FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
دوستان فیفا باز با در نظر گرفتن همه چی به نظرتون بازی از فیفا ۱۹ بهتره یا نه؟ نظران خیلی متناقض انگار.یسری دوستان دفاع میگن بهتر شده یسری میگن بدتر شده.یسری میگن فیزیک توپ بهتر شده یسری میگن بدتر شده.یه نظری بدید دوستان

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
بالاخره corey در مورد کریر جواب داده و گفته باگها رو فرستادیم به تیم توسعه.
زمان نمیدیم. معلوم نیست کی درست بشه .ممکنه یکسری از موارد رفع بشه مشکلشون و ممکنه حتی تغییرات رو برگروندیم به قبل ،همون restore خودمون.
این همه ریختن تو توییتر و رددیت و فروم ea
انتهاش به اینجا رسید. ولی سرورای التیمیت مشکل داره . پشت هم تو توییتر پیام میده.این جوابم بده کلی هشتگ fixcareermode و .. جواب داد.
فعلا صبر کنید اگه میخواید کریر بازی کنید
تو 4 تا پست جواب داد منم عکس یکیشونو گذاشتم
2019-09-27_17-06-27.jpg

• Like
Reactions: l3eckham and ehsas1

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
دوستان فیفا باز با در نظر گرفتن همه چی به نظرتون بازی از فیفا ۱۹ بهتره یا نه؟ نظران خیلی متناقض انگار.یسری دوستان دفاع میگن بهتر شده یسری میگن بدتر شده.یسری میگن فیزیک توپ بهتر شده یسری میگن بدتر شده.یه نظری بدید دوستان

برای من از نظر گیم پلی فیفا ۱۹ خیلی بهتر از این بود چون دست کم سیستم دفاع منطقی داشت تو این نسخه دفاع کردن واقعا مسخره شده !
ولی خب فیفا ۲۰ هم کلی بخش جدید داره که میتونه برتری خاصی بهش بده
خود قسمت فوتبال ولتا (خیابانی) و در کنارش فوتسال میتونستن قشنگ یک بازی کامل جدا باشن انقدر خوب و کامل طراحی شدن

بالاخره corey در مورد کریر جواب داده و گفته باگها رو فرستادیم به تیم توسعه.
زمان نمیدیم. معلوم نیست کی درست بشه .ممکنه یکسری از موارد رفع بشه مشکلشون و ممکنه حتی تغییرات رو برگروندیم به قبل ،همون restore خودمون.
این همه ریختن تو توییتر و رددیت و فروم ea
انتهاش به اینجا رسید. ولی سرورای التیمیت مشکل داره . پشت هم تو توییتر پیام میده.این جوابم بده کلی هشتگ fixcareermode و .. جواب داد.
فعلا صبر کنید اگه میخواید کریر بازی کنید
تو 4 تا پست جواب داد منم عکس یکیشونو گذاشتم
View attachment 118174

به نظرت کسایی که کریر رو شروع کردن بعد از آپدیت بازیشون اصلاح میشه یعنی روی سیو هم اثر داره یا باید دوباره از اول استارت زد ؟

آخرین ویرایش:

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
اقا وضع کرش شدن خیلی خرابه فقط kick off نیست، این همه پول میدیم کلی باگ و کندی سرور و تحریم و فیلتر تازه همه اینهارو هم به سلامت رد کنیم با pay to win یک شکست خورده واقعی هستیم
پارسال هم توی PC خیلی کرش میکرد اول هاش از ارور عکس بگیر ببینم همون پارسالی هستش یا نه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
برای من از نظر گیم پلی فیفا ۱۹ خیلی بهتر از این بود چون دست کم سیستم دفاع منطقی داشت تو این نسخه دفاع کردن واقعا مسخره شده !
ولی خب فیفا ۲۰ هم کلی بخش جدید داره که میتونه برتری خاصی بهش بده
خود قسمت فوتبال ولتا (خیابانی) و در کنارش فوتسال میتونستن قشنگ یک بازی کامل جدا باشن انقدر خوب و کامل طراحی شدن

به نظرت کسایی که کریر رو شروع کردن بعد از آپدیت بازیشون اصلاح میشه یعنی روی سیو هم اثر داره یا باید دوباره از اول استارت زد ؟
پچ مثل آپدیت ترکیب نیست که نیاز به استارت دوباره باشه ولی عقبه رو درست نمیکنه.
یعنی اتفاقات قبل درست نمیشه ولی رو اتفاقات آینده باید تاثیر بزاره.
ولی با این همه ایراد کریر خوبی حتی برا استارت نیست و صبر کردن بهتره
اه آنلاین بازی التیمیت بزنی یا ولتا بهتره تا این کریر رو با این مشکلات بزنی
و واقعا معلوم هم نیست کی پچ بشه .بخاطر همین بهتره اصلا شروع نکنی یا اگه کردی ،دوباره از اول با پچش بازی کنی تا حس بهتری بده.
البته این سری یه خرده دارن بهتر عمل میکنن
2019-09-27_18-25-53.jpg
الان به پنجمین ترند توییتر تبدیل شده
و همه دارن تو توییتر با هشتگ #fixcareermode هی توییت میکنند
منم میزنم ،همدیگه رو retweet میکنیم ،لایک میکنیم. امیده یه کاری بشه.
شاید با همین کارا بفهمه ea هنوز کریر طرفدار داره ،سال دیگه تغییرات بده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsas1 and Siamak61

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
و واقعا معلوم هم نیست کی پچ بشه .بخاطر همین بهتره اصلا شروع نکنی یا اگه کردی ،دوباره از اول با پچش بازی کنی تا حس بهتری بده.
View attachment 118199
مشخصه که هیچ کس کریرمود بازی نمیکنه:D با این شرایط که یه بازی ناقص و مشکل دار رو ریلیز کردن فکر کنم برای من که کریر باز هستم بهتره فعلا دست نگه دارم و بازی رو نخرم احتمالا با یک ماه تاخیر میگیرم بازی رو البته به شرطی که درست شده باشه و اشکالاتش رفع شده باشه

• Like
Reactions: Siamak61

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,923
نام
محمد حسین
مشخصه که هیچ کس کریرمود بازی نمیکنه:D با این شرایط که یه بازی ناقص و مشکل دار رو ریلیز کردن فکر کنم برای من که کریر باز هستم بهتره فعلا دست نگه دارم و بازی رو نخرم احتمالا با یک ماه تاخیر میگیرم بازی رو البته به شرطی که درست شده باشه و اشکالاتش رفع شده باشه
فعلا ریختن تو توییتر .البته مسالمت آمیزه.
تو بریتانیا که پایگاه اصلی فیفا هست پنجمه.
قشنگ معلومه که براشون کریر اهمیتی نداره. بعد دو روز بهم ریختن فروم ea و پاک کردن تاپیک ،وقتی ea دید کوتاه نمیان . corey امروز اومد گفت که بخاطر یه سری موضوعات اونا پاک نشدن و فقط برداشتیم تا پستهاس اسپم حل بشه و برگردوندشون
فقط تو همونجا 4 تا تاپیک زد
ولی ترانفر fut مشکل داشت n تا توییت هم این و هم zaro زدند که آرامشتونو حفظ کنید ولی هنوز یه دونه در مورد کریر نزدند
اگه قبلا همینجوری بودند تو این چند سال کریر متحول میشد

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
View attachment 118199

چیو شروع نکنم برادر من نیم فصل اول تموم شد رفت :D
زندگی برای من بدون کریر مود اصلا معنایی نداره !
هر موقع فیکس کردن دستشون درد نکنه ، نکردنم گور پدرشون با همین سر میکنیم کاریش نمیشه کرد

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
فعلا ریختن تو توییتر .البته مسالمت آمیزه.
تو بریتانیا که پایگاه اصلی فیفا هست پنجمه.
قشنگ معلومه که براشون کریر اهمیتی نداره. بعد دو روز بهم ریختن فروم ea و پاک کردن تاپیک ،وقتی ea دید کوتاه نمیان . corey امروز اومد گفت که بخاطر یه سری موضوعات اونا پاک نشدن و فقط برداشتیم تا پستهاس اسپم حل بشه و برگردوندشون
فقط تو همونجا 4 تا تاپیک زد
ولی ترانفر fut مشکل داشت n تا توییت هم این و هم zaro زدند که آرامشتونو حفظ کنید ولی هنوز یه دونه در مورد کریر نزدند
اگه قبلا همینجوری بودند تو این چند سال کریر متحول میشد
اول کریر نابود میشه و بعد آلتیمت رو با دستای خودشون داغون میکنن یادمون نره این کمپانی EA ــه کمپانی که خیلی از آی پی های خوب خودشو بخاطر حماقت هاش و حرص و طمعش نابود کرده فیفا هم دیر یا زود این اتفاق براش میافتاد ... حالا باید فقط نشست و نگاه کرد یادت باشه که این از همه بیشتر برای خود من آزار دهنده است از سال 2002 تا الان فیفا بازی کردم حالا یه مشت احمق ریختن و دارن نابودش میکنن

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
دوستان واقعا تاپیک معنیه واقعیه خودشو از دست داده راجبه طرفیت چند و همه چی صحبت میشه الا موضوع اصلی الان من نوعی دو دلم بازی رو بگیرم اصلی یا بذارم کرک بیاد واقعا سردرگم شدم
لطفا بگید ارزش داره بگیرم اصلی رو یا کرک که شد؟
واسه من هم مهم فقط کیقیت سرور تو التیمت هست که پازسال تو بازی خیلی دیلی داشتم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر