FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
علی جون فدریکو والورده رو میشه بسازی

چشم ... هر 3-4 روز یه بار یه فیس فیفا میسازم
تیری هانری هم باید بسازم که ویترین کانالم حداقل 5 تا فیس معروف توش باشه
بعدش چشم والورده رم میسازم
والورده تو خود بازی فیس اورجینال نداره؟
میخوام بدونم فقط واسه پروکلابز فیسش لازمه یا تو خود بازی هم لازمه تغییر کنه

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چشم ... هر 3-4 روز یه بار یه فیس فیفا میسازم
تیری هانری هم باید بسازم که ویترین کانالم حداقل 5 تا فیس معروف توش باشه
بعدش چشم والورده رم میسازم
والورده تو خود بازی فیس اورجینال نداره؟
میخوام بدونم فقط واسه پروکلابز فیسش لازمه یا تو خود بازی هم لازمه تغییر کنه
اورجینال داره ولی مال دوسال قبله یا بیشتر

• Like
Reactions: اروند 2520

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
اورجینال داره ولی مال دوسال قبله یا بیشتر

هرچقدرم قدیمی باشه باز از فیس ادیت شده بهتره ... پس استفاده ش میشه همون پروکلابز فقط
باشه چشم ... برات میسازمش اگه عجله نداری
تو پروکلابز بعدا هم میتونی بازیکنتو ادیت کنی؟ یا فقط یه بار همون اولش میشه؟

• Like

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
هرچقدرم قدیمی باشه باز از فیس ادیت شده بهتره ... پس استفاده ش میشه همون پروکلابز فقط
باشه چشم ... برات میسازمش اگه عجله نداری
تو پروکلابز بعدا هم میتونی بازیکنتو ادیت کنی؟ یا فقط یه بار همون اولش میشه؟
عجله ای نیست علی جان
نه بصورت بینهایت میشه

• Like
Reactions: اروند 2520

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
دوستان سلام
یه عزیزی بیاد توضیح بده چطوری ضربه آزاد بزنم . کلی فیلم دیدیم ولی هرکاری میکنم توپ کات نمیگیره .
من نمیدونم کدوم مریضی تو شرکت ea sport این روش رو ابداع کرده

• Like
Reactions: samadi741

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
دوستان Xbox دار ، وصل میشین به سرورهای Ea ؟ از دیروز غروب تا الان هزار بار تست کردم اصلا نمیشه به سرور بازی وصل شد
با پشتیبانی شکن که دی ان اسارو ساپورت میکنه صحبت کردم. میگه بعد آپدیت دیروز فیفا این اتفاق افتاده. بررسی میکنن ولی بعید میدونم کاری کنن

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

miladhellboy

کاربر سایت
May 14, 2015
65
با پشتیبانی شکن که دی ان اسارو ساپورت میکنه صحبت کردم. میگه بعد آپدیت دیروز فیفا این اتفاق افتاده. بررسی میکنن ولی بعید میدونم کاری کنن

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
الان تو لیست فرندام چند نفر هستن دارن فیفا آنلاین میزنن ، اینم شانس ماست ، دی ان اس بدرد بخور دیگه ای نداریم ؟

xbox0ne

کاربر سایت
Jul 29, 2014
491
نام
علی
دوستان منطق Matchmaking بازی توی رایولز چجوریه؟
فکر میکنم مچ میکینگ بر اساس اسکیل پوینت و سطح بازی خودت اول بعد سطح تیمت هستش
یه وقتایی هم حریفت پلیراش همه 90 به بالا هستن به خاطر اینه که دیگه آخرای فیفا هستش و همه تیم هاشون رو بستن
ولی اسکیله پلیر همرده خودته
البته بعضا بر اساس تعداد برد تو روز هم ممکنه حریف جلوت بندازه

• Like
Reactions: rosoneri9

rosoneri9

کاربر سایت
Sep 6, 2012
585
نام
دانیال
فکر میکنم مچ میکینگ بر اساس اسکیل پوینت و سطح بازی خودت اول بعد سطح تیمت هستش
یه وقتایی هم حریفت پلیراش همه 90 به بالا هستن به خاطر اینه که دیگه آخرای فیفا هستش و همه تیم هاشون رو بستن
ولی اسکیله پلیر همرده خودته
البته بعضا بر اساس تعداد برد تو روز هم ممکنه حریف جلوت بندازه
من تازه سه روزه آلتیمیتِ 20 رو شروع کردم و واقعا دهنم سرویس شد...نمیشد برد چون همه تیما قوی هستن و حتی اگه اسکیل طرف هم با من برابر باشه یا حتی من کمی بهتر باشم بازم اون میبره چون مدافعای من توی تمام پاس های در عمق یا نبرد های هوایی میبازن!
تازه از دیروز که سامر هیت زلاتان رو گرفتم بهتر شد وضعیت...هیولاییه واسه خودش :D

آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
حاضرم دوباره برگردم به همون یه ماه پیش و پینگ 150 با اروپاییا بازی کنم سگش شرف داره به این پینگ 50 و دیوونه خونه
دیشب طرف الاتحاد فن بود گل اول و زد درجا اسکیپ کرد کلی تعجب کردم منم گل زدم واسکیپ
نیمه اول مساوی تموم شد نیمه دوم اولاش زد و دوباره اسکیپ منم دیقه 80 زدم مساوی و اسکیپ
دقیقه های اخر بازی یه گل فوق مسخره زد هم هیس کشید هم کالما داد بعدشم پیغام داد نفهمیدم چی گفته بودش :|

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر