FIFA 20

بلاخره طبق سنت هميشه ea بوسيله يك تيزر از فيفا 20 رونمايي كرد .
در این نسخه ما شاهد بهبود game play خواهيم بود .
مکانیزم دفاعی کاملا جدید:شیوه و روش دفاع هوش مصنوعی کاملا بازنگری شده و تغییرات زیادی کرده است. جای گیری بازیکنان در زمین اکنون هوشمندانه تر خواهد بود. هرچند اگر سوئیچینگ دفاع بصورت دستی باشد ممکن است نتیجه ی بهتری داشته باشد.
تصاحب توپ با برنامه:این مورد در نسخه فیفا20 برای اولین بار اجراخواهد شد و با این مکانیزم شما می‌توانید همزمان با این که توپ را از حریف میگیرید. آن را به نزدیکترین یار خود پاس دهید.
اثربخشی ثانویه:اکنون افرادی که از بازیکن صاحب توپ دورتر هست، دیرتربه حرکات او واکنش نشان داده و دیرتر تغییر جهت می‌دهند. این امرباعث می‌شود که گاها توپ به صورت ناخودآگاه به شما برسد یا توپی که شوت می‌شود به بازیکن شما برخورد کند. این مورد باعث می‌شود که اشتیاق شما بیشتر شده و به صورت دستی دفاع کنید و آن را به عهده هوش مصنوعی نگذارید.
مکانیزم فریب بهبود یافته:این مورد با سرعت بیشتری انجام می گیرد و بازیکن حریف با چالاکی بیشتری حرکات فریب دهنده را انجام می‌دهد. شما به همین واسطه بیشتر مشتاق میشوید تا کنترل دفاعی خود رابدست آورید.

موقعیت‌های تک به تک:دقت شوتها بالا رفته و شما اکنون شانس بیشتری برای گل کردن موقعیت‌های تک به تک دارید. باید دقت کنید که اکنون کاربازیکنان تدافعی سخت تر شده چرا که شانس موفقیت بازیکنان حمله ای در موقعیت تک به تک بسیار افزایش یافته.
واکنشهای دروازه بانان بهبود یافته و اکنون کم تر شاهد واکنش‌های آب قهرمانانه هستیم. این امر دوباره باعث افزایش شانس بازیکنان حمله برای بثمر رساندن گل در مصاف تک به تک می شود.
شوت بیرون پا (همون شوت کات داریی که برای هممون کابوسه) نیزمکانیزم بهبود یافته ای دارد و تنها بازیکنانی که این قابلیت رو دارند می‌توانند از آن استفاده کنند.
تنظیم قدرت شوت ها نیز اکنون با دقت بیشتری انجام می‌شود و بازیکنان می‌توانند بادقت بالایی شوت کنند. این مورد باعث می‌شود شانس بثمر رساندن گل بیشتر شود.

دوستان در مورد التیمیت تیم و توضیحاتش از مبتدی تا حرفه ای یک مقاله نوشته شده و سردبیر محترم تحریریه آن را صدا گذاری کردند، دیدنش خالی از لطف نیست

آخرین ویرایش:

omiid72

کاربر سایت
Oct 1, 2017
795
تا حالا کسی از پیکای آخر هفته چیز خوبی درآورده ؟به من همش ریت 82-84 اینا میده
جلوی تیمایی که بازی میکنم بعضیاشون بازیکنای قرمز توپی دارن
این چالش FUT UPgrade Premium و پیشنهاد میدید؟اینارو بریزم داخلش شاید یه چیز درست و حسابی درومد

• Like
Reactions: zerio

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
تا حالا کسی از پیکای آخر هفته چیز خوبی درآورده ؟به من همش ریت 82-84 اینا میده
جلوی تیمایی که بازی میکنم بعضیاشون بازیکنای قرمز توپی دارن
این چالش FUT UPgrade Premium و پیشنهاد میدید؟اینارو بریزم داخلش شاید یه چیز درست و حسابی درومد
بعد مدتها امروز یه mahrez 88 بهم داد ولی نمی دونم با اینکه اینقدر اعداد و ارقامش خوبه ولی قیمتش چرا 150 هزار هست فقط :-"

• Like
Reactions: omiid72

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سرعتش باگ نیست
سرعتش اماری خوبه به نظرم (سرعت کلا 88 هست که به ترتیب 91 و 85 ) ولی هنوز تست نکردم چون ساعت 12 به بعد کلا انلاین بازی نمی تونم بکونم از بس دیلی دارم . طرف با تیم برنزم بیاد منو راحت میبره . فردا صبح تست گرفتم میگم چطوره .

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,920
نام
محمد حسین
داداش تو که مود ریختی چرا چمنت تغییر نکرده؟
من یمدت به سرم زده بود پی سی بگیرم واسه اون چمن گولاخ اصلا انگار فیفا نیست خیلی خوبه چمنش
یه سوال دیگه هم دارم ازت تغیر چمن ظاهریه یا فیزیک هم داره؟ منظورم جای تکل و ایناست

Sent from my iPhone using Tapatalk
این سه تا چمن و reshade با هم

FIFA20 2020-01-16 16-26-50.jpg FIFA20 2020-01-16 16-29-00.jpg FIFA20 2020-01-16 16-27-10.jpg

2020-01-16_12-07-37.jpg 2020-01-16_12-08-59.jpg 2020-01-16_16-02-33.jpg

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
چطور st رو cm کردند؟ بطور مثال immobile
منم مثلا میخوام rb رو cdm کنم ایا ممکنه؟
مهاجم ها از st رو میشه تا cdm تبدیلش کرد . ولی دفاع ها به سمت بالا تغییر نمی کنن .
دروازبان و cb که تغییر نمی کنه کلا . rb و lb تهش میشن rwb و lwb
و rm به rw و rf مال چپ تیم هم به همین شکل و برعکس
با کارت های تغییر پست که تو مارکت هست یا تو کلاب داری . تو کلاب رو بازیکن مربع بزنی (تو ps4) تو قراردادها از راست خودت سربرگ دوم ، تو ترنسفر هم قسمت consumables بخش position modifier کارت رو میخری
فقط بدون که کارت تغییر پست در بعضی پوزیشن ها گرونه یا شاید کم پیدا باشه مثلا تبدیل cf به cam که از 4500 کوین قیمتش شروع میشه

• Like
Reactions: EAnoSports

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
یه راهنمایی کنید بین مانه و سون و هازارد (هر سه ورژن گلد) کدوم عملکرد بهتری تو گلزنی دارن ؟در کل در فیفا 20 بهتر هستن ؟

برا وینگر و کلا کنار زمین میخوای که برونیش و دفاعو دور بزنی یا یهو گاز بدی باهاش مانه عالیه ولی برای st و cam سان عالیه به خاطر ویک فوتش...ولی امسال مانه خیلی باگه هم تیزو بُزه هم تموم کنندگیش عالیه...

• Like
Reactions: zerio

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
سرعتش باگ نیست
محرز بدرد نمی خوره (شاید به سبک بازی من نمی خوره یا نتونستم خوب ازش بازی بگیرم) ولی پولیتانو دارم یا این ziyech 90 رو میارم تو پست وینگر به عنوان تعویضی عملکرد بهتری نسبت به ماحرز 88 داشتن . تموم کنندگی مشکل داره . سرعتش برای ماها متوسط به حساب میاد . چون ری اکشن پایینی داره و جنگندگی پایین زیاد به قول اون یوتیوبره ،تو بازی پاسخگو نیست. من براش marksman زدم تا نقاط ضعفش یکم بهتر شه ولی ....

naderblue

کاربر سایت
Jun 12, 2011
121
امروز بررسی کردم اگه به پست تیم خوب بخورم منظورم از جهت بازیکن داشتن طرف یه مسی یا مانه و کلا رنک بالا داشت باشه حتی بازم بلد نباشه بردنش کار حضرت فیل هست به قول دوستمون مانه میندازه کنار مثل موشک می دوه تنها راهش اینه تیم خیلی عقب بکشید البته روش ها دیگم هست من وارد نیستم 90 درصد گل هایی که میخورم از دفاع وسط هست هرکی کاری میکنم وسط بسته نمیشه بازیکن ها وسط یکم گیج هستن :))

• Like
Reactions: rabin88

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر