FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
دوستان دفاع وسط خوبیه Fernando Hierro ؟ برم ایکون براش بگیرم ؟ دفعه قبل 1 دونه ایکون گرفتم دارم 5 تا دیگه لازم هست

آخرین ویرایش:

rabin88

کاربر سایت
Dec 18, 2018
704
امروز بررسی کردم اگه به پست تیم خوب بخورم منظورم از جهت بازیکن داشتن طرف یه مسی یا مانه و کلا رنک بالا داشت باشه حتی بازم بلد نباشه بردنش کار حضرت فیل هست به قول دوستمون مانه میندازه کنار مثل موشک می دوه تنها راهش اینه تیم خیلی عقب بکشید البته روش ها دیگم هست من وارد نیستم 90 درصد گل هایی که میخورم از دفاع وسط هست هرکی کاری میکنم وسط بسته نمیشه بازیکن ها وسط یکم گیج هستن :))
دقیقا منم مشکلم اینه حتی وقتی به بازیکنا اینستراکشن میدم که عقب وایسن تیمم برنمیگرده تو دفاع و وسط دفاع بازه و راحت با یه یک و دو گل میخورم!خیلی خوب گل میزنم ولی همون اندازه گل میخورم.عجیبه هر کاری میکنم این مشکل عمق دفاع رو نمیتونم حل کنم

• Like
Reactions: naderblue

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دقیقا منم مشکلم اینه حتی وقتی به بازیکنا اینستراکشن میدم که عقب وایسن تیمم برنمیگرده تو دفاع و وسط دفاع بازه و راحت با یه یک و دو گل میخورم!خیلی خوب گل میزنم ولی همون اندازه گل میخورم.عجیبه هر کاری میکنم این مشکل عمق دفاع رو نمیتونم حل کنم
چند خطی؟

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
745
نام
امیررضا
برای بازی کردن بخش داستانی ولتا باید حتما آنلاین بود؟!! من الان میخواستم بازی کنم پیغام there was an error accessing sever data میده مشکل چیه؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
داداش تو که مود ریختی چرا چمنت تغییر نکرده؟
من یمدت به سرم زده بود پی سی بگیرم واسه اون چمن گولاخ اصلا انگار فیفا نیست خیلی خوبه چمنش
یه سوال دیگه هم دارم ازت تغیر چمن ظاهریه یا فیزیک هم داره؟ منظورم جای تکل و ایناست

Sent from my iPhone using Tapatalk
اینا جای تکله،مود روش نیست. فقط ریشید رو تنظیم کردم . رنگ رو زیاد نکردم.
دیگه تصمیمتو بگبر.
FIFA20 2020-01-17 20-37-04.jpg FIFA20 2020-01-17 20-45-19.jpg

MR.mohammad8

کاربر سایت
Mar 11, 2017
146
یعنی فقط شده افراط و تفریط یعنی بعد این اپدیت رسما گند زدن توکریر اصلا غیر واقعی شده کاش سخت بود ولی غیر واقعی شده بازی اصلا نمیشه پاس داد من ارسنالم تو کریر جلو ولوز و برنلی 4 5 تا میخورم

• Like
Reactions: ehsas1

ash3424

کاربر سایت
Aug 1, 2016
561
نام
Alireza
یعنی فقط شده افراط و تفریط یعنی بعد این اپدیت رسما گند زدن توکریر اصلا غیر واقعی شده کاش سخت بود ولی غیر واقعی شده بازی اصلا نمیشه پاس داد من ارسنالم تو کریر جلو ولوز و برنلی 4 5 تا میخورم
تو واقعیتم ارسنال همینه

7Mohammad7

کاربر سایت
Jul 2, 2016
397
آخه لامصبا مگه میشه بازی فوتبال گل از طریق کرنر نداشته باشه؟
تنها قابلیت بازیکنی که تو ترکیب اصلی میره باید سرعت بالا باشه معلوم نیست بازی فوتباله یا بازی سگ دوانی.
مگه میشه فوتسال تعویض نداشته باشه؟ تازه کارت زرد هم نمیده توی فوتسال.
حتماً سال بعد میان قابلیت تعویض و کارت زرد در فوتسال و گل شدن کرنر رو بهش اضافه میکنن ۶۰ دلار به عنوان فیفا ۲۱ میفروشن. یه چندتا زمین هم اضافه میکنن که گول زننده تر باشه.
em0c_download.png

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,921
نام
محمد حسین
آخه لامصبا مگه میشه بازی فوتبال گل از طریق کرنر نداشته باشه؟
تنها قابلیت بازیکنی که تو ترکیب اصلی میره باید سرعت بالا باشه معلوم نیست بازی فوتباله یا بازی سگ دوانی.
مگه میشه فوتسال تعویض نداشته باشه؟ تازه کارت زرد هم نمیده توی فوتسال.
حتماً سال بعد میان قابلیت تعویض و کارت زرد در فوتسال و گل شدن کرنر رو بهش اضافه میکنن ۶۰ دلار به عنوان فیفا ۲۱ میفروشن. یه چندتا زمین هم اضافه میکنن که گول زننده تر باشه.
em0c_download.png
معلومه همین اتفاق میوفته. اگه همه تغییرات یکدفعه رخ بده. نسخه بعد رو کی بخره و نکته دیگه الگوریتم فیفا نقص زیاد داره.
و باید دوباره بازنویسی بشه ،همین موده ،امروز بهش گفتم چرا برا من فقط داره افر قرضی میاد. میگفت این الگوریتم جوری نوشته شده که وقتی لیگ برتر رو تنظیم کردم. که واقعی بشه خودبخود تغییراتی که تو الگوریتمها داد باعث شد اونور بهم بخوره. خود ea هم اینو میدونه.
و برا همین بود که گفته بود مود با آپدیت اساسی فرق میکنه.برا درست شدن فیفا نیاز به بازنویسی دوباره کامل فیفا هست.
2020-01-17_20-11-06.jpg

موده خوب عمل میکنه. یه جا اینجوری ،میخوری به یه باگ،که بخاطر تغییرات توهمون الگوریتمهاست. حالا یا ea داره دوباره از نو مینویسه یا گفته اینا که دارن میخرن ،بزار فعلا همینو استفاده کنن.،وقتی صداشون در اومد میایم سراغشون و شروع میکنیم به بازنگری.
مثلا جدول درست شده بود،یه اشتباه داشت دو تا بازی رو انداخته بود تو یه روز. که با live editor تاریخ بازی رو عوض کردم.
یا یه بازیکن خریدم باید ژوئن میومد تو تیمم که ژانویه اومد. ea نیاز به بازنویسی بازی داره ،کی اینو انجام میده.خدا میدونه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر