FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

ragbar12

کاربر سایت
Nov 20, 2008
26
زمانی که من اومده بودم مثل اینکه پاک شده بود پستا
ولی بحث من یه چیزه.چرا توهین؟
اصلا آفلاین برای شمامزخرف. احترام بزاریم به نظرات هم. من از راکت لیگ خوشم میاد و از آفلاینش حتی بیشتر از آنلاینش .ولی برادر من میاد از من ایراد میگیره این چیه تو بازی میکنی.

ببین دوست من
من اینجا فعالیت زیادی ندارم به خاطر مشغله کاری شاید نهایت چهار پنج بار این تاپیکو در سال ببینم یا پست بزارم
سال 2008 اینجا عضو شدم ولی کسیو نمیشناسم اینجا. ادم فعالی تو ی این زمینه نیستم
الانم به علت سرماخوردگی چند روزه مرخصی گرفتم اومدم اینجا پست دادم . برم سرکارم سالی دوسه بارم وقت نمیکنم بیان اینجا ها

مورد بعد اینکه اینجا برداشت غلط از حرف انجام میشه وهمین باعث بحث الکی میشه
من دارم میگم بازی مشکلاتی داره بهم میگن فن فیفا این یعنی چه؟واقعا یعنی چه؟
الان تو هم داری اشتباه میکنی من کی گفتم انلاین خوبه یا افلاین بده که برم سراغ دلیل برای اثبات حرفم؟ من خودم افلاین بازم
یعنی چه طرف میاد میگه انلاین باز یا خیلی ناشیانه تیکه میندازن؟ من تو کجای حرفم از بهتر بودن انلاین یا بد بودن افلاین صحبت کردم؟واقعا یعنی چه؟
من مثلا عین یک گوینده خبر اومدم یه چیزی رو اعلام کردم که خیلی ها فهمیدن به جز سه چهار نفر. توضیح واضحات دادم گفتم متاسفانه یا خوشبختانه خیلی ها
به سمت التیمیت کشیده شدن دردنیا (نگفتم خودم) وامار فروش بازی کماکان بالاست وبالاتر هم خواهد رفت اگر غیر از اینه با مدرک بهم ثابت کن
اصلا بحث ثابت کردن هم نیست بحث اینه که جملاتو کامل بخونیم وبرداشت سرخود نداشته باشیم والا بختکی پست ندیم که مسئله الکی پیش بیاد.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دوستان به نظر شما هم درجه سختی Ultimate یکم آسون تر از Legendry هستش ؟
یکی از مشکلات بازی همین باگ درجه سختی التیمته که ظاهرا خیلی اسون میکنه بازی رو و یوتیوبرها و استریمرها فعلا با اسلایدرها دارن بازی رو بالانس میکنن ... البته دیفالت کردن تمام ستینگ های تاکتیکی تیم خودت و تیم حریف باعث میشه این باگ تا حدی از بین بره ولی اینکار باعث میشه قبل هر بازی 5 دقیقه فقط به ریست کردن تنظیمات تاکتیکی بگذره! البته ظاهرا دلیل این باگ تغییراتیه که گفتن تو نحوه دفاع کردن دادن تا تمام وظیفه دفاع کردن به عهده یوزر باشه ولی ظاهرا زدن چشمشو کور کردن و هوش مصنوعی اصلا دفاع نمیکنه تو بازی و به راحتی گل میخوره! با این وضعیت اسفناک اومدن بیانیه دادن که ما مشکل عملکرد ضعیف دروازبان ها رو دفع توپ رو به زودی برطرف میکنیم:)) اصلا تا الان کسی نگفته همچین مشکلی دارن دروازبان ها!

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
اقا تونستی وارد بازی شی شما؟ یا راجب دمو حرف میزنی؟ نسخه استاندارد رو خریده بودی؟

من نسخه چمپیونز رو گرفتم دو سه روزی هست اجازه دسترسی دارم

یکی از مشکلات بازی همین باگ درجه سختی التیمته که ظاهرا خیلی اسون میکنه بازی رو و یوتیوبرها و استریمرها فعلا با اسلایدرها دارن بازی رو بالانس میکنن ... البته دیفالت کردن تمام ستینگ های تاکتیکی تیم خودت و تیم حریف باعث میشه این باگ تا حدی از بین بره ولی اینکار باعث میشه قبل هر بازی 5 دقیقه فقط به ریست کردن تنظیمات تاکتیکی بگذره! البته ظاهرا دلیل این باگ تغییراتیه که گفتن تو نحوه دفاع کردن دادن تا تمام وظیفه دفاع کردن به عهده یوزر باشه ولی ظاهرا زدن چشمشو کور کردن و هوش مصنوعی اصلا دفاع نمیکنه تو بازی و به راحتی گل میخوره! با این وضعیت اسفناک اومدن بیانیه دادن که ما مشکل عملکرد ضعیف دروازبان ها رو دفع توپ رو به زودی برطرف میکنیم:)) اصلا تا الان کسی نگفته همچین مشکلی دارن دروازبان ها!

البته اینم اضافه کنم منم دو سه صحنه دفع خیلی بد توپ توسط دروازه بان رو شاهد بودم
کلا یکی دو تا نیست مشکلات بازی
پیر میشیم تا یه آپدیت بده یکم بازی رو بالانس کنه !

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
ببین دوست من
من اینجا فعالیت زیادی ندارم به خاطر مشغله کاری شاید نهایت چهار پنج بار این تاپیکو در سال ببینم یا پست بزارم
سال 2008 اینجا عضو شدم ولی کسیو نمیشناسم اینجا. ادم فعالی تو ی این زمینه نیستم
الانم به علت سرماخوردگی چند روزه مرخصی گرفتم اومدم اینجا پست دادم . برم سرکارم سالی دوسه بارم وقت نمیکنم بیان اینجا ها

مورد بعد اینکه اینجا برداشت غلط از حرف انجام میشه وهمین باعث بحث الکی میشه
من دارم میگم بازی مشکلاتی داره بهم میگن فن فیفا این یعنی چه؟واقعا یعنی چه؟
الان تو هم داری اشتباه میکنی من کی گفتم انلاین خوبه یا افلاین بده که برم سراغ دلیل برای اثبات حرفم؟ من خودم افلاین بازم
یعنی چه طرف میاد میگه انلاین باز یا خیلی ناشیانه تیکه میندازن؟ من تو کجای حرفم از بهتر بودن انلاین یا بد بودن افلاین صحبت کردم؟واقعا یعنی چه؟
من مثلا عین یک گوینده خبر اومدم یه چیزی رو اعلام کردم که خیلی ها فهمیدن به جز سه چهار نفر. توضیح واضحات دادم گفتم متاسفانه یا خوشبختانه خیلی ها
به سمت التیمیت کشیده شدن دردنیا (نگفتم خودم) وامار فروش بازی کماکان بالاست وبالاتر هم خواهد رفت اگر غیر از اینه با مدرک بهم ثابت کن
اصلا بحث ثابت کردن هم نیست بحث اینه که جملاتو کامل بخونیم وبرداشت سرخود نداشته باشیم والا بختکی پست ندیم که مسئله الکی پیش بیاد.
اولش گفتم بحث من کلیه و در جواب دوستمون
اینکه به سمت التیمیت رفتن درسته.و طرفداران کریر کمترن ولی چون فروش فیفا بالاست همین 5-10 درثد هم خودش میشه 1-2 میلیون نفر.
الان تو توییتر و رددیت و اینا خیلیاشون ریختن .پست بلیچر ریپورت در مورد کریر بیش از 160 هزار لایک خورده
2019-09-26_18-09-46.jpg
عین گذشته نیست کریر ولی نمرده
یکی از باگها همینه ،تو تویینر بارها گفته شده و به corey و zaro و ... توییت کردن
دو سه صفحه پیش با پنج شش تا دیگشون گذاشته بودم. گفتن ما میدونیم ،امیدواریم رفع بشن

• Like
Reactions: Lord Stark

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دو تا نکته جالب :

اول اینکه بعد گل زدن اگر دکمه X رو بزنید یا کلا شادی گل رو اسکیپ میکنید یا اگرم بازیکن شروع کنه به شادی مدت زمانش خیلی کم میشه
مثلا اگر تو نسخه قبلی بازیکن و هم تیمی ها تو یک انیمیشن ۶ یا ۷ ثانیه خوشحالی میکردن اینجا یکی دو ثانیه نشده تصویر اسکیپ میشه

دوم سر فیفا ۱۹ یادتونه حرکت آکروباتیک ترند شده بود ؟ :D یعنی درصد احتمالش خیلی بالا رفته بود
حالا تو این نسخه آفساید خیلی زیاد شده
هم بازیکنای شما زیاد میرن تو آفساید هم تیم حریف زیاد آفساید میده

در آخر این نکته هم اضافه کنم برای لذت بردن از بازی بهتر درجه سختی رو روی Ultimate قرار بدید
شاید بالاترین درجه سختی باشه ولی اصلا سخت نیست تو این نسخه و فکر میکنم بالانس ترین حالت ممکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: zerio

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دو تا نکته جالب :

اول اینکه بعد گل زدن اگر دکمه X رو بزنید یا کلا شادی گل رو اسکیپ میکنید یا اگرم بازیکن شروع کنه به شادی مدت زمانش خیلی کم میشه
مثلا اگر تو نسخه قبلی بازیکن و هم تیمی ها تو یک انیمیشن ۶ یا ۷ ثانیه خوشحالی میکردن اینجا یکی دو ثانیه نشده تصویر اسکیپ میشه

دوم سر فیفا ۱۹ یادتونه حرکت آکروباتیک ترند شده بود ؟ :D یعنی درصد احتمالش خیلی بالا رفته بود
یه چیز بگم بخندی.
دمو بازی میکردم با بنزما داخل محوطه چلسی روی مارکوس آلونسو از پشت تکل زدم و برگشت به مارکوس آلونسو کارت زرد داد و به نفع چلسی خطا گرفت.تو بازبینی فیلم چک کردم که آلونسو قبلش هیچ خطایی مرتکب نشده بود که داور آوانتاژ بده
کولینا یه دونه شوید زیر گلوی خودش داشت اونم ریخت با این حرکت

• Like
Reactions: Horror

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
مهندس اینقد شانس داری امشب ساعت 12 برات باز میشه.حالا ببین :D
دیگه پیر شدیم رئیس...
فیفا ۲۰ داره میاد اصلا انگار نه انگار!
یادمه زمان فیفا ۱۲ اینقدر تو کف اومدن بازی بودم که تا اومد ۲۴ ساعت یه نفس بازیش کردم لامصبو...
چه حالی هم میداد،دل ودماغم دیگه نداریم بدبختی:-<:D

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
دیگه پیر شدیم رئیس...
فیفا ۲۰ داره میاد اصلا انگار نه انگار!
یادمه زمان فیفا ۱۲ اینقدر تو کف اومدن بازی بودم که تا اومد ۲۴ ساعت یه نفس بازیش کردم لامصبو...
چه حالی هم میداد،دل ودماغم دیگه نداریم بدبختی:-<:D
یادش بخیر ،فیفا 12 بود بخش تمرینی داشت 11 به 11 یا کمتر با تیم اصلی بازی میکردی با یه تیم دیگه به صورت تمرینی . بعد صدا و اون فضای تمرینی ، همشم تمرین موقع غروب افتاب بود . اصلا یه چیز دیگه بود .

چی میشه تمرین الانم اینجوری شه !!؟بازیکن جوانا رو بازی بدی سطح فنیشون بره بالا به جای تمرین های الان که هم وقت گیره هم خسته کننده با نرخ رشد کم

آخرین ویرایش:

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
دو تا نکته جالب :

در آخر این نکته هم اضافه کنم برای لذت بردن از بازی بهتر درجه سختی رو روی Ultimate قرار بدید
شاید بالاترین درجه سختی باشه ولی اصلا سخت نیست تو این نسخه و فکر میکنم بالانس ترین حالت ممکنه
شما کلید R1+L1 رو همزمان بگیری شادی گل سریع رد میشه. چند ساله توی فیفا هست این قابلیت

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
شما کلید R1+L1 رو همزمان بگیری شادی گل سریع رد میشه. چند ساله توی فیفا هست این قابلیت

منظورم متوجه نشدی
من نمیخوام سریع رد بشه
دارم میگم جدیدا X رو که میزنی سریع رد میشه

• Like
Reactions: 7Mohammad7

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر