FIFA 2009

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
بچه ها لطف کنین بگین آیا این پچی که اومده مشکل آب و هوا رو تو قسمت منجر مود حل کرده یا نه لطف کنین پاسخ بدین ممنون .

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
اوه اوه چه گرد و خاکی اینجا نشسته کجاین های شماها که سبد ها تان پر سیب.
به قول دوستمون کسی هنوز خبر نداره که پچ سرانجامش چی شد اومد یا نه یکی ندای بده ؟

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
آقا من یه مشکل دارم با بازی اینکه مثلاً با پروفایل خودم که وارد می شم بعضی از بازیکن های تیم ها غیب می شن! با مال داداشم که رفتم چند روز خوب بود باز دوباره رفتن تو عالم غیب! حالا هم تقریباً 2 یا 3 روزی یه بار یه پروفایل میسازم وقتی خراب شد یکی دیگه میسازم و... میگین چه کارش کنم؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
دوستان لازمه درباره سیستم ها صحبت کنید!

تیم لیورپول

سیستم من توی لیگ برتر( لایو ) :

سیستم 2-3-5 را به روش پیشزفته و edit شده استفاده می کنم.
سیستم ضد حمله کامل به وسیله جرارد و تورس
سیستم پرسینگ تیم بسیار عالی بوده و به صورت کامل حریف را زیر فشار قرار می ده!

سیستم آفساید گیری هم با توجه به هماهنگی پرسینگ و آفساید گیری انجام می شود.
یعنی اینکه در عرض چندثانیه کل تیم به جلو می کشه و پرس سنگین انجام می دهد و در همان زمان تمام مهاجمان درون آفساید خواهند ماند.

درباره سیستم های پیشرفته و edit شده خود صحبت کنید!

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
سلامامیر جان بزار اینترنتم درست بشه بهت میگم دنیا دست کیه:biggrin1: و اما سیستم Edit شده من.
تیم من بارسلونا است. من دارای دو ترکیب هستم. یکیش سکرته نمیگم:biggrin1:. ولی اونکی سیستم 2-4-4 هست که دو موقع حمله به سرعت باز میشن و با 8 نفر به زمین حریف حمله میکنند. اگر تیمی در حال حمله باشه توپ به دست من بیفته حدود 80% گله البته به بازی طرف هم بستگی داره. مثلا با آقا مهدی من 4 تا گل خوردم و 3 تا گل زدم.;) وقتی تیمی به من حمله میکنه بازیکنانم به صورت دو نفره و ساپورت شده به کمک هم میروند. در موقع حمله بسیار پرد تعداد هستم و تیمی که از روش آفساید گیری در مقابل من استفاده کنه به احتمال زیاد بازی رو میبازه مثل آقا حسین البته بازم بستگی به حریف داره:biggrin1: دیگه چی می خوای بگم امیر جون:biggrin1:

mehdee2

کاربر سایت
Aug 8, 2007
148
نام
مهدی
سلام.من تازه اومدم تو محیط لایو.میشه یکم راهنماییم کنید؟تو ranking match همون گزینه اولی اکثرا ضعیف هستن.میبزن.زیادم که میخورن بازی رو قطع میکنن.کم پیش میاد یه حریف حسابی باشه.دوستان اگه میتونن راهنماییم کنن یا اسمشونو بهم بگن و بگن چجوری میتونم باهاشون بازی کنم.ممنون

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
دوست عزیز توی پست اول این تاپیک اسم اکثر بچه های FIFA باز نوشته شده که میتونی add کنی و وقتی آنلاین شدن و توی FIFA بودن باهاشون بازی کنی. وقتی یکی از بچه ها آنلاین میشه روی پروفایلش بزن و بعد یه چیز تو مایه های invite و اینا نوشته شده که روی اون بزنی میتونی براش دعوت نامه بفرستی. البته توی منوهای بازی هم بگردی یه قسمتی هست که میتونی با لیست دوستات بازی دوستانه انجام بدی.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
ببخشید دوستان من 3 تا سوال داشتم. 1-آچیومنتی که میگه تو کشور و باشگاهتون لجندری بشید رو من نابود شدم بازیکنم الان 99 هست محبوبیتش هم 99 هست ولی باز نشده و رو کاپیتان مونده. 2-آچیومنت Fully Manualy رو چیکار باید بکنم تا باز بشه. 3 آچیومنتی که 60 امتیاز داره رو کسی تونسته باز بکنه.:confused:

javad_natasha

کاربر سایت
Apr 8, 2008
55
نام
جواد
سلام ایا تو فیفا اب و هوا بارانی برفی و زمین چمن های مختلف هست چون تو پرو این مسائل نیست وهمه چی یکنواخت اگه هست یه توضیحی بدین و چند نوع ورزشگاه وجود داره

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
دوستان تو Manager mode من 3 سال هست دارم مي رم ولي اسپانسر دو ساله داره 2 ميليون دلار ميده . با اينكه حقوق بازيكناي من 2.6 ميليون دلار شده !! بيشتر از اين اسپانسر نميده ؟

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام ایا تو فیفا اب و هوا بارانی برفی و زمین چمن های مختلف هست چون تو پرو این مسائل نیست وهمه چی یکنواخت اگه هست یه توضیحی بدین و چند نوع ورزشگاه وجود داره
اب وهوای پویا تو فیفا لحاظ شده امسال واغلب ورزشگاههای معروف دنیا بجز سانتیاگو برنابئو لایسنس شدن البته تیمها ولیگهای زیادی لایسنس شدن تو بازی وهمچنین تعدای ورزشگاه طراحی شده که شبیه ورزشگاههای کشورهای مختلفه مثلا تو لیگ برتر که بازی میکنن استادیوم گودیسون پارک لایسنس نشده ولی ورزشگاههایی که شبیه ورزشگاههای انگلیسی هستن طراحی شده وتعدادشون نسبت به 08 واقعا بیشترشده این مسئله درمورد لیگ اسپانیا وایتالیا وفرانسه والمان هم صدق میکنه برای هرکشوربه سبک ورزشگاههای اون کشور ورزشگاه طراحی شده

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,506
نام
امیر
اب وهوای پویا تو فیفا لحاظ شده امسال واغلب ورزشگاههای معروف دنیا بجز سانتیاگو برنابئو لایسنس شدن البته تیمها ولیگهای زیادی لایسنس شدن تو بازی وهمچنین تعدای ورزشگاه طراحی شده که شبیه ورزشگاههای کشورهای مختلفه مثلا تو لیگ برتر که بازی میکنن استادیوم گودیسون پارک لایسنس نشده ولی ورزشگاههایی که شبیه ورزشگاههای انگلیسی هستن طراحی شده وتعدادشون نسبت به 08 واقعا بیشترشده این مسئله درمورد لیگ اسپانیا وایتالیا وفرانسه والمان هم صدق میکنه برای هرکشوربه سبک ورزشگاههای اون کشور ورزشگاه طراحی شده
معراج واقعا قشنگ روی ورزشگاه ها کار کرده بودند. خیلی جالب شده بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر