FIFA 2009

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
راستی شما ADSl راه افتاد. اگه من بن نشده بودم پایه بازی هستی؟:biggrin1: دعا کنید بن نشده باشم فعلا که دارم آپدیت رو دانلود میکنم.:biggrin1: نگرانم و دعا میکنم:praying::praying:
خوشبختانه مال من راه افتاد.
منم جرات نمیکنم برم تو لایو.
میگم عزیز این اپدیت رو از کجا داری دان میکنی بگو ما هم بریزیم حال کنیم.
کلا سیرش رو کامل توضییح بدین استفاده کنیم.

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
یعنی تیم ملی ایران تو لیست تیمها نیست؟؟؟؟؟ چرا؟

به خاطر بیعرضه بودن این فدراسیون لعنتی :sick::sick::sick: که انشا... درش رو تخته کنن :evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

خوشبختانه مال من راه افتاد.
منم جرات نمیکنم برم تو لایو.
میگم عزیز این اپدیت رو از کجا داری دان میکنی بگو ما هم بریزیم حال کنیم.
کلا سیرش رو کامل توضییح بدین استفاده کنیم.

نترس !! :)
من دیشب و امروز رفتم لایو بازی کردم :love:
DVD بازیت فول استیلث باشه مشکلی نداره انشاا... :smile:
در مورد آپدیت جدید هنوز لینکش تو نت نیومده ، بهتره وصل بشی از همون لایو دانلود کنی :-" اینطوری بیشتر حال میده :love::love::love::cool:

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
نترس !! :)
من دیشب و امروز رفتم لایو بازی کردم :love:
DVD بازیت فول استیلث باشه مشکلی نداره انشاا... :smile:
در مورد آپدیت جدید هنوز لینکش تو نت نیومده ، بهتره وصل بشی از همون لایو دانلود کنی :-" اینطوری بیشتر حال میده :love::love::love::cool:
مشکل اینه که من قبلا یعنی یه 2 ماه پیش اصلا تو فکر این استلث و اینا نبودم هر چه بازی میومد میگرفتم ولی جدیدا به این موضوع پی بردم حالا به این دلیل نگرانم.
میگم عزیز میشه کامل توضییح بدین چکار کنم؟
یعنی تو لایو که برم چکار کنم کجا برم کدوم دکمه رو بزنم یعنی میخوام کامل یه توضییح بدین ممنون میشم.

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
مشکل اینه که من قبلا یعنی یه 2 ماه پیش اصلا تو فکر این استلث و اینا نبودم هر چه بازی میومد میگرفتم ولی جدیدا به این موضوع پی بردم حالا به این دلیل نگرانم.
میگم عزیز میشه کامل توضییح بدین چکار کنم؟
یعنی تو لایو که برم چکار کنم کجا برم کدوم دکمه رو بزنم یعنی میخوام کامل یه توضییح بدین ممنون میشم.
ببین تو برو تو قسمت آخر اونجایی که تنظیمات هست. بعد برو توی نتورک کانکشن و بعد گزینه تست رو انتخاب کن و شروع میکنه به تست کردن و بعدش میگه کنسولت باید آپدیت بشه. راستی اینترنت رو که Share کردی؟

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
نه من share نکردم از طریق سیم به مودم وصل شدم.
راستی عزیز من وقتی که بازی فیفا رو گذاشتم برام یه اپدیت اومد اونو زدم بعد یه نیم ساعت اپ شد .
بعد ریستارت شدش بعد که رفتم تو خود بازی و اولین جای که میشه تغییرات رو دید تو قسمت منیجر و عوض کردن شماره ها هستش.
رفتم اونجا اما چیزی ندیدم.
HELP PLZ

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
نه من share نکردم از طریق سیم به مودم وصل شدم.
راستی عزیز من وقتی که بازی فیفا رو گذاشتم برام یه اپدیت اومد اونو زدم بعد یه نیم ساعت اپ شد .
بعد ریستارت شدش بعد که رفتم تو خود بازی و اولین جای که میشه تغییرات رو دید تو قسمت منیجر و عوض کردن شماره ها هستش.
رفتم اونجا اما چیزی ندیدم.
HELP PLZ
من فکر کنم اون آپدیت که دوستمون تو صفحه قبل گفته هنوز نیومده به همین علت تو چیزی ندیدی. برو Live بازی کن حالش رو ببر.:biggrin1:من که فعلا اینترنتم قطعه:((

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,717
تو بازی آنلاینش چطور میشه ترکیب رو لود کرد؟من هر چی ترکیبی رو سیو میکنم باز هم وقتی که میخوام آنلاین بزنم ترکیب نمیاد و گزینه ای برای لود هم نداره

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
سلام رفقا:
در مورد اون قسمت که بازیکنها بصورت هفته ای اپدیت میشن بگم که اون قسمت وقتی فعال میشه به نظر من که تو Adidas live season بری و از اونجا تو قبول شی و نمیدونم چکار کنی بعدش اون قسمت فعال میشه.
بلاخره ما که نفهمیدیم اون دانلود رو چطوری به دست بیاریم هر چه گشتم نبود .
در ضمن رفقا گفتن که نگرد نیستش.
اینم گیمر تگ من هستش هر کسی خواست اطلاع بده یه دست فیفا بازی کنیم بینم چکار میکنین.(بابا شوخی کردم نزن .)
ahmmazloom2001

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
سلام رفقا:
در مورد اون قسمت که بازیکنها بصورت هفته ای اپدیت میشن بگم که اون قسمت وقتی فعال میشه به نظر من که تو Adidas live season بری و از اونجا تو قبول شی و نمیدونم چکار کنی بعدش اون قسمت فعال میشه.
اینم گیمر تگ من هستش هر کسی خواست اطلاع بده یه دست فیفا بازی کنیم بینم چکار میکنین.(بابا شوخی کردم نزن .)
ahmmazloom2001

hamid_barca

کاربر سایت
Dec 23, 2006
3,717
سلام رفقا:
ahmmazloom2001
من خودم نسخه ps3 رو دارم.این قسمت آدیداس هم اگه منظورت اینه که چطوری دانلود کنی باید بازی اصلی رو داشته باشی که یه کد داره وقتی اونو میزنی میتونی آخرین آپدیتها رو دانلود کنی.البته اگه منظورت این بود:biggrin1:

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
نه بابا غیر نسخه اصلی هم میشه
ps3 رو نمیدونم اما تو 360 اگه گلد کارت داشته باشی میتونی که بری اونجا و از اکانت گلد کارتت کم میکونه و اون قسمت فعال میشه.
هزینش هم 1200 هستش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر