم ریختم قبلن اصلا دفعه اول روی هارد بود که اینطوری شد یه دفعه هم شماره بازیکنای رئال رو درست کردم همینطوری شد !!
اصلا مثله اینکه نباید بهش دست بزنی.:sick:

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
نمیدوووونم والا مشکل چیه !!!!!
اما من فکر میکنم مشکل از dvd شماس یکی دیگه بگیرید و با اون امتحان کنید شاید درست شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر