FIFA 2009

برهان جان این سایت را من هم می بینم ولی بلاخره بعضی از لغاتش خیلی پیشرفته است.
امیر جان شما هر جایی رو که نتونستی ترجمه کنی یا نفهمیدی به من PM بده تا برات یا لغوی و یا مفهومی ترجمه کنم. ناسلامتی تو کنکور من 84% زبان زدم خیر سرم.:biggrin1:

دوستان یک سوال من اون آچیومنت رو که باید 50 تا بازیکن بخری رفتم توی پروفایلم و دیدم شده 100 تا بازیکن و هنوز هم باز نشده البته من 13 تا بازیکن هم فروختم. آیا باید من با یک تیم 50 تا بازیکن بخرم؟ یا میتونم چند تا تیمش کنم چون جایی پیدا نکردم که باشه.

من برای اولین بار بعد از ps1 دارم فوتبال بازی میکنم(به به:دی) حالا یه سوال خیلی مبتدیانه دارم اینکه چطور باید توپ رو بدون تکل(که همیشه هم کارت میده داور!!) رو از بازیکن حریف بگیرم؟!

من برای اولین بار بعد از ps1 دارم فوتبال بازی میکنم(به به:دی) حالا یه سوال خیلی مبتدیانه دارم اینکه چطور باید توپ رو بدون تکل(که همیشه هم کارت میده داور!!) رو از بازیکن حریف بگیرم؟!
دکمه ی A رو نگه داری میداری تا بازیکنت برسه سراغ بازیکن حریف و توپ رو بگیره.

یعنی در یک دوره با یک تیم ؟ یا می شه در چند نوبت گرفتش؟

بچه ها من توی b a pro هر کاری می کنم بازیکنم توی باشگاه legend نمی شه...!؟
امیر این خیلی کار داره. گفتم اگه دو فصل قهرمان بشی و گل های زیادی بزنی و تمام کارهای گفته شده رو انجام بدی اونوقت حل میشه;) 4 فصل هم بازی کن تا به World Cup برسی.

میگم تا بحال با قسمت staff ور رفتین؟
تمرین بدنسازی رو زیاد کردم هر بازی نفسا پره:eek:
ورزشگاه رو هم بزرگ کردم پولی میاد تو حساب باشگاه:-"(قابل توجه کسانی که ضرر میدن هر بازی)

دقیقا ممد جان
یه فصل اشتباهی همه اونا رو پر کردم .
پولم بودش دویست و خورده ای میلیون دلار شد 50 ملیون .
یعنی بدبختی.
اما بازیکنها اصلا دیگه خسته نبودن و هر بازی قدرتاشون پر پر .
کلا تاثیر بسزای داشت.

دوستان این بخش be a pro باگ داره؟؟؟
من با بکام شروع کردم البته قبلش یه دور با یه بازیکن که خودم ساخته بودم این بخش رو تا ته رفتم ولی با این بکهام تو لیگ آمریکا وقتی وارد بخش چیدمان بازیکنها میشم دو تا بازیکنم رو اصلا اسم نمیده و جلوشون کلی عددد مینویسه!! وقتی از اون قسمت میام بیرون هم قبل بازی گیر میکنه....... با هزار زحمت از این لیگ مزخرف آمریکا اومدم بیرون رفتم لیگ اسپانیا (با ویارئال) اونجا هم بعضی بازی ها که گل میزنم یا میبرم رو اصلا ثبت نمیکنه یعنی نه گلم رو ثبت میکنه تازه بازی برده رو هم تو جدول بازنده میزنه و نتیجه رو بر عکس تشخیص میده. میخواستم ببینم کسی این مشکل رو داشته داره رو مغزم قدم میزنه:((
فکر میکنید مشکل از لیگ هاست چون من تو لیگ انگلیس اصلا چنین مشکلی نداشتم.

سلام محسن جان اول که درود بر روح بزرگ مرد تاریخ ارنستو چگوارا اسطوره زندگی من.
دوم اینکه من این مشکل رو داشتم اما نه در فیفا در منیجر ساکر .
گل میزدم ثبت نمیشد
میبردم ثبت نمیشد.
یعنی تو بعضی بازیها که من مثلا 3 تا گل زده بودم یکیش ثبت میشد.
اما در فیفا تا حالا من این مشکل رو نداشتم.
من تو بخش be a pro خودم رو ساختم و خیلی جلو رفتم ولی تا حالا این مشکل رو نداشتم.
الان کم مونده قدرتم برسه به 97.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or