FIFA 2009

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
شما میتونی دوبار Bرو پشت سر هم بزنی تا سانتر تیز بکنی و اگه 3 بار پشت هم B رو بزنی سانتر زمینی میکنه ;)
دوست عزیز اینو که خودمم نوشتم و از فوتبال های سونی 1 هم همینطوری بوده منظورم این بود که توی setting گی جایی یه حرکت بزنی که مثلا کی رو به بیرون بکشه یا کی بکشه به تیر 2 .;)

COTOLE

کاربر سایت
Feb 27, 2006
567
سلام به همه :smile:
من یکی از pes بازای حرفه ای بودم :cool:
تقربا از دو هفته پیش که xbox360 گرفتم نظرم کاملا نسبت به fifa عوض شد :biggrin1:
fifa 09 یه سر گردن از سوکر بالاتره اثلا قابل مقایسه نیست با سوکر :love:
یه سوال :
چجور میشه موقع ضربه ایسگاهی بازیکن ضربه زنو عوض کرد ؟ ( یخورده گشتم چیزی ندیدم )

Biohazard 4

کاربر سایت
Apr 26, 2007
219
یه سوال :
چجور میشه موقع ضربه ایسگاهی بازیکن ضربه زنو عوض کرد ؟ ( یخورده گشتم چیزی ندیدم )

توي Team Management كه ميري يه چيزي مثل Player Roles نوشته مي ري اونجا ميتوني كاپيتان كرنر زنها و .... را عوض كني .
راجع به گفته ي اولت هم من باهات موافقم من هم دقيقا همينطوري بودم نظرم عوض شد.(اصلا از Pes 2009 خوشم نيومد !!!:mad:)با اينكه قبلا فقط Pes بازي مي كردم .

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
در مورد آب و هوای برفی بگم که زمین تیم روسیه داره و من بازی کردم و برفش خیلی جالب طراحی شده تو دید خود آدم هم تا ثیر میذاره و در مورد پچ جدید بگم که من گرفتمش مشکل آب و هوا حل نشده ولی مشکل تغییر شما بازیکنان در منجر مود حل شده البته وقتی بازیکی خرید میکنی با توجه به پستی که داره شماره بهش میده و خیلی عالی هستش و مشکل داوری هم حل شده همون مشکلی که توپ گل میشد وبعدداور گل رو حساب نمیکرد و خطا میگرفت .

BlackCat

کاربر سایت
Nov 2, 2005
2,896
نام
احمدرضا
مشکل داوری هم حل شده همون مشکلی که توپ گل میشد وبعدداور گل رو حساب نمیکرد و خطا میگرفت .
مشکل داوری FIFA09 البته خیلی گسترده تر از این حرفاس و با برطرف کردن یکی دو مورد حل نمیشه.
هنوز هم داورا تاخیر دارن و نیم ساعت بعد تازه آفساید رو اعلام میکنن.
جالبه مشکل سبک بودن توپ هم حل نشده و هنوز از توپ پینگ پنگ به جای توپ فوتبال استفاده میکنیم!

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین
توی فوتبال واقعیش در مورد داوری موندن چه برسه به مجازیش در ضمن سوت زدن داور با تاخیر در مورد آفساید هم کا ملا درسته در فوتبال واقعیش هم همینطوره و چه کمک داور و خود داور باید مکث داشته باشن و سریع سوت نزنن البته در مورد آفساید عرض میکنم و فکر کنم این کارشون از عمد بوده چون به کمک داور ها همیشه گفته میشه که در مورد آفساید عجله نکنید و با کمی مکث پرچم بزنید و به همین خاطر داور هم باید به کمکش نگاه بکنه و بعد اعلام بکنه که افساید هستش یا نه

whistle song

کاربر سایت
Dec 24, 2008
137
دوسته من شما اولین و اخرین نفری نیستی که همچین حرفی میزنی.این حرف تمام دوستان بازیبازیه که از کونامی و پرو ناامید شدن.
یا حق

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
خدا را شکر که بلاخره به حرف ما رسیدین منظورم به pes باز ها بود

و اما آقا یکی بیاد این نحوه شوت به سمت دروازه را هرچی بلده بگه من یک مشکلی دارم که همه را دریبل میزنیم میریم دم دروازه هر نوع شوتی میزنم نمیره توی گل لامنصب میگیره دروازه بانش البته بگم اون شوت هایی که میخوام نمیزنه مثلا شوت چکشی قیچی یا هوایی اگر میشه اینها را توضیح بدید یا جایی معرفی کنید برم بخونم ببنینم راستی آقا کسی در حالت legendry میتونه دووم بیار من که والا میلان اینتر رفتم این نامرد اینتر به حدی دفاعی بازی میکرد گل نمیشد زد فقط باید مراقب باشی نخوری

ahmad09

کاربر سایت
Oct 4, 2008
166
نام
احمد
چن صفحه قبل من در مورد شوتها کامل توضییح دادم اما خوب بازم رو چشم .
اینم برا شما:
===============================================================
انواع شوتهای فیفا09:
شوت محکم یا خرکی:باید اول سرعت خوبی داشته باشی مثلا اینکه کمی سرعت داشته باشی و در حالت ثابت نمیشه شوت خرکی زد وقتی که سرعت داشتی و دیدی فاصله و جهتت به سمت دروازه هستش باید کلید B یا شوت را بزنی البته اگه زیاد پر کنی خییلی بد میشه به نظر من فقط یه اشاره کافیه.(من گلهای قشنگی اینطوری زدم البته از فواصل بیش از 30 یارد خیلی سخته.

2:شوتهای چیپ:در این گونه شوتها شما باید کلید LB را گرفته و سپس شوت بزنید و میزان آن هم به فاصله شما به دروازه و دروازه بان بستگی داره مثلا اگه دروازه بان خیلی به شما نزدیکه یه ضربه کافیه یعنی نگه نداره و فقط دکمه رو سریع بزن همین.

3:شوتهای بغل پا(که عشق منه):باید کلید RB رو نگه داری بعدش هم شوت .
کلا این نوع شوتها خیلی پر کاربرد هستش و واقعا هم به درد میخوره من اونقدر گلهای قشنگ زدم که نگو .
البته باید زاویه و جهتتون به سمت دروازه مناسب باشه و میزان پر کردن و نگه داشتن دکمه شوت هم مناسب باشه بعدش هم یه گل بغل پا و کات دار زیبا رو شاهد خواهید بود.

4:شوتهای محکم در ضربه ازاد ها:در هنگام زدن ضربات ازاد کلید LB (با همونی که چیپ میزنید) رو نگه دارید و دکمه شوت رو بزنید در این ضربات باید که از نصف بار شوت بیشتر پر کنید تا شوتتون از دیوار دفاعی رد بشه و اگه رد بشه خیلی خطریه.
==================================================================

joopiter

کاربر سایت
Jun 28, 2006
58
نام
آرش
لازم دیدم در مورد تاخیر در مورد اعلام افساید توضیح بدم.... که کاملا هم درست:laughing:

لازم به ذکر است که اگر هم زمان دگمه RTوLT را نگه دارید بازیکن کاملا در اختیار شماست و بیخیال توپ میشود;)

با توجه به این نکته در زمان افساید وقتی که بفهمین تابلوشده و در افساید هستید و اگر مثل واقعیت بی خیال شوید و دنبال توپ نروید با اینکه پرچم کمک داور بالا هست داور ادامه بازی میدهد.
که این هم از نکات مثبت میباشد;)

یک جای دیگر هم تاخیر دارد که اون هم در اوانتاژ هاست که فکر نکنم لازم به توضیح باشد:-"

در مورد وزن توپ هم انچه که از بازی نمایان است کاملا تاثیرات برخورد توپ با بازیکنان و تاثیر حجم توپ ملموس میباشد حال اگر از طریق جدیدی و یا نکته خاصی به سبک بودنش پی برده اید خواهشن کامل بگویید که ما هم یاد بگیریم.

دوستان اگر باز هم نظر مخالفی دارند مطرح کنند تا به یک نتیجه کامل برسیم:love:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر