FIFA 20

بیشتر کدامیک از مد های فیفا را بازی میکنید و برایتان مهم است؟

• التیمیت تیم

• سیزن

• پروکلاب

• کریرمد

• کیک اف و زیر مجموعه های آن

• ولتا

Results are only viewable after voting.

mostafa682

FIFA 16 ULTIMATE TEAM
کاربر فعال
Aug 25, 2010
11,260
10,081

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

تاریخ بازشدن fut app هجدهم سپتامبر خواهد بود

دوستان عزیزم به محض آمدن هرگونه خبر و اطلاعات رسمی پست اول آپدیت شده و تاپیک بحال خودش رها نخواهد شد. از اینکه وقت می‌گذارید پست اول را می‌خوانید و در تاپیک فعالیت می کنید سپاساگذارم

Last edited by a moderator:

mostafa682

FIFA 16 ULTIMATE TEAM
کاربر فعال
Aug 25, 2010
11,260
10,081
اصلا عجیبه برام با ایناکی نمیتونم حتی با توکو اکامبی بهتر از ایناکی گل میزنم.ولی مهاجم اصلیم گامیرو اولتیمیت اسکریمه که ازش راضیم
هرکسی سبکی داره شاید بخاطر ویک فوت بدشه که عملا پای چپش توی دیواره

• Like
Reactions: rabin88

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
3,141
1,942
نام
malek
این sbc های اینجوری اصلا صرفه اقتصادی ندارن مگه کسی کل بازیکنها شو داشته باشه،من sbc توکو اکامبی رو با 10k رفتم ازشم ناراضی نیستم وگرنه امثال سوارز و مسی و هازارد و مارسلو اصلا ارزش این همه هزینه رو نداره
من خودم کارت مومنت مورالس رو دارم و خیلی ازش راضیم.کنارشم بنزما گذاشتم ولی زیاد هماهنگ نیستن.یه دونه هازارد میخام خط حمله م تکمیل بشه ولی نامرد خیلی گرونه

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
116
89
در مورد چه بازیکنایی صحبت میکنید شماها مایه دارینا
من خط حملم هنوز لوکاس مورائه:D

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
40
27
یه دفاع ارزون Nathan Aké برا فلک زده ها هست بخرید واقعا پا قیمتش حرف نداره من دفاع 40 هزارتایی هم خریدم اشغال بوده به قیمت توجه نباید کرد زیاد
حتی اعداد ارقام هم الکیه گاهی

kanway

کاربر سایت
Aug 3, 2013
2,054
4,570
نام
پوریا
از این حکیم زیاش غافل نشید کارت خیلی خوبیه به خصوص برای سوپرساب :D

• Like
Reactions: voldmort

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
425
287
ایناکی رو دارمش قرمزشو اتفاقا من خیلی نمیتونم باهاش خوب بازی کنم ولی با گامیرو خیلی خوب گل میزنم که البته چون هنوز با دفاع بازی مشکل دارم هر چی میزنم میخورم!!!!
مصطفی جان ترکیبتو میذاری ببینم تیمت چجوریه؟
دلیلش کاملا مشخصه . شما فقط فرق بین دریبلینگ گامیرو و ویلیامز رو نگاه که چقدر گامیرو بهتره . و بعدش ویک فوت ویلیامز 2 هست که برای یه مهاجم ضعف به حساب میاد و با اینکه گامیرو اسکیل 3 هست (و رابطه اینا با کیفیت نت شما و دیلی موجود ) ولی براتون بهتر عمل می کنه تا ویلیامز

• Like
Reactions: rabin88

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,476
1,422
در مورد چه بازیکنایی صحبت میکنید شماها مایه دارینا
من خط حملم هنوز لوکاس مورائه:D
کلا بازی با اینجور بازیکنای ارزون و به اصطلاح op لذت خاصی داره
من که خیلی وقته 20 التیمیت نمیزنم تیمم پاک کردم اعصابم راحت شد ولی تو 19 تیمم این مدلی بود خیلی حال میکردم کم هم نمیورد بیشتر جنگم با دیلی و لگ و کانکشن بود تا تیم حریف

mostafa682

FIFA 16 ULTIMATE TEAM
کاربر فعال
Aug 25, 2010
11,260
10,081
کلا بازی با اینجور بازیکنای ارزون و به اصطلاح op لذت خاصی داره
من که خیلی وقته 20 التیمیت نمیزنم تیمم پاک کردم اعصابم راحت شد ولی تو 19 تیمم این مدلی بود خیلی حال میکردم کم هم نمیورد بیشتر جنگم با دیلی و لگ و کانکشن بود تا تیم حریف
اینا رو یه سری حرفها جواب میدن ولی حریف قوی باشه دفاع خوب کنه جواب نمیده

• Like
Reactions: Siavash_MH

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,115
523
نام
Behrooz
تیمم دفاع وسطاش سانچز فوتمس و رابرتسونه کناریاشم کارلوس و کانسلو
هافبکاش چمبرلین استوری و سیسوسکو و کینگ و کارلوس مورائه
مهاجمم بتشواینی و واردیه
اون گولاخه هم کولیبالیه بیشتر دفاعارو تست کردم سرعت ندارن مهاجمای حریفاهم که همه سرعتی همش پشتشون در میرن
با دفاعی که سرعتی نیست نباید بری برا حریف...همین فندایک و پیکه کند هستن ولی دفاعشون خیلی خوبه...یعنی برن طرف بازیکن یا توپو میگیرن یا یه کرمی میریزن که بازیکنه نمیتونه کاری کنه...

همین سانچز فوتمس خیلی دفاع خوبه...باگ خالصه...هروقت جلوم بوده دهنمو سرویس کرده...

توی هافبکات هیچکدوم ورک ریتشون خوب نیست...حد اقل یه فابینیو بگیر بنداز وسطشون که ورک ریتش m/h هست و زیاد جلو دفاعت خالی نمیشه که ضد و حمله و این چیزا بخوری...

• Like
Reactions: omiid72

mostafa682

FIFA 16 ULTIMATE TEAM
کاربر فعال
Aug 25, 2010
11,260
10,081
@Boss
امیدجان جواب سوالتو اینجا میدم
ببین باید که شروع میکنی اون لیگی که میخوای ازش تیمو بسازی ملیتشو انتخاب کنی من این موقع سال انگلیس رو پیشنهاد میدم، بعد باید کوین بوست فعال کنی 5 6 دست اسکواد بتل که رفتی تیمو ببند برو دیویژن رایوالز 5 تا بازی تو بازی کن بعد هفته ای چند تا اسکواد بتل برو و دیویژن رایورلز هم روزی چند تا بازی کن سعی کن برسی ویکند لیگ

• Like
Reactions: Boss

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
15,268
7,311
نام
معراج
این آپدیت کوپا لیبرتادورس کی منتشر میشه؟

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
425
287
این سیستم انتخاب حریف تو سرورهای ea واقعا عجیبه برام . موندم چطوریه ؟ دیویژن 6 هستم همین دیروز مثل بچه ادم تو دو ساعت چالش ziyech رو تموم کردم . امروز همون نت همون دیویژن مردم تا 4 تا برد برای توکن انگلیس بدست بیارم . دیروز هر چی می افتادم تیمای معمولی بودن و عرب امروز همه کم کمش 4تا ایکون تو ترکیب داشتن و همه هم اسمشون میزد حداقل عرب نباشن :-B

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 2, مهمان: 2)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟