FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
722
نام
Ramin
لطفا کسایی که بازی رو گرفتن بیان یکم راجع به بازی توضیح بدن امسال برای بار اول میخوام فیفا رو بگیرم میخوام ببینم می ارزه بگیرم یا نه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
لطفا کسایی که بازی رو گرفتن بیان یکم راجع به بازی توضیح بدن امسال برای بار اول میخوام فیفا رو بگیرم میخوام ببینم می ارزه بگیرم یا نه

نظرها متفاوته
بخش به بخش هم گیم پلی دچار تغییر میشه تو فیفا
کلا چیز ثابتی نیست
بهترین کار اینه که دمو رو دانلود کنی خودت تست کنی ببینی با الفبای فیفا حال میکنی یا نه

آخرین ویرایش:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,888
نام
محمد حسین
کدوم پلتفرمی؟
اگه pc هست یه اشتراکی بگیر اگه حال کردی بخر.
اگه کنسول هستی چون یازم دمو و نسخه اصلی متفاوته گیم پلیش. یه اشتراک ea access بگیر یه ده ساعت بازی کن.اگه خوشت اومد بخر.نیومد نخر.
ولی در مجموع اگه کریر بازی و pc هستی حداکثر اشتراکی بگیر.چون واقعا ارزشش کریر رو باگهاش آورده پایین و به بخش مورالش گند زده.اگه هم کنسول و کریری ،اکانت هکی هست
اگه هم التیمیت بازی ،بخر بازی رو ،چون از گذشته بهتر هم شده

_Amir_

کاربر سایت
Aug 27, 2012
163
نام
Amir
دوستان این اکانت ea من تو فیفا نمیدونم واسه چی قفل شده، اصلا التیمیت هم به اون صورت نمیرم یا کار خاصی نکردم، اگه میدونید لطفا کمک کنید
  AoNxRaptor_FIFA19_20190926_23-07-44.png

Vahid94

کاربر سایت
May 16, 2017
115
بازی از ساعت ۱ برای pc ریلیز شده چند بازی از بخش التیمیت انجام دادم باید بگم فیزیک بازیکنا و توپ بهتر شده و اینکه مثل نسخه قبل یک بازیکن با سرعت ۵۰ نمیتونه مثلا وینیسیوس بگیره ولی پاسا سرعتش وحشتناک اومده پایین که خیلی از روونی بازی کم کرده بخش ولتاهم بصورت داستانیه و تکنیکاش متفاوته و به کاربرا اجازه شخصی سازی پلیرا میده از لباس تا دیتیل صورت در کل به نظر میرسه بخش جالبی باشه ولی گیم پلی خود بازی به غیر از تفاوتایی که بالا گفتم زیاد فرقی با ۱۹ نداره

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
خب یه چند دستی زدم نظرمو بدون تعصب میگم گرچه از فیفا 11 دارم آنلاین و التیمیت میزنم ولی سهامدار ea نیستم
گیم پلی همون که کیوان اشاره کرد یعنی بازیکنها دارن روی یخ راه میرن حفظ توپ خیلی سخته
همونجور کاربر horror هم گفت دفاع دیگه خیلی خیلی دست پلیره کسی اسکیل مووی بلد باشه سخته دفاع جلوش، آفساید هم که زیاد شده گلر هم زیاد ریباند میده
بخش ولتاش آنلاین داره یا نه اگه نداره که مفت نمیارزه بعد دوتا بازی تکراری میشه لباس‌های تیم‌ها هم همرنگه
در مورد دیلی هم اونایی 19 دیلی داشتن بازم دیلی دارن ولی بدتره چون دفاع کلا دستتون هست و cpu کاری نمیتونه بکنه
حالا با آپدیتها بهتر میشه بازی

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
خب یه چند دستی زدم نظرمو بدون تعصب میگم گرچه از فیفا 11 دارم آنلاین و التیمیت میزنم ولی سهامدار ea نیستم
گیم پلی همون که کیوان اشاره کرد یعنی بازیکنها دارن روی یخ راه میرن حفظ توپ خیلی سخته
همونجور کاربر horror هم گفت دفاع دیگه خیلی خیلی دست پلیره کسی اسکیل مووی بلد باشه سخته دفاع جلوش، آفساید هم که زیاد شده گلر هم زیاد ریباند میده
بخش ولتاش آنلاین داره یا نه اگه نداره که مفت نمیارزه بعد دوتا بازی تکراری میشه لباس‌های تیم‌ها هم همرنگه
در مورد دیلی هم اونایی 19 دیلی داشتن بازم دیلی دارن ولی بدتره چون دفاع کلا دستتون هست و cpu کاری نمیتونه بکنه
حالا با آپدیتها بهتر میشه بازی
هیچی پس.اینایی که شما میگی یعنی از ۱۹ هم بدتره.سر دیلی و دفاع ۱۹ ادم دیوانه میشد انقدر مزخرف بود.این چیه خدا میدونه.واقعا فیفا زدن شده اعصاب خردی.هر نسخه بدتر از نسخه قبل.واقعا اینا این همه فیفا ساختن چطور انقدر مبتدین هنوز؟ همه ایرادای بازی بدتر میکنن.صد رحمت به pes.حداقل زورشو میزنه با اون بودجه کم گیم پلی و گرافیک واقعا بهبود میبخشه.اینا رسما یا بلد نیستن یا عمدا فقط میخوان گند بزنن تو اعصاب فیفابازا.واقعا ea این نسل هیچ فرقی با سایپا و ایران خودرو ایران نداشت تو بی احترامی و بیشعور فرض کردن مصرف کننده.

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,439
نام
Nightwing
دیگه پیر شدیم رئیس...
فیفا ۲۰ داره میاد اصلا انگار نه انگار!
یادمه زمان فیفا ۱۲ اینقدر تو کف اومدن بازی بودم که تا اومد ۲۴ ساعت یه نفس بازیش کردم لامصبو...
چه حالی هم میداد،دل ودماغم دیگه نداریم بدبختی:-<:D
تو از بچه های با عشق اینجایی:D دلت جوون باشه همیشه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
میتونم بگم یکی از بهترین فوتبالهایی هستش که تا حالا بازی کردم.همه چیش تقریبا بالانسه.دوستان به سرعت پاسکاری ایراد میگیرن ولی واقعا بی انصافیه.اگه pes باز بودید قدر این سرعت پاسکاری تو فیفارو میدونستید.نه به پاسکاری پینگ پونگی فیفا ۱۹ که سردرد میگرفتیم و نه به پاسکاری لاکپشتی pes20 .انصافا خیلی بالانسه بازی.
یه حسی بهم میگه این فوتبال ترکیب هوشمندانه ای از pes و فیفا هستش

EAnoSports

کاربر سایت
Apr 20, 2016
88
نام
Annabelle
من با پی سی هستم با فیل شکن سرعت خیلی میاد پایین پاس تاخیر داره ولی وقتی فیل شکن رو خاموش میکنم خوب میشه ولی بعد از مدتی اوریجین قطع میشه و فیفا هم قطع میشه

این نشون میده بازی فیفا تحریم و فیلتر نیست فقط اوریجین هست

چطور میشه ارتباط بین فیفا و اوریجین رو از بین برد که بشه فیفا رو بدون فیلتر شکن بازی کرد؟

flesh & blood

کاربر سایت
Sep 27, 2012
321
نام
amir
من بازی برام خیلی سخت شده
واقعا دمشون گرم ولی وینگرای سرعتی خیلی رو اعصابن انگار دفاع واقعا سخت شده راحت دریبل میخورم
2دست سیزن زدم راحت بازی کردم بدون دیلی ولگ البته دومی ایرانی بود
کلا سخت تر از دمو شده بازی

• Like
Reactions: ehsas1

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر