FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
ایناکی رو دارمش قرمزشو اتفاقا من خیلی نمیتونم باهاش خوب بازی کنم ولی با گامیرو خیلی خوب گل میزنم که البته چون هنوز با دفاع بازی مشکل دارم هر چی میزنم میخورم!!!!
مصطفی جان ترکیبتو میذاری ببینم تیمت چجوریه؟
دلیلش کاملا مشخصه . شما فقط فرق بین دریبلینگ گامیرو و ویلیامز رو نگاه که چقدر گامیرو بهتره . و بعدش ویک فوت ویلیامز 2 هست که برای یه مهاجم ضعف به حساب میاد و با اینکه گامیرو اسکیل 3 هست (و رابطه اینا با کیفیت نت شما و دیلی موجود ) ولی براتون بهتر عمل می کنه تا ویلیامز

• Like
Reactions: rabin88

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
در مورد چه بازیکنایی صحبت میکنید شماها مایه دارینا
من خط حملم هنوز لوکاس مورائه:D
کلا بازی با اینجور بازیکنای ارزون و به اصطلاح op لذت خاصی داره
من که خیلی وقته 20 التیمیت نمیزنم تیمم پاک کردم اعصابم راحت شد ولی تو 19 تیمم این مدلی بود خیلی حال میکردم کم هم نمیورد بیشتر جنگم با دیلی و لگ و کانکشن بود تا تیم حریف

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
کلا بازی با اینجور بازیکنای ارزون و به اصطلاح op لذت خاصی داره
من که خیلی وقته 20 التیمیت نمیزنم تیمم پاک کردم اعصابم راحت شد ولی تو 19 تیمم این مدلی بود خیلی حال میکردم کم هم نمیورد بیشتر جنگم با دیلی و لگ و کانکشن بود تا تیم حریف
اینا رو یه سری حرفها جواب میدن ولی حریف قوی باشه دفاع خوب کنه جواب نمیده

• Like
Reactions: Siavash_MH

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
تیمم دفاع وسطاش سانچز فوتمس و رابرتسونه کناریاشم کارلوس و کانسلو
هافبکاش چمبرلین استوری و سیسوسکو و کینگ و کارلوس مورائه
مهاجمم بتشواینی و واردیه
اون گولاخه هم کولیبالیه بیشتر دفاعارو تست کردم سرعت ندارن مهاجمای حریفاهم که همه سرعتی همش پشتشون در میرن

با دفاعی که سرعتی نیست نباید بری برا حریف...همین فندایک و پیکه کند هستن ولی دفاعشون خیلی خوبه...یعنی برن طرف بازیکن یا توپو میگیرن یا یه کرمی میریزن که بازیکنه نمیتونه کاری کنه...

همین سانچز فوتمس خیلی دفاع خوبه...باگ خالصه...هروقت جلوم بوده دهنمو سرویس کرده...

توی هافبکات هیچکدوم ورک ریتشون خوب نیست...حد اقل یه فابینیو بگیر بنداز وسطشون که ورک ریتش m/h هست و زیاد جلو دفاعت خالی نمیشه که ضد و حمله و این چیزا بخوری...

• Like
Reactions: omiid72

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
@Boss
امیدجان جواب سوالتو اینجا میدم
ببین باید که شروع میکنی اون لیگی که میخوای ازش تیمو بسازی ملیتشو انتخاب کنی من این موقع سال انگلیس رو پیشنهاد میدم، بعد باید کوین بوست فعال کنی 5 6 دست اسکواد بتل که رفتی تیمو ببند برو دیویژن رایوالز 5 تا بازی تو بازی کن بعد هفته ای چند تا اسکواد بتل برو و دیویژن رایورلز هم روزی چند تا بازی کن سعی کن برسی ویکند لیگ

• Like
Reactions: Boss

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
این سیستم انتخاب حریف تو سرورهای ea واقعا عجیبه برام . موندم چطوریه ؟ دیویژن 6 هستم همین دیروز مثل بچه ادم تو دو ساعت چالش ziyech رو تموم کردم . امروز همون نت همون دیویژن مردم تا 4 تا برد برای توکن انگلیس بدست بیارم . دیروز هر چی می افتادم تیمای معمولی بودن و عرب امروز همه کم کمش 4تا ایکون تو ترکیب داشتن و همه هم اسمشون میزد حداقل عرب نباشن :-B

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان

Sam234

کاربر سایت
Mar 8, 2019
136
چه فاجعه ای بود این فیفا ۲۰.من سر جمع بیست دست بازی نکردم از مهر که بازیو گرفتم.واقعا فاجعست هیچ شباهتی به فوتبال واقعی نداره.قصنگ شده ماجرای سایپا و ایران خودرو این انحصار ea و konami.هر سال دو تا بازی بد و افتضاح پیدن بیرون مردمم چاره ای ندارن جز خریدنشون.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
همچنین درجه سختی آلتیمیت در حالت Career Mode هم دستخوش تغییراتی شده است تا بازیکنان بیش‌ازپیش به‌چالش کشیده شوند .
همینجوریشم آدم جر میخوره نمیشه قهرمان شد
من دوباره شروع کردم. مود ریختم. گیم پلی هم مود ریختم.بازی راضیم .اسکواد هم ریختم. خیلی بازی باحال شده.
البته بی ایرادات نیست مثلا یه موقع میبینی فقط داری افر قرضی میگیری.که بهشم گفتیم ،گفت ورژن بعدی درست میشه ولی خیلی بهتر شده.جدول هم منطقی شده. مثلا تو فرانسه یکه تازی میکنه پاریس.
ولی تو هلند امتیازا نزدیکه. تو لیگ برتر نزدیکه،من با bury هستم نزدیک هم هستند.فعلا دومم با 24 امتیاز از 12 بازی. تو لیگ کاپ و trophy حذف شدم ولی audi cup پیش فصلو بردم.
اینم مربی تیممه.ولی بودجه نداریم با این وضع میاد سر بازی
2020-01-15_16-52-59.jpg

مثلا یکسری tweak خوب داره. اضافه شدن لوگوی تلویزیونی و استادیومهاست که برای همه لیگها رخ داده
2020-01-15_16-41-10.jpg

عموما تو جوانان بازیکن هم اسم و شبیه هم تو اکادمی نمیبینی.پیشرفت بازیکنا کند شده. اونموقع بازیکن 20 ساله میگرفتم تا نیم فصل 4-5 تا overall میرفت بالا. الان بالاترین پیشرفتم 2 تاست. بازیکن 20 ساله دارم پیشرفت نکرده ولی 27 ساله دارم. یکی رفته بالا.

samadi741

کاربر سایت
Sep 23, 2017
716
نام
محمد
من دوباره شروع کردم. مود ریختم. گیم پلی هم مود ریختم.بازی راضیم .اسکواد هم ریختم. خیلی بازی باحال شده.
البته بی ایرادات نیست مثلا یه موقع میبینی فقط داری افر قرضی میگیری.که بهشم گفتیم ،گفت ورژن بعدی درست میشه ولی خیلی بهتر شده.جدول هم منطقی شده. مثلا تو فرانسه یکه تازی میکنه پاریس.
ولی تو هلند امتیازا نزدیکه. تو لیگ برتر نزدیکه،من با bury هستم نزدیک هم هستند.فعلا دومم با 24 امتیاز از 12 بازی. تو لیگ کاپ و trophy حذف شدم ولی audi cup پیش فصلو بردم.
اینم مربی تیممه.ولی بودجه نداریم با این وضع میاد سر بازی
View attachment 127074

مثلا یکسری tweak خوب داره. اضافه شدن لوگوی تلویزیونی و استادیومهاست که برای همه لیگها رخ داده
View attachment 127075

عموما تو جوانان بازیکن هم اسم و شبیه هم تو اکادمی نمیبینی.پیشرفت بازیکنا کند شده. اونموقع بازیکن 20 ساله میگرفتم تا نیم فصل 4-5 تا overall میرفت بالا. الان بالاترین پیشرفتم 2 تاست. بازیکن 20 ساله دارم پیشرفت نکرده ولی 27 ساله دارم. یکی رفته بالا.

داداش تو که مود ریختی چرا چمنت تغییر نکرده؟
من یمدت به سرم زده بود پی سی بگیرم واسه اون چمن گولاخ اصلا انگار فیفا نیست خیلی خوبه چمنش
یه سوال دیگه هم دارم ازت تغیر چمن ظاهریه یا فیزیک هم داره؟ منظورم جای تکل و ایناست

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: ehsas1

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,887
نام
محمد حسین
داداش تو که مود ریختی چرا چمنت تغییر نکرده؟
من یمدت به سرم زده بود پی سی بگیرم واسه اون چمن گولاخ اصلا انگار فیفا نیست خیلی خوبه چمنش
یه سوال دیگه هم دارم ازت تغیر چمن ظاهریه یا فیزیک هم داره؟ منظورم جای تکل و ایناست

Sent from my iPhone using Tapatalk
مود چمن ماله یکی دیگه هست.اون یه ورژن free داره. reshade میشه استفاده کرد. میشه اینجوری
2020-01-16_0-41-24.jpg
در مورد pc. بازی pc متوسط هم از سرش زیاده . حتی با یه لپ تاپ متوسط 60 میده.فیزیک زیادی نداره ولی چرا. بعضی اوقات میبینی کنده میشه.اما خیلی زیاد نیست.
مود خور فیفا خیلی خوبه تو کریر مود.الان لیگ چک ،روسیه تو بازی هست.کونکاکاف هست.باشگاههای جهان ،تا جام خوان گامبر توش هست. من که هر فصل میگفتم تو نیم فصل کلی بازیکن میخریدم که قراردادشون در حال اتمام بود و تمدید نکرده بودن. الان یه دونه از تیم palestine کلمبیا برا شروع فصل بعد خریدم.
نمیگم مودهاش بی ایراده. یه جاهایی باگ داره . مثلا امسال تو ترانسفر کلا 5-6 تا پیشنهاد فروش بازیکن بیشتر نداشتم. که بهش گفتمم ،گفت لیگ سه انگلیس این مشکل رو داشته تو آپدیت بعدی درست میکنه. الان 7 تا بازی هست نبردم با 31 امتیاز هشتم هستم و روچدال با 39 امتیاز صدره و ریت مدیریتیم 67 هست. سیم پیچا تو bury فقط ازت خواستند تیم نیوفته و بعد فقط بخاطر عدم رعایت درخواستهای مالی و تیم جوانان ریتمو آوردن پایین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر